Факультети і спеціальностівгору

Факультет інженерії машин, споруд та технологій (ФМТ)

 • Прикладна механіка;
 • Галузеве машинобудування;
 • Харчові технології;
 • Будівництво та цивільна інженерія;
 • Автомобільний транспорт;
 • Транспортні технології.

Факультет прикладних інформаційних технологій та електроінженерії (ФПТ)

 • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
 • Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології;
 • Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка;
 • Мікро-та наносистемна техніка;
 • Біомедична інженерія;
 • Телекомунікації та радіотехніка.

Факультет комп`ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії (ФІС)

 • Інженерія програмного забезпечення;
 • Комп`ютерні науки;
 • Комп`ютерна інженерія;
 • Кібербезпека;
 • Інформаційні системи та технології.

Факультет економіки та менеджменту (ФЕМ)

 • Економіка;
 • Психологія;
 • Облік і оподаткування;
 • Фінанси, банківська справа та страxування;
 • Менеджмент;
 • Публічне упpавління тa адмініcтрування;
 • Маркетинг;
 • Підприємництво ,тоpгівля тa біpжова діяльність;
 • Готельно-реcторанна спpава.
Абітурієнтамвгору

Підготовчі курси: (0352) 51-97-22.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0352) 51-97-27.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0352) 51-97-27.

Докладніше про ВНЗвгору

Університет розвиває програми подвійних дипломів підготовки фахівців із закладами вищої освіти Франції, Німеччини, Польщі.

Центр іноземних мов забезпечує поглиблене вивчення англійської, французької, німецької та польської мов. Центр перепідготовки та післядипломної освіти дозволяє, навчаючись на денній формі, паралельно заочно здобувати другу вищу освіту.

Центр франко-української науково-освітньої кооперації, створений за підтримки посольства Франції в Україні, реалізує спільні навчальні програми, стажування в лабораторіях провідних французьких університетів, ІТ-компаніях, у тому числі з отримання стипендії уряду Франції, організовує інтенсивні практичні курси французької мови за сучасними комунікаційними технологіями французьких університетів.

В університеті діє спортивно-мистецький комплекс «Політехнік» з актовим залом, плавальним басейном, спортивними залами, майданчиками, стадіоном. До послуг студентів є три гуртожитки. Спортивно-мистецькі заходи, розважальні програми та конкурси мають національно-патріотичне спрямування й орієнтовані на розвиток студентського самоврядування.

Відповідно до рішення Органу сертифікації 31 серпня 2017 року Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя отримав сертифікати, які підтверджують відповідність системи управління якістю вимогам міжнародного стандарту ІSO 9001:2015. Перші два сертифікати українською та німецькою мовами видані німецьким cертифікаційним оpганом «DQS-Group», який вxодить в тpійку лідeрів серeд сертифікаційниx органів у світі, щo свідчить пpо міжнароднe визнaння якоcті оcвітньої діяльноcті.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 67 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Так це не ТОП серед ВНЗ України (застаріле обладнання, гуртожиток на трійку з мінусом, можливо збагато гуманітарних предметів як для технічних спеціальностей)
Але тут я не зустрічався з вимаганням взяток, корупція присутня але ніхто примусово нічо не вимагає, повністю адекватні викладачі (ну практично всі),нормальне ставлення і розуміння студента, хто хоче той буде вчитися і здобуде знання все решта то відговорки.

,

Хороший заклад для здобуття вищої освіти...
Хто хоче вчитися- той буде щось знати, хто не хоче - той і викине 5 років на вітер)
Хто вчиться, той і має стипендію
PS:Гарний науково - викладацький персонал

,

Найгірший універ після педагогічного

,

Викладачі не примушують студентів записуватись на різні важкі роботи. Маєш гроші – не ходиш на роботу. Також студенти можуть взяти гроші у своїх батьків, які їздять по закордонах. Ми також хочемо і пити, і їсти за чужий рахунок (своїх грошей не вистачає). Так повсюдно заведено. Не хочете не поступайте

,

Практична підготовка ... на городі у викладачів! Ганьба!!! Викладачі люблять брати в студентів благодійні внески за невчинення перешкод. Тернопільський національний технічний університет – Тернопілььский ГУЛАГ, а гуртожиток – Тернопільске гетто
Батьки, тут знущаються над вашими дітьми і калічать їхню психіку. Я сам працюю викладачем на кафедрі (ще поки свідомий) і мені гидко за моїх колег "прохвесорів". Педагог повинен бути наставником в доросле життя молодняку, а не хапугою грошей на обід студенту. Роблять вони, а соромно мені.

,

Прочитав - Рік заснування:1960, це брехня. Ще пам'ятаю в 1990 році це був факультет від Львівської політехніки, який всі називали бляхарня під мостом. Якщо хтось думає, що за 90-ті і 2000-ті роки щось змінилося то помиляєтеся. Ніхто його не фінансував, ніякі науково-значимі розробки не робилися, викладачі беруть хабарі, які клепають (скачують з інтернету) і продають курсові і дипломи за гроші. Тут варто утворити комісію з міністерства для перевірки.
ТНТУ заслуговує знову стати не самостійним факультетом Львівської політехніки, щоб екзамени і дипломні приймали професори зі Львова а не викладачі які купили вченні степені тут.

,

Щоб підготувати хорошого спеціаліста, треба щоб у викладачів знання були на висоті. Всі розумні викладачі давно покинули університет. Заробітна плата викладача в середньому 6 тисяч грн .
З.п. студента-програміста, який підробляє після пар 20 тисяч і там де підробляє там і вчиться, в університеті формально для корочки. З.п. програміста з стажем 50 тисяч. Ну ви зрозуміли, що в університетах працюють ті викладачі, які самі нічого робити не вміють і відповідно навчити не зможуть.
Моя порада, їдьте вчитися за кордон, Польща дуже дуже дружелюбна. Багато викладачів там з України повтікали. З Європейським дипломом вас візьмуть на роботу в любій країні. З українським дипломом будете мити тільки туалети. В приймальній комісії ловці душ вам обіцяють золоті гори, але буде як завжди обман.

,


Враження від вузу залишилося негативне, тому перед кожною вступною компанією буду заходити і писати все що я думаю.
1. В університеті залишилися деградовані перестарілі професори які не мають зеленого уявлення про сучасні технології, тому будуть вам вішати на вуха подвійні інтеграли, які в житті нікому не пригодяться.
2. В університеті працюють молоді діти і родичі цих старих деградованих професорів. Їхні знання такі, що лекції вони читають з шпаргалок. Суті предметів вони не знають.
3. Практичні знання отримаєте нульові, сучасні технології в університеті відсутні. Викладачів практиків, які десь працюють на сучасному високотехнологічному виробництві немає.
4. В технічному вузі, вам будуть забивати голову історією, філософією, політологією а не предметами по спеціальності.
5. Хабарі. Будете платити за все, екзамени, курсові, дипломи.

,

Вчусь на ФІС. Навчання не тяжке, здати все самому без грошей можливо (~5% викладачів все ж таки беруть гроші), гуртожиток 6/10. Захочеш вчитись - вчись, не захочеш - плати (до речі деякі викладачі зовсім не беруть грошей).

,

Вони беруть, бо їм дають. Хіба можна було б брати, якби їм добровільно не давали? Ми тоже хочемо нормально жити. Після випуску студенти зустрічаються зі своїми педагогами-духовними наставниками і згадують всі ці події зі сміхом.

,

Хто хоче той вчиться, а хто не хоче той ходить на роботу. Можна цілий семестр не ходити і нічо не скажуть. Тре тіко розв'язки завдань достати

,

Так в університеті є багато проблем, але вони не критичні. Не тільки в нашому університеті у викладачів волохаті руки. Подивіться на інші державні організації.

,

Викладачі загинають студентів без грошей і родичів чи кентів(рішалов) легко не вибратись з ями цього бурситету банальний приклад: ходиш на пари і працюєш ха ха готуйтесь. всю інформацію видають воєнкомам якщо ти державник що б просто вигнати і поставити когось іншого за гроші на державне(їм це важко вдасться студенти стали розумнішими) , по друге приходиш ти такий здавати лаби навіть на мінімальний бал що б просто здати і забутись знову такого не буде завернуть аби ти не міг добратись до екзамену адже тре купити лаби, курсач в легкому варіанті тільки курсач адже тоеба ж жити викладачам а) не поважає студента який вже заробляє хоч якусь копійку що б батькам було лекше але приходить пацан державник який не ходив на пари досить того він ще має доступ до екзамену без здач лаб і курсових так виявляється в нього дядько РЕЦЕНЗИСТ якого навіть принципові типу (лаборанти) поважають і ти стоїш такий ніби об тебе і твої старання ноги повитерали. КОРОЧЕ ЛЮДИ ЛЬВІВ АБО КИЄВ

,

Вже 2 рік вчуся тут на ФЕМі. Можу сказати ось що:
1. Вчитися реально неважко. Якщо хочеш - вчишся і здаєш все сам, не хочеш - платиш без проблем, розцінки в середньому невисокі, за "4" може бути ціна як 400, так і 700, все залежить від викладача.
2. Викладачі в цілому адекватні люди. Реально хороші викладачі на кафедрі економіки та фінансів. Звичайно, як і в кожному універі, є придурки, які люблять підпортити нерви, але тут їх небагато.
3. Великий плюс - ніхто не контролює відвідуваність. Хочеш ходиш, не хочеш - ні, ніхто не вижене, і навіть слова не скаже. Це реально дуже зручно для людей, які хочуть одразу йти на роботу.
4. Корпуси реально убогі!!! Вічний ремонт, на голову сипеться штукатурка, об парти можна подерти не то що капрони - а штани! (в мене дома вже одні подерті лежать, і не тільки в мене). Один корпус - схожий на псіхушку, заходиш і запах, як в лікарні, ще один - Баня - ремонт робився років 50 назад, страшно навіть заходити. Вражень бракувати не буде!

,

Хто бажає то й і буде вчитися, а інші шукають виправдання і винних. Так, в університеті є певні проблеми але вони не критичні, а після його завершення без проблем можна знайти роботу.

,

Не знаю, чому більшість так агресивно налаштована против університету. Сам закінчив ТНТУ в цьому році, і ось що можу сказати...

Не буду називати університет прямо самий кращим місцем задля здобуття освіти, проте тут навіть і приблизно настільки все НЕ погано як описуть місцеві недокоментатори. Так, не спорю, ,були викладачі котрі брали на руку ПРОТЕ за 4-х роки навчання таких було від сили 2, і ті не змушували силоміць платити, "трояк" ставили просто так. Для більшості викладачів були більш важливі знання на сесії аніж хабар. Так, матеріально-технічна база доволі стара (вчився на факультеті ФПТ(ЕМФ)), проте дуже багато викладачів старались подати матеріал максимально доступно, і зрозуміло відаючись на максимум своєму предмету. Дуже прекрасна річ база дистанційного навчання, особливо для тих хто хоче хоч чогось навчитись від кваліфікованих спеціалістів, проте через роботу не має можливості через ту саму роботу(наприклад).

,

Универ 100/10.Лучше чем Хогвартс.Преподы олчичные.Общаги лучше чем мой пентхауз.Столовка просто невероятная бутерброд с икрой 40 грн.40-в ресторане 100.100/10 короче

,

жахлива коррупція, викладачі пхають лише своїх

,

Викладачі ставлять оцінки за хабарі. Вчитись неможливо. З першого-другого курсу створюють такі нестерпні умови, що будете за все платити, а якщо у вас фінансові труднощі, то готуйтесь, що викладачі примусово направлятимуть на різні некваліфіковані, важкі і низькооплачувані роботи (наприклад різноробочим на будівництво і не важливо хлопець чи дівчина). Куди дивиться управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми та управління захисту економіки? Надіюсь, що студенти та їхні батьки повідомлятимуть ці установи, і хабарників таки повилапують.

,

Не знаєш – плати, знаєш – байдуже, всеодно доведеться заплатити. Стажування ніякого – потрібно купити у викладача звіт по практиці та відбиток печатки з підприємства. Курсові не пояснюють як робити. Теоретична та практична підготовка ніяка. Заняття – це, замість самостійного розв'язування задач, без розуміння переписування книжок, які примушують купити у викладачів. Факультет інженерії машин, споруд та технологій – один із найкорумпованіших. Дуже шкодую. Краще було б поступати у Львів чи Київ, але втраченого часу не повернеш...

,

Жахливий університет, за цілий рік навчання так нічого і не вивчив, навчання немає ніякого, більшість вчителів не хочуть нічого пояснювати, тільки читають готовий текст на лекціях, на практичних питання зовсім не по темі. В більшості лабораторій немає потрібного обладнання, неможливе проведення будь яких дослідів. Здати сесію дуже важко, так як деякі вчителі ставлять заліки, екзамени тільки за гроші неважливо чи ходив ти на пари,знаєш матеріал чи ні, не знаю навіщо я сюди поступив, за рік навчання результатів немає.

,

Це навіть не схоже на університет, бурса не знаю як тільки таких вчителів взяли на роботу, за заліки та екзамени плати, навіть якщо все знаєш, в деканат не звертайтесь не допоможуть, хіба виникнуть проблеми.

,

ТНТУ - найкращий університет. рекомендую.

,

Випуск 1997 МТФ ВІ денна одна з самих складних спеціальностей закінчив класно : "потік" на 5 кафедра 5 90% викладачів 4-5 (по старій системі оцінювання) перші створили КВН правда незнаю чи є ще універ бомба конкурентів (крім "мед") нема близько хто думає йти чи ні без варіантів- йти " Політех " він і в африці "політех" освіта на все життя

,

Бурса справжня.Просто викаладачі більше вимахуються.

,

базові знання отримав хороші, закінчував у 2006 році. Не на високому рівні матеріально-технічна база (спеціальність технологія машинобудування). Рівень викладання дуже залежить від особистості викладача. Хтось хоче і може дати знання, хтось ні. Але в основному задоволений.

,

ВУЗ хороший і вчитися можна, потрібне тільки бажання

,

Надзвичайно хороший ВУЗ .Головне відвідування ,вчитись важко але нічого легкого нема

,

В групі, всі дипломники вимушені були звернутися до викладачів щоб ті зробити дипломи, інакше так загоняють що життя не буде.
Староста пробувала робити сама, так 5 разів передруковувала і поставили погану оцінку.
Ціни заоблачні а дипломи викладачі все-одно не роблять а беруть з інтернету чи навіть використовують курсові інших студентів. Було таке що один студент в чужому дипломі впізнав свою курсову яку давав на флешці викладачці на перевірку.
На всіх курсах викладачі все роблять щоб до них зверталися за курсовими і наперед договорювалися про екзамени.
Така ситуація на всіх спеціальностях. Освітянський рекет. Між викладачами існує кругова порука та змова. Всі пов'язані родинними стосунками.

,

1)Класні викладачі (принаймі більша частина)
2) добре відношення до студентів (зачасту викладачі краще ставляться достудентів чим студенти до викладачів)
3) реально здати все самостійно
4)При бажані можна стати класним спеціалістом
5) порадувала історія з халтурщиком (Студент бажав дати хабар а потрапив на перездачу :) )

,

поганий вуз

,

Тернопільських фузів ТНТУ - дійсно найкращий.

,

Університет дає достатній рівень знань для тих студентів, які хочуть вчитися, а для тих хто любить халтурити та пропускати пари дісно важче вчитися. У групі всі студенти, які не пропускали пари завжди здавали заліки та екзамени без особливих труднощів і ніхто нікому не платив, тому рекомендую.

,

Я от з знайомим переглядаю куди ще можна піти мені після коледжу.
Попався цей сайт. Не має змісту поступати сюди взагалі.
Екзамен приймають викладачі вузу, які протягують тільки своїх.
Ще в коледжі всі ми знали, що можна договоритися за гроші.
Коли ця корупційна і хабарницька система буде знищена.

,

закінчила 5 років, майже магістр вже. скажу так: є унікуми (але їх одиниці), в яких просто мусиш заплатити, але це приблизно 5% зі всіх (це звісно якщо ти сам стараєшся все здавати). останнім часом технічний університет став найпрестижнішим ВНЗ в Тернополі і має досить високий рейтинг на українському рівні (з 292 ВНЗ України, ТНТУ - 21). За останній час можливості студентів в універі розширились, присутнє міжнародне співробітництво. Як особа, що паралельно закінчила ще один ВНЗ Тернополя, раджу, звісно, ТНТУ.

,

Закінчував ТНТУ в 2010 р. Закінчив на диплом з відзнакою, за все навчання ні разу не заплатив викладачам і ніхто не ходив ніколи за мене домовлятися, родичів в університеті не маю. Тому не треба самих себе та інших зомбувати що без грошей в ТНТУ не можна нічого здати. Я вам авторитетно заявляю що хто поставить собі за ціль сам здати всі предмети без хабарів і має хоч трошки розуму то цього досягне. Ще раз повторюю не накручуйте себе що вам потрібно платити за екзамени, заліки і ін., тому що думки матеріалізуються. А ланцюг матеріалізації досить простий: 1- віра в те що без грошей нічого не можна здати самому; 2- якщо і так прийдеться платити то нащо мені то вчити? краще піду погуляю з дівчиною (хлопцем), подивлюсь фільм, або займусь іншою улюбленою справою; 3- в результаті нічого з предмету не знаю і несу хабара щоб закрити екзамен і отримувати стипендію; 4- потім сиджу нарікаю що викладачі беруть хабарі. Що потрібно зробити щоб не платити? Повірити в себе що я можу сам здати!!!

,

Коли з гуртожитків виселять негрів і арабів!? Чому ми повинні знімати квартири а на наших законних місцях будуть спати чужинці на яких ректор з своєю сім'єю заробляє гроші! Чому кімнати в гуртожитках здаються на ліво і на право!? Коли ми, українці, зможемо користуватися тим, що нам належить!? Коли гарантована Конституцією безплатна освіта буде належати українському народу а не ректору який створив сімейний підряд! Чому отримуючи державну стипендію ми повинні нею ділитися з керівництвом вузу (через посередників викладачів)!? А якщо не поділився то більше її не отримаєш! Чому університет який має статус національного не забезпечений книжками, комп'ютерами і грамотними викладачами!? Чому лекції ведуть лаборанти, читаючи їх з книжок!?
Шановний міністре, дайте відповідь на ці питання поки ми не піднялися.

,

Я заочник, і мене злість бере що викладачі цього закладу нас рахують тільки як мішок грошима і не дають чесно здати екзамени і заліки. Цього року я без роботи залишився і більш платити не маю змоги а чесно вчитися викладачі не дають!
Зараз на начитці це знову стало зрозумілим. Заочникам лекції не провели, лабораторні не провели, методички не дали а в кінці семестру треба здати курсовий за 500 грн і екзамен за 500 грн! Не 100 грн. за залік а мінімум 300-400!

,

Цей заклад повний мінус! Убогі лабораторії і убогі викладачі!
Пішла тільки тому що тут прочитала і не всьому повірила. Тай мені близько було. Тепер дуже жалію, що не поїхала до Львова чи Києва. Мої однокласники з гіршим балом поступили туди.
Бібліотека теж повний мінус! Книг які викладачі задали взяти там не має!
Так це спеціально робиться щоб їх купувати у викладачів?
На лабораторних викладачі питають те, чого ще на лекціях не було! Спеціально заганяють щоб в кінці семестру хабаря здерти!

,

За все плачу. (за заліки, іспити за всьо). 100-150 грн. в залікову і всьо. Роботу вже маю, але треба диплом)))))))). Шо для мене сотка. Але хтів би трохи навчитися шось. Всі дають і я даю. так треба мені так легше жити. Закінчу будуть мені давати. не підмажеш не поїдеш.

,

Народ, чого ніхто не написав що тут проблеми з поселенням?
Гуртожитки зайняті неграми і арабами. Жити не має де! Щоб зняти квартиру потрібно 1200-1500 грн. за місяць.
Щоб поселили в гуртожиток, потрібно дати хабаря і не малого.
У вузі також економлять на прибиральницях. Нас загнали мити вікна і підлоги і сходи. Всюди запльовано попіл з сигарет і недопалки сигарет. "наглядач за нами" обіцяв що таке буде постійно. Ще підійшов лаборант і сказав що "рішає" проблеми і розцінки. О Боже! Куди я попав!

,

Народ, не ходіть туди, якщо не хочете собі зіпсувати настрій на все літо.
1. В приймальній комісії сидять люди, які не знають законів про освіту і не знають елементарних правил, як приймати і що приймати. Посадили напевно студентів практикантів, але коли вже не знають їхні начальники, то це вже занадто. Їхня основна мета здерти гроші і саме головне видерти оригінали документів з рук. Запам'ятайте, не несіть туди оригінали, тому що зі скандалом потім не повернуть. В мене вирвали з рук оригінали, хоч я приніс копії і оригінали давати не збирався.
2. Не виховані, некультурні і вульгарні, неграмотні, а які ж тоді будуть студенти?
Не раджу туди поступати, перше враження бомжатнік.

,

хто цю всю дурню понаписував? хабарництво? якщо ви не здатні встигати за навчальною програмою, то це ваші проблеми, шановні студенти! диплом не варто самому писати? повна брехня, писала все сама і зараз пишу і без проблем! завалять? якщо ти купив диплом і навіть його не прочитав то це також твої проблеми! не пишіть всяку дурню, хто хоче і може вчитися, сам все легко здасть сам і без "спонсорства"! а то понаписували всякої неправди.

,

Продовжу
матеріально технічна база... складна.

Керівництво з хабарями бореться ,тому студенти можуть вчитися.

Спілкуючись із знайомими така думка:
хочеш отримати дуже класну тех. освіту йди в КПІ, У-т Шевченка, ХПІ або ще кілька вузів з центру і сходу, але не заходу. Це перший дивізіон, вища ліга.
У Львів би принципово не йшов - корупція тотальна.

Враховуючи все вищеописане моя думка - є другий дивізіон:
ТНТУ ~ НАУ (київ) ~ і низка інших (в ТНЕУ би на тех.спец не йшов)

,

Кажу за комп'ютерні спеціальності (ФІС).
Все як всюди в державі, що в держ.закладах, що в приватних установах, маєш голову вчишся - ні платиш.

Наявність фахівців, що можуть щось навчити як усюди в державі - їх небагато. (3 з 5)

Спростую думку відносно басейну - він найкращий у Тернополі. (5 з 5)

Менеджмент (3 з 5), але то загальна тенденція всюди.

Не жалкую, що навчався, хоча навчався більше сам і на всі пари ходив. Хабарів не платив.

Факти:
1) Можна бути заочником і вчитися не за гроші.
2) Можна самому написати і захистити диплом (аналогічно курсові, екзамени і заліки).
3) Люди толкові є, але в силу тотальної паперової фігні, якою всі маються не мають часу вчити. Але їх треба.
4) Дебільна система дистанційного навчання, яка не витримує жодної критики: крива і погано працююча. Яку підтримують викладачі через примус керівництва.
5) Дебільна болонська система, коли в результаті тестів ідіот набирає ті ж бали, що й людина яка не вчилася.
Але таке всюди.

,

Закінчив минулого року бакалаврат, цього року закінчую магістратуру.
Ну що я можу сказати, ситуація, мабуть, як будь-де, крім медичного: любителі халяви, барани, мажори і ті, хто на роботі і не має часу - платять, решта - вчать і здають. Я за 4 роки навчання заплатив хабарів в сумі десь на 1000 грн, це за ті предмети, котрі мені просто банально лінь було робити або не встигав по часу.
Щодо матеріальної бази, то не знаю, яка вона на інших факультетах, але у нас на ФІС вона нормальна, комп'ютери більш-менш.
Деякі викладачі дійсно мають рівень знань нижче плінтуса, деякі реально пофігісти. Але той, хто бажає вчитися, без проблем здає все, що потрібно.
Спортзал нормальний, басейн платний тільки для тих, хто займається позаурочно, а не на заняттях фізкультури.
Гуртожитки - перенаселені, бо їх тільки 2 з половиною. А те, що в кімнатах срач - так це винні самі студенти, я 4 роки прожив у гуртожитку і це точно знаю.

,

1-й курс. Не сплю ночами все вчу на пам'ять. Викладачі валять але не здаюся. Витягую на стипендію з допомогою спонсорства.
2-й курс. Ситуація аналогічна, але появляться спец.предмети. Жах. Але витягую. Добре що маю село. Виникає якась підозра, куди я попала?
3-й курс. Вислуховуючи старшокурсників розумію що все ще попереду. Але готуюся і ще раз готуюся, де валять там додатково спонсорую.
4- курс. Вчитись вже не хочеться. Але впряглася тому стараюся. Зрозуміла одне, як би не старатися все рівно треба озолотити ручку препа. Держ.екзамен. За накритий стіл для комісії і спонсорства нам всім дають можливість списати. Відмінників зрівняли з двієчниками. Але оцінки виставили від "фонаря" - хто як вчився раніше так і отримав. Розумію, що державного і безоплатного навчання не існує взагалі.
5-курс. Розчарування в системі освіти взагалі а особливо в ТНТУ. Роботою не забезпечать. Прийдеться за диплом заплатити при цьому вам будуть дивитися в очі і сміятися.

,

Вуз суперовий, але тільки для тих, чиї батьки за кордоном і хто не хоче вчитися, тому що це не потрібно що вони викладають!
Переваги при вступі! Все є недобір на державні місця стаціонару. Зразу заявляйте що ви хочете вчитися на заочному і вам запропонують вільний графік на державному стаціонарі! Ходити на пари не потрібно!
Викладачі так собі, викладають такі предмети на які самі не вчилися, що є значною перевагою для тих, хто читає підручники і розуміє прочитане. Коли викладач починає розуміти, що ви читаєте і розумієте краще від нього, він почне вас боятися і не буде рухати взагалі. Ну в кінці "здати" все-рівно треба, тому що так роблять всі інші.
Ще однією перевагою є те, що у вузі вчаться багато дітей викладачів і місцевих мажорів, тому все викладачу можна "заткнути рот" тим що він їх прикриває.
Кому потрібно тільки корочку то рекомендую! Але скажу зразу, вона не котується не тільки за кордоном а і в Україні. Хоч і нац., але більш як на ПТУ не тягне.

,

Матеріально технічна база - це лекційні в довоєнній переробленій бані і пральні з грибком! А також перероблені виробничі корпуса ватри і сатурну.
Гуртожитків - 3 і то в 2 що я був в кутових кімнатах на стінах грибок від вологи.
Будинок культури і музей- фантазія! Це що є не можна так називати!
Профілакторій- це 3 гуртожиток з тараканами. Про медицину забудьте! Прийдеться платити гроші в міськлікарні.
Бібліотека не поновлювалася з Кучмівських років напевно.
Басейн і то платний, але я туди не ходив через то, що там смердить аміаком.
Їдальня, - біляші від яких всередині все гниє.
Конкретно по організації навчання - їздити постійно по місту з одного корпусу в інший просто не можливо фінансово!
Надмірна кількість теоретиків доцентів нічого не дає крім відрази до спеціальності. Практики не дають взагалі! Так нікому ми на підприємствах не потрібні.
Комп'ютери ще з минулого століття з частоою 400-800 МГц.
Лабораторних установок не має!

,

1. Дипломи самому робити немає змісту, завалять, будуть ганяти поки не заплатиш, тому всі платять лаборантам, інженерам з кафедри, а на деяких кафедрах і доцентам і завідувачам щоб зробили диплом.
2. Працевлаштування. При вступі обіцяють золоті гори і великий попит і держзамовлення, насправді щоб отримати диплом самому прийдеться побігати і заплатити роботодавцям щоб взяти простий папірець що мене беруть на роботу.
Де я вчився все було настільки застаріле що не має змісту тратити час.
5. Методички і підручники. Взагалі на кафедрі не було ні однієї книги написаної викладачами. І це при тому що їм дати посади доцентів і професорів! Методички як правило пишуть самі студенти, розумієте яка їх якість.
Обмеження...

,

Відгук негативний! Однозначно негативний!
Якщо буде можливість повернути час назад, то я з задоволенням вернуся і щоб ніколи не знати і не чути про це пекло.
Скажу відверто, що вас можуть навчити в програмуванні пенсіонери? Так нічого, вони вже по віку не здатні засвоїти сучасні комп'ютерні технології.
Замість потрібного програмування мене вчили як креслити редуктори олівцем! Вчили якоїсь економіки, менеджменту, чого завгодно але не програмування! А так потрібна мені іноземна мова була на такому низькому рівні що я досі користуюся комп'ютерним перекладачем для технічної літератури.
Викладачі такі, що коли спитаєш щось то записують, вдома шукають відповідь в інтернеті і на наступний раз дають відповідь. А нормально пояснити не можуть.
З приходом нового ректора університет впав в глибоку кризову яму. Викладачі стали дуже злими і для них нічого святого не має чим ... гроші.

,

Думайте ті, кого батьки не запхали.
Реклама там хороша. Все інше брехня. Закінчив в 2001. Здавав все сам. Диплом робив і захищав сам. Але то було 10 років з хвостиком тому.

Зараз все вирішують гроші.
Зараз в тнту фінансова криза. Людей доводять дозвільнень, пенсаків тримають з зарплатами по ...000 грн.

Якщо нема знайомих і не вмієш лизати задницю, чи ти студент, чипрацівник то там нема щоробити.

Фінансується тільки те що йде напоказуху. Решта занедбат і бідося.

,

тнту супер

,

Престижний!!

,

Закінчив стаціонарно в 2008 році, тоді він звався ТДТУ.
Пощастило вчитись на держ. замовленні.

Враження двояке - були і хороші викладачі, були і не дуже.
Одні подарували знання, змушували щось робити, переймалися за нас.
Іншим було все одно, лиш би збутись.

Матеріальне забезпечення майже ніяке.
Комп'ютери переважно хороші.
В бібліотеці майже не було сучасних книг, сам антикваріат.
З іншого боку, є хороший спортзал, в який доведеться ходити через базар.

Все здавав сам, тому майже ніколи не мав стипендії.
Але стипендія не варта того, щоб ділитись нею з нечесними.

Тому, якщо зможете вчитись на державному і маєте дійсне бажання - вперед. Платити гроші не варто, можна знайти доцільніше використання.

p.s. Ім'я - вигадане.

,

ТНТУ ім.Івана Пулюя найкращий....)))))

,

Усі повідомлення написані до мого суцільна брехня, це дуже поганий навчальний заклад, раджу обходити його стороною, це щось на подобі армії, де тебе **уть по повній і всі кому захочеться, а якшо прийдеться то крайнього то його не знайдеш - ніхто ні за що не відповідає. Єдиним виправданням вступу до цього закладу є: "Батьки запхали". Абітурієнти дивіться уважно куда поступаєте, вам потім розгрібати

,

Неперевершений,найкращий за усі ВНЗ!

,

Найкращий!!!!

,

рекомендую

,

Супер!!!

,

Найпрекрасніший ВУЗ!!!!

,

Халявний

,

нормік

,

Найкращий

,

Супер

,

Класний

Усі ВНЗ в Тернополі, а також коледжі та технікуми в Тернополі, курси в Тернополі, репетитори в Тернополі, робота в Тернополі

Зворотній зв'язок