Факультети і спеціальностівгору

Факультет медичний № ​​1, 2, 3

 • медицина
 • лікувальна справа

Факультет стоматологічний

 • стоматологія

Медичний факультет № 4

 • педіатрія
 • медична психологія
 • медсестринство
 • технології медичної діагностики та лікування
 • лаборатоpна діагноcтика

Фармацeвтичний факультeт

 • фаpмація, промислова фармація

Коледж

 • медсестринство
 • фаpмація, промислова фармація

Відділ докторантуpи тa аспірантури

 • медицина
 • педіатрія
 • стоматологія
 • медсестринcтво
 • біологія
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (037) 257-75-84, (037) 290-90-08.

В університеті функціонує підготовче відділення, на якому ведеться підготовка учнів 9-11 класів до складання ЗНО з біології, хімії та української мови, а також проводиться їх адаптація до навчання в університеті.

 • Контактний телефон: (0372) 90-22-09
 • веб-сайт:  pv.bsmu.edu.ua.

Для слухачів підготовчого відділення створено центр дистанційної підготовки (zno.bsmu.edu.ua), на якому забезпечена можливість перевірити свій рівень підготовки  до складання ЗНО.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (037) 257-75-84, (037) 290-90-08.

Докладніше про ВНЗвгору

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» – сучасний багатопрофільний вищий медичний навчальний заклад з ідеологією випереджувального інноваційного розвитку на основі гармонійних і партнерських взаємовідносин між працівниками, студентами та суспільством.

В Університеті функціонують 6 факультетів (4 медичних, стоматологічний, фармацевтичний), 49 кафедр, навчально-науковий інститут післядипломної освіти, коледж, 2 підготовчих відділення для вітчизняних та іноземних громадян, університетська лікарня, стоматологічний центр, навчально-виробнича аптека.

Матеріально-технічна база

Університет має 12 навчальних корпусів 7  комфортабельних гуртожитків (інтернет, пральні машини, душ, читальні зали, пункти харчування), 17 комп'ютерних класів, спортивний комплекс, спортивно-оздоровчий табір, палац культури та відпочинку «Академічний». Клінічні кафедри функціонують на базі 28 лікувально-профілактичних установ м. Чернівці.

Підготовка фахівців

В університеті здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти за спеціальностями: «Медицина», «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Стоматологія», «Медична та психологічна реабілітація», «Медична психологія», «Медсестринство»,  «Сестринська справа», «Технології медичної діагностики та лікування», «Лабораторна діагностика», «Фармація, промислова фармація». Здійснюється підготовка науково-педагогічних кадрів в докторантурі за 6 спеціальностями та аспірантурі – за 27 спеціальностями.

Підготовку та випуск фахівців забезпечує потужний професорсько-викладацький склад університету, який на сьогодні налічує 704 науково-педагогічних працівника, серед яких 94 доктора наук, 75 професорів, 419 кандидатів наук, 234 доценти, 17 Заслужених лікарів України.

З метою покращення якості навчання та забезпечення прозорості навчального процесу в університеті впроваджено систему «Електронний журнал успішності» (ez.bsmu.edu.ua), за розробку якого університет був нагороджений дипломом на Національному виставковому конкурсі «Видатні науково-практичні досягнення в освіті».

В університеті функціонує сервер дистанційного навчання (moodle.bsmu.edu.ua), на якому розміщені електронні навчально-методичні матеріали з усіх дисциплін, які викладаються в університеті, у тому числі англійською мовою.

Університет нагороджений Золотою медаллю та дипломом у номінації «Розробка та впровадження в навчально-виховний процес сучасних систем моніторингу якості освіти» на Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти”, Гран-прі у номінації «Якість освіти», дипломами у номінаціях «Інновації у створенні системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти» та «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології» на міжнародних освітянських форумах «Освіта та кар’єра» та «Інноватика в сучасній освіті».

У 2016-2017 навчальному році 12 студентів університету стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади і за цим показником БДМУ увійшов до трійки найкращих медичних університетів України.

За результатами останнього галузевого моніторингу діяльності вищих медичних закладів України БДМУ посів 2-ге місце за розділом «Навчально-методична робота». За показниками абсолютної успішності за результатами складання ліцензійних іспитів «Крок» у БДМУ посідає лідируючі позиції серед вищих медичних навчальних закладів України.

БДМУ входить до п’ятірки найкращих вищих медичних навчальних закладів України за результатами "Консолідованого рейтингу ВНЗ України". 

Наукова діяльність

В університеті виконуються 38 науково-дослідних робіт, 4 – з пріоритетними фінансуванням МОЗ України. Видаються 6 науково-практичних журналів, які включені до Переліку фахових видань України. Індексовані у міжнародних науковометричних базах. Функціонують 2 спеціалізовані вчені ради із захисту докторських та кандидатських  дисертацій

Міжнародна співпраця

БДМУ став першим із медичних вузів України індивідуальним повноправним членом Європейської Асоціації Університетів. Університет також є членом Великої Хартії Університетів та Асоціації Університетів Карпатського регіону. Університет співпрацює згідно з укладеними офіційними угодами про співпрацю у сфері освітньої та наукової діяльності з 55 вищими навчальними закладами та науково-дослідними установами Німеччини, Іспанії, Польщі, Молдови, США, Грузії, Греції, Великої Британії, Франції, Румунії, Казахстану, Узбекистану, Азербайджану тощо.

Трудовий колектив університету відзначeний подякoю Прем’єр-Мініcтра Укpаїни зa вагoмий внеcок у забезпечeння рoзвитку мeдичної нaуки, підготoвку виcококваліфікованих медичниx кадpів, сумлінну пpацю, виcокий профеcіоналізм.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 105 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Медико-консультативний центр університету - чудова можливість отримати професійну допомогу та консультацію у фахівців вашого університету, легко записалася онлайн.Чемно передзвонили, підтвердили запис. Окреме величезне спасибі Петру Євгеновичу Ковальчуку, який буквально поклав на ноги, - прекрасний лікар.

,

Чудовий вуз, вчусь тут уже 4 роки. Вчитись дуже важко, але попри все не платила нікому нічого і переважно здавала екзамени на відмінно та добре, знаєш получиш відмінно, не знаєш – то не получиш. Коли поступала приймальна чудово віднеслася до абітурієнтів. Викладачі тут різні є хороші і не дуже ....Якщо обирати серед медів наш універ найоптимальніший варіант. Хто здав ЗНО на високі бали , того прийняли на бюджет ще й подякували, що ти вибрав БДМУ і не треба нікому нічого платити (так поступили ми з подружкою з високими балами і ніяких траблів). Єдиним мінусом тут є те, що вчитися ой як не легко!

,

Найкращий медичний університет!!!

,

З приводу гуртожитків: жив і в гуртожитках №3,4, і на квартирі. На квартирі набагато комфортніше, тим більше, що можна вибрати місце проживання на різних курсах (на 1-2- ближче до центру, де розташовані теоретичні корпуси, на старших з ближче до лікарень). Якщо знімати 2-кімнатну квартиру на 4-5 осіб, плата за проживання трохи більша за гуртожиток, а комфорт набагато вищий.

,

Проблема з гуртожитком - не завжди проблема. Ціни на квартири невисокі, а для дитини умови комфортніші, тому син навчається в БДМУ. Ми дуже задоволені! Дякуємо!!!

,

Вуз має велику проблему, яку приховує від абітурієнтів. Це гуртожитки. Посиляють тих, хто живе дуже далеко. А що робити тим , хто проживає за 100 км від вузу? Таким світить тільки квартира, яка в Чернівцях дорога. Можуть запропонувати готель, в який нікотра нормальна мама не поселить свою дитину. Висновок: якщо не платиш за навчання, то ті самі гроші заплатиш за квартиру.

,

Я хочу, щоб моя дочка тут навчалась і після навчання була хорошим лікарем

,

Абітурієнту: якщо вчитися, а не купувати червоний диплом - іспити скласти реально. Нічого такого, що ми не вивчали, у них не було. Тому вчитися, вчитися і ще раз вчитися, як казав дідусь Ленін

,

Єдина приймальна комісія, з якою можна спілкуватися по телефону. Пояснили, розказали, вислухали. Дякую вам дуже!

,

Закінчила коледж кілька років назад. Під час роботи медичною сестрою зрозуміла, що хочу бути лікарем. Перейшла на пів-ставки, готувалася з репетиторами майже вісім місяців. Маючи невисокий бал диплому, іспити з біології та анатомії склала. Крім витрат на репетиторство і оплати за навчання (на другий курс можна поступити тільки на контракт), жодної копійки витрачено не було.

,

Нафіга писати дурню? Я вже на 5 курс перейшов. В БДМУ все класно. Є з чим порівняти. 2 роки вчився у Франику. Так, вчитись важко, але я отримую кайф лише від однієї думки, що вивчусь і почну сам заробляти гроші. Багато грошей. :-)

,

Я закінчив коледж без червоного диплому, але успішно склав іспити. Склав тому, що готувався до іспиту, а не сподівався на свій червоний диплом. Знайомі мені розказували скільки коштує червоний диплом у тому коледжі. Бо не потрібно мати червоний диплом, щоб розібратися де на сайті є результати вступних випробувань, що означає "н/я", і чому абітурієнти, які не склали вступний іспит не потрапили до списку рекомендованих до зарахування. До речі, сайт приймальної комісії мені сподобався - є вся необхідна інформація і вона постійно оновлюється. Дуже радий, що буду навчатися в БДМУ!

,

корумпований вуз з самого порогу!!!!!!!
вже при здачі вступних в результатах випробувань абітурієнта "чогось" немає в списку, або стоїть н/я. Знайомі трієшники з коледжу спокійно вступають, а з балами червоного диплома пролітають!!!!!

Це на роздум для РЕКТОРА

,

Поступайте сюда дуже прошу

,

Коротко про головне: не давайте і не будуть брати, вчіть - і не зможуть вас завалити, не розказуйте як тяжко вчитися - бо ви свідомо обрали професію лікаря (все життя буде тяжко), не подобається - йдіть в інший навчальний заклад, не ваш рівень - змінюйте навчальний заклад з нижчим рівнем акредитації.
У мене все!

,

Чотири роки тому закінчила БДМУ - класний університет, є певні моменти але в загальному враження залишилися хороші. І про рівень і якість викладання варто судити уже після завершення навчання. Зараз з впевненістю можу сказати, що базу в нашому універі дають класну, тому що на роботі відчуваю себе впевнено. Мало того коли виникали труднощі в роботі з пацієнтами, то пару разів зверталася за консультацією до викладачів БДМУ - допомагали. тому хаяти свій навчальний заклад не маю за що.
Дякую за знання і з Днем медика нас)))!!!

,

Вчусь тут на 3му курсі.З початку навчання був задоволений, лояльне ставлення,вимогливий і справедливий викладацький склад все було супер.З другого семестру 2го курсу починаю розчаровуватись у вузі та серйозно задумуюсь над тим щоб перевестись.З часом лояльне ставлення викладачів завершується на новоприбулих кафедрах, а вимогливість переходить планку.Так вчитись звісно можна і треба але закінчуючи вже 3ій рік навчання можу з впевненістю сказати що всі знання які я отримав я дістав сам, з таким успіхом я міг би сидіти вдома і читати книжечки, а потім екстерном здавати екзамени (думаю результати були б кращі)Більшість з викладачів не зацікавлені у тому щоб тебе чомусь навчити, все маєш шукати і знаходити сам (лікар самоучка) винятки на пальцях можна порахувати.Можу розказати набагато більше про це зміїне кобло серед якого є дійсно гарні люди які пристосувались до цієї системи витрушування грошей і нервів студентів буду радий поспілкуватись

,

Це не університет а базар. Корупція зашкалює. Подивитись на кафедру мікробіологіі. Всі платять ,там навіть здачу можуть дати якщо потрібно. Ректору наплювати ,значить в долі. Студентів влаштовує також. На топ анатоміі скидаються по 25 гривень викладачу що б був лояльний. Сміх. Це позор а не університет. Наступники Коломойського також не пасуть задніх. Зажерлива пані просто внаглу рубає бабло. Я про кафедру на фастівській. Тож ласкаво просимо в корупцію під прикриттям ректора. Нічого не змінилось. Дивлюсь на цих викладачів попрошайок і студентів які їм покращують фінансові умови, ригати хочеться. І саме головне ректору пофіг.

,

на стоматологію не варто іти..проблема не в хабарях(вони скрізь є, в усіх університетах), а в ставленні до студента,тут воно не як до людей, відношення до студентів-стоматологів(особливо на молодших курсах) просто жахливе, та й просто відношення в деканаті, замість допомоги,тільки ускладнюють життя(ніде не бачила такого відношення деканату як тут).....є декільки справді хороших викладачів,але їх одниці...

,

Радий,що в поступив в медичний університет в Чернівці.Тут все круто,і місто чарівне і люди добрі. Окремо дякую тим хто робив сайт і рейтинги.Мені і моїм друзям дуже допомогло.До зустрічі першого вересня

,

Очень хороший университет, относятся очень хорошо, Студенты очень открытие и добрые, всегда придут на помощь. Однозначно один из лучших университетов Украины.

,

Шановні абітурієнти, класний ВНЗ, можу порівняти із закордонними, однозначно кращий в Україні) Мій улюблений 2 факультет) Рада, що навчалася саме тут)

,

Не казатиму нічого за ВУЗ, але приймальна комісія жахлива. По телефону замість нормальної і чіткої відповіді - хамсво. Гидко після такого.

,

Гарний вуз. Буду сумувати. Отримав хорошу базу - далі буду вчитися сам. Не все було гладко, але, якщо порівняти із сусіднім медичним вузом, де я вчився - БДМУ- набагато кращий. Дякую усім викладачам.

,

Скажу, як студент вузу, якщо хочеш вчитись - будеш вчитись, і викладачі тільки цьому посприяють. Той, хто не бажає прикладати ніяких зусиль ні до чого, звісно буде шукати інші виходи. Якщо ти хочеш і можеш вчитися - з тебе ніхто нічого не вимагає, а навпаки заоохочують. Оцінки стали відкритими за рахунок електронного журналу, база для навчання хороша, студентський та викладацький склад відмінний.

,

Нормальний вуз. Те що пишуть негативні коментарі - або конкуренти, або ліниві студенти.

,

Правильно сказали нижче в коментарях, що людина, яка не хоче вчитися, а хоче платити, завжди знайде купу причин, аби не платити, і буде шукати, кому дати хабаря, аби не вчитися. Я за весь час, поки навчався, не зустрічав викладачів, які б вимагали хабаря. А поки є студенти, які з 1 вересня виясняють, кому дати а не які підручники читати - доти й будуть коментарі про хабарництво в БДМУ.

,

Правильно сказали нижче в коментарях, що з 500 викладачів навчать чогось тільки 50. Практично за будь-який предмет можна заплатити, можна не відвідувати заняття весь семестр і просто в кінці віддати кругленьку суму. Всі ці "кращий університет" - просто піар. Студентів за людей не вважають, з іноземцев тягнуть гроші та поводяться з ними як з людьми другого сорту. Купа витраченого даремно часу, викинутих грошей і витрачених нервів. Страшно за тих людей, які підуть до всіх цих "лікарів" , бо з груп по 10-15 осіб навчаються 1-2, решта знають що заплатять и будуть спати спокійно. Корупція, жахливі гуртожитки, расизм ,брудні натяки викладачів чоловічої статі, - ласкаво просимо до БДМУ.

,

Класний вуз. Раджу.

,

Шановні абітурієнти!

Буковинський державний медичний університет запрошує Вас на День відкритих дверей, який відбудеться у суботу, 31 січня 2015 року, о 12 годині за адресою: м.Чернівці, вул. Шіллера, 11 (р-н Театральної площі) палац "Академічний"
Ви матимете нагоду ознайомитися з Правилами прийому до Буковинського державного медичного університету, поспілкуватися з представниками адміністрації, деканами факультетів та почути відповіді на питання, що Вас цікавлять та поради професіоналів, як психологічно адаптуватися до ЗНО і не втратити свій шанс під час вступної кампанії.

,

Люди добрі , шановні виклалачі, невже Ви не боїтеся Бога . Невже Ви , думаєте що ті гроші , що Ви берете із студентів Вам підуть на користь? Між Вашими колегами вже є наявні приклади куди вони йдуть..... на лікування...

,

Дуже гарний університет у дуже гарному і мальовничому місті. Я приїхав зі сходу України і одразу закохався у це місто - справжнє європейське місто, не шумне і не галасне, як столиця, а затишне і комфортне

,

Відвідав сьогодні День відкритих дверей. Вразило і сподобалося. Думаю, поставлю 1 пріоритет БДМУ наступного року.

,

Чудовий заклад, розумні викладачі, хто хоче вчитись, усі умови є

,

Нещодавно відвідав альма-матер, яку закінчив 10 років тому.
Знання, безперечно, отримав вагомі. Але, що найважливіше, мене навчили мислити, як лікаря, що дуже і дуже знадобилося в роботі. Дякую всім викладачам!

,

Мені сподобалося тут навчатися. А для того, аби бути хорошим стоматологом, не потрібно платити за оцінки - треба більше вчитися і працювати.

,

чудовий заклад, і якщо хочеш то можна вчитися і є кому навчити!!!

,

кишить , це правда.особливо сматологія. Як можна бути хорошим стоматолгом , якщо за кожну оцінку треба платити 5-50грн. і так дальше.
Ми вчилися було інакше.

,

БГМУ - заклад, де кишить корупцією та постійними "зборами" та здачу КРОКу. саме тут студент завжди неправий!

,

даним закладом правлять гроші!!! там на кожному кроці кишить корупціює, брудними приставаннями до студентом похилого віку викладача, а якшо сіпатись почнете то довіку БГМУ не закінчите і диплома не побачите, тут наглості хватає на все!

,

Що дуже подобається - в університеті впроваджено електронний журнал оцінювання, який зводить можливу корупцію практично нанівець

,

Приєднуюся до всіх відгуків про приймальну комісію - такого рівня якості роботи і прозорості роботи приймальної комісії не бачив у жодному вузі. Думаю, рівень навчання у цьому вузі повинен бути не гіршим.

,

Вчиться тут добре. Не слухайте цих двієшників. Якщо ти дійсно знаєш і хочеш буди нормальним лікарем, то платити ніколи не прийдеться. А якщо ти йдеш сюди за вищою освітою, будь ласка, плати тут це також проходить.

,

вуз отстойный с процветающей коррупцией, взяточниством, совдэпом...все делается и показывается окружающим для "галочки". качество образования в нем ничтожно мало, а затраченные средства в процессе обучения, как официальные так и неофициальные даже на 1% себя не оправдывают.
знал бы через что предстоит пройти - однозначно уехал бы на учебу в Польшу, Чехию, Румынию...куда угодно, но чтобы не иметь этого позорного фиктивного диплома.
Даже в случае закрытия этого "ВУЗа" ситуация с системе охраны здоровья не измениться, так как невелика потеря.

,

Приєно вразила прийомна комісія порівняно з іншими університетами. Побачимо що далі буде.

,

правда,вчитись можна,але заплатити за модулі треба.....хоча якщо вдома на канікулах скучно))))то можеш здавати до зелених віників!

,

Приємно вражений роботою приймальної комісії. Сподіваюся що й навчання буде таким

,

Не знаю як цей ВНЗ але я планую туда поступити, будемо бачити що з того вийде!

,

не варто сюди іти

,

Дякую БДМУ і всім викладачам, які в мене читали лекції і практичні заняття. Поступив сюди тому, що за чернівецький медичний був одним з кращим вузів Союзу. І до цих пір він не втратив свого шарму. Із задоволенням згадую роки, проведені в Чернівцях.

,

Поступила за ЗНО, вчусь майже без "підмазок". Звичайно, ті за кого батьки-заробітчани грошей забашляли, вчитися не хочуть і тільки стогнуть, як все важко. Якщо дурницями не маятись, можна навіть перевестися з контракту на бюджет - я особисто таку людину знаю.

,

Я перевелся сюда с другого вуза (не буду называть по определенным причинам ;-). Разница в подходе просто огромная. В БГМУ все намного проще и удобнее. Хочешь учиться - учись. Не хочешь - будешь ходить на отработки до новых веников. И вообще - мне тут нравится.

,

щоб не казали навчальний заклад ЧУДОВИЙ!!! Якщо є бажання та усвідомлюєш яку обрав професію можеш навчитися, а викладачі із задоволенням допоможуть. Все залежить тільки від самого себе...

,

Вуз кльовый, за 5 лет обучения не могу ничего плохого сказать. И практика хорошая. Предподователи строгие, каждый из них требует знания своего предмета на 5. Что касается предыдущих комментов то это скорее всего писали студенты-лентяи которые никогда нечего не учили и всегда хотели хороших оценок..... ЕСЛИ учиш то никто тебе не мешает получить 4 и 5.Так что уважаемые студенты, в отсутствие знаний в вашей голове виноваты не преподы а вы сами....

,

В БДМУ якщо хочеш одержати знання, то ти їх отримаєш у повному обсязі. Крім того, мені тут цікаво навчатися - є спортивний клуб, студентський театр, палац, якого немає в інших вузах. А якщо людина не ходить на пари та не вчиться, то звісно треба шукати пояснення (особливо для батьків) і вигадувати про модулі, про вимагання грошей, про необхідність зв'язків і т.д. Є в мене групі такий "деятель", під час семестру - пьянкі-гулянки, а під час сесії батьки в деканаті з претензіями, що не навчили "дитину"...

,

Університет корумпований, правда!!!!Хто надіється на знання, навіть не надійтесь.Все вирішують знайомства, та зв*язки.На новий рік модулі здаєм, ь
Різдво зрізи. Канікули тиждень.Пекло, а не навчання. Тут не навчають, а знущаються з студентів.Єдино що можна згадати свою групу і студенське життя, яке взагалі не зв*язане, з БДМУ. Задумайтесь ректорат,та майбутні абітурієнти.

,

Я дуже б хотіла поступити в цей заклад! Підкажіть, будь ласка, яка форма і термін навчання на сестрин. справу (бакалавр) на базі закінченого мед . коледжу!

,

Red Elf, ні, немає. Це ж медичний університет. ))

Галина, всім у групі 5 ні в одному навчальному закладі не поставлять. А якщо Ви так добре вчитеся, то чому ж у Вашому повідомленні стільки помилок? Хочете стипендію, то хоч називайте її правильно.))

яя, звісно, треба вчитися самому. Для Вас недостатньо пояснюють на парах - є гуртки, нічні та вечірні чергування, створена система Moodle... Кількість інформації, передбачену МОЗівською програмою, за 1,5 години пари чи лекції не так легко вивчити, скільки б не пояснювали....

,

Ріднесенький мій !!!! Сумую..

,

можна питання :чи є у цьому універі ветеринарний факультет?скажіть будь ласка...дуже треба)

,

Закінчила Чернівецький медколедж, а зараз навчаюся в БДМУ! Наче класно, але коли будуть щось показувати а не тільки опитувати??? Практики на базах "0", добре що я хоч вмію робити ін,єкції, а хто після школи зразу в універ, то так і не навчаться елементарних навичок...... тут основне здати модуль теоретично!!!!! Можливо, на старших курсах навчать ставити хоча б діагнози....

,

Я вступаю сюди в 2012 році. Для мене головне аби були гарні сусіди. нехай гуртожитки, як каже більшість, нібито погана, не головне. Є люди, які і по 10 людей в 1 кімнаті мешкають. А хабарі платять ті, хто погано вчився, але якось просунувся у вуз; хто гарно вчиться то не платить хабарі. такий мій висновок

,

Сподіваюся поступити до цього Вишу. Ось тоді і перевіримо правдивість ваших слів)

,

Европейский университет г.Кривого Рога приглашает абитуриентов на обучение по специальности "Медицинский менеджер".За 2,5 года заочного обучения Вы приобретете специальность менеджер-экономист организации здравоохранения,за 3,5 года - диплом специалиста,за 4,5 года - магистерскую степень.Актуально только для лиц,уже имеющих среднее мед.образование(фельдшер,медсестра,акушерка,зубной техник,фармацевт).
Эти лица зачисляются сразу на 3 -й курс университета по предъявлению диплома мед.колледжа,мед.училища без экзаменов,без тестов ЗНО.
Обучение платное - 6 тыс.гривен/год,помесячная оплата.
Университет имеет очень хорошую репутацию - у нас не берут никаких поборов со студентов ни при поступлении, ни в процессе обучения в ВУЗе.
Иногородним на период сессии предоставляем недорогое общежитие.
Тел.приемной комиссии:(056)404-48-47 и 404-34-35
г.Кривой Рог,ул.Ленина 55
Европейский университет

,

Якщо є бажання, поступайте,а з часом зрозумієте чому лікарі беруть хабарі. Починаючи з 3 курсу степендію складають на здачу модулів. Легко вчитися тим у кого батьки і родичі викладачі. Можна старатися вчити, але не всім у групі можуть поставити 5. І зрізують степендію кожного семестру.

,

вуз непоганий)але дуже рідко хоч хтось щось пояснює)Хочеш навчитися-вчи сам.Гуртожитки жахливі.(як в казармі є двохповерхові ліжка)

,

Гуртожитки почали ремонтувати і закуповувати меблі. Бажано було б робити швидше і в більших обємах. Зробили у 2 гуртожитках буфети. В цілому зміни позитивні

,

Гарний університет, класні фахівців

,

Дуже класний універ!

,

Бдма я закінчила в 2005!Ні разу не пожалкувала що вступила в цей вуз!Викладачі гарні,якщо хочеш вчитися,то ніхто не тягне з тебе гроші!Самий класний гуртожиток це №3!Туди попасти важко!Вступайте до БДМА!Місто теж класне!

,

Я в БДМУ вчусь вже 4 рик нажаль цього року закынчую!!!Але звертаюсь до всых студентив!!!Наш Университет дуже хороший в тому плани!Якщо студент дийсно прийшов вчитись то вин навчиться незважаючи ни на що!!!А якщо ви поступили до нас тилькт тоиу що мама вас впхала!!!А ви вчитись нехочете то и платите!!!Нихто в вас гроши з карману невитягае!!!Такщо це ви сами в цьому винни!!И таки з вас будуть ликари!!!

,

Вчитися в БДМУ добре,але є такі викладачі,які залишають неприємні спогади про вуз на довгі роки!

,

не знаю точно за хабарі в Чернівцях....але після навчання в Коломийському медичному я думав що гіршого не має...маю намір поступити в БДМУ на Медичний факультет(медична психологія)...побачим чим це навчання закінчиться

,

Я поступаю у 2012....думаю,що не пожалію!!!ВУЗ-хороший.....А Чернівці я просто обожнюю!!!

,

супер

,

На вигляд ніби нічого такий універ но для мене дуже важливо за гуртожиток!Друзі як там гуртожитки хто знає?а квартиру в Чернівцях знімати десь скільки коштує?

,

Хоч я не навчаюсь в БДМУ, алеі дуже хотіла, за те маю багато друзів і знайомих,які навчаються,які закінчили і які вже працюють.....відгуки про ВЗУ дуже хороші......

,

універ хороший,знаннями забезпечують. але гуртожитки ЖАХ!!хотілося б,щоб шановний ректор приділив цьому більше уваги, тому що в ТАКИХ умовах жити важко!

,

університет хороший,викладачі теж,але гуртожитки...по 5, 6 чоловік в кімнатах,розрахованих на 3-4.зате іноземцям віддали 2 гуртожитки,і їх живе максимум 3 в кімнаті!!!!!!!!!!!!!

,

Чудовий ВУЗ! Дають гарні знання , все організовано і заняття і відпочинок. Якщо щось вчиш то проблем з модулями не буде і добре що не потрібно здавати ще і екзамени в кінці семестру. А на рухунок хабарів не знаю здав на стипендію сам!! Ура!!!!

,

ВУз далеко не найкращий можна сказати г..но
Зараз помінявся ректор,побачимо... Тому що при минулому були сплошні взяточники ... На знання ніхто не дивиться чекають грошей... І я вчився на держ. замовленні,я вже мовчу про платників...

,

супер

,

Дуже корумпований ВУЗ, в якому немає практики, в якому вмкладачі гребуть по-чорному, особливо на клінічних кафедрах, а розподіл на роботу - таке пережити ще треба мати здоров"я!!!

,

Хто приходить до нас вчитись та й ще має нормальну загальноосвітню базу й відповідні здібності - той вчиться й здобуває гарні знання й навички. А ті, хто хоче без особливих зусиль здобути диплом лікаря, то й починає шукати різні обхідні шляхи... Тому, перш ніж писати щось погане на адресу БДМУ, почніть із себе!

,

нічо толкового!!!!!!!!!!

,

Майжеже 500 викладачIв, а навчитися чогось, можна тiльки в 50)
сумна правда...

,

Дуже сподобався ВНЗ,хотів би там навчатися.

,

Дуже гарний заклад!!!!!!!!!! Поступайте і не пожалієте,....я вам чесно кажу!!!!!!! Чекаємо,!!!!!!!

,

Я вважаю,що це чудовий університет.Можу сказати лиш одне ,що без зусиль в житті нічого не можливо досягнути і якщо ти хочеш стати чудовим спеціалістом,то все зробиш ,щоб отримати знання.Якщо людина хоче вчитись-вона буде вчитись,якщо ні-то буде шукати можливості уникнути цього.В БДМУ знаходяться не тільки гарні фахівці,але й чудові люди,які розуміють і підтримують студентів!!!)))

,

Я закінчую 6 курс - дуже-дуже сумно. Хто прийшов справді навчитись чогось в БДМУ - навчиться, бо тут дуже багато хороших викладачів. Я їх знаю, і вдячна за знання, які тут отримала. А хабарі є усюди - по всій Україні. Тут можна обійтись і без них . Я дуже люблю свій університет у цьому прикрасному місті - ЧЕРНІВЦІ.

,

Єдиний ВУЗ Чернівців, де з тебе за здачу кожного заліку, іспиту, за кожну пропущену з поважної чи без поважної причини пару не просто здерають цілу купу грошей, а ще за твої ж гроші тебе так "задовбають", шо більше нічого і не хочеться. Страшно стає, коли подумаю, що до цих людей, які кожен семестр відкладають щомісяця майже по цілій стипендії до наступної сесії, через кілька років я і мої діти змушені будемо звертатись по "кваліфіковану" лікарську допомогу. Куди ми котимось...

,

Кращого університету ніде не має!!!!

,

Сюди поступають люди,котрі хоч щось та мають у своїй голові! Не все вирішується через знайомих!!! Знання тут мають значення!!! Хоча , дійсно,старань потрібно неймовірних!

,

сюди поступають тільки ті, у кого є знайомі ,щоб влаштуватись на роботу
а самому знайти роботу практично не можливо

,

класний ВУЗ !!!!кращого немаэ у Чернывцях!

,

Дякую за знання, які отримала в ЧМІ! Вчитися було важко, але ніколи не пошкодувала за роками, які провела в Чернівцях. Важко в навчанні - легко в роботі! Щира подяка викладачам!

,

Я ніколи не забуду це пекло! Де ще так знущаються з студентів, як тут?!

,

Найкращий университет))

,

все добре только общежитие ужасне

,

Гарний ВНЗ, мені дуже подобається!!!

,

просто супер!!!!!!!!!

,

найкращий

,

Найкращий университет !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

,

Дякую за науку

,

супер

Усі ВНЗ в Чернівцях, а також коледжі та технікуми в Чернівцях, курси в Чернівцях, репетитори в Чернівцях, робота в Чернівцях

Зворотній зв'язок