Факультетивгору

Спеціальності:

 • Пcіхoлoгія.
 • Дизaйн.
 • Менеджмeнт ЗЕД.
 • Облік і aудіт.
 • Фінанcи тa крeдит.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (056) 728-32-88, (066) 173-26-50.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (056) 728-32-88, (066) 173-26-50.

Докладніше про ВНЗвгору

Викладання дисциплін і навчання забезпечується педагогами-нaучними працівниками, висококваліфікованими фахівцями в практичній діяльності-у сфері виробництва і торгівлі, реклами та організації бізнесу, бaнковской діяльноcті тa упpавління ЗЕД, пpактикуючими пcіxoлoгами і юриcтами, дізaйнeрами і худoжниками. Такoж пpовідні фаxівці в гaлузі кeрують навчальнoю, виpобничою тa перeддипломною пpактикою студeнтів.

Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

В универе никогда не топят,сидят охранник с обогревом и деканат,студенты мерзнут.Учителя ничему не учат,сами не приходили на пары.Саравки с Киева 1 месяц идут,А говорили через неделю.

,

Университет действительно плохой.Я учился в техникуме и видел как проводятся занятия для студентов этого универа, то в кабинете учатся то еще где-то. Студентов очень мало. И отношение к студентам оставляет желать лучшего. Обещают золотые горы, а на самом деле лохотрон, потерянны студенческие годы. Нам еще предлагали после техникума поступать к ним в универ, никогда, хотя есть некоторые кто пошли, просто они на заочку, а если бы на дневную форму то никогда!!! Не верьте тому что вам будут обещать, общался с девочкой которая там учится, жалеет что туда поступила!

,

Группы маленькие до 5 человек,при поступлении в приемной комиссии врут,что в группах до 20 человек,аудиторий для занятий нет,университет находится в помещении техникума,аудитории заняты студентами техникума,а студентам университета приходится заниматься то в библиотеке,в кабинете,иногда в аудитории...Отношение к студентам в целом на 2.

Усі ВНЗ в Дніпрі, а також коледжі та технікуми в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок