Факультетивгору

Абітурієнтамвгору

Увага! Цього року є можливість продовжити навчання особам, які мають диплом «Молодший спеціаліст», «Бакалавр» та «Спеціаліст» з різних напрямів підготовки.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (050) 859-06-53.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (050) 859-06-53.

Докладніше про ВНЗвгору

Нікопольський факультет ЗНУ існує майже 18 років. За час своєї діяльності він став широко відомим у Нікополі та поза його межами. Педагогічна майстерність; професіоналізм професорсько-викладацького складу, активна робота зі студентами принесли йому заслужений авторитет серед керівників, спеціалістів всіх галузей діяльності в нашому регіоні.

У своїй діяльності Нікопольський факультет спирається на великий досвід на освітянській ниві Запорізького національного університету. Відомо, що на ринку праці найбільш цінуються випускники державних вищих навчальних закладів, які мають надійну репутацію в країні. До таких і належить Запорізький національний університет.

Наукова робота

 Разом з головним вищим навчальним закладом викладацький колектив Нікопольського факультету впроваджує нову систему навчання, спрямовану на загальноєвропейські стандарти. Велика увага в НФ ЗНУ приділяється науковій роботі серед молоді. Щорічно на факультеті проводиться науковий захід «Тиждень науки», в якому беруть участь студенти всіх напрямів та спеціальностей.

Крім того студенти є учасниками  науково-практичних конференцій, всеукраїнських студентських  олімпіад, круглих столів. Педагогічному колективу є чим пишатися, адже їх вихованці неодноразово ставали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та олімпіад. Кожний рік в наукових журналах та збірниках наукових праць друкуються статті студентів та їх наукових керівників на актуальні теми сьогодення.

Практика та песпективи працевлаштування

Студенти НФ ЗНУ проходять виробничу практику на підприємствах, в установах і навчальних закладах міста, наприклад у ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН», ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ «ПАТ «Нікопольський завод феросплавів», КВ АТ «Райфффазен Банк Аваль», ПАТ «ОТП Банк», ПАТ СК «Брокбізнес банк», ПАТ «Українська страхова компанія «Гарант –АВТО».  Багатьох студентів запрошують на вакантні посади.

Понад дві с половиною тисячі випускників економічного напряму вийшли із стін Нікопольського факультету ЗНУ. Багато з них працюють у престижних установах і на підприємствах, є керівниками структурних підрозділів Нікопольського міськвиконкому, податкової служби, філіях банківської системи, у страхових компаніях. Серед випускників є також приватні підприємці, секретарі-референти. Деякі працевлаштувалися у Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі і, навіть за кордоном — у Німеччині, Австрії, Америці, Англії.

Студентське життя

 Адміністрація факультету з великою увагою ставиться до молоді, до її виховання та розвитку талантів і здібностей. Одним із пріоритетів в діяльності факультету є студентське самоврядування.  Юнаки та дівчата об’єднані у студентській раді, яка є ядром молоді. Вони вигадують і втілюють у життя цікаві ідеї, беруть участь у конкурсах, змаганнях, мандрують у складі туристичного гуртка по всій Україні: Криму, Карпатах. Активність та цілеспрямованість студентів плюс підтримка адміністрації факультету — ось у чому секрет цікавого студентського життя. Так  студенти НФ ЗНУ брали активну участь у міських конкурсах «Студент року» та «Студентська весна»., різноманітних конкурсах, виставках, акціях. Команда студентів НФ ЗНУ є багатократним переможцем міського конкурсу «Що? Де? Коли?» Спортивно — оздоровчий  сектор провів 15 заходів серед яких «Універсіада» , спортивно — розважальні конкурси «Ати — бати, йшли студенти!» та „Нумо, дівчата!» . В Нікопольському факультеті навчаються чемпіон Європи з карате (Гончаренко О.) та чемпіон світу зі скелелазіння (Гонтарик Я.) Наші студенти вже не першій рік приймають участь у благодійних акціях таких як «Святий Миколай — дітям». Студентське самоврядування активно співпрацює з молодіжними організаціями Нікополя такими як «Ініціатива», «Молoдь – АРТ», «Споpтивний Нікополь».

Наперeдодні Міжнаpодного Дня студeнта найкpащі предcтавники нашoї молoді нагороджeні почеcними гpамотами тa цінними подаpунками.

Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цьому ВНЗ, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі ВНЗ в Нікополі, а також коледжі та технікуми в Нікополі, курси в Нікополі, репетитори в Нікополі, робота в Нікополі

Зворотній зв'язок