Факультетивгору
 • Фінанси, облік та МЕВ;
 • Менеджмент, публічне управління і адміністрування;
 • Право;
 • Філософія та суспільно-гуманітарні науки;
 • Комп'ютерні науки та інженерія програмного забезпечення;
 • Телeкомунікації тa радіотеxніка;
 • Нафтогазова інженeрія тa теxнології;
 • Фізична тeрапія, Ерготeрапія (фізичнa рeабілітація);
 • Міжнародні еконoмічні відноcини.
Абітурієнтамвгору

Наявність підготовчих курсів для вступу:

Центр довузівської підготовки МНТУ здійснює ефективну               навчальну діяльність з підготовки слухачів до зовнішнього        незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів України.

Перелік предметів, які пропонує Центр довузівської підготовки, записаний у Положенні:

 • українська мова та література;
 • математика;
 • історія України;
 • англійська мова;
 • географія;
 • хімія;
 • фізика;
 • біологія.

Особливість довузівської підготовки МНТУ в тому, що при вивченні окремих предметів враховується загальний освітній рівень слухачів (індивідуально), їх інтерес до поглиблення знань з обраних предметів, а більшість практичних занять проводяться з використанням тестів, наближених до тестів ЗНО.

Лекційні, практичні, семінарські заняття, індивідуальні консультації проводять кваліфіковані викладачі університету, які використовують у роботі програми загальноосвітньої школи, викладають в Коледжі МНТУ, постійно аналізують результати ЗНО і враховують їх у навчальній роботі зі слухачами.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно          термінів, умов прийому, звертайтесь до приймальної комісії за тел.: 044 360 47 07, 050 505 24 40, 067 505 44 85, 073 505 44 85  

E-mail: komisiya@istu.edu.ua

Перелік документів, необхідних для вступу до вузу:

 • копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус» та    копію витягу з ID - картки (за наявності ID - картки );
 •  копію військово-облікового документа - для військовозобов'язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
 • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
 • копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), та інформаційний листок до нього;
 • копію сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста)
 • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
 • копію РНОКПП (раніше індивідуальний податковий номер);
 • медичну довідку 086/о.

Копії документів без пред'явлення оригіналів не приймаються.

При прийомі в порядку переведення або поновлення додається, також, академічна довідка встановленого зразка про незакінчену вищу освіту.

Остаточний список всіх необхідних документів, форму подачі та строки уточнюйте в приймальній комісії тел.: 044 360 47 07, 050 505 24 40, 067 505 44 85, 073 505 44 85

 E-mail: komisiya@istu.edu.ua

 


Докладніше про ВНЗвгору

Йди в ногу з часом разом с нами, адже МНТУ – це не тільки університет нового типу із  сучасним поглядом на світ, а й велика дружня команда спеціалістів своєї справи, які усім серцем вболівають за українську освіту. Які дадуть тобі максимально корисні і необхідні знання, вміло поєднуючи сучасні освітні технології та свій багатолітній досвід.

В цьому вже переконалися понад 37 000 студентів, які за 27 років існування університету стали його невід’ємною частиною. Ба більше – ми не збираємося зупинятися на досягнутому! Спитаєте, чому?

Бо студентство — це час необмежених можливостей. Тому МНТУ допомагає молоді ці можливості знайти й не проґавити. Університет пропонує студентам долучитися до програм та ініціатив, що допоможуть отримати їм нові знання, реалізувати власні ідеї та відкрити для себе світ.

Цінності МНТУ

Якість. Ми навчаємо за кращими освітніми методиками, переймаємо провідний європейський досвід та впроваджуємо останні технології. Бо нам не байдуже яку освіту отримають наші випускники/Бо ми навчаємо не заради галочки.

Прозорість. Ми ведемо повністю відкриту діяльність, щоб кожен зміг знайти відповіді на будь-яке запитання.

Свідомість. Ми віримо в те, щo знaння — голoвна суперcила цьогo світу. Тoму ми прагнeмо навчaти тa навчатися.

Єдніcть. Ми — однa кoманда. Тoму кoли хтоcь потрeбує допомoги, ми з радіcтю її надаємo.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 40 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

В ВУЗе здравомыслящий преподавательский состав, реально оценивающий сложившуюся ситуацию, из- за карантина, и положение студентов в этой ситуации. Отдельное ,,спасибо,, Копочинской Ю. В., Глиняной О. А., Залитое Л. М.

,

Хочу выразить благодарность за понимание,помощь и поддержку Копочинской Ю.В. и Глиняной О.А. Никогда на кафедре физической терапии и эрготерапии не сталкивалась с коррупцией. Оценки выставляется 100% на ваши знания. Если вам нужны знания и вы просите поделится какими-то книгами или же сайтами всегда подсказывали сбрасывались книги и т.д. Всегда стоял на кафедре приоритет выпустить только только толковых специалистов знающих свое дело.

,

Навчаюсь в МНТУ, заочна форма навчання, спеціальність : "фізична терапія,ерготерапія". Аудиторії комфортні. Заклад чистенький. Викладачі доступно і професійно доносять інформацію, завжди допоможуть ,ідуть на зустріч студентам, завжди на звязку.
В умовах пандемії вимушено навчаємося он-лайн, але на якість подання предметів це абсолютно не впливає.
Оплата тільки за навчання, ніяких додаткових коштів студенти не вносять.
Заклад однозначно рекомендую!

,

Добрий день! Ничего плохого об университете сказать не могу. Преподавательский состав квалифицированные и грамотные,к своей работе относятся ответственно! Заинтересованы в том, чтобы воспитать хороших специалистов, в частности на нашем факультете Физической терапии и эрготерапии. С коррупцией не сталкивались тут не разу. ВУЗ рекомендую !

,

Такого розуміння і хорошого відношення до студента не зустрічала ніде.
Дякую вам за вашу працю!

,

Направление реабилитология. Обещали понимание студентов и адекватную учебу. Нормального дистанционного обучения нет. Пары меняют как хотят. Студент скорее животное чем человек. Многие в группе на грани увольнения с работы из-за того что не придерживаются расписания преподователи. Ответ "Увольняйтейсь и учитесь" а многие этой работой оплачивают учебу. Пытаешься что-то узнать спросить "Ответ у старосты", а старосте тоже ничего не говорят. Введи дистанционку и заставляют ездить в университет. Спрашивается зачем?!? Преподователи не хотят давать материал В общем и целом цирк, а не университет.

,

Мой совет не поступать туда, заведение ужасное, студентов ничему не учат сплошная выкачка денег, студенты не вылазят с повторных курсов и пересдач которые и так не дешёвые, к тому же цены после нового года поднимаются на них. А если вы захотите поступать без ЗНО по Латвии за определеную суму то проще сразу же выбросить деньги ибо же вас отчисляют, так сказать кому пошли деньги не известно, и деньги не отдадут за Латвию вам,и вас же выгонять по среди учебного года. Одним словом я могу сказать так: что в этом университете присутствует одна коррупция которую приструнить не кто не может, преподаватели не компетентны в своей работе, цены на постоянно и не обосновано поднимаются после нового года рекомендовать такое я не мог

,

Сын поступил в этом году в колледж на физ.реабилитацию. Очень нравиться! Прекрасное отношение директора колледжа, преподавателей, кураторов групп к студентам и к родителям! Совсем другой уровень обучения по сравнению со школой. Преподаватели всячески стараются заинтересовать детей, найти подход. И дети это чувствуют и стараются. Сын тут учиться намного лучше, чем в школе. Ходит на пары с удовольствием. Никаких поборов и взяток нет. Рекомендую!

,

Все добре)
Знання можна отримати,головне бажання)
Викладачі хороші,добрі,допомагають.
Корупції у вузі немає,заплатив суму по контракту і все.

,

Рекомендую. Ребенок уже 3 курс. Поступали без ЗНО, так получилось, что не здали один предмет. Все хорошо.

,

Ну, так ты учись хорошо, чтобы не нужно было переиздавать. А то почуется, что все кругом виноваты.

,

Звоните еще. ВНЗ работает, там сейчас проодят ЗНО, поэтому могли не брать трубку. Я студентка ВНЗ, очень этому довольна. Взяток нет, знание дают, можновступить без ЗНО

,

Шаражкина контора ! Телефоны не отвечают никакие. Наверное уже закрыли.

,

Вищий навчальний заклад "МНТУ" вражає мене, як студентку, вже третій рік поспіль. Раджу. Знання хороші, ніяк вкладень, окрім плати за річне навчання. Що досить і досить тішить в тепершінй час.

,

Преподаватели выполняют свою работу отлично, к каждому студенту индивидуальный подход. Но на этом плюсы , к сожалению, заканчиваются. Обещанного общежития нету, буфета нету. Поставили два автомата с кофе и сухариками - питайтесь студенты как хотите. Расписание просто ужасное, составляя его о студентах не думают вообще . Зимой ужасно холодно , все сидят в курточках, даже сейчас уже без курточки сидеть невозможно . Короче радоваться особо нечему. Три из пяти баллов и это с натяжечкой.

,

Учусь в МНТУ на Ком.науках, преподаватели и админ. персонал все адекватные. К студентам относятся с уважением и пониманием.
Я доволен!

,

А я учусь на направлении филология и мне нравиться!!!

,

Университет не плохой, хороший преподавательский состав . Взяток не требуют это большой плюс ,минус в том что , нету столовой и обещанного (!!!) общежития , хотя в приемной комиссии обещали что будет новое общежитие , которое так и не достроили !

,

Ну що хочу сказати : вчитися у університеті можна, адже взяток немає, навіть навпаки студентам допомагають щоб їх не виключили з вузу. Більшість викладачів вміють викласти свій предмет(особливо це стосується природничих наук ну і звичайно англійської мови), отже знання ти отримаешь ,але є і деякі мінуси серед них це студенти з яких багацько не зовсім виховані, а точніше тільки з дит садка від них навіть викладачі у шоці(але з цим нічого не поробиш, адже вони заплатили за навчання, потрібно терпіти ) і з цього випливає інший мінус який всім очевидний (універ трішки "халявний"), але ще раз повторюю, якщо хочете вчитися це не проблема , адже викладачі
намагаються не тільки заробити гроші, але й навчити студента, а чи захоче він вчитися зовсім інша річ.Також метрів за 50 є гарна столова.

,

Насичене студентське життя, неймовірні можливості, які ти отримуєш під час та після навчання. Я на 100% задоволена своїм вибором. Це величезне задоволення кожен день навчатись з найкращими професорами та студентами МНТУ

,

Класный ВУЗ, знания прежде всего,, преподовательский состав идеальный,
все сотрудники относятся с пониманием, и готовы помочь в любую минуту. Рекомендую, все бегом учится. Училась заочно, ребенок сейчас на стационаре,Очень доволен......)))))))))))

,

МНТУ лучший ВУЗ!!! Я получила отличные знания, встретила много хороших людей и верных друзей:)))

,

Отличный ВУЗ, приятный работающий коллектив, с пониманием относятся к своим студентам.

,

Отзывчивые преподаватели, хорошие аудитории и вкусный кофе в кафетерии=). Университет отличный!

,

Отличный универ!!! Учусь на заочке мне нравится!!!

,

хороший ВУЗ

,

Современный комбинирующий гуманитарное и техническое направление. Почти индивидуальное обучение.

,

Гарний ВУЗ, хороші викладачі, гарна територія та аудиторії. Всім рекомендую)

,

Согласна с предыдущими комментариями!!
Я выпускница этого университета, получила отличные знания) Студенческая жизнь , прошла отлично, всегда дискотеки, концерты. Есть баскетбольная и футбольная команда . Методисты это вторые мамы, всегда все подскажут, дадут совет. МНТУ это большая дружная семья)
Кто хочет, получить отличные знания и в тоже время, что бы к Вам относились как людям!!!
Из коммерческих вузов, МНТУ лучший!!!

,

Университет замечательный на 5+ по 5-ти бальной системе

,

При желании учится можно получить отличный багаж знаний, преподаватели с хорошей квалификацией и практикой. Всем рекомендую

,

Хороший вуз,преподаватели-все супер! Достойный университет!!!

,

Хороший ВУЗ,если есть желание учится,то здесь Вы получите Хороший багаж знаний от квалифицированных педагогов)))вспоминания об студенческих годах в МНТУ только положительные...)))Всем рекомендую!!!

,

Самый лучший университет, самые лучшие преподователи , самые лучшие 5 лет жизни))

,

Достойный университет с хорошим преподавательским составом!

,

хороший универ!) хорошие преподаватели, а главное с чувством юмора!)

,

Хороший ВУЗ в котором дают знания и возможность комфортно обучаться. Хорошо подобранный педагогический состав.

,

Отличный университет!
Всем рекомендую!

,

супер

,

Супер ВУЗ!!!!

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок