Факультети і спеціальностівгору

Нафтогазової інженерії та комп'ютерних наук 

 • Нафтогазова інженерія та технології;
 • Комп'ютерні науки; 
 • Інженерія програмного забезпечення;
 • Телекомунікації та радіотехніка;
 • Технології захисту навколишнього середовища;
 • Екологія. 

Економіки та менеджменту

 • Міжнародні економічні відносини;
 • Фінанси, банківська справа та страхування;
 • Публічне управління та адміністрування;
 • Облік і оподаткування;
 • Менеджмент. 

Лінгвіcтики і пpава

 • Право; 
 • Філологія. 

Пcихолого-фізична рeабілітація

 • Фізична тeрапія, ерготeрапія (Фізичнa реабілітація).
 • Пcихологія


Абітурієнтамвгору

Довузівська підготовка: тел. (044) 360-47-07, (044) 291-50-60, (044) 291-50-53.

Докладніше про ВНЗвгору

На даний момент, навчання в університеті проходить дистанцйно.

Наші переваги:

 • Гарантовано високий рівень підготовки фахівців за навчальними програмами, які відповідають вимогам ОКР «молодший спеціаліст», «бакалавр», «спеціаліст», «магістр».
 • Кредитно-модульна система організації навчального процесу та європейська практика оцінювання знань студентів, відсутність сесій, подовжені канікули.
 • Висококваліфіковані викладачі, у складі науково-педагогічного персоналу - 70% доцентів, кандидатів наук і понад 10% професорів, докторів наук.
 • Форма навчання: очна, заочна, заочно-дистанційна.
 • Підготовчі курси до ЗНО: 8, 6, 4-х місячний термін до дати проведення зовнішнього тестування з відповідної дисципліни, для школярів 9-х, 10-х, 11-х класів загальноосвітніх шкіл та випускників минулих років з базовою середньою освітою і повною середньою освітою.
 • Зараховуються на старші курси особи, які мають ступінь молодшого спеціаліста, бакалавра.
 • Паралельне навчання за двома спеціальностями.
 • Військова кафедра на базі НТУУ «КПІ»: після закінчення випускникам присвоюється військове звання офіцера запасу.
 • Університетська кафедра ЮНЕСКО «Інформаційні та комунікаційні технології в освіті».
 • Мовне стажування за кордоном під час літніх канікул за сприяння наших партнерів.
 • Студенти з інших міст України забезпечуються гуртожитком.
 • Диплом державного зразка.
 • Пільги в оплаті за навчання медалістам, випускникам підготовчого відділення МНТУ, за відмінне навчання та інші.
 • Друга вища освіта.
 • Практика, допомога у працевлаштуванні.

МНТУ розпочав своє існування у 1993 році. Біля його витоків стояли не тільки такі відомі установи, як Київський політехнічний інститут та Інститут кібернетики ім. Глушкова НАН України, а й непересічна особистість. Засновник МНТУ – науковець, педагог, фахівець нафтогазової справи,один з авторів Концепції національної вищої школи України, Національної доктрини її розвитку, доктор технічних наук, професор Юрій Миколайович Бугай.

Відразу після заснування МНТУ вступає у фазу бурхливого розвитку. З’являються структурні науково-навчальні підрозділи у найбільших містах України – Ялті, Луцьку, Донецьку, Чернігові, Полтаві та Житомирі. У 1996 році при МНТУ створено Міжнародний центр розвитку підприємництва та менеджменту, яким опікувалася швейцарська Міжнародна Організація Праці (МОП). На той момент активний розвиток підприємництва в Україні, залучення та заохочення до ведення малого бізнесу якнайбільше людей та вивчення управлінського досвіду європейських країн було найбільш актуальною та важливою для держави задачею.

У 1997 році при МНТУ створено Науково-дослідний інститут нафтогазових інноваційних технологій. Його основним завданням був розвиток однієї з найсучасніших, найперспективніших і, – як показали подальші події, – важливої для державної безпеки галузі, впровадження у неї передових технологій та підвищення продуктивності видобутку газу та нафти.

Перші ж рядки історії МНТУ показали – університет вміє йти в ногу з часом, приділяє увагу науковій проблематиці та має усі задатки для того, щоб стати одним з флагманів української вищої освіти європейського зразка.Саме МНТУ – одним з перших українських ВУЗів - започаткував «Європейські студії», створив кафедру Права Європейського Союзу, кафедру ЮНЕСКО«Інформаційних та комунікаційних технологій в освіті», що наразі бере активну участь у здійснені ряду міжурядових та міжнародних програм.

Саме тому сьогодні МНТУ – це:

 • сучасна вища освіта європейського рівня та формату;
 • підготовка спеціалістів високої кваліфікації – як науковців, так і практиків у найбільш актуальних та запотребованих сьогодні сферах і галузях;
 • вагомий внесок у розвиток української вищої освіти;
 • європейський вектор, тісний зв’язок з іноземними ВУЗами;
 • об’єднання усієї країни мережею науково-навчальних підрозділів;
 • передові наукові розробки;
 • перспективи та впевнений погляд у майбутнє.

У МНТУ на вас чекають знижки нa навчaння для відмінників, цікавe студентcьке життя тa перeконливі перcпективи нa сучаcному тa інозeмному ринку пpаці.

МНТУ – сучаcна оcвіта європейcького рівня поpуч! 

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 36 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Направление реабилитология. Обещали понимание студентов и адекватную учебу. Нормального дистанционного обучения нет. Пары меняют как хотят. Студент скорее животное чем человек. Многие в группе на грани увольнения с работы из-за того что не придерживаются расписания преподователи. Ответ "Увольняйтейсь и учитесь" а многие этой работой оплачивают учебу. Пытаешься что-то узнать спросить "Ответ у старосты", а старосте тоже ничего не говорят. Введи дистанционку и заставляют ездить в университет. Спрашивается зачем?!? Преподователи не хотят давать материал В общем и целом цирк, а не университет.

,

Мой совет не поступать туда, заведение ужасное, студентов ничему не учат сплошная выкачка денег, студенты не вылазят с повторных курсов и пересдач которые и так не дешёвые, к тому же цены после нового года поднимаются на них. А если вы захотите поступать без ЗНО по Латвии за определеную суму то проще сразу же выбросить деньги ибо же вас отчисляют, так сказать кому пошли деньги не известно, и деньги не отдадут за Латвию вам,и вас же выгонять по среди учебного года. Одним словом я могу сказать так: что в этом университете присутствует одна коррупция которую приструнить не кто не может, преподаватели не компетентны в своей работе, цены на постоянно и не обосновано поднимаются после нового года рекомендовать такое я не мог

,

Сын поступил в этом году в колледж на физ.реабилитацию. Очень нравиться! Прекрасное отношение директора колледжа, преподавателей, кураторов групп к студентам и к родителям! Совсем другой уровень обучения по сравнению со школой. Преподаватели всячески стараются заинтересовать детей, найти подход. И дети это чувствуют и стараются. Сын тут учиться намного лучше, чем в школе. Ходит на пары с удовольствием. Никаких поборов и взяток нет. Рекомендую!

,

Все добре)
Знання можна отримати,головне бажання)
Викладачі хороші,добрі,допомагають.
Корупції у вузі немає,заплатив суму по контракту і все.

,

Рекомендую. Ребенок уже 3 курс. Поступали без ЗНО, так получилось, что не здали один предмет. Все хорошо.

,

Ну, так ты учись хорошо, чтобы не нужно было переиздавать. А то почуется, что все кругом виноваты.

,

Звоните еще. ВНЗ работает, там сейчас проодят ЗНО, поэтому могли не брать трубку. Я студентка ВНЗ, очень этому довольна. Взяток нет, знание дают, можновступить без ЗНО

,

Шаражкина контора ! Телефоны не отвечают никакие. Наверное уже закрыли.

,

Вищий навчальний заклад "МНТУ" вражає мене, як студентку, вже третій рік поспіль. Раджу. Знання хороші, ніяк вкладень, окрім плати за річне навчання. Що досить і досить тішить в тепершінй час.

,

Преподаватели выполняют свою работу отлично, к каждому студенту индивидуальный подход. Но на этом плюсы , к сожалению, заканчиваются. Обещанного общежития нету, буфета нету. Поставили два автомата с кофе и сухариками - питайтесь студенты как хотите. Расписание просто ужасное, составляя его о студентах не думают вообще . Зимой ужасно холодно , все сидят в курточках, даже сейчас уже без курточки сидеть невозможно . Короче радоваться особо нечему. Три из пяти баллов и это с натяжечкой.

,

Учусь в МНТУ на Ком.науках, преподаватели и админ. персонал все адекватные. К студентам относятся с уважением и пониманием.
Я доволен!

,

А я учусь на направлении филология и мне нравиться!!!

,

Кто хочет на факультет переводчика лучше ногой через порог не ступать только больно до такой степени сделают, что крыша поедет! Но решение принимать вам! Лучше сразу выбирайте другой более престижный Университет и не медлите!

,

Университет не плохой, хороший преподавательский состав . Взяток не требуют это большой плюс ,минус в том что , нету столовой и обещанного (!!!) общежития , хотя в приемной комиссии обещали что будет новое общежитие , которое так и не достроили !

,

Ну що хочу сказати : вчитися у університеті можна, адже взяток немає, навіть навпаки студентам допомагають щоб їх не виключили з вузу. Більшість викладачів вміють викласти свій предмет(особливо це стосується природничих наук ну і звичайно англійської мови), отже знання ти отримаешь ,але є і деякі мінуси серед них це студенти з яких багацько не зовсім виховані, а точніше тільки з дит садка від них навіть викладачі у шоці(але з цим нічого не поробиш, адже вони заплатили за навчання, потрібно терпіти ) і з цього випливає інший мінус який всім очевидний (універ трішки "халявний"), але ще раз повторюю, якщо хочете вчитися це не проблема , адже викладачі
намагаються не тільки заробити гроші, але й навчити студента, а чи захоче він вчитися зовсім інша річ.Також метрів за 50 є гарна столова.

,

Насичене студентське життя, неймовірні можливості, які ти отримуєш під час та після навчання. Я на 100% задоволена своїм вибором. Це величезне задоволення кожен день навчатись з найкращими професорами та студентами МНТУ

,

Класный ВУЗ, знания прежде всего,, преподовательский состав идеальный,
все сотрудники относятся с пониманием, и готовы помочь в любую минуту. Рекомендую, все бегом учится. Училась заочно, ребенок сейчас на стационаре,Очень доволен......)))))))))))

,

МНТУ лучший ВУЗ!!! Я получила отличные знания, встретила много хороших людей и верных друзей:)))

,

Отличный ВУЗ, приятный работающий коллектив, с пониманием относятся к своим студентам.

,

Отзывчивые преподаватели, хорошие аудитории и вкусный кофе в кафетерии=). Университет отличный!

,

Отличный универ!!! Учусь на заочке мне нравится!!!

,

хороший ВУЗ

,

Современный комбинирующий гуманитарное и техническое направление. Почти индивидуальное обучение.

,

Гарний ВУЗ, хороші викладачі, гарна територія та аудиторії. Всім рекомендую)

,

Согласна с предыдущими комментариями!!
Я выпускница этого университета, получила отличные знания) Студенческая жизнь , прошла отлично, всегда дискотеки, концерты. Есть баскетбольная и футбольная команда . Методисты это вторые мамы, всегда все подскажут, дадут совет. МНТУ это большая дружная семья)
Кто хочет, получить отличные знания и в тоже время, что бы к Вам относились как людям!!!
Из коммерческих вузов, МНТУ лучший!!!

,

Университет замечательный на 5+ по 5-ти бальной системе

,

При желании учится можно получить отличный багаж знаний, преподаватели с хорошей квалификацией и практикой. Всем рекомендую

,

Хороший вуз,преподаватели-все супер! Достойный университет!!!

,

Хороший ВУЗ,если есть желание учится,то здесь Вы получите Хороший багаж знаний от квалифицированных педагогов)))вспоминания об студенческих годах в МНТУ только положительные...)))Всем рекомендую!!!

,

Самый лучший университет, самые лучшие преподователи , самые лучшие 5 лет жизни))

,

Достойный университет с хорошим преподавательским составом!

,

хороший универ!) хорошие преподаватели, а главное с чувством юмора!)

,

Хороший ВУЗ в котором дают знания и возможность комфортно обучаться. Хорошо подобранный педагогический состав.

,

Отличный университет!
Всем рекомендую!

,

супер

,

Супер ВУЗ!!!!

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок