Факультети і спеціальностівгору
 • ННІ лісового та садово-паркового господарства.
 • ННІ енергетики, автоматики та енергозбереження.
 • ННІ післядипломної освіти.
 • Факультет землеустрою.
 • Юридичний факультет.
 • Факультет конструювання та дизайну.
 • Факультет ветеринарної медицини.
 • Факультет захисту рослин, біотехнологій та екології.
 • Факультет тваринництва та водних біоресурсів.
 • Факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК.
 • Факультет аграрного менеджменту.
 • Еконoмічний факультет.
 • Гуманітарно-пeдагогічний факультет.
 • Факультeт інформаційниx теxнологій.
 • Агробіологічний факультет.
 • Механіко-теxнологічний факультeт.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 258-42-63, (044) 527-83-08.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 258-42-63, (044) 527-83-08.

Докладніше про ВНЗвгору

Національний університет біоресурсів і природокористування України є одним із провідних закладів освіти, науки і культури в Україні. На 21 факультеті його базового закладу університету (м. Київ), у Південному філіалі НУБІП України "Кримський агротехнологічний університет" і в 12 регіональних вищих навчальних закладах І-ІІІ рівнів акредитації навчається понад 37 тис. студентів та понад 600 аспірантів, докторантів і пошукувачів.

Навчальний процес і наукові дослідження НУБІП України забезпечують понад 3000 науково-педагогічних і педагогічних працівників, у тому числі - 300 - професорів і докторів наук, понад 1200 - доцентів і кандидатів наук.

Освітня діяльність в універcитеті мaє суcпільний характeр, заxищена від втpучання політичниx паpтій тa громадcьких і релігійниx організацій.

Студентcький сaйт: studnubip.com

Оцінка відвідувачів
(по 396 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

О ні, тут немає, як дехто хоче подати, "споконвічного протистояння викладач-студент. Тут протистояння цивілізаційне: жорсткої старої, з порожніми прилавками магазинів командно-адміністративної, колгоспно-совкової УРСР (ректорат, основна частина викладачів) і ринкової процвітаючої Европейської України (більшість студентів і поодинокі викладачі). Саме минуле (УСГА) тримає наш вуз і не дає йому розвиватися. Через це сюди приходять абітур'єнти з найгіршими балами, або родичі у надії на лоббізм оцінок.

,

Ми хочемо якісну освіту отримати в Україні, а не їхати в Польщу. Я навчаюсь на бюджеті і що я маю: з деяких предметів взагалі не має викладачів, інші ставляться до студентів без поваги і не зацікавлені дати знання. Щось має ректорат робити, а не то побіжуть звідси студенти і з ким ви будете.

,

Споконвічне протистояння: студент-викладач...
Прикро, що студенти на запитання навіщо навчаються, відповідають - щоб отримати диплом.
Ніхто не хоче стати успішним. Грусть і боль

,

Услышал по радио от Николаеко, что в университеты некому идти - 50% выпускников школы не хотят учиться, недорабатывает министерство и все вокруг виноваты. Информация устаревшая. У нас в почти пятитысячном селе ни один (!) выпускник не сдал ЗНО. Люди просто умнее бывших министров - они хотят учиться быстро и там, где есть выход на перспективу. В Нубип все еще живут прошлым. Тут кто-то о колхозе писал, а я вспомнил Бродского: "Прячась в логово свое, волки воют "Е мое!"" Отсидеться в норе на прошлом имидже большого колхоза в эпоху перемен уже не удастся. Нужно идти навстречу людям и логике и тогда будет перспектива, а не "великий" университет, который в действительности заболел слоновой болезнью и забирает будущее у своих выпускников.

,

Читаю і не розумію про що мова. Які хабарі? Який совок? Люди.
Якщо хтось вимагає з викладачів-пишіть заяву і буде йому біда.

,

Никакой справедливости, совести та объективности при оценивании. Все тотально не прозрачно и никому до этого нет дела.

,

Вітаю всіх із Святом! НУБІП сьогодні кращий галузевий освітній заклад! Цікаве навчання, знання, можливості, кар'єра, успіх!

,

Цього тижня в нубіп день університету. Прикольний захід, в тому році моя група перемогла. Такі свята гуд. Єдине, що заважає то треба йти на роботу.

,

НУБіП сам по собі добрий, але засилля колгоспу і села невикорінюване.

,

НУБІП сьогодні динамічно розвивається, має 120-ти річну історію, прекрасні традиції навчання, інноваційні підходи, десятки угод із закордонними університетами-партнерами, можливість навчатися та проходити виробниче стажування за кордоном, систематично проводяться заходи, спрямовані на збагачення культурного та духовного життя студентів, працюють спортивні секції. Колектив працює над створенням умови для отримання знань майбутньої професії, гармонійної реалізації особистісного потенціалу кожного студента. Якщо Ви бажаєте стати високоосвіченим, думаючим, креативним фахівцем - запрошуємо Вас до нашого університету!

,

Навчання на менеджменті - доступне і цікаве. Тим більше, що можна поїхати на навчання за кордон, наприклад в Польщу. Хто не хоче на навчання - їде на практику заробляти кошти на канікулах. Так що обирайте ФАМ і не пожалкуєте

,

Хочеш отримати знання з менеджменту і маркетингу? ФАМ - нормальний факультет. Студенти активні і прагнуть знань. Багато успішних випускників ФАМ працюють по всій Україні, як в бізнесових, так і в державних організаціях. Не чіпайте факультет!!!

,

Хороший государственный ВУЗ. Есть свои нюансы, не без того, они везде есть. Но спасибо преподавателям, которые умеют зарядить позитивным настроем. Особенно перед защитой, когда нервы на пределе и остался последний рывок. Отдельное спасибо Резник Надежде Петровне, которая не давала опустить руки. А еще за всякие мероприятия и за встречи с интересными людьми! Вы - вечная батарейка для студентов :) Свою сестричку через годик приведу тоже поступать к Вам

,

Шановні викладачі! Хочу запитати, чому оцінювання проводиться за якими завгодно критеріями, тільки не за реальними знаннями? Що думати, коли на заліку викладач на зданий реферат і правильно виконані тестові завдання відповідає: "А Ви мені не подобаєтесь!" і ставить не "В", не "С", а відразу "D"? Шановне керівництво університету, у мене крім розчарування нічого не лишається бо Ви зарубуєте на корню будь-яке бажання вчитися. Скажіть, навіщо я ночами писав той реферат, коли викладач його навіть не розкрив, не запитав його зміст і влупив оцінку за залік так би мовити, щоб відмахнутися. Від тої поваги і ставлення до Нубіпа від 1 вересня до сьогоднішнього дня не лишилося й крихти. Мав високі бали при вступі, за рік пропустив тільки пару занять, бо хворів, вчасно все здаю і не розумію чому на сесії деякі викладачі намагаються поставити найнижчий бал, принизити й образити. Де ж стимул справедливо отримати стипендію? Задумуюсь про зміну вузу.

,

Скільки можна скиглити. Не подобається-забирайте документи і їдьте в Польщу.

,

Преподают просто ужасно.Многие дисциплины приходится самому учить , ибо не совсем понимаешь, о чём говорилось на лекции. Декан - что его не спросить, ничего не знает и отправляет к замдекана, а замдекана работает с шестерками, которые ему доносят информацию о студентах. Жалею, что поступил сюда.

,

1) Постоянно заставляют студентов убирать. Вместо того, чтобы заплатить людям за уборку, покраску, стройку и другие виды услуг, они используют ежедневно бесплатную силу студентов и за это ставят оценки. Если не поубирать, то ты не сможешь получить нормальную оценку.
2) Для бюджетников - самый ужасный вариант, потому что без балов за "активну участь у житті університету" (уборки, конференции, танцы и хоры) вы не сможете получить стипендию, даже если будете учиться на 5 баллов по всем предметам.

Я могу сказать только одно, зря я поступил в этот университет, только деньги и время потратил.

,

Низький рівень освіти, бо викладачі не уміють зацікавити і не хочуть.Менеджмент обирати у НУБіП нікому не рекомендую, бо дуже я розчарована, що послухала батьків і подала документи на ФАМ. Аудиторії жахливі, пилюка і таракани, у туалетах вонь. Декан займається своїми справами, а не факультетом, він більше відсутній ніж присутній, а кришує його проректор, бо мають свій бізнес. Ректор чомусь цього бардаку не бачить. Не подавайте документи на ФАМ !!!

,

Викладачі необ'єктивні, правду сказати не можна, якщо є викладацька некомпетентність, бо тоді будуть на курсових і екзаменах питання ставити які виходять за рамки програми.

,

Тут дивні викладачі: говорять про одне, роблять друге, а думають про третє. Інколи виникає думка: скільки в НУБіП викладачу за плечами потрібно мати років, щоб людина говорила і робила те, що думає. На жаль, навіть поважні викладачі не можуть дозволити собі говорити правду про неподобства, корупцію та низький рівень освіти в університеті, бо хочуть тихо досидіти до старості та влаштувати поряд своїх дітей і онуків. Ганьба.

,

Якщо бути об'єктивним, то українські вузи всі відстали від цивілізації. Але НУБіП з кожним роком впевнено до неї наближається. На всеукраїнському рівні нормальний виш. Вибачте, платіть за навчання за світовими цінами і навчайтеся в Гарвардах. А просто через пихату зарозумілість називаєте універ колгоспом, а хліб з маслом їсти любите. Тож згадайте, що саме колгоспи колись всіх і годували. Чудовий вуз з перспективним майбутнім.

,

Дела отставшего от цивилизации вуза отлично выражают слова В. Войновича:
«Дела в колхозе шли плохо.
То есть не так чтобы очень плохо,
Можно было даже сказать – хорошо,
Но с каждым годом все хуже и хуже».

,

На спеціальність журналістика виділено Міністерством освіти і науки України 10 (десять) державних місць. Ліцензійний обсяг - 50 осіб. На сайті гуманітарно-педагогічного факультету подано інформацію про всі спеціальності факультету і, зокрема, про журналістику.

,

Університет жахливий
повний СОВОК
я навіть вже не знаю,що гірше:коли корупція в університеті чи ось цей тоталітарний режим НУБіПа
умови в гуртожитках жахливі,горячу воду постійно підкручують і взимку опалювання також
забороняється тримати в кімнатах засобів побуту таких,як електричний чайник,мультиварку,пилесос,микрохвильовку і т.п....
кожного тижня змушують ходити на субтніки,спонукаючи тим,що тебе просто виженуть з гуртожитку за пропуск
постійні перевірки,приходять навть тоді,коли студентів нема в кімнаті!!!
ставлення деканату до студентів вкрай неадекватне!коли ти намагаєшся говорити,що тобі щось не пдобається,одразу кричать на студентів і починають віднекуватись
також змушують ходити на лекції .хоча давно всім відомо,що це довільний спосіб навчання і присутність не обов'язкова
як тільки стає тепло на вулиці,то одразу женуть замість пар прибирати теріторію університета
і це тільки верхівка айсбергу
не рекомендую вступати

,

Мій дід вчився, батьки вчились, я вчусь і своїх дітей також буду вмовляти вступити на агрономічний факультет. Це багатого вартує.

,

Планую поступати на журналістику. Про гуманітарної педагогічний факультет тільки позитивні відгуки. Кажуть, що не буде державних місць, але і на контракт ще спробуй вступи. Конкурс шалений. Переживаю

,

Шановні доктори наук!
Не треба заздрити. Якщо КНЕУ і КНТЕУ на закаті, то НУБіП на підйомі. І виграє той, хто буде вищу освіту здобувати в нас.
І ще. В Україні діє призумпція невинуватості. Перш, ніж писати про хабарі - доведіть! Це єдиний університет, який системно викорінив корупцію. Ви не думали, що у деканів є дружини і чоловіки, батьки і діти, які можуть заробляти і дозволити собі не ходити пішки на роботу. Як раз такі керівники і не зацікавлені в хабарах, вони хочуть зробити НУБіП найкращим. І зроблять. Не соромно бути багатий, соромно бути бідним і нічого не робити.

,

Гарний унiвер., проте iснують проблеми. Знижують рейтинг унiверситету, на приклад не адекватна, хамська поведiнка професора , вона зав. кафедри бiржовоi дiяльностI. Лекцii у нас не вела, хоча рахувалась, як лектор, не професiйна, хам. Пiдiйшов зi зверненням з питань по навчанню, вона по хамськi вiдреагувала, використовуючи нецензурну лексику. ТакI хами не мають працювати в нубiпI.

,

Правду студенти пишуть про хабарі. Переконатися в тому, що в НУБіП беруть хабарі дуже просто. Приїдьте до юрфаку і побачити на власні очі на якому авто їздить декан і викладачі. Невже на викладацьку зарплату можна так шикувати! Ніхто з наших викладачів не має приватного юридичного бізнесу! Продають магістерські, заочникам закривають сесії і за кожний залік і екзамен беруть валютою. На юрфак в магістратуру багато студентів поступати не буде, бо знань не дають і практичного досвіду не мають! Для чого такий факультет. Жах....

,

Добре, що побрехеньки не читають ні абітурієнти, ні студенти.
Переконатися в тому, що в НУБіП не беруть хабарі, що викладацький склад один з найкращих можна самостійно в будь-який день: приїхати і побачити на власні очі, поспілкуватися зі студентами. А найманих працівників польських бурситетів, які чорнять наші виші-не раджу слухати.

,

Не можу сказати про всі факультети, а юридичний факультет просто жах... Постійно заставлюять студентів здавати гроші !!! Студентів декан лякає, щоб мовчали, а під час анкетування правильно заповнювали анкети, бо проведуть слідчі дії і посадять. Розчарувалася ще на першому курсі. Ставлять відмінні оцінки студентам, які заплатили гроші. Можна не ходити на заняття, нічого не робити, а заплатити і все нормально. Усім іншим простим людям просто виносять мозок і занижають оцінки. Більшість викладачів нічому не вчать, знань не дають, читають те, що є в інтернеті, юристів-практиків немає, .Декан просто жах... В магістратуру на юрфак в цей університет поступати не буду!

,

Когда поступала - поверила эдакому шустренькому профессору, приезжавшему с агитацией в школу. Оценки позволяли пройти в несколько вузов на бюджет. Выбрала того профессора и его вуз. И теперь имею не вуз, а электронный "Ешко-университет", похожий на почтовое дупло, которое Пушкин описал в «Дубровском». Только в роли дупла – выступают головы студентов. Опыта у преподавателей на экономическом, менеджмента - никакого. Мудрости - никакой. Преподаватели боятся когда им задают вопросы, многие серые и закомплексованные не только по одежде, но и по уму. А того своего благодетеля вообще не вижу на занятиях все они чем-то ужасно заняты кроме работы с нами. Общежития - позор села. Зимой экономят на топливе - плати, живи дома и играйся с Ешко-словарем. Если говорить обо мне, то мечты о высоком уперлись в обман и несправедливость. Теперь боюсь вообще выбирать украинский вуз.

,

Короче, НУБіП, сумую!
Де мої кращі роки життя...

,

Згоден. Навчаюся на першому курсі іт, і скажу, що спочатку було важко. Адже в школі програмування викладалося на слабкому рівні і батьки не працюють у цій сфері. Тобто ані базових знань, ані іншої допомоги не маю. Вже був розгубився, але відношення викладачів виявилося дуже гарним. Можна підійти і отримати більш глибокі роз'яснення, та і в деканаті завжди зрозуміють і підтримають. В результаті маю стипендію, а про непристойне відношення до студентів та хабарі чую тільки від друзів з інших вишів.

,

У доньки НУБІП при вступі був на першому місці. Поступила на бюджет ф-т землевпорядкування. Першу сесію здала без жодноі гривні хабара. Навчання подобається. Одне що спочатку було важко це креслення, адже в школах наше "освідчене" міністерство освіти цей предмет відмінило. Але хто прийшов за знаннями, а не просто отримати диплом-той справляється. Зі слів доньки - не жаліє нітрохи. Я ій вірю як собі, тож майбутнім абітурієнтам рекомендую НУБІП

,

Сесія у НУБіП - це як гонки на іподромі. Свої ж підставляють та лізуть поперед тебе. А преподи цінують лише покірливість. Після того як залишив цей стаціонар - просвітлів душою. Гірше відношення відчув лише у РосіЇ. Перебравшись до Польші, поки працюю на звичайній пошті . Зарабіток майже штука баксів, мопед, квартирні такіж як у нубіп за гуртожиток. І хоча богато треба працювати, але почуваєш себе як людина, а не як хмиз у тому багатті.

,

Гарний універ. Можна здати сесію без хабарів. Хто хоче навчатися - той навчається. Викладачі вимогливі, але справедливі. В гуртожитках теж нормально, єдина незручність - це занадто стисле поселення, по 5-6 осіб в кімнатах. Зате на повну міру відчувається бурхливе студентське життя. Хто не жив в гуртожитку - той не пройшов справжню школу дружби, підтримки і закалки для дорослого життя. Нубіп - ти найкращий!

,

Хабарів немає, є такса на високу оцінку. І у цей важкий час це непогано - хто хоче підробляє у магазинах, адже знання сьогодні можна отримати і з інтернету. Електронні бази запроваджені в аграрці дозволяють працювати і у денну зміну. З викладачами можна домовитись про чергування. Треба лише пережити акції з перевірок.

,

НУБіП - територія без хабарів

,

Противно смотреть как всевозможные родственники зачетки своих чад "водят под руки" в походе по кафедрам за советскими красными дипломами

,

У 10 гуртожитку за останні 3 роки відремонтували кухні, коридори, туалети і душові. Непомітити цього не можна. А в кімнатах потрібно самим підтримувати порядок, а не жити як останній день на Землі. Щодо меблів, то в цьому році керівництво пішло на зустріч студентів і до кінця року всю архаїку замінять. Аби студенти цінили і берегли. Не забували, що в Україні війна.

,

Я бы не сказала, что все так плохо.Уровень образования очень высокий. Преподаватели просто класс! Конечно уровень общежитий оставляет желать лучшего, намного лучшего! Не могу отвечать за другие, но в 10 общаге мебель 40-летней давности. Студенты спресованы по 6 человек в комнате. Все время говорят, что какие-то средства выделяются на благоустройство, но ремонт в комнатах делают либо студенты, либо их родители за свой счет. И очень обидно, когда на сайте видишь как университет заселяет в отлично отремонтированные и меблированные комнаты в первой общаге и других общежитиях. Почему десятое общежитие блага бытового устройства обходят мимо - непонятно! Но ради такого престижного вуза такое можно стерпеть!!! Ведь многие гении науки в годы студенчества терпели еще большие лишения.

,

Сумую за студентськими роками і своїм найкращим факультетом землевпорядкування. Всім привіт. Раджу навчатися тут

,

Все плохо

,

Факультет аграрного менеджменту бомба!!! На кафедрах цілковитий брак викладачів, які б мали досвід практичної роботи в ринкових умовах.Нубіп - дві радянські дивізії, які відстали від фронту! Треба швидко здатися в полон Гарварду.

,

Факультет ветеринарної медицини найкращий в Україні!

,

Навчаюся на першому курсі ІТ. Дуже подобається. Викладачі вищої категорії, роз'яснюють матеріал доступно і внятно. Вчитися цікаво, а ще є можливість відвідувати спортивні секції і гуртки. Без ніяких хабарів отримую стипендію і дякую Нубіп за насичене студентське життя.

,

Вчуся на 1 курсі в даному університеті. Все влаштовуює, викладачі освічені, мають великий досвід у сфері своєї діяльності. Сесію здав без жодного хабара, маю стипендію. Рекомендую.

,

Закончил НАУ в 2000 году и на днях заехал в универ. НАУ тогда и НУБиП сейчас это две большие разницы. Захотелось опять стать студентом...

,

Не поступайте на вет.фак.Не знаю,как у других,но вет - это полнейший ужас. Очень жалею,что поступил сюда.((

,

Сподіваюся, мій відгук комусь допоможе. Національний університет біоресурсів і природокористування має найвищу позицію серед аграрних вузів України. Він посідає 11 місце серед українських вишів. Я навчалась за спеціальністю "Маркетинг". Тут викладають ініціативні та професійні викладачі, які є кращими спеціалістами у своїх галузях. Працюють надзвичайно активні факультетські органи студентського самоврядування, до яких можна звернутися з будь-якого питання і там з радістю допоможуть. Функціонує гурток "Маркетинг", що вже кілька років поспіль займає перше місце серед університетських гуртків. Проте, зрозуміло, що надіятись треба тільки на себе,незалежно від того куди ви поступили!

,

Вчусь на міжнародних відносинах. Все подобається

,

НУБіП найкращий. Дякую за 4 роки не ймовірного досвіду і життя в Києві!

,

Полностью согласна! Топят свой же универ, а потом пойдут и будут махать дипломом перед работодателями. Дескать возьмите меня, имею диплом престижного вуза. А престижность то совсем другими студентами заработана. Так что если поступили в Нубип, то имейте самолюбие и учитесь на совесть, а не нравится то как говорится вот Бог, а вот порог!

,

А вот я не понимаю своих одногруппников, которым все не так. Вот они все время чем-то недовольны. Везде плохо. Но про недостатки можно говорить только между собой. Вот почитают люди всю эту неправду и как потом на работу устраиваться? Это ж все наш имидж. Подумайте об этом.о

,

Если универ утопия, то зачем учиться здесь и топить прежде свою репутацию. Ведь получается если студент здесь учится - то его мозгов хватает только на утопию. Гораздо сложнее проявить себя и чего-то добиться в жизни А в Нубипе полно нормальных студентов, которые и отзывы классные пишут и нечего срывать злость на деканах и преподах. Я думаю у них нет ни времени ни желания участвовать в примитивных перепалках на этом сайте. А быть студентом Нубип реально круто!!!

,

Шановні працівники деканатів та викладачі перестаньте писати коментарі за нас студентів. А то ваші коменти занадто перебільшені. Прям не універ, а якась утопія.

,

Наш універ реально класний! Я тут знайшла багато друзів. Всі пари без зривів, прекрасні класи та лабораторії що ще треба для навчання!

,

Наш факультет ТВППТ найкращий в нашому університеті! Прийшли після канікул на навчання бо вже засиділися без діла!

,

Факультет ветеринарної медицини найкращий!

,

Нубіп для тих, хто хоче отримати гарні знання та мати насичене цікавими та різноманітними подіями студенське життя!

,

Прочив коментарі та не втримався, щоб не сказати що наш факультет КД реально гарний (хто не знає то це Конструювання та Дизайну)!
Реально сучасна інженерна підготовка, практики нормальні та відношення препадів!
Хто не був в нубіп приїдьте та самі переконайтеся.

,

Честный и порядочный университет. А если у студента не хватает либо желания учится, либо мозгов для учебы - то что же из него тогда остается трясти кроме денег! Сейчас время такое... Никто не будет тратить на бесперспективных ребят время и нервы и никто не хочет воспитывать посредственность. Кто хочет учится и добиваться своих целей в жизни в Нубип всегда поддержат и помогут.

,

Тех преподавателей, которые любили денюжки, уже в университете нет. Все честно и на совесть. Иначе не было бы таких позиций в рейтингах и доверия абитуриентов. Перспектива огромна, ведь только аграрный сектор даёт стабильный рост. И будет давать. Кушать хотят все.

,

Відгуків гарних дуже багато, за всі факультети не буду говорити. Навчався в НУбіпі на кафедрі транспортних технологій. В 2017 р закінчив магістра. На кафедрі новий начальник і круто все змінено. на 3-4 курсі реально навчати стали не д...ну теорію а те шо є зараз в бізнесі. і на практику виїжали у транспортні фірми де можно розпитати про все і заняття виїзні. До нас одного разу приїздив бувший студент зараз начальник міжнародних перевезень в якійсь фірмі - зарплата гут поїздив по європах і навіть запрошував до себе крашіх студ до себе на роботу. Короче потенціал є.

,

К студентам относятся как к мусору. Вытрясывают деньги только

,

НУБіП став і моєю Альма матер свого часу. Аби всі університети так дбали за студента. Мій рідний деканат агрономічного факультету-привіт!

,

Факультет ІТ реально крутий! Викладачі класні, декан весь час для нас постійно щось для нас організовує.Хто хоче вивчити різні мови програмування і прикладні аспекти для їх застосування раджу !

,

Бридко читати брехню. Приїдьте до університету і переконайтеся самі - він найкращий!

,

Всім привіт. Я студент четвертого курсу. Дізнався від своїх колег про наявність цього сайту де про наш універ пишуть просто брєд. Що за фігня друзі? Універ суперовий, згадую, що було з ним коли я був на першому курсі і як він змінився в останні роки: ремонти, благоустрій, нові аудиторії. Думаю, що це пишуть якісь неудовлєтворьонні чи тих кого відрахували. Сам знаю таких, що постійно працюють, а потім за нульові знання хочуть 5. Сам підпрацьовував але пари старався не пропускати. Знання дають тут відмінні, а оцінки ставлять по знанням, якщо ви працюєте то, що ж ви тоді хочете від викладачя, радійте трійці. Краще НУБіПа немає. В кожного з нас є однокласники, які вчаться в інших універах - поїдьте до них і поспілкуйтеся і на гуртожитки подивіться, але не у приватних універах де всі вчаться на контракті!!! Мене просто обурюють такі писаки! А, що ви зробили для покращення нашого універу. Давайте не будемо виходити на суботніки і будемо ходити поколіно у лайні. Брєд несете.

,

Наш університет кращий в Києві! Раджу! Влітку вже закінчу бакалаврат і хочу далі в магістратуру тільки тут. Чекаю понеділка коли вже на заняття і одногрупників побачу!

,

Наш університет кращий в Києві! Раджу! Влітку вже закінчу бакалаврат і хочу далі в магістратуру тільки тут. Чекаю понеділка коли вже на заняття і одногрупників побачу!

,

Навчалась на економічному факультеті, в грудні випустила б з магістратури. В цілому нормальний вуз. Але оця нова платформа Ельорн така дурня. Кожний предмет є в цій системі, тому що від того чи зареєстрований викладач і його предмети- залежить їх зарплата. Постійні тести, модулі, завдання, і ніхто тебе не питає чи ти хочеш це робити в 9 чи 10 годин вечора, і тим паче на вихідних. Через цей Ельорн не було вільного часу практично. Якби Ельорну не було- то було б набагато краще.

,

Навчаюсь на економічному.Дуже задоволена і ні каплі не шкодую ,що саме в НУБіП навчаюсь.На факультеті постійно щось цікаве проходить,скучно тут не буде точно.Відбуваються різних рівнів та видів заходи .Навчаюсь вже на 4 курсі і за цей період мій факультет постійно здобуває лише перемоги.Тут є чим зайнятись і студентам котрим більше подобається наукова діяльність ,і таким які креативні та не можуть всидіти на місці.Не знаю як там на інших факультетах ,а на економічному мене все влаштовує.Рівень викладання теж хороший.Звісно є кращі ,є і трохи гірші викладачі ,але в основному викладацький склад хороший і з досить високим рівнем підготовки.На парах сучасний підхід до навчання ,не просто пишеш і все.Відбуваються рідного виду ігри, які допомагають краще засвоювати матеріал.Загалам я задоволення ,і для тих хто щось хоче досягнути в житті,в НУБіП є для цього всі можливості ,тільки скористайся ними.

,

Вступила до НУБіП на економічний факультет. Повністю задоволена на всі 100% !!! Так як удосконалюю не лише професійні навички, а й розвиваюся всесторонньо. У кожному університеті є свої недоліки, і це цілком природно. Але якщо студент захоче навчатись, то цьому ніщо і ніхто не може перешкодити! Завдяки СО університету можна отримати неоціненний досвід роботи в колективі. Обирай НУБіП!!! Економічний ф-ет найсильніший та найкращий!!!

,

Економічний факультет - супер!!!

,

Щаслива, що я студентка вже 2-го курсу економічного факультету НУБІП -одного з кращих університетів України. Навчатися тут - одне задоволення:
1) Викладачі висококваліфіковані, вимогливі, але шукають підхід до кожного студента та доступно пояснюють матеріал;
2) за два роки навчання жодного разу не чула про хабарі, у той час коли знайомі розповідають про "прайс-лист" на сесію у КПІ, КНТЕУ або Шевченка;
3) добре навчаєшся, стараєшся - отримуєш стипендію;
4) протягом останнього часу навели лад у гуртожитку ( якщо студент не прибирає за собою, то у цьому немає провинни адміністрації);
5) проводиться безліч цікавих для молоді заходів - концерти, літературні вечори, акції, змагання;
6) є чудова можливість поїхати за кордон - на навчання або ж на практику;
7) після закінчення навчання на факультеті 70% випускників працюють за спеціальністю та отримують високу заробітню плату;
Усім, хто хоче стати хорошим спеціалістом із міцними знаннями, раджу вступати на економічний факультет!

,

Скажу відверто: якщо комусь не подобається Нубіп, то чому ви сидите і займаєте чуже місце, витрачаючи час на негативні відгуки. Кружку чаю в руки і сидіть вдома або йдіть до іншого універу. В мене знайомий наразі бажає перевестись в Нубіп із КПІ, то ж майте на увазі - є можливість і для вас щось змінити, якщо ви дійсно цього прагнете, а не просто через власні невдачі у навчанні хаєте чудовий вуз.

,

Вступила в цьому році до НУБіП. Порадив брат і я зовсім не шкодую. Це прекрасний заклад, який дає можливість всебічно розвиватися аби тільки бажання. Перша сесія показала, що все справедливо, хто що заслуговує те й отримав. Працівники завжди готові допомогти. НУБіП прекрасне місце,де можна отримати хорошу вищу освіту!

,

Хороший ВНЗ, чудові викладачі, корпуси близько розташовані один від одного. Навчатись не важко якщо є бажання. Вже 2 роки навчаюсь на бюджеті, отримую стипендію.

,

Для тих, хто не хоче навчатися - не підійде жоден університет. Для тих хто хоче вчитися НУБіП - ідеальний вуз... Тут є розумні викладачі, чудові лабораторії, прекрасні корпуси і казково гарний кампус з ботсадом, затишним алеями і чудовим Голосіївський парком. Музей анатомії на ветфаці вражає своїми експонатами. Для тих хто хоче вчитися - ні перепон, ні хабарів немає. Кращий прогресивний університет Києва. Рекомендую!

,

Чудовий університет!!
Більшість викладачів компетентні і вимогливі, з розумінням ставляться до студентів. За весь період навчання я жодного разу не платила за оцінки. Після випуску залишились теплі спогади.

,

Наш університет кращий в Києві! Раджу! Влітку вже закінчу бакалаврат і хочу далі в магістратуру тільки тут. Чекаю понеділка коли вже на заняття і одногрупників побачу!

,

Я думаю що наш університет найкращий! Я цим літом вже до магістратури вступив і про інший вуз і не думав! Уже є робота як раз дипломний керівник допоміг знайти. але вирішив довчитися в магістратурі. Територія супер, студенти нікому не байдужі, для нас то змагання то конкурси! Дякую батькам що сюди порадили!!!!

,

Всім привіт! Вже на 3 курсі. Я навчанням в нашому універі задоволена. На лабах дають багато нового цікавого матеріалу, лекції майже всі препади читають з презентаціями обговорюємо, дискутуємо потім комплексні проекти захищаємо. Аудиторії гарні. Класне ставленнч викладачів і куратор вже нам кілька екскурсів організував і більшість групи ходило. Не знаю як можна бути не задоволеним. Наш універ класний!

,

Університет хороший, про вибір не шкодую.

,

Хороший університет, прекрасний факультет.

Подобається інноваційний підхід до вивчення провідних дисциплін на моєму факультеті . Викладачі кваліфіковані. На заняттях багато уваги приділяється практичним завданням, а не сухій, відсталій від часу, теорії. На факультеті землевпорядкування я стикнувся із завданнями, які в майбутньому буду виконувати вже не у навчальних цілях. Це позитивний досвід і можливість в подальшому прийти на виробництво готовим виконувати поставлені завдання.

Не менш важливим є те, що увага приділяється не лише навчанню, а і всебічному розвитку студентів. Так, в університеті та факультеті проводяться заходи різнопланового спрямування: і культурні, і спортивні, і конкурси, і багато іншого.

,

Отличный университет! Здесь можно не только получить хорошие знания и стать специалистом своего дела, но и прекрасно раскрыться в других сферах. Преподаватели прекрасные, по крайней мере такие у меня преподавали) Студенческая организация воплощает много нереальных идей, которые делают жизнь студентов ярче! Администрация университета и деканаты всегда помогут в решении любых проблем. Студенты НУБиП лучшие!
Поступайте, не пожалеете)

,

Факультет землевпорядкування, ти найкращий!!!!
Всім поступати саме на нього)

,

Найкращий факультет землевпорядкування, приємні викладачі, гарне розташування корпусу!
Адміністрація факультету завжди допоможе, підкаже!
Раджу поступити саме на наш факультет!

,

Єдиний університет без хабарництва

,

Интересно учиться и есть возможность заниматься спортом. Лайк

,

Дивні, в кого це книжки читають? У нас все в ельорні, а на лекціях презентаціі. В кожній лекційній нашого 6 корпусу є проектори. Вже і звичайних дошок нема. Лише мультимедійний. Геодезичні прилади оновлюють постійно. Вступайте на землевпорядника, точно не пожалкуєте

,

ФІТ найкращий. Якщо цілий семестр не ходив на пари і тобі з другої перездачі не ставлять, то не треба нить і свої обіди поширювати. Я радий, що навчаюсь в НУБіП і моя порада-хочете справді чомусь навчитися, то вступайте сюди.

,

НУБІП - європейський ВУЗ. Бред. Колгосп колгоспом. Адміністрація переймається тільки ремонтами та економією всього чого можливо, та всі знають для чого, щоб МОН побільше бюджетних коштів виділив, які потом в їхніх карманах осіли. Викладачі ходять залякані. На парах розповідають про свій рейтинг, хоча на справді це фікція. Бо ті хто приближений до адміністрації отримують круті зарплати а решта як Бог дасть. А рівень знань студентів це окрема історія

,

Вот как у нас на факультете ит проходят занятия: приходит препод и полтора часа читает нам книжку. Все студенты занимаются чем хотят на паре и им никто не делает замечания. Зачет потом ставится на обум.
Делайте выводы сами. Лично я понял, что мог так же учиться сидя дома с крушкой чая в руке.

,

Знання поверхові а викладачі ставляться дуже зверхньо ніби вважають нас зовсім тупими а себе світилами науки, хоча це не так

,

Такого бардаку як тут на економічному я в житті не бачила просто жах

,

Поступила в прошлом году на ипз и уже через месяц начала задумываться о переводе в другой вуз... здесь учат вообще всему кроме того что нужно по специальности. зачем ,,, мне учить этику или историю если я учусь на програмиста?!

,

Як то кажуть, вставлю і своє слово на захист Нубіп. Навчаюся на 1 курсі і можу впевнено сказати, що є студенти, які вступили сюди за 7 або за 8 пріорітетом, тобто родичів шукали або надіялись на знайомства вже ж явно не в цьому вузі, але за результатами першої сесії входять до першої п'ятірки за рейтингом успішності. І це всім видно і помітно, особливо серед нас в гуртожитку. Якщо студент боїться на 5 хвилин запізнитись на лекцію а вечори проводить в кімнаті для занять, а потім ще й в тренажерку встигає чи на якийсь захід - то це явно не блат і не хабарі примушують його це робити. І як результат - справедливі оцінки. Не знаю як і де, але на факультеті інформаційних технологій ще ніхто нікого несправедливо не пресував, якщо студент знає матеріал на відмінно чи добре. Навпаки викладачі страються стимулювати і підтримувати студентів. То ж беріться за розум і не шукайте винних там, де їх нема. А університет найкращий!!!

,

Поступив на будівництво. Все влаштовує

,

Нубіп найкращий вуз! Викладачі вимогливі, але без предвзятого відношення. Якщо видно, що студент хоче вчитися, но ніколи ніхто не буде завалювати на іспитах. Це єдиний вуз, який цінує знання, а не розмір хабарів!!! Нубіп - так тримати!

,

Не можу сказати про весь заклад (університетом не можу назвати це місце!), а факультет ветеринарної медицини просто жах... Постійно прибирання. Навіть на магістратурі!!! Студенти, які себе поважають просто вже це все ігнорують. Розчарувалася ще на першому курсі. Ставлять оцінки дітям, родичам викладачів взагалі без проблем, можна не ходити і нічого не робити. Усім іншим простим людям просто виносять мозок і занижають оцінки. Кількість 5 лімітовано. Мені так на одному іспиті і сказала викладач:"Я твою 5 поставила твоїй одногрупниці, бо за неї попросили". Кожне нб треба відробляти (навіть за лекції) і байдуже, яка причина. Зараз навчаюся в магістратурі. Але поступати знову сюди не хотіла. Але поступила на бюджет сама. Хоча вступ був дуже корумпований. Багато людей купляли вступний іспит з іноземної мови.
Більшість викладачів нічому не вчать. Особливо з терапії та хірургії. Практики - нуль.
Звісно, хто хоче стати лікарем, той стане, але, на жаль, не завдяки цьому "університету".

,

Чудовий ВНЗ! Давайте всі до нас) не пожалкуєте)

,

Поступил в 2017. Сразу же после завершения вступительной кампании нас отправили на "школу первокурсника". Первые два дня мы знакомились с деканом, ректором, остальные дни просто ни о чём.
Преподают хорошо (но английский просто ужасно), но некоторые дисциплины приходится самому учить , ибо не совсем понимаешь, о чём говорилось на лекции. Каждый определенный день всю группу выгоняют убирать возле закрепленного за факультетом корпусом. Один из замдеканов как будто з шилом в одном месте.
Общежитие - отдельная тема. Комендант - человек с маразмом. Горячую воду дали под конец сентября. Отопление ночью отключается. Иногда студраде от ничего неделывания захочется навести порядок на блоках в 2 часа ночи.
Но, как ни как, я не жалею, что поступил сюда. (пока что)
Ибо лучшего аграрного ВУЗа просто нет.

,

Якщо вступати - то тільки в Нубіп!!! Тут дуже круто!

,

НУБІП-кращий вуз України! Мені подобається навчатися на факультеті інформаційних технологій! Дякую викладачам за професійність, вимогливість і гарне ставлення до студентів!Особлива подяка декану факультета Глазуновій О.Г.Я не шкодую, що вступив саме до цього навчального закладу.

,

Крутий виш! Раджу!

,

Був скептиком чи вступати в НУБіП на інформаційні технології. З висоти третього курсу скажу - варто і треба!

,

Забрать документы не реально!полный бардак!

,

Найкрутіший ботанічний сад - в НУБіП!

,

Перший курс - і враження позитивні. Особливо, коли слухаєш відгуки першокурсників інших престижних вузів, де нібито все так класно і знання і рівень викладання, а насправді без хабаря дуже скрутно навіть закрити модуль не то, щоб здати сесію. А в НУБіП справді все чесно і прозозо. Хочеш вчитися - будь-ласка навчайся своїм розумом, любиш фізкультуру - в університеті чудова спортивна база, маєш талант до співу чи танців - прекрасна кафедра культорології. А головне - відсутність корупції і блискуча репутація!!!

,

Супер вуз!!! Кафедра інформаційних технологій - найкраща! Віват деканові та викладачам!

,

Я студентка 4 курса Факультета аграрного менеджмента. За годы, проведенные в университете ни разу не пожалела о своем выборе. Профессиональный преподавательский состав. Лекции и семинары очень интересны, актуальны и разнообразны, в них всегда есть место для креатива и творчества. Студенческая жизнь в университете очень разнообразна. Проходят различные мероприятия, посещаем интересные экскурсии. Я очень довольна, что выбрала НУБиП

,

Я - чемпіон України з бодібілдінгу. Ніколи б не досяг таких успіхів, якби не розуміння викладачів, мій найкращий в світі тренер і можливості, які дає НУБіП

,

Навчання в НУБіП - найкращі роки мого життя. Сама поступила на бюджет і протягом 5 років здавала іспити без жодного хабара. Результат - Червоний диплом та високооплачувана робота заступника директора бренд-консалтингової компанії. Дякую кафедрі маркетингу за здобуті знання, цікавий досвід, зустрічі з відомими маркетологами та топ-менеджерами.

,

Хочу поставити питання до oкерівництва університету щодо організації охорони в корпусах, особливо в корпусі 9. Там організовано різні спортивні секції, а тому там бувають люди з усього Києва. Однак охорони немає. Настоящий " прохідний двір ". Абсолютно ніякого контролю, а тим більше охорони. Через день відбуваються крадіжки. Можна занести зброю або вибухівку і ніхто не побачить або не зверне увагу
Жіночка "божий одуванчик" нічого ніколи не бачить і не чує. ПОСТАВТЕ КАМЕРИ ТА ОХОРОНУ.! Не чекайте якогось масштабного ЧП.

,

І своє слово скажу Олені Віталіївні Соловйовій. Вона - педагог від Бога! Дякую долі, що вступила в НУБіП і потрапила навчатися до неї. Всім, хто хоче вивчати англійську філологію і дійсно знати мову раджу вступати на гуманітарної педагогічний факультет

,

Хороший университет, поступить на бюджет легко, если не пропускать занятия и все делать вовремя, то и на степуху вытянуть без проблем. В общаге не живу, но они, как по мне, не очень, хотя моим одногруппникам весело и они особо не жалуются. Одно не нравится, это частые субботники в приказном порядке, даже кураторы, которые с нами убирают, в шоке от этого. Нравятся мероприятия в универе, правда редко хожу, но это по личным обстоятельствам, далеко ездить, жила б в общаге ближе, то ходила б. Холодновато в 6 корпусе,в котором учусь, вроде в деканате говорили, что будут утеплять, надеюсь.
Общее впечатление положительное, если бы стоял выбрать учиться тут или в другом вузе, выбрала опять таки НУБиП
Советую!

,

Скільки людей стільки думок. Але наш університет - найкращий.

,

Знайшла цей сайт і не можу не залишити коментар найкращому університету нашої України! Навчаюсь на гуманітарної педагогічному факультеті і невдовзі матиму диплом. Хочу подякувати нашому куратору О.В.Соловйовій за ту енергію, яку вона віддає, за ті вимоги, які ставить. Всі ваші заняття - це легко, не вимушено і професіонально. Більше б таких!

,

Навчаюсь на факультеті конструювання і дизайну. Поки що все подобається.

,

Чудовий ВНЗ

,

Чудовий університет, найкращі викладачі

,

Навчатися подобається. Викладачі добрі, але вимогливі. Мінус лише один - прохолодно в гуртожитку і в корпусах

,

Скільки навчаюсь-нічого не платив. Маю стипендію і дякую за можливість здобувати вищу освіту в НУБіП!

,

А я училась на фаме и ничего не платила.

,

Удивительно, что хвалят университет Я училась на ФАМе,
Такая система организована на факультете, что за зачеты, экзамены, курсовые, дипломные работы платили деньги. Мы все знали сколько денег за зачет, за экзамен. Я дипломную работу написала сама. Сказали, что будет двойка, тогда я срочно одолжила в друга долары, заплатила за дипломную и получила пятерку. Поэтому не верю, что в университете нет корупции.

,

І я дивуюся... Для тих, хто хоче вчитися, - всі можливості: класні викладачі, корпуси недалеко від гуртожитків, на відміну від інших навчальних закладів, бібліотека, класи з компами... А ті, хто не хоче, то і шукають причини, щоб сміттям обсибати НУБіП ! Ви краще в гуртожитках за собою на кухні прибирайте, в кімнатах підлогу помийте, тарілок брудних склади не робіть, то і таргани не заведуться. Це ж ваш дім! А якщо кому ще і після цього часу залишиться, то вперед на кафедру культурології або в спорткомплекс - там вам стільки занять знайдуть - точно скучати не буждете! І ще й з людьми такими познайомитесь, яких у Ваших селах тільки по телевізору показують...

,

Читаю і дивуюся. Стільки негативних коментарів. 2 роки вже у НУБіП, побачив всього в рази більше, ніж у школі. Гум-пед - один з топ-факультетів універу. Кількість конкурсів та різних змагань на рівні університету зашкалює. Якщо не бездар і не ледацюга - 100% знайдеш, де розвивати свої здібності. Наявність сайту та стрічки новин на ньому не дозволяє пропустити важливі події. Молодці педагоги! Так тримати!

,

Хабарів нема. Можна навчатися своїм розумом.

,

Вчксь на фінансах і паралельно вступив на юриста. Буду мати два дипломи. Але головне-це знання

,

На першому корпусі відкрили меморіальну дошку архітектору Дяченку. Хто не бачив-всі в Голосієво, тут єдиний архітектурний ансамбль українського бароко!

,

А я навпаки задоволений навчанням. Ще з третього курсу працюю перекладачем в міністерстві аграрної політики. І дякую О.В.Соловйовій за ті вимоги, яка вона ставила перед нами

,

Викладачі некомпетентні. Якщо ви в англомовній групі, то не факт, що навіть англійську вам будуть викладати англійською. 80% часу проведеного на парах буде витрачено даремно

,

Неймовірне свято 1 вересня!!! Кафедра культурології і Ірина Майданюк вкотре подарували неперевершене мистецьке дійство!

,

Четвертый год в НУБИП. Полёт нормальный. Напрягает отсутствие гарячей воды в общежитии, но это проблема у половины Киева. Учится нравится, кто старается у того и стипендия. Кто не хочет идут работать. А что делать

,

Ветеринарний факультет рулить! Найкращі викладачі, найкращі умови для навчання. А найголовніше це клініка при факультетові. І вчишся і одразу все на практиці

,

Все подобається, окрім необхідності прибирати територію. Я ж прийшов навчатися, а не осваювати навички двірника.

,

Дякую за можливість навчатися і досягати висот! Дякую кафедрі романо-германських мов, особливо Малихіну О.В. Мрії здійснюються, якщо багато працювати.

,

Перевівся з могилянки до НУБіП на екологію. І цим все сказано. Тут перспективи стати успішним набагато реальніщі

,

Дуже хотів навчатися на фінансах на держзамовленні. Але не пройшов. Вступив на контракт. Планую працювати паралельно і їхати на практику наступного літа.

,

Був на школі першокурсника. Поки що все подобається. Грошей ніяких не платив, ні в гуртожитку, ні в інституті.

,

Навчатися важко, але воно того вартує. Потім простіше влаштуватися на роботу

,

Успіхів вам у ваших справах. А НУБіП - єдиний виш без хабарів. Який проблему визнав і методично її викорінив.
Де ще в якому університеті України ввели в експлуатацію корпус ? Де відкрили 7 сучасних лабораторій? Отож, мовчіть і не брижжіть!

,

Аудио и видео фиксация вымогательства "добровольного пожертвования" для первокурсников в размере 1000 грн., передана общественной организации собирающей нарушения по ВУЗам в области нарушения Закона о высшем образовании. Поэтому, прежде чем писать про "заздрість та брехню", вспомните про то, что живем в 21 веке, и любые нарушения фиксируются, записываются.

,

Майже закінчив магістратуру в НУБІП, тому хочу сказати тим хто тільки поступив - закінчення цього чи іншого університету не дасть вам дорогу в краще життя чи відкриє двері до хорошої роботи.
Університет весь просякнутий бюрократією і радянщиною. першокурсники, будьте готові до прибирання територій університету і не тільки, "благодійним внескам" та та різних "розважальних" програм від своїх декнатів та гуртожитків.

,

Максиме, перш ніж писати брехню, гарненько подумай.
Жодних, як ви висловилися, пожертв або інших речей тут не вимагали і не вимагають. І якщо вам заздрісно, з "другого вуза", то не треба вводити в оману.

,

Гарний університет. Хабарів не вимагають. Все можна скласти своїм розумом. Єдиний мінус - треба ганяти по корпусах, бо пари ставлять в різних корпусах.

,

"Добровольные" пожертвования при поступлении в этот "рай на земле" и дальше процветают. Выбираю другой ВУЗ - взяточничеству НЕТ!

,

Урааа!!! Я тепер студент НУБіП!!!

,

НУБІП дякую за кращі 6 років мого життя!!!!!!!!

,

Дякую "Ветмедсервісу" за своєчасну допомогу моєму собакі Чаку! Ви найкращі!

,

Хотя и правда ботсад НУБиП это что-то. Обязательно сходите, такой красоты в Киеве нет нигде больше

,

Кращий з аграрних університетів

,

Столько позитивных оценок, что голова кругом, не универ, а рай на земле...

,

Дуже гарний ботанічний сад. Рекомендую усім, хто живе в києві чи просто приїхав в столицю

,

Вибрав НУБіП, бо тут можна поїхати на практику закордон

,

Вступаю на спеціальність Педагогіка вищої школи. Вже маю диплом бакалавра з фінансів і хочу змінити спеціальність. Дуде круто, що в НУБіПі це можливо

,

Хочу йти в магістратуру на мисливське господарство.

,

Обрала НУБІП України, тому що це найкращий вуз країни. А спеціальність "Соціальна робота" сьогодні найбільш затребувана серед людей.

,

НУБіП гарний вуз, розташований в привабливому місці - все поряд корпуси університету, ботанічний сад, голосіївський парк, гуртожитки.
Вступаю за контрактом на спеціальність Міжнародні відносини. Університет мені порекомендували друзі, які тут навчаються. Сказали, що дуже цікаво ходити на лекції, семінари. Друзі навчаються на Гуманітарно-педагогічному факультеті.

,

Вступаю цього року на бакалавра, обирав між НУБіП і Драгоманова, цікавлять педагогічні спеціальності.
Велика кількість державних і вибір педагогічних спеціальностей переконав іти в НУБіП.

P.S. Вступна комісія просто космос !)

,

НУБіПа немає серед лідерів антирейтингу! Все просто: нема хабарів, є якість освіти.

,

НУБіП увійшов до десятки кращих в Україні за консолідованим рейтингом ВНЗ-2017! Оце рівень!

,

Вступатиму на правознавство. Найсильніша школа земельного права в Україні!!!

,

Закінчила університет по спеціальності філологія. Ще на п'ятому курсі щапронували роботу викладачем. Зараз працюю і велика дяка моїм викладачам! Особливо Соловйовій О.В.

,

Хто бажає чомусь навчитися, то НУБіП для нього. Без взяток і подяк.

,

Взяток не беруть. Можна на практику поїхать в Європу.

,

Хірургію вивчиємо на справжніх тваринах, а не з книжок. Такого ніде немає. Факультет ветеринарної медецини найкращий в Україні!

,

Подвійні дипломи, що діють в НУБіП - це реальна можливість отримати і нашу, і європейську освіту.

,

Ніколи не думав, що колишня аграрка займе 8 місце в рейтингу топ200. Рівень!

,

Дуже раджу факультет ІТ.

,

Закінчила факультет ветеринарної медицини в НУБіП. Отримала цінні знання від висококваліфікованих викладачів. Всім рекомендую цей вуз)))))

,

Один з найкращих ВУЗів України. Закінчив магістратуру цього навчального закладу і здобув науковий ступінь кандидата економічних наук. Таким чином, він мені відкрив дорогу в повноцінне життя, адже з дипломами НУБіП для мене відкрилися кордони до міжнародної співпраці і світового наукового визнання. Важаю, що маючи статус науково-дослідного ВУЗу і в умовах процітання агробізнесу він є номер один в Україні. І будь який студент є щасливчиком маючи все для розвитку як в особистому так і навчально-науковому напрямі.

,

Закончила с красным дипломом НУБиП. И ещё год назад хотела поступать в магистратуру в КПИ. Но сейчас передумала. Тут стали ценить знания.

,

Перевівся в НУБіП з Білої Церкви. Вчуся на ветеринара. Все здаю сам, без грошей. Зараз на практиці в Сніжному. Знання і практика.

,

Надзвичайний університет. Отримала у свій час диплом спеціаліста, далі пішла в магістратуру, закінчила аспірантуру. Вчилась на факультеті ветеринарної медицини. Прекрасні викладачі, комунікабельні та відповідальні професіонали. Є можливість підготуватись практично та пройти стажування за кордоном. Всім раджу вступати саме у цей ВУЗ.

,

Закінчив Ірпінський економічний коледж і однозначно продовжу навчання на економічному факультеті НУБіП

,

Навчаюсь на факультеті аграрного менеджменту, тут багато можливостей для студентів та кваліфіковані викладачі. Я дуже задоволена навчанням.

,

Класний виш. Навчаюсь на будівельника.

,

Навчався на факультеті аграрного менеджмену, враження лише позитивні. Здобуті знання допомогли мені в працевлаштуванні за фахом. Під час навчання ніяких проблем не виникало, ходив на пари, вчив і сьогодні дуже вдячний факультету та викладачам! Раджу вступати на ФАМ!!!

,

Дякую НУБіП за неймовірні шість років! І за працевлаштування!

,

Гарні можливості для проходження практик закордоном. НУБіП в цьому найкращий!

,

Вчера был в ботаническом саду. Не передать словами. Завидую нынешним студентам. Когда я учился, он больше походил на джунгли.

,

Планую вступати на комп'ютерну інженерію. Приваблює вартість контракту і гуртожиток.

,

Всім раджу юридичний факультет. В.В.Ладиченко - ви найкращий. Дякую за цікаві лекції!

,

В минулому році вступив на юридичний факультет НУБіП України. Факультет чудовий, викладачі гумманні та справедливі, особливо запам'яталась зимова сесія, коли здавав ТДП. Навчатись не дуже легко, так як більша частина викладачів вимагають знання матеріалу. Взагалі, колектив надихає! Якщо ви хочете обрати гідне місця для здобуття цього фаху, варто розглянути НУБіП.

,

Того року вступав мій брат, а в цьому буду я вступати. З'явилися нові спеціальності. Обираю між психологією і соціальною роботою.

,

Захистив диплом. На днях випуск. П'ять років пройшли як один день. Навіть не охота розлучатися з рідним універом, друзями, викладачами. Найкращі враження. Багато чого хорошого спробував вперше. Думаю я готовий до життя і праці за фахом. А це головне! Рекомендую усім! Не пожалієте. Пів року навчався за кордоном. Є військова кафедра. Маю звання офіцера. Займався у студії сучасних танців. Я взяв по максимуму. З окремими викладачами подружився. Тепер відбудували класний корпус. Ректор господар, постарався. Все нове. Шкода що закінчую. Буду намагатись вступити в аспірантуру. Хочу розвивати тему магістерської. А взагалі, я дякую НУБіП, на твою честь фанфари і Бі-Біп!!!

,

В НУБіП на філологію. Найдешевший контракт і можливість працевлаштуватися

,

Навчаюсь в магістратурі. Як закінчу, батьки пообіцяли допомогти фінансово з відкриттям центру розвитку дитини. Хочу працювати педагогом, але в авторській школі, де зможу використати передовий педагогічний досвід, знання набуті в університеті. Навчалась до НУБіП у Вінниці. Є з чим порівнювати, столична школа... Зустрічаюсь із багатьма відомими людьми, яких раніше бачила тільки по телевізору. Мешкаю в гуртожитку, отримую стипендію. З корупцією, на щастя не стикалася, ніхто нічого не вимагає. Треба працювати над собою, навчатись. Подобається наявна база курсів в електронному варіанті. Це спрощує підготовку до занять (усе на долоні). Наш університет розташований у мальовничому куточку Києва, в спокійному районі. Мені подобається. Раджу цього року на навчання поступає моя двоюрідна сестра.

,

В НУБіП найкраща база з ветеринарної медицини в Україні! У Мазуркевича стовбуровими клітинами лікують лейкоз у врх. Якщо вам поставили ваші заслужені "задовільно" через пропуски занять, а не через роботу в клініці, то не треба когось звинувачувати. Я закінчую магістратуру і з нас жодного разу ніхто хабарів не вимагав.

,

Я в этом году бакалавр по специальности ветеринарная медицина и расскажу Вам о наболевшем. Я с самого начала понимала что меня не ждут собачки, котики и белый, чистый халат, я хотела работать с крупными животными. Но извините меня, за 4 года обучения на пальцах двух рук можно можно посчитать сколько раз я видела корову!!!! Коррупция процветает!!! Некая преподавательница после того как у всей группы взяла взятку рассказывала нам какими мы должны честными, и ставила себя в пример. Проучившись в этом универе два года я поняла что знаний здесь не получишь и решила пойти в клинику на практику, ни один преподаватель не вошел в мое положение, не помог закрыть нб. Преподаватели на прямую говорили что мы не хотим что бы вы нам создавали конкуренцию. Книги допотопные...схеми лечения уже как 50 лет не используются. Не рекомендую этот вуз

,

Буду вступати на психолога. Сподобалась територія і гуртожиток. І дуже приваблива ціна контракту.

,

Нарешті я отримав свій диплом магістра-агронома. Всяке було, але складу, що за всі шість років я жодного разу не "рішав" свої оцінки. Хто хоче навчатися своїми силами, а не за гроші, то НУБіП це саме те.

,

Я навчаюсь в НУБіП на другому курсі. Прикольний універ. Вже побувала на навчанні за кордоном (Польща). Все подобається. Рекомендую своїм подругам і друзям. Тут кльово!

,

Навчаюсь в цьому університеті. Все класно. Наш наставник, як друг, викладачі - дуже уважні і доброзичливі. Гуртожитки відремонтовані і чисті (все у порівняннях). Буває всяко, бо окремі студіки як "хрюші". Суперовий стадіон, спортивні майданчики. Доглянута територія. Навколо зелені насадження, чисте повітря, як на курорті. Загазованості немає. Це добре для здоров'я. Хабарі ніхто не дає. Кожного семестру адміністрація проводить соцопроси. Бояться. Провчився 3 роки нікому нічого не давав. Маю степуху.

,

Буду вступати на агронома. Обираю між НУБіП і Миколаївським НАУ. У столиці більше можливостей і в НУБіП найбільше держзамовлення.

,

Ура!! Нарешті в цьому році я їду на стажування закордон! На цілий місяць. У Німеччину. Безкоштовно!! Це можливо тільки в НУБіП. А ще мої одногрупники поїхали на полуницю. Хоч це і виробнича практика, але зарплата там по 1200 євро в місяць. Короче, хто хоче побувати закордоном - раджу

,

Якщо у вас є зв'язки, і ви вмієте домовлятися з викладачами, а також якщо у вас сталеві нерви, вступайте до НУБіП, і ви замість практичних завдань які вас зацікавлять, будете в селі, бо так економісти, ветеринари і чула що ще багато інших факультетів проходить практику у селах, які кришують з цим інститутом.

,

Если вам в порядке вещей терпеть неадекватное отношение к себе со стороны преподавателей ( слава богу не всех!), делать благотворительный взнос на кафедру ( это так сейчас выглядит взятка), молчать, когда вам не объяснили информацию которую необходимо и вы её не сделали во время, потому что препод или староста: а я ж "казав( казала)", тогда вам дорога в этот университет!!!

,

Гарний університет. Динамічно розвивається. Супер ректор. Немає хабарів/ Можна отримати сучасні знання. Міжнародні практики. Можливість працевлаштування, бо при кожному факультету є ради роботодавців. Колишній випускник. Разючі позитивні зміни останні 3 роки.

,

Я колишня студентка НУБіП, навчалася на економічному факультеті. Магістратуру закінчила 5 місяців тому. Випускниця кафедри статистики та економічного аналізу. Ця кафедра і університет - найкращі. Навчання приносило одне задоволення. Дисципліни нам викладали від старшого асистента до доктора наук. Викладання було на найвищому рівні. Пари проходили в цікавій, не ординарній формі. Без нудних, заумних, не зрозумілих фраз. Також хотілося б відзначити, що університет зазнав суттєвих косметичних змін. Корпуси оновлені, аудиторії чисті, прибрані. Створено алею, реконструйовано ботанічний сад. До того ж в університеті створено відділ міжнародних відносин, звернувшися до якого кожен студент має можливість побувати за кордоном. Я дуже рада, що обрала даний університет і моє студентське життя пройшло саме тут.

,

С приходом нового ректора, универ сильно изменился в лучшую сторону.
Он начал делать все для студентов-корпуса, различные программы для обучения, ремонты аудитории да и вообще ремонты!
По поводу обучения, так стало гораздо легче учиться.
Преподаватели высококлассные, по достоинству оценивают твои знания
Крутой универ, не жалею, что училась здесь

,

Я студентка НУБіП, навчаюсь на економічному факультеті.
Хочу сказати,що цей університет-нвйкращий!
Навчатись тут одне задоволення.У нас викладають високопрофесійні викладачі, які гадають саме той рівень знань, який потрібен.
За останні два роки, НУБіП вийшов на європейський рівень,почали проводитись ремонти корпусів, збудувалась "Алея слави",відбулась реконструкція ботанічного саду.
Взагалі хочу сказати, що я дуже рада навчатись в нашому університеті)

,

Отличный вуз.....училась в нем с 2010 по 2015 на ф - те юридическом! Жила в общежитии...ремонт делали в комнате для себя,поэтому были как дом.уютно и приятно! Везде можна найти к чему докопаться, но это уч.заведение выпустило достаточно профи своего дела....не слушайте никого..делайте свой выбор сами!!!

,

Хорошее отношение к студентам с оккупированых территорий. Тепло встретили и предоставили все условия. Приятно, что не всем безразлична судьба людей, попавших в подобные ситуации.

,

Я учусь уже три роки, мені все подобається, а останній рік дуже багато змін прошли по ремонтах корпусів, гуртожитків. І велике ДЯКУЄМО за реконструкцію ботанічного саду і Алеї Слави. Так тримати.

,

Отличная материально-техническая и научная база, замечательные преподаватели, интересная учеба.Выйдете хорошими специалистами)))) рекомендую!

,

За последние два года университет превратился с конюшни в настоящий ВУЗ. Горд, что учусь в нем. Был у нас один преподаватель на третьем курсе, Броварец, требовал "благодарность" за зачёт. Но его уволили. За 4 года больше никто денег не брал и не просил.

,

Хуже университета и быть не может, Советский Союз в чистом виде,преподаватели живут в прошлом веке, ректор только обогащает себя за деньги студентов и продаёт земли, которые принадлежали университету..Не рекомендую факультет экологии,было 2 препода, которые действительно педагоги и чему-то учат,но это капля в море, большинство специально валят занижая оценки,чтобы к ним на пересдачи ходили,деканату на всё пох, даже элементарной бумаги нет..Постоянно было желание сбежать куда подальше отсюда.Ребята, поступайте в другие вузы.

,

Один из лучших университетов страны!

,

Зачем в этом году практически на все специальности поставили обязательным предметом история Украины. Отбивает все желание

,

Підготовка зі спеціальності «Міжнародні відносини» згідно Наказу МОН № 1397л від 30.06.2016 р. запроваджена в університеті.
Ця спеціальність є престижною і затребуваною на ринку праці. Студенти цієї спеціальності вивчатимуть щонайменше три іноземних мови

Детальніша інформація на сайтах: https://nubip.edu.ua/node/2065 , https://nubip.edu.ua/node/29207 , https://nubip.edu.ua/entrant

Будемо раді Вас бачити нашими студентами!

,

А що можете сказати за спеціальність Транспортні технології (Автомобільний транспорт), у відгуках зовсім нема інформації. Син планує поступати після колледжу. чи реально потім знайти роботу з цим дипломом

,

Хто що знає про міжнародні відносини в НУБіП. Цього року відкривається ця спеціальність, планую вступати

,

В університеті пройшов конкурс на кращу інтелектуальну групу. Виграв економфак. Завдання були не продумані, дурні, хибні, примітивні. Організація жах! Треба дискваліфікувати проректора. На наші незадоволення він відповідав, що брав питання з книг. Ось такі професори оцінюють інтелектуалів!!!

,

В НУБиПе нереально круто! Я когда поступал, думал, что аграрка это для селюков. У нас на факультете ветеринарной медицины больше половины киевлян! Учится сложно, но я уверен, что без работы не останусь. Спасибо всем преподавателям, особенно Рудыку С.К.

,

Учусь уже четвертый год, за последние два года существенно все поменялось, особенно материальная база, отношение и перестали брать хабари. Работаю параллельно по специальности, я землеустроитель, кстати, деканат нам часто подкидает вакансии. Опыта набраться можно, хотя и практики учебные солидные. Мы не ездим в Снитынку или кудо-то еще, у нас чисто по специальности в красивом месте - с. Дзвинкове Раньше писали про общагу, согласна - дно, но там весело, мы сами себе ремонт в комнате сделали и живем уже 4 год. Если нужен совет - к нам на факультет поступайте, я довольна

,

Навчатися легко. Але гуртожиток не айс(

,

Не бомбите на факультет ИТ! Это как раз в КПИ как в ПТУ учат тупо кодить, а у нас решать практические задачи и создавать алгоритмы.

,

На факультет ИТ не советую поступать. Нет специалистов ИТ. Читают лекции с книг, никакой практики. Очень жалею. Мой одноклассник на 3 курсе в КПИ - это супер подготовка! В магистратуру только в КПИ.

,

Хоть я не студент и не работаю в этом университете, хочу только высказать восхищение ботаническим садом. Это просто жемчужина Киева! В нем так же зацвели магнолии, как и в центральном ботсаду, но здесь уютнее и бесплатно. Можно прогуляться с детьми.

,

Факультет ИТ-самый классный!

,

12 квітня в НУБіП день відкритих дверей.

,

Навчання подобаться. Рекомендую!

,

В НУБіПі найкраща наукова школа земельного права!

,

Рівень підготовки в цьому вузі бажає кращого. Якщо ти ветеринар, агроном - то тобі сюди. А якщо юрист, менеджер - краще вибрати інший вуз.

,

Був на Дні відкритих дверей. Сподобалось. Буду вступати на філолога. Тереторія вражає!!!

,

Гроші за іспити ніхто не бере. За це десяток викладачів було звільнено лише за останній рік. А ще б поцікавилися офіційною зарплатою викладачів. Їм ваші 500 доларів не вигідно брати і йти з роботи чи сідати в тюрму.

,

Теж була на Дні відкритих дверей. Сподобалось розташування університету, класні аудиторії. Вступатиму на ФАМ ))

,

Я училась на экономфаке. За время учебы несколько раз пожалела,что сюда поступила, корупция процветала, на сессию тратила около 500 доларов,притом,что на пары ходила. Нормальных преподаватилей очень мало, единицы, а большинство бестолковых, которым только бабло и плати, на парах читайте методичку, там все есть и так постоянно или вечные придирки. Поступать сюда не советую никому!!!

,

НУБиП - не аграрка! Когда поступала, думала, что тут будет колхоз. А на самом деле гораздо лучше, чем КПИ. Есть с чем сравнить, одноклассница в КПИ постоянно чем-то недовольны. А в НУБиПе мне все нравится. Особенно подход преподавателей: учишь - получаешь автоматом и на сессии можно отдыхать. Единственное, что я бы улучшила, это добавила плавание...

,

НУБіП реально крутий університет. Був сьогодні на дні відкритих дверей. Це щось неймовірне... Буду вступати на юридичний!

,

Не давайте хабарі і вчіться самі. Пропонуєте хабарі, а потім кажете, що вони беруть!!!
Університет міняється! Почніть зміни з себе!!!

,

Університет адекватний, мені сподобалося бути студентом. Рекомендую до вступу!

,

Ужасный ФАМ! Никому не советую сюда поступать!!! Миллион раз пожалеете!!!!!
Насчёт корупции. Она была, есть и процветает! Когда я училась была тоже деканом Ковтун, то все с нашей группы башляли. Сейчас учиться моя соседка на заочке, то говорит, что зачеты, экзамены без денег не проходят.
Зам. декана Новак рулит деньгами заочников. Задумайтесь,стоит ли сюда поступать!!!!

,

За останній рік університет став справді навчальним закладом.

,

Шановне товариство. Хочу закликати відвідувачів цього сайту до правди і активності у її відстоюванні. Тут є чиїсь думки про мою діяльність, але я стурбований не лише про власний імідж, а й про те, що необгрунтовано падає тінь на факультет і університет. Я сам вихованець ФАМу (навчався 3 1997 по 2002 роки) і за весь період навчання не дав ні одного хабара. Успішно закінчив цей ВУЗ (ще й з відзнакою). Зрозуміло, що були певні проблеми і тоді: в гуртожитку - умови не "європейські", стипендія мала - приходилось на старших курсах підпрацьовувати, але зараз прогрес в умовах навчання та побуту студентів відчутний (хоча вони ще неідеальні). Майже все моє студенське і трудове життя повязано з факультетом, тому я особливо чутливий до тих образливих постів, які були нижче. Протягом останніх років багато зусиль моїх колег і мене було витрачено на боротьбу з залишками корупції, відраховано чимало недобросовісних студентів, тому, певно, і назбиралось чимало "недопрозичливців". Прошу правди!!!

,

О Новаке - бред!!! Более отзывчивого и готового помочь человека на факультете сложно найти. Много раз обращался к нему (по поводу практики, организации спортивных мероприятий...) - всегда принимал, даже в обеденный перерыв, ни разу не отказал в совете. Не нужно этой клеветы!!!

,

Випускниця НУБіП (факультет аграрного менеджменту). За всі роки навчання з корупцією не стикалась, викладачі адекватні, нормальні люди. Якщо вчитись і прагнути розвитку, то на факультеті можна знайти багато можливостей самореалізації починаючи з науки і закінчуючи спортом.

,

Закінчила факультет аграрного менеджменту. Обидва дипломи з відзнакою. За час навчання жодного разу не платила за іспити, заліки, дипломні. Починала навчання, коли Ковтун була деканом - завжди готова вислухати й допомогти (абсолютно без ніякої "подяки")... Вчила сама і здавала, при чому на відмінно. Залишились тільки приємні враження про вуз!!!

,

Про ФАМ - брехня! Анна, за 4 роки ніхто навіть не натякнув на бабло. Висновок: якщо вчитися, то вчитися, а не рішати. Якщо рішати, то скрізь погано

,

Педфак очень хороший, плохим он кажется только тем, кто нормально учится не хочет.

,

Гумпед - дно.

,

То, може ,студентка гумпеду зайняла перше місце тому,що сама готувалася,ні????Людина сама доклала задля цієї перемоги колосальних зусиль,це її особиста заслуга ,А не заслуга факультету.

,

Не советую ФАМ, преподаватели знаний не дают, мыслят только о взятках, зам. декана Новак щагу тебе не сделает без денег. За все надо платить: курсовые, зачеты, экзамены, бакалаврские, дипломные. Аудитории ужасные, на кафедрах ваняет. Почему руководство университета этот ужас и беспридел не видит.

,

Не рекомендую цей Універ бо я в ньому вчився на ФАМі - факультеті аграрного менеджменту, знаю таке: якість підготовки студентів погана.Одна теорія,і ще раз теорія, практики не має. За все треба платити, за заліки, екзамени, практики, в деканаті є своі люди,які беруть взятки аж гай шумить.Є рішали, це колишня декан Ковтун, яка може порішати все, починаючи від заліка або сесії,до диплома готового, тільки гроші давай.Я на випуску ,на врученні дипломів бачив 2-3 людей, яких ні разу на парах на потоці не бачив.Висновки робіть самі. Аудиторії жахливі, мебель стара 80-х років, а викладачі жах!!!

,

Навчаюсь на факультеті землевпорядкування, на протязі 4 років навчання зробив певні висновки.На факультеті працюють викладачі які дійсно профі своєї справи, матеріальна база на факультеті також досить на високому рівні! А тепер про погане: 1) 4 гуртожиток-умови жахливі,в маленьких кімнатах по 5-6 осіб,гарячу воду спеціально відключають заради економії,корупція в гуртожитку процвітає,на кухнях завжди повний безпорядок, хто де хоче там і курить і бухає,ніяких ремонтів не робиться-за що платимо непонятно; 2) керівництво унівєра це рекети в законі, бо здирають бабло будь за що уже(холодильник,ноут,профілакторій і тд), завжди міняють правила гри у свою користь(розривають договір,а новий підписують але уже з іншими сумами).Кароч, хотілося б щоб у провідному аграрному ВУЗі студентів сприймали за людей,а не як робочу силу чи можливість набити собі кармани! Факультет-відмінно; НУБіП- ДНО!!!!

,

Кому як, а мені навчатися подобалося. Жаль, що вже закінчив. Студентські роки незабутні. Було всяке))) Але закінчив факультет тваринництва і працюю за спеціальністю. Це про щось говорить!

,

Ми, студенти гуманітарно-педагогічного, не згідні про низьку якість освіти. Рекомендуємо читати інформацію на сайті і факультету, і університету, і міністерства. Студентка нашого факультету зайняла 1 місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з української мови, де були учасники з всіх вузів України. Тому наш факультет найкращий, а команда найсильніша. Один за всіх і всі за одного!

,

Повністю згоден з думкою про низьку якість навчання в цьому закладі.Вірніше,про його відсутність)).Заходив півроку тому на цей сайт,читав коментарі,їх було дуже мало.Дивно,але коли написали про гумпед факультет з поганого боку,то всі так дружно і дивно активізувалися.По 10 коментарів кожен день, майже в один і той же час.І декана так вихваляють,І факультет.Дивно,наче хтось підмовив ці золоті відгуки написати.

,

Навчаюсь на 2 курсі ФЗВ , навчання подобається, викладачі хороші, дружелюбні, студенти один до одного також доброзичливі, не залишають в біді!!!!

,

Я навчаюся на гуманітарно-педагогічному факультеті і дуже рада. Заняття цікаві, конференцій багато і захоплюючих. Викладачі супер професійні!!!. Декан вимогливий, але дуже добрий, коли б не звернулася за допомогою завжди уважно вислухає і обов'язково допоможе.
Моя сестра навчається у лінгвістичному університеті на 4 курсі, а в магістратуру буде поступати на наш факультет.

,

Факультет землевпорядкування. Навчаюсь на 2-гому курсі. За час навчання отримав хороші знання. Викладачі добре викладають та подають матеріал. На факультеті доволі висока матеріальна база. Літня практика організована та забезпечена на високому рівні.

,

Универ не плохой. Если ты не полный дебил, то доучишся до выпускного. Есть военка, на сборах в прошлом году с РПГ валили, даже на танке ездили. По поводу "клубники" так это тоже правда, одногруппник за три месяца 4 куска евро насобирал.

,

Хороший ВУЗ. За останні роки помітно покращення - ремонтуються аудиторії, забезпечуються мультимедійним обладнанням, з"явились нові комп"ютерні класи. Крім навчання для студентів відкривається купа можливостей: від реалізації себе в спорті, творчості (Голосіївська весна, "Мафія", Спартакіади і т.д.) до стажування за кордоном.

,

Вчуся на факутeльтeті вжe три роки, всe дужe подобається, щe нe разу нe пожалкувала про вступ в цeй унівeрситeт, всім рeкомeндую самe цeй факультeт)

,

Дуже низька якість підготовки студентів на гуманітарно- педагогічному факультеті. Корупції, кажете, нема?? Ніколаєнко - головний забійник стада корупціонерів країни. Вуз старий, а явні проблеми просто замазали красивою і дешевою фарбою.Умови для життя і самореалізації дуже хороші, але знання тут ви не отримаєте. Жодна з лекцій не тягне і на трієчку

,

Факультет землеустройства 2 курс, думал хороший универ в итоге полный колхоз,учителя не правильно преподают, система образования отстой!!!
Есть и хорошие учителя но их очень мало 1-2
Полный отстой очень пожалел что поступил!!!

,

Навчаюсь в НУБіП на факультеті ЗВ, подобаються і викладачі і подача матеріала, особливо на лекціях. Під час начитки предмета, лектор завжди взаємодіє з аудиторією, не дає "розслабитися". Цікаві незаурядні предмети, пізнавальні курсові роботи. Також, перщі два курси влітку проходить практика під Київом, і це саме незабутнє в студентському житті землевпорядника. Крім навчання на свіжому повітрі, неодмінними є : весела компанія, річка та палінна багаття з печеною картоплею та піснями під гітару, також гра в мафію по вечорах стала традицією в Дзвінковому.
Стосовно розміщення університет, у нас дуже зручне розташування: від гуртожитку до корпуса -5 хв, до найближчого супермаркету -2 хв, до метро -7 хв.
На факультеті і в університеті проходить багато культ.масових заходів, де студенти мають змогу показати себе і з творчої сторони.
Вступити до нашого дружнього колективу не складно, так як кожного року НУБіП набирає велику кількість першокурсників на бюджет. Тому, ласкаво просимо до нас

,

Если хотите поступать, не делайте этого

,

Я навчаюсь на факультеті землевпорядкування на 4 курсі)
Навчання мені подобається і я задоволена своїм вибором)
Викладачі справжні майстри своєї справи і є не лише професіналами, а й позитивними і дружніми людьми!
Декан не один раз допомогав з працевлаштуванням та проходженням практики багатьом студентам, пропонуючи різні місця та варіанти)
Заступник декана в нас дуже мобільний, сучасний і швидкий, всю інформацію ми отримуємо дуже швидко)
Навчатись мені подобається, в минулому році студенти їздили на Зліт студентських лідерів аграрної освіти, їздили відпочивати на море до університетської бази, в цьому році провели Студентську республіку та готують Голосіївську весну, та багато інших заходів)
Я задоволена навчанням та буду згадувати цей період життя найкращими спогадами!

,

Самый динамичный в плане развития и перспективы универ. Деньги дерут?))) Учись в Крыжополе,там в буквальном смысле дешовым студентом будешь. К стати можно в Польшу в "универ" ниже МАУПа.

,

Навчаюсь на магістратурі гуманітарно-педагогічного факультету, задоволений абсолютно всім! Напевно варто почати з важливої для всіх теми - гуртожитків, селять всіх, я поступав цього року і всі бажаючі з мого потоку отримали змогу поселитись в гуртожитку. Не мало важливий фактор і викладачі, на прикладі моєї кафедри можу сказати, що кожен з викладчів має хороші та ґрунтовні знання з свого фаху, мають вчені звання, вони є просто хорошими та приємними людьми. Велику роль також відіграє і ректор університету, який робить багато задля розвитку університету(напр.3 навчальний корпус). Також в університеті є багато можливостей для розвитку від спортивних секцій до художніх колективів, але найважливішим на мою думку є система подвійних дипломів яка дозволяє отримати два дипломи єворопейського зразка!
Загалом можу сказати, що не жалію про те, що вступив саме в НУБіП України і вам рекомендую !)

,

У минулому році закінчила заочно НУБіП. Маючи певний життєвий досвід можу впевнено сказати, що НУБіП - це один із кращих і найбільш перспективних університетів, які є в Україні. Які плюси:
+хороша якість навчання (для тих, хто хоче отримати знання)
+ відсутність корупції (за жоден іспит чи залік я особисто нічого не платила, хоча навчалася на заочній формі; мої знайомі кажуть, що такого не буває)
+ повага і розуміння з боку викладачів (хоча є різні, але в більшості - професійні, толерантні)
+добре впорядкована територія і корпуси (можу тільки здогадуватися яких зусиль докладено, щоб так господарювати і розвиватися в умовах, що склалися в країні)
+ можливість отимувати матеріал, посібники, методички, завдання через Інтернет (користувалися мудлом)
До мінусів віднесу:
- 7-8 пари для заочників, які закінчуються в 21.00 (незручно пізно повертатися додому).
У цілому я задоволена навчанням, рекомендую усім, хто, хоче отримати гарну освіту. Не пошкодуєте!!!!!

,

Навчаюся на гуманітарно-педагогічному ф-ті і дуже здивована, коли пишуть про корупцію. Скільки навчаюся жодного разу не платила за складання сесії і мої одногрупники цього не робили. Перевагою навчання тут є те, що на факультеті працює багато професорів, докторів наук і більшість лекцій цікаві. А щодо залучення студентів до суспільно-корисної праці - так, а чому студент не може попрацювати на свій факультет? Чому б йому хоча б чимось не подякувати? Після закінчення бакалаврату теж збираюся вступати в магістратуру на цей ф-т. і раджу всім, хто хоче отримати педагогічну професію вступати сюди.

,

Очень довольна что поступила именно в этот университет)

,

Чудовий навчальний заклад. Особливо подобається підхід вчителів.

,

Закінчив фк Зeмлeвпорядкування дeнну форму у 2014, можу сказати наступнe: викладачі в основному адeкватні, хто з стутeнтів більш-мeнш навчався в того нe було проблeм, навіть яко працювали на магістратурі, навчання організовано нeпогано, хабарів нікому нe давав бо навчався, зараз взагалі відраховують тільки рeальних прогульщиків. Умови проживання в гуртожитку відвeрто нe дужe, алe вeсeло. Половина одногрупників залишились працювати у Києві, більшість за спeціальнісю. Напeвнe вступав би щe раз, бо фк ЗВ один з кращив в дeржаві

,

Досить дивні висновки щодо навчання на гуманітарно-педагогічному. Як випускник його у минулому можу відмітити, що зараз набагато цікавіше навчатися на ньому, ніж раніше (5-9 років тому). По-перше, з появою сьогоднішнього керівництва, значно виросла кількість різноманітних культурно-виховних заходів в університеті. Якщо студент вступає до вишу з метою отримати диплом про вищу освіту + розвинути свої здібності й таланти - гуманітарно-педагогічний - це кращий вибір. Але через інертність багатьох з тих, хто при вступі казав, що він "і спортсмен, і артисті, і музикант - лише приміть на навчання", складається картина, що студентський колектив змушують проявляти активність з-під палки. Якщо є голова на плечах, ти сам просто не втрачаєш можливість для власного розвитку і береш участь в усіх активностях. Якщо ти з 1го курсу шукаєш як швидше скласти іспит з дисципліни, де навіть імені викладача не знаєш, то звідси вже будеш нести ахінею про корупцію, поширювати чутки тощо.

,

Мой сын второй год учится в НУБИП. Хороший вуз. Замечатальна територриия. Особенно Ботанический сан, мы с Николаева, когда приезжаем к сыну в теплую пору, всегда там гуляем. На преподователец сын не жалуется, вытянул на стипендию. Знания дают нормальные. Мы довольны выбором

,

Високий рівень підготовки, гарна технічна база, міжнародні програми. Хабарництва немає.

,

Друзі ! Кращого університету в Україні немає! Єдиний виш, який подолав застій і розвивається! Яка природа, яка територія, який ботсад, ремонти скрізь, який порядок! А вся критика - це відрижка колишніх прихильників горе-ректора Мельничука. Нині розігнано це застійне болото.
Не жалію , що закінчив НУБіП. Працюю в Молочній компанії, вступив у аспірантуру на заочку...

,

Я навчаюся на гуманітарно-педагогічному факультеті, на третьому курсі, я дуже і дуже задоволена, викладачі дають гарні знання, декан організовує і запрошує носіїїв мови зі США, Австрії, Франції та інших держав, а також стажування і навчання за кордоном. На наш курс прийшло 7 студентів з інших університетів Києва, бо наш факультет престижний!!! Крім занять супер заходи!!! Відношення до студентів і декана, і викладачів дуже гарне і поважливе, мені пощастило, що я навчаюся саме на цьому факультеті.

,

Не знаю,що твориться на інших факультетах,але якщо ти збираєшся вступати на гуманітарно- педагогічний,то не роби цього( хіба що якщо бажаєш 6 років нічого не робити і деградувати). Рівень підготовки занадто низький,багато доводиться вчити самостійно.Ну то нехай,я учу.Але оте " багато" - це означає ВСЕ!!!! Самому!! Я дуже розчарована. Буду перевступати(())

,

Даже не знаю с чего начать. Накопилось очень много "хорошего". Без мата очень тяжело написать сей отзыв. Когда я только поступала сюда, то было чувство, что это рай для ветеринара. Но потом очень плохие условия в общежитии и постоянные субботники по два раза в неделю, тараканчики и прекрасные клопы не дадут вам остаться в одиночестве. Холодные аудитории скрасят ваши и без того жаркие будни, потому что вам и правда придется побегать по корпусам. Конечно, после окончания вы получите прекрасную путевку в жизнь, как нам все тут говорят, но на деле главное это практика. Но несмотря на все минусы, если это лучший ветфак в Украине, то страшно подумать, что в других городах. АГРАРВАРД люблю тебя

,

Навчаюсь в Навчально-науковому інституті Лісового та садово-паркового господарства. Чудовий педагогічний колектив, цікава навчальна програма. Є деякі мінуси, звичайно, але вони скоріше в навчальній системі всієї України. П.С.: з хабарями справи ніколи не мала, в цьому плані університет чистий. :)

,

ВУЗ не поганий. Якщо хочеш навчатися, знання дають. Викладачі адекватні. Хотілося б, щоб більше дбали про побут студентів. Хабарів ніхто не вимагає, бо сам все вчу і не пропускаю занять.

,

Университет радует своим процветанием, даже за 2 года учебы здесь, я наблюдала только увлечение научного потенциала преподавателей, технического укомплектования и т.д. Рада сказать о том что правильно выбрала место для получения знаний. Советую всем кто хочет получить по мимо теоретических знаний практические навыки на инновационных станциях университета,а также у зарубежных и отечественных партнеров. Я лично ввиду своей специальности прошла 2 недели стажировки в Голландии это было незабываемо и очень познавательно. Успехов всем, не упустите свой шанс получить счастливый билет в хорошую жизнь.

,

Вступив в цьому році на ветеринарний в НУБіП України і дуже задоволений. На парах цікаво, викладачі (не всі) намагаються як найбільше щось нам втлумачити. Гуртожиток звичайно переповнений, проте гріх скаржитись, адже у всіх університетах Києва зараз така проблема, добре що сусіди адекватні та нормальний ремонт в кімнаті (не без нашої допомоги). Не знаю що буде на сесії поки ще ніхто не звертався з викладачів з конкретною "вимогою", але трохи розізнав і заспокоївся почувши інформацію, що знання це пропускний білет на першій відомості. Окремо вразило, що університет надає стажування за кордоном уже горю бажанням спробувати!

,

Не рекомендую цей Універ бо я в ньому вчився і знаю таке:якість підготовки студентів погана.Одна теорія,и ще раз теорія,практики толкової так мало,що можна казати практики зовсім немае.Я на практиці бетон місив в бетономішалці для заливки брущадки.Щоб не проходити треба платити гроші,в кожному деканаті є своі люди,які беруть взятки аж гай шумить.Є рішали яки можуть порішати все,починаючи від заліка або сесии,до диплома готового,тільки гроши давай.Я на випуску в 2-му корпусі ,на врученні діпломів бачив 2-3 людей, яких ні разу на парах на потоці не бачив.Висновки робіть самі. Гуртожитки переповненні по 6 людей в комнаті малесенькій.Мебель стара 80-х років,багато чого треба везти з собою.Стільці полочки холодильніки як повезе, можуть бут, а можуть и не бути.Тумбочок три на 6 чоловиік.Щоб попасти в кращу кімнату треба мати "блат"або бабосіки щоб дати замістнику коменданта,який вже потім поділиться зі всіма.Очень много взяток беруть на карту банка,під виглядом"навчальних курсів".Це жах!!!

,

Прекрасный университет который на протяжении многих лет выпускает высококвалифицированных юристов, агрономов, ветеринаров, электромехаников, ландшафтных дизайнеров... Сама закончила этой универ в 2015 году с отличием. Сейчас работаю по специальности в большом агрохолдинге. Это наверное тот счастливый случай когда мне удалось найти работу по специальности, хотя это заслуга в некотором роде и преподавателей. Я очень огорчаюсь когда читаю комментарии о коррупции и низком образовании, потому что я за 6 лет учебы этого на себе не ощутила, и наверное потому что в первую очередь училась, а не пыталась увильнуть от занятий. С каждым днем понимаю знания за плечами не носить, учитесь для себя.

,

Університет таке собі болото, багато хто немає жаги до навчання і валяє дурника, не розумію чому не можна відсіяти групу, важко навчатися, коли існує гальорка яка просто просиджує штани і тягне групу на дно( те що накипіло). Навчатися можна но є дуже багато не потрібних предметів, які потрібно вивчити, якщо в 1 семестрі було 3 екзаменам і 4 заліки, то в 2семестрі 4 екзаменам і 9 заліків, так багато не можливо вивчити, тому знання тут виходять нульові, коли в тебе така каша в голові.

,

Не нада гнати на університет, навчаюсь на факультеті ветеринарної медицини, як викладачі так і студенти всі дуже класні...і ніякого хабарництва, якщо хочеш ВИВЧИТИСЬ, здобути знання, тоді Ти їх здобудеш...а якщо хочеш халяви, тоді і платити будеш, і підлизуватись, і фарбу купляти, і фарбувати, як це робить мій однокімнатник!

,

Преподаватели это отдельный разговор,вуз сильный только в профильных сферах: ветеринары,екологи,агрономы,ландшафтники и тд.Там действительно учат,но за 5 лет обучения могу сказать, уровень моего фк слабоват,но смотря какая специальность.Преподаватели английского языка не все сильные и вообще могут нормально обучать,некоторым вообще ваши знания не нужны,можно ходить и влепят что-то,некоторым нужны ваши денюжки,а некоторым вообще пофигу и проводят пары лишь бы отсидеть.Но есть и парочку действительно интересных и достойных лекторов.Так вот ребята,думайте сами но лично я очень жалею что поступила сюда, диплом это конечно хорошо и нужно но много неприятных моментов случалось за эти 5лет и особо эти года вспоминать не хочу!

,

Декан гуманитарного фк,кстати могу прямо сказать,чтоб там не говорили,в целом человек адекватный,да есть свои минусы,но если необходимо но студентам он поможет,если попадется за целый день или простоите с утра до вечера под деканатом.Насчет их любимых взяток, преподы редко берут взятки сейчас (бояться так как законы повыходили),но навчальні курси никто не отменял,это таже взятка только не все преподаватели проводят после оплаты их.Если Вы болели допустим,то должны платить на пропуск,им не нужна Ваша справка,ну конечно не все преподы такие но многие.Ах да,ещё если Вы сдали учасником коррупции и решили сообщить это в деканат,препода конечно по головке не погладят но за такое их не выгоняют из университета. Насчёт уже самих студентов,это уже как повезет с группой уже ясно но 90% готово сожрать тебя целиком и всячески нахамить за стипендиальную конкуренцию .Люди не воспитанные,грубые многие приезжие просто не понимают элементарного этикета,но опять таки не все.

,

Я тоже окончила педагогический факультет.Так вот расскажу Вам действительно правду насчет всей работы и состава нашего университета.Первое что завораживает многих это территория,действительно наш университет очень красивый и везде ухожено всё,не знаю насчет общаг,но говорят там очень жесткие условия(то окна нет ,то тараканы и клопы).Так вот дальше,всё что Вы видете в первые дни поступление вроде как положительно,вроде как многие любезны и тд.НО лично организация моего фк,ужасная,сидит 4ро лаборантов,которые ничерта не делают,зачетку возобновить и студак -платно,так ещё после ожидания в пару месяцев отдают ее незаполненую,отношение к студентам "морозятся" на каждый им поставленный вопрос.

,

Проучилась год в НУБиП на гуманитарно-педагическом факультете.Не знаю , откуда столько негатива.Преподаватели просто отличные , куча интересных и нужных предметов ! Практика по специальности.Единственный минус деканат , достаточно не собранные и не организованные , но это более ни менее простительно.Радует цена за контракт , честно единственный вуз с адекватной ценой.
Но , я считаю самой большой минус вуза это студенты.Я конечно понимаю , что это аграрный ВУЗ , но все же.Не позорьте страну ! Лучше не к ЗНО готовьтесь , а научитесь разговаривать.Я в течении всего года не перестаю удивляться этому быдлу.Такое ощущение , что находишься в колхозе.Было бы не плохо если бы это стало еще одним критерием влияния при поступлении...

,

Корупція та хабарники на кожному кроці в цьому вузі, навчався на факультеті аграрного менеджменту. Не рекомендую НУБіП для навчання.

,

Поставив одиницю, бо нуль не можна було. Вступив на комп'ютерні науки. Якщо в першому семестрі були хоч якісь натяки на сферу IT. То в другому семестрі я вивчаю екологію, економіку, бжд, безпеку праці, політологію. Предметів по спеціальності немає. Але є два плюси - це такі предмети, як "Операційні системи" і "Комп'ютерні мережі", на яких, мать його, з вас пробують зробити вчителів інформатики. Інші знайомі з факультету вивчають ще й "Рослинництво" і "Тваринництво" на кафедрі "Конярства і бджільництва".Общага засрана, і ще й змушують її драїти(короче повний ПХД). То нафіга питається прибиральниця? Живемо в маленькій смердючій тараканячій кімнаті в шістьох. В душі витяжки так тягнуть, що холодно як в морозилці. Короче, якщо побачите приймальну НУБіП, тікайте без оглядки.

,

Вылететь из Вузов, кстати, сейчас очень сложно. А хорошо учиться можно, главное желание. Есть преподаватели, которые плохо преподают. Но их еденицы! и ты это можешь выучить сам, раз хочешь так. нет ВУЗА, где все замечательно. И, кстати, ребят, ВУЗ помогает учится нам, а не учит. И вы не ждите, что вам знания вставят прям сразу. Сами сначала захотите и приложите усилия

,

Ни разу за все время учебы не ходила нигде убирать, не платила за курсы и тд. Да, такое есть, но насильно никто тебя не тащит на праrтику убирать территорию. Я и не платила и не убирала. И вы так можете, представляете? Вы просто вечно чего-то боитесь. Вас что отчислят, если не заплатите? Так что выбор есть всегда, а вы лишь можете испугаться и прогнуться. Проявляйте характер и не прогибайтесь! Задание государства - сделать из нас стадо. А вы и подчиняетесь. Так что не рассказывайте тут всем, что вас заставляли. Максимум, на что они имеют право - попросить.
Я возьму таких, как вы на работу))

,

Сын поступил в 2015 на бюджет с высоким проходным балом на экономический факультет. Судить о качестве обучения не берусь, рано, но первую сессию сдал успешно сам, без взяток. Понятно, что вуз навязывает свою специфику, но всё же не разумно экономистам пропадать в колхозе на практике, если они будущие работники в основном интеллектуальной сферы деятельности, зачем им трактор и комбайн, не понимаю связи. Может администрации вуза стоит пересмотреть некоторые моменты и начинать шагать в ногу со временем.. Условия в общежитии - страх господний - на 12 квадратах размещают, нет, утрамбовывают по 5-6 чел., 1 стол на всех, хранить вещи негде, дышать нечем - перевалочный пункт. Зачем так издеваться над студентами-первокурсниками -они ведь тоже хотят уюта, элементарных человеческих, а не скотских условий жизни, они тоже люди... Надежда на "горячую линию" , может, поможет разобраться в правах студентов?

,

Ужасное учебное завидение!никому не советую сюда поступать!!!миллион раз пожалеете!!!!!
Всё началось с летней практики,так званой "школы первокурсника",где нас заставлляли 2 недели ,в жару пол дня работать,если же ты не прошёл эту школу первокурсника - ты должен заплатить "Благотворительный взнос университету",что как я выяснил является вообще противозаконным!!!...в НУБИПе из студентов делают каких-то рабов!!!
Насчёт корупции.Её вроде и нет,но в то же время она есть и процветает,некоторые кафедры придумали так званые "Добровольные курсы".....хотя они совсем недобровольные,и нам на первой паре с химии сказали:"Хотите допуск до экзамена-ходите к нам на курсы!!!",и ходила вся группа(нужно было 10 занятий отзаниматься чтоб был допуск,а одно занятие 50 грн....умножаем на 10 и получаем 500 гривен с человека на лапу,и таких 20 челоек в группе,а ещё + поток больше100 человек!!!!) на кафедре математики дела не лучше,таже самая схема "Курсов".
Задумайтесь,стоит ли сюда поступать!!!!

,

Мій син вступив на перший курс факультету конструювання та дизайну. Сесію здав , отримує стипендію. Хто хоче навчатися має таку змогу. ! Є деякі проблеми , але де їх нема?
Окреме спасибі декану Ружило, справді переймається проблемами студентів.

,

За время учение в НУБиП несколько раз пожалела,что сюда поступила.Корупция процветает,на сессию трачу около 1000 грн.,притом,что на пары ходу,да не все получается издавать,но все же. Хороших преподаватилей очень мало,единицы,но они толково обьясняют и заставляют выучить хочешь ты этого или нет, а есть бестолковые и тупые которым только бабло и плати, на парах читайте методичку,там все есть и так постоянно или вечные придирки.Вообще поступать я сюда не советую никому.

,

Після кількох місяців навчання в університеті склалося певне враження.
1) Використання студентів ( точніше ще абітурієнтів, бо ще навіть наказів на зарахування не було) в якості безкоштовної робочої сили, яка виконує всю найважчу і найбруднішу роботу.
2) Так це перший курс, так ми ще зовсім " зелені", але по спеціальності предетів аж жодного.
3) Іноді досить слабкий рівень викладачів.
4) Техніка і оснащення застарілі.
6) Поганий стан гуртожитків ( не всіх) , перенаселення( 6 людей в кімнаті - просто мурашник).
7)Вивчення предметів часто зводиться до переписування з методичок.
Якщо вже робите " практику" для першокурсників, то спробуйте цією практикою викликати інтерес до обраної професії та навчання, а не відлякувати людей важкою працею. Студенти - не раби!

Але, нажаль, університет використовує метод, коли документи вже подані, а вступна кампанія вже закінчилась, тому піти в інший університет вже немає змоги.

,

говорить об этом можно долго,для тех кто поступает вуз без перспектив,никто ничему не научит ,этот вуз для сельбанов которые хотят работать в колгоспе,набор преподавателей соответствует ,на ветфаке уже третий год ,знаю только как грабли в руках держать,везде одни родственники знакомые,все остальные это челядь о которых вытирают ноги во многих смыслах,никто ничему не научит ,всем абсолютно наплевать на студентов - это рабочая сила ,а кто пытается противиться системе ,те сразу в списки двоечников как нелюбимые и в итоге вторые ведомости и отчисление,понятно что нравится приезжим так сказать - это их среда

,

Средний такой себе ВУЗ, есть шикарные учителя, а есть и полные 0. Не ждите от НУБиПа чего-то особенного, понимайте что поступаете в аграрный вуз, так что если вы не агроном - не стоит ныть на практику и то что вы не будете учить свои предметы от части. Да, для меня это минус, если Вы экономист то поступайте в экономический вуз, увы. НУБиП позиционирует себя как вуз с разными направлениями образования, но на 2015 год это все же не так, к сожалению. За границу можно поехать, можно... "На клубнику" как называют это в народе студенты( поступите - узнаете). А еще, конечно, можете ехать за границу если у вас есть родственники в деканате или ректорате:)

,

Справедливости можете не ждать. Многие деканы возомнили себя богами и считают: "Я велик, прочие - мусор под ногами".

,

При поступлении благотворительный взнос - 1000 грн и 2-х недельная практикой в виде уборки корпусов и аудиторий.
Училась на факультете экологии,практики ужасные,студентов используют как бесплатную рабочую силу! отправляя в хозяйства перебирать картошку в холодных амбарах или сбор урожая на полях и проживание в общежитии,где холодно,грязно,туалет на улице,один душ на всех с бойлером на 80 литров!
Не хочется оставить без внимание и взяточничество. Наглость людей проявлялась в заказывании неприлично дорогих подарков! Студенты не обязаны обновлять материально-техническую базу (мебель в аудитории,техника для деканата и лично для работников)!
За годы обучения дома набралась огромная куча книг и методичек,которые нам просто впаривали.
Были преподаватели, которые действительно чему-то учили и были просто замечательными людьми (Чайка В.Н., Наумовская Е.И., Ладыка М.Н., Войтенко Л.В.),но таких очень мало...((

,

У 2011 році моя донька, закінчивши школу із золотою медаллю, поступила в університет без всяких зв’язків. Усі 4 роки навчання без взяток складала сесії. Отримувала стипендію. Отримавши ступінь бакалавра та досить високі бали за диплом, вирішила поступати на магістратуру в рідний універ. І ось позаду екзамени - і що ми бачемо?. Ті студенти, які не навчались та мали невисокі бали, якимось чином потрапили на державні місця, а ті, які були впевнені. Що пройдуть на державні місця- залишились нізчим.

,

коррупция ужас, вторую сессию закрыла полностью оплатив денег преподам(((

,

Ну что сказать , вот и прошли два года моей " учебы" , что я выучила по специальности - честно, - мало, а точнее - ничего! Зато теперь я умею закрывать огурцы, мыть, красить стены, ездить на тракторе и таскать ведра весом по 40 кг. Для будущих экономистов , юристов и педагогов тут ловить нечего, только агрономы и трактористы, это единственные факультеты, которые могут быть в этом вузе. В остальном вас ничему не научат. Есть и сильные преподаватели, есть и плохие. Но все бы ничего если бы не: холодные аудитории, отсутствие новой компьютерной техники ( даже на факультете информац.тех), эксплуатация труда, ужасные общежития, контингент людей с сел ("стиляг") и маленьких городов, для которых дезодорант- это нонсенс, полное отсутствие ремонта в некоторых аудиториях. Если вы еще решаете, что делать, поверьте, отговаривать от вступления не буду, но скажу кратко - диплом нубипа мне в жизни не даст ничего!

,

Ужасная коррупция на пед.факультете!!! И хоть изменился декан- это ничего не поменяло, менять надо весь состав факультета. Ужасно хамское отношение провинциалок в деканате, научите их общению!!! Не советую, хотите испортить себе психику- вперед!

,

ВУЗ разочаровал с 1 месяца обучения. Учусь я хорошо и всегда получаю высшие баллы, но заслуга тут скорее в моей сильной средней киевской школе. Поступив сюда, готовьтесь что вы будете учить предметы не связанные с вашей специальностью, при том подавать их вам будут лучше чем основные. Взятки спокойно можно обойти, надо всего лишь ходить на пары, да - да достаточно не получать нб. Самое ужасное в этом вузе это практика: 1. Она не по специальности. 2 Она длится примерно 6 недель. 3 Это чистая эксплуатация студентов в интересах вуза. Будучи киевлянином радует что не живу в тех убитых общагах. Кстати, шокирует еще отсутствие адекватной техники для банального процесса обучения. Я не говорю об электронных досках ( которые есть даже в забытых селах) я говорю банально о рабочих компьютерах.
Не советую этот вуз в качестве дальнейшего продолжения жизненного пути, спасибо за внимание.

,

Интересная система взяток, все через кассу приват банка на счет кафедры)

,

Класний вуз!

,

2015. Универ - много взяток, причём довольно много дерут. Не советую поступать. ( У меня посещаемость 90% ) Но всёровно дерут.

,

Все було супер, навчання, знайомства різні.роки навчання 1996-2001. Рідей Н.М., Бережняк М.Ф., і багато інших любимих викладачів.

,

Мало того коли навчаєшся потрібно платити за лаби,пропуски,курси(нікому не потрібні),різні благодійні внески,купувати методички та підручники.При вступі на Рибогосподарський ф-т купувати форму за 2000грн.(яку одягаєш тільки на сесію) так щей диплом просто так не віддадуть(за диплом і додаток потрібно заплатити ой скільки...і ще багато нюансів)

,

як на мене, універ цілком адекватний. навчаюся як захочу (добре чи погано - це ж залежить від мене. скажіть, якщо я помиляюсь), ніхто не витрясає останні копійки, не забирає книжки і не зомбує на тупість, навпаки - викладачі, з якими досі доводилось мати справу, намагаються не просто втовкмачити в голову предмет, а донести суть. якщо ви цього з якоїсь причини не помічаєте, спробуйте бути уважнішими. чому ні? або підходьте питайте. це не школа, тут ви, як у недалекому майбутньому буде обов'язково, працюєте на себе, вчіться зараз, щоб після випуску не довелося здобувати це все дорогою ціною! хто хоче, той робить. хто хотів легких лаврів - вам точно не в університет.
всі, у кого є більш важливі справи, ніж навчання - готові, що за це доведеться нести відповідальність. по-моєму, чесно.
правда, гуртожитки не ідеал.
з.і. окрема подяка за розмаїття творчих колективів! самореалізація в науці і поза нею. у студентів є всі можливості. інше питання - як вони ними користуються.

,

Я навчався в цьому вузі, але це було в 1973-1978р. Хабарів не брали, знання давали відмінні (хто бажав їх отримати) А тепер біда.

,

Сельхознавозная дыра в которой не только студенту а и профессору находиться стыдно. Самое невеждественное существо, которое находится при должности готово унизить любого, кто в данный момент ниже его ростом. Уровень знаний большинства преподавателей ниже городской канализации.

,

Щоб навчатися в НУБІПІ треба або вчитися або платити або крутитися з неймовірною швидкістю,але краще все це комбінувати - не так набридає. Ветфак форева!!! Вступай на ветфак якщо не боїшся навіжену студраду!!

,

Радуют положительные комментарии о вузе, ведь все они написаны неграмотно. Это тоже о многом говорит, сразу видно, кто учится в НУБиП. Ах, нет, слово "учиться" в стенах НУБиП неуместно, там больше котируется "бухать". Говорю, как непосредственный наблюдатель за всем этим, уж я-то знаю весь этот контингент. Сплошное уныние и колхоз.

,

Взяточник на факультете ветеринарной медицины.

,

Нормальний універ і нічого нити за хабарі, типу курси і т д . Якщо ти ходиш на пари, ведеш конспект, здаєш лаби і практичні то до тебе взагалі немає ніяких претензій. Звісно якщо ти студен стаціонару а на пари ходиш як заочник, нічого не хочеш вчити і здавати то викладач і може послати тебе заплатити за курси чи придбати літературу на кафедру. Проте це тільки в тому випадку якщо ти дуб! Проте не радій навіть після оплати курсів ти будеш все переписувати не одну ніч щоб здати. Люди якщо ви хочете вчитись то ніщо вам не завадить, я не зустрічав викладачів які тікали від студентів як від чуми, щоб ті не діставали їх. Навпаки вони завжди готові допомогти. Гуртожиткі жагливі, так може тобі краще буде з бригадою будівельників по 8-10 чоловік в кімнаті, або ти мажор так знімай квартиру за 2000.

,

Нормальний ВУЗ. Так, взятки є, але вони є всюди! І якщо людина добре вчиться,то претензій до неї нема і грошей вона не платить. А якщо приходить раз в півроку на пари і хоче 4-5,то чому б не взяти грошей або не помучити такого студента?!!! Вчилася на факультеті землевпорядкування. Колектив викладачів хороший, багато молодих і енергійних, є такі, які (вибачте на слові) дрючили,але я їм за це дуже вдячна))))). Ми таких викладачів поважали, на всі пари ходили і хоч вчитися було складно-екзамени і заліки здавали на ура і без грошей))). І не забувайте,що це аграрний вуз,тому краще розвинені аграрні науки, а не педагоги і комп'ютерні технології. Це нові факультеті і зозуміло,що якість освіти хромає!

,

Училась на педагогическом. Говорить можно долго и много, но все же коротко и о главном:
1. Педагогический состав очень слабый (хороших преподавателей единицы: Выговская С. В. - педагогика, Демиденко А. Н. - психология, Самарский А. Ю. - философия, Блозва А. И. - информатика).
2. Сам по себе факультет очень плохо развит, нелогично построенная работа, начиная от расписания и заканчивая организацией культурно-массовой жизни студентов.
3. Хамское отношение к студентам, начиная с собственного деканата.
4. Сразу же после поступления вас попросят внести добровольный взнос в размере 1000 грн.(может уже больше) на развитие факультета.
На 1 курс вас поселят в общагу, а вот дальше с этим будут проблемы, опять же придется платить(сама не платила, но знаю таких), потому что контролировать вас там будет студсовет, состоящий из студентов ветфака, а они - редкая мерзость, которая захочет вас выселить любой ценой.
В общем, я сбежала и не жалею. Искренне не советую вам этот вуз.

,

Для того, чтобы не отрабатывать при поступлении на 1-й курс, сказали заплатить 1000грн, что мы многие и сделали. После консультации с юристом, выяснилось, что ВУЗ не имеет права брать деньги, а для отработок должен быть издан соответствующий приказ, в котором будут оговорены все нормы закона о труде.

,

Хабарі приходиться платити лише тим хто вситися нехоче, для них і скажу що не обсирайте рідний НУБіП якщо самі барани(((

,

Я люблю цей університет! Навчаюсь на педагогічному, філологія. Вчусь сама, без хабарів. Є викладачі, які хочуть, щоб студенти знали матеріал (Соловйова) і є яким абсолютно байдуже. Попадете до Соловйової О.В. знатиме англійську мову на відмінно. Відношення до студентів гарне на факультеті, то ж вступайте і не пожалкуєте!

,

Хабарництво є два вида офіційне - курси , неофіійне - викладачу. Хабарі від 100грн і більше. Є декілька викладачів нормальних (Іван Михайлович, Василишин , Маніта, Піхало) Хочеш мати степендію - плати. Гуртожитики жахливі гарачої води в душі нема коли проходть практика (2 місяці).В 3 місній живе 5 чел. Ще є ретинг поселення на 2 ,3 ,4 курс .

,

Хабарництво таки є. Не всі беруть, і не на всіх кафедрах, але ті, що вимагають гроші, зовсім нахабно це роблять. І незважаючи на те, що вчишся на відмінно, не поставлять заслужену оцінку, якщо не заплатиш.

,

Середній вуз...
найбільше вбивають родинні зв*язки тупих студентів(

,

Я , зовсім не розумію про які гроші ви кажете . Гарний Інститут , гарні люди та зовсім не погоні викладачі . Секрет успіху дуже простий . Якщо ти відносишся добре до інших , то в твого оточення не буде до тебе ніяких питань . ^ И все мы будем жить дружно )) ^
Good Lack ...

,

Вчуся на факультеті комп'ютерних наук і економічної кібернетики. Що хочу сказати, вчитися тут подобається. Я поступала без ніяких зв'язків і навчаюсь тут теж без них. Всі викладачі лояльні і вимагають до себе лише поваги. Хабарництво є там, де його породжують студенти. Чесно, сама не заплатила ні гривні, а мої однокурсники яким впадло вчитися виклали уже не одну сотню.
В цілому мені подобається. Всі хто бажають поступати - ласкаво просимо!
Р.S. хочу додати за проживання. Гуртожитки не самі найкращі, але університет потрошку це налагоджує. Робляться капітальні ремонти, ззовні утеплюються будівлі. Щодо кімнат, то меблі вже частично заміняють на нові.

,

Училась на педагогическом факультете. Начну с того, что университет полностью построен на взятках, особенно пед. факультет. Слабая учебная база. Пришел, рассказал и ушел. Кажеться что если ты недотягиваешь до так называемых их "любимчиков", они специально тебе занижают оценки, а потом отправляют на курсы. Кафедра педагогики вообще отдельная тема. Ощущение терариума, где некоторые недовольные так называемые "педагоги" повышают свою самооценку защет унижения и прессинга студентов. Нет компитентности и уважения к студентам. Прогнившая, коррупционная система полностью поглатила этот ВУЗ. Никому не советую!!! Надеюсь что когда-то в нем что-то измениться, но пока не тратьте деньги и свое время.

,

я навчалася ще коли університет називався НАУ, маю 2 вищі - все без грошей - потрібно докласти мінімум зусиль для складання сесії. головне ходити на заняття і писати конспект - тоді ні відпрацьовувати, ні "просити" оцінок не потрібно. звичайно на кожній кафедрі є "окремі" викладачі, але таких мало. тому вчіться і ніяких проблем не буде

,

Вступав самостійно, це був перший інститут який приняв мої документи, зразу з деканату повідомили щоб скоріше заплатив, боявся що це єдиний куди приймуть тому й заплатив. Я навчаюсь на юридичному. На лекціях постійно залякували нездачами, а на практичних були й бувають практиканти, тож вони й відігруються, хочеш відповісти ігнор, і він буде поки не почнеш возмущатися, зате вони питають підлиз кожного разу. Старост обирає деканат, і їм повезло, бо коли настає сессія заліки та екзамени їм просто так ставляють їм навіть не треба нічого вчити! Коли була перша сессія, виявилося що у більшості є зв'язки. То якщо ти вчив ходив і відповідав і в тебе незачет то у тих у кого навпаки, був зачет. У мене связей немає і я не мажор, тому приходилося все вчити, зубрити і постійно нервувати! Бувають такі вчителі, що якщо нездаси з другої спроби то на третю приходиш з батьками. Постійно вимагають гроші на якісь дні народження, методички які потім непотрібні!
Дуже жалкую що не вступив до іншого ВУЗу.

,

Если есть желание учиться все будет хорошо. Университет не самый лучший но бывают и хуже.

,

Я отримала дві вищі освіти в цьому вузі. На навчання вступала сама.....

Люди поважайте себе, не будьте прихвостнями. Кому потрібні спеціалісти НУБіП з такою навчальною базою? Колгоспам???
Університет наскрізь прогнив корупцією і родинними звязками.
Пишіть правду

,

Я отримала дві вищі освіти в цьому вузі. На навчання вступала сама, без грошей, отримувала стипендію!!! Звичайно на деяких факультетах є свої нюанси з приводу захистів, відпрацювань практик тощо. Але у порівнянні із іншими вузами НУБіПУ із спуску кращих)))))))))))))))))))))

,

Жахливий університет,телефонують тільки тоді коли потрібні гроші!

,

ВУЗ печальна, дело даже не во взятках, а в слабой учебной базе! Не советую!

,

очень много разных мнений, скажу о своей ситуации.
Поступила сама, родом не из большого города, никого в Киеве не знала.
Получила бакалавра - "покупала" только высшую математику, под предлогом курсов, но я сама на это согласилась. На магистра поступала тоже сама, у меня свадьба и экзамены были в одну неделю , и диплом защищала будучи беременной - никак не ожидала такого отношения к студентке, все было очень лояльно и без денег, из моей группы все, кто начал платить с первого дня "недожили" до второй сессии, их все-таки вытурили, причем заслужено. А все кто учился - успешно защитили дипломы.
Если у Вас не получилось, не нужно отговаривать других.

,

чтобы учиться в этом университете, нужно иметь железные нервы. в основном напрягают по ненужным предметам(химия) а по профильным знания дают слабо. В данном университете четко до мелочей продумана система выкачки денег, преподаватели всегда ищут любую причину чтобы студент платил - если кто то слабовато понимает некоторые дисциплины, преподы отправляют на платные курсы, иначе не сдаш. Также по академразнице со всех сняли бешеные деньги.
еще несколько минусов: жуткая неорганизованость, не могут поставить нормально пары в расписании. много нервотрепки было при поселении в общежитии.(селят на 12 кв м по 6 человек, хотя плата за проживание не малая, а условия на низшем уровне и мебель старая)
Одним словом, я б учиться в этом вузе не советовал)

,

Пока учусь только 1 месяц,вуз мне нравится,поступил на бюджет без денег.Ну есть такие преподаватели которые с 1 недели начали ставить всем незачеты и заставлять ходить на курсы за 225 грн в месяц.И еще есть странная историчка она толи постоянно бухает,толи под геричем сидит.

,

По-перше, вступити можна самому, сама є тому приклад, але мені допомогло у цьому цільове направлення з області.
Була приємно здивована під час вступу на магістратуру - багато державних місць і знову моє направлення допомогло (але багато одногрупників з високими балами без нього теж вступили).
За 5 років довелось запллатити і лише 1 раз-за вищу математику, але ті, хто вчився на відмінно з самого початку, здали самі.
Стипендію не отримала лише раз, в інших випадках було досить легко витягнути, якщо ходити на пари і інколи щось читати.
Мінуси: деякі дуже специфічні викладачі; не дуже зручний графік занять для тих, хто працює; процес поселення в гуртожиток.
Плюси: можливість самому витягувати на стипендію, розмаїття творчих колективів на будь-який смак, розвинеиій спортивний напрям,місцерозташуванння вузу.
В мене залишились приємні спогади про НубіпУ. Дякую танцювальній групі Народного ансамблю пісні і танцю "Колос" та більшості викладачам за людяність і розуміння)

,

Ужасный университет.Особенно Мукачевский филиал! Там полный беспредел, все на уровне местный преподавателей! Сплошные взятки и в открытую! Никому не рекомендую.

,

Я вчусь і нікому нічого не плачу. І ніхто з мене ніколи нічого не вимагав.

,

то что без "помощи" не поступить это правда((((
да и во время учебы есть преподаватели которым наплевать на тебя, а есть те что на тебе " премию" к зп получают :-)
ВУЗ как и все другие в этой стране, дает документ об окончании.
хотите что-то знать помните об самообразовании
факультет экономики дает только поверхностные знание, сухая теория что можно взять в библиотеке, более глубокие знания могут дать только пара преподавателей.
сам окончил этот факультет и если бы не изучал самостоятельно языки, периодику, гнался за новым.... то выйдя из университета остался бы на улице.

,

ВУЗ мені дуже подобається. Закінчила бакалавра, вступила на магістратуру на бюджет без всяких блатів і хабарів. Для тих студентів, які хочуть навчатись НУБіП ідеальне місце, хто не хоче - платить по заслугам. В цьому випадку кожен вибирає свій шлях: сидіти за книжками чи прогулювати пари, нездавати сесію, а потім починаються розмови "поставте хоча б 3", "може Вам щось на кафедру потрібно". Університет має великий майновий комплекс, власні бази відпочинку, власні господарства тож щоб там не казали, це дуже гарне місце. Не шкодую, що закінчила!!!!!!!!

,

Без знайомих і грошей сюди ніяк не вступити. Знань майже ніяких не дають. Тільки дурні тести розвязувати. Колись якість навчання була краща, коли екзамени були усні. А тепер в університеті такі навчаються, що й слова не можуть сказати.

,

А мені університет подобається. Донька вступила без родичів та знайомих, з не дуже високим балом на держзамовлення. Ходить на пари , не прогулює- здає сесії, отримує стипендію. Конфети, каву , курагу , ізюм , за період її навчання ще ніхто не просив. А книжки та методички купують не тільки в університетах, а ще з 1-го класу середньої школи. Абітурієнтам я бажаю вступати в цей університет , таких шалених поборів , як описують у попередніх коментах, в університеті нема , ми не зустрічались , за допуски до сесії , заліки , платять, можливо, студенти , які на парах з"являються тільки в період сесії .

,

Ужасный универ!! я за 4 года учебы вынесла туда кучу денег, мне вдохнуть не дают бесплатно!!! справку подписать-деньги, практику сдать-деньги, зачет сдать-деньги! и это все не зависит от того хорошо ты учишся или плохо, ходишь ты в универ или нет, деньги будут платить все!! мне правда кажется что это еще зависит от факультета, ну факультет экологии- самый корумпированый факультет, не отдавай те сюда своих детей, не тратте бесполезно их время и свои деньги!!!!

,

Учился на факультете энергетики и автоматики, по взяткам все очень печально стало. Не нравилось здесь, выпустился и слава Богу!

,

Ох как мне нравятся эти комментарии про взятки... Покажите мне университет в котором не берут взятки? Вы прежде чем писать такое обратите внимание и на другие ВУЗы. Здесь если и берут взятки, то совсем мизерные. Чтобы, студентам-прогульщикам и тем кто не учиться, ставить балы не за красивые глаза, а хоть как-то наказать и дать понять, что все таки надо учится. В НУБИП поступила легко, прошла на бюджет даже с очень низким балом. Да есть много кто по знакомству и поступал и сессии сдает(. В основном у многих тут родственники. Но если ты действительно пришел учится, то никто с тебя деньги брать не будет. Большинство преподавателей деньги не берут, только знания. Согласна с тем что есть ненужные предметы: культурознавство, религия, социология, философия. Я проучилась здесь 3 года и считаю что вполне хороший универ. В моей группе слетели со стипендии только те кто прогуливал пары и не учился.Так что если хотите легко поступить то вам сюда)

,

Коли моя дитина вступила до цього вузу,я була щаслива - київський вуз,з багатою історією....Але за період навчання,що ці студенти тільки не купували викладачам: від цукерок "чорнослив у шоколаді" і"Момблан",різноманітної кави,кураги,ізюму,кедрових горішків,до голубих орхідей...Це не за оцінки,дитина добре вчилась,завжди отримувала стипендію,це за допуски.Викладачі перед екзаменом заказують,а ні то невиходить в той день у викладача прийняти...У другу зміну фактично ніхто не ходить на заняття,а потім заказують якись подарунок і неси.Хочеться спитати:" Де Ваша професійна етика? Чому сімя має багато в чому відмовляти собі,бо ви жуєте чорнослив і насолоджуєтесь орхідеями".Зараз усіх знайомих відмовляю від цього вузу- знань не дає,а викладачі опускаються до бридоти,гидко...

,

ВУЗ очень хороший, плохим он кажется только тем кто нормально учится не хочет.

,

ВУЗ чудовий і я ніколи не повірю ,що для втупу до магістратури потрібні кошти ,я у 2011 р вступила без жодної копійочки!!!!!!!!!!!!!

,

Що у НУБіП поганого:
1) Сімейність. Родинні зв'язки майже завжди покращують оцінку студента і суттєво впливають на його поселення, практику і кар'єру в НУБіП, якщо він хоче залишитися.
2) Хабарництво:
- Дрібне. Часто примушують всю групу купувати нікому не потрібні підручники та методички кафедр - 20-100 грн.
- Середнє. Коли відсоток викладачів (зовсім невеликий, заради справедливості відмічу) збирає з усієї групи по 20-50 грн. Зазвичай це викладачі, які ставлять залік.
- Велике. Є такі викладачі, які беруть і по 200, і по 800 грн. І такі (їх менше), які без хабаря 5 не поставлять, скільки б балів не виходило. Але досить малий відсоток, адекватних набагато більше.
3) Абсурдна кількість непотрібних предметів, які, звісно ж, годують непотрібні кафедри: етика, естетика, філософія, релігія.
4) Дивний предмет "соцком". Це коли студенти замість прибиральниць вилизують корпуси заради заліку. Або платять. Те ж саме із практикою по цьому "предмету"(500 грн).
5) Ліміт п'ятірок.

,

Жахливий вуз!!!!!Перше негативне враження склалося ще в приймальній комісії!!!Під час здачі документів,більшого хамства не зустрічала в жодному вузі. Керівництву університету раджу більш ретельно обирати членів приймальної комісії!!!!!!Абітурієнтам не раджу вступати до цього навчального закладу! Я дуже рада,що стала студенткою іншого київського вузу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Ну вот и подходит время зимней сессии! И началось! Бедный первый курс ветеринарного факультета! Все преподаватели нагло требуют деньги, угрожают недопусками и лишением стипендий. Каждая взятка подписывается от группы как " Возьмите, пожалуйста, вот эту благотворительную сумму для вашей кафедры" Это кошмар!
Куда обратится, что бы как-то повлиять на данную ситуацию? Может есть какая-то горячая линия?

,

Что за отзывы ...странные люди ! Как можно говорить про отсутствие коррупции в киевском вузе. Везде и всплошную:Драгоманова, НАУ, Богомольца, Киси, НУБИП, короче этот список можно перечислять вплотную до окончания ...! Суть в доступности знаний и подходу, научной базы, так в НУБИП с этим не все так плохо ! Тестирование сдаешь хорошо-поступаешь, списки честные ! Взятки дают те, у кого нет время учиться, то бишь работают или неучи, которые напрямую тычут деньги преподавателям и потом кричат громче всех "коррупция, коррупция!" Так вот, ручаюсь за каждое слово, учишься - сдаешь без проблем, уровень 50 % преподавателей на высоте, дают чудесные знания, практика у меня была в этом году в Карпатах,потом в Крыму (в Ялте), университет оплатил проживания, дал надбавки к стипендии в виде суточных!Стипендии на порядок выше чем у других.Учись и жизни радуйся.Рекомендую НУБИП как положительный вуз со своими плюсами и минусами, которые свойственны всем вузам Украины!И, да, природа(територия) чудо !

,

на магістра без 1000$ не поступиш!!!! таким навчальним закладом,хіба що дітей лякати!!!! не порадив би нікому!!!! адміністрація- жах!!!!!!!

,

Я окончила этот университет, и могу с уверенностью сказать что лучше него нет.. Сдесь преподают замечательные люди, особенно я благодарна своей кафедре - "биржовая деятельность". Эта кафедра вложила душу в нашу группу, благодаря им мы проходили практику на Украинской бирже и инвестеционных компаниях.Знания дают отличные. Поэтому поступайте в НУБиП Украины, это лучший университет Украины.

,

якщо ви не здатні нормально вчитися ,то ви платите...а той хто на відмінно вчиться ,то він ніколи не плате....робіть висновки

,

отличный вуз ,дает хорошие знания ,преподаватели профи,очень хорошая доброжелательная атмосфера ,расположение вуза супер ...все супер!!!

,

ВУЗ очень отличен мне нравица.

,

отличный универ!!!и это не пиар!деньги берут везде и это заведение не исключение!
но извините,не хочешь учится -плати,учишся нормально ,ене напрягаясь-получай повышеную!!)))
общаги как и везде,не самые лучшие конешно,но общага на то она и есть,что бы прочувствовать себя не в шоколаде,а как простой студент который живёт на одну степуху))
учусь второй год,очень нравится)факультет ЕиА самый лучший!!ЕЕТС я уже за вами скучаю,скоро встретимся!!))))
поступайте в НУБиП,это не так уж и сложно!!))желаю удачи)))))))))))

,

забираю отсюда документы, пере поступаю,там только деньгами все сдается,и у деканатах люди которые ни чем не помогают,только денюшку тянут,не поступайте!!!

,

до универа я училась в крымском техникуме гидромелиорации и механизации на землеустроителя, о взятках не имела понятия, а здесь узнала.Берут смело и существенно.Но что делать нужен диплом спеца.Родителей жалко тянутся из последних сил. Спасибо техникуму за знания, в НУБиПе так не учат, ты здесь никому не нужен.

,

До универа я училась в Крымском техникуме гидромелиорации и механизации на землеустроителя.Было здорово без взяток и подношений.А вот в НУБиПе коррупция выше крыши,а что поделать нужен диплом Вуза.Платим и учимся.Своим детям не пожелаю такого.

,

я буду детей пугать этим универом..если ся плохо вести будут))хуже бабайки))) практика, о практика

,

Хто пише, що універ хороший і все добре???Або поступали як мажори, або на спеціальність не було набору!? Хтож буде здавати викладачів в яких (ці руки нічого не брали), чи говорити що він платив. Я коли з студентами розмовляю і називаю конкретні призвища викладачів, які не беруть-всі тихенько замовчують!? Адміністрація на це і розраховує, що ніхто відкрито не виступить і побоїться розказувати. Звідки в аудиторіях мультимедійні комплекси і т.д. (благодійні внески студентів з батьками).Який висновок: не вступати до вузу,або в кого є гроші шукайте краще.Удачі!???

,

Учусь на факультете вет мед в англоязычной группы. Без взяток и без блата на повышенной. Студенты есть всякие, но в большинстве - умные люди. Преподы тоже в основном хорошие, идут на встречу, помогают. Если учитесь - нормальный вуз)

,

Универ ужасный!!! Деньги дерут не по-детски !! Я совершил ошибку что сюда поступил!!! Преподы в основном не очень! Думают как бы побольше бабла высосать!!! А общаги вообще ужас! В комнату 17метров селят по 6 человек! ))) КОРОЧЕ НИКОМУ НЕ СОВЕТУЮ

,

Я учусь на 2 курсе садово-паркового хозяйства. Могу сказать что универ не очень. Большая часть студентов здесь учиться потому что мама директор ботсада, а папа профессор, или сестра училась, или папа одноклассник декана и т.д. Преподаватели далеко не все дают нормальные знания. Бесплатная рабочая сила процветает. Моя подруга практику проходила в общаге, мыла туалеты, красила двери, не смотря на то что она в той общаге ни разу не была (с Киева). "Мажоров" куча. Деньги дерут умеренно, но например на филологическом факультете без денег не выучишься. Много приезжих. Я например поступила сюда потому что в Богомольца не попала. Так что думайте чего вы хотите) Удачи с поступлением!

,

Кафедра економічної теорії попала в немилість бо першою відмовилася збирати гроші з студентів і передавати на верх. Це одна із провідних кафедр університету, яку знають у всіх провідних університетах України, в тому числі в КНУ ім. Т. Шевченко та Могилянці. Це практично єдина кафедра в ННІ Бізнесу, яка регулярно випускає класні підручники і навчальні посібники національного рівня. Завтра завідуючого викличуть до ректора з приводу мого відгуку, тому кажу, до кафедри не маю навіть віддаленого відношення, я не захотів промовчати. Респект і уважуха всій кафедрі - п'ять зірок!

,

Дуже гарний навчальний заклад, рівень знань досить високий, не враховуючи одне, але деякі викладачі відносять просто по- свиньськи до студентів( особливо кафедра економ.теорії), а що до хабарів, навчаючись 3- ри роки, ще неразу нікому не платила, взагалі дуже дружно, весело....лише ті студенти, які не хочуть вчитися...пишуть про....якісь там хабарі.....дійсно не ходять на пари...нічого не здають, а потім ходять і випрошують хоча б 3- ку за будь- які гроші....!!!!

,

Ребята, я обращаюсь к тем, кто действительно хочет учиться, а не просидеть штаны, не надо сюда поступать. Учить вас некому. Действительно хороших преподавателей постепенно выжили, мало осталось истинных науковцев, сплошные карьеристы и блатные. Дачи и дома себе выстроили за счет бесплатной рабочей силы студентов. Пары читать будет какой-то аспирант, а на бумаге-- знаменитый профессор. Все фальшивое, как образование, как и то что написали в этой вступительной статье на сайте.. не верьте... все обман

,

Вступаю уже втретє, і втретє поспіль на бюджет, ніякого блату. Але й відраховують за академборги. Та мені тут подобається

,

2 роки тому закінчив факультет ЕіА, зараз працюю за фахом. Вчитися було не важко, корупція помірна. якщо хочеш отримати зання, то тут тобі їх дадуть сповна, а якщо тобі потрібен тільки диплом, то теж його отримаєш без великих зусиль.

,

Я читаю коментарі і дивуюся...Невже їх пишуть студенти які навчаються в НУБіП...Можливо ситуація складається на різних факультетах по-різному,та маю сказати що на економічному якість освіти висока.Викладачі вимагають багато,і відпочивати ніколи.Багато принципових людей які якщо не знаєш їхнього предмету нізащо не поставлять залік(Наприклад Ожилевська чи Карпенко)У нас навіть контрактників після першого курсу відрахували хоча вони навчалися не найгіршим чином.На групу ставлять не більше 7 пятірок а тому конкуренція висока.Та і на бюджет всупали по-чесному.лише 1 дівчина по-блату пройшла..а такого щоб хтось не міг відрізнити чи показати на карті материк це ж взагалі сором таке казати..Я незнаю може таке у механіків є бо туди кого хоч беруть,але в економістів такого немає.Та й домовлятися з викладачами складно.в мене з математики до допуску до екзамену 6 балів не вистачало і особисто я не змогла домовитись, втім як і інші.З групи в 21 чоловік після 1ї сесії з стипендії злетіло 8 чоловік..

,

Отримала бакалавра збираюсь вступити до магістратури. Було всяке.Спочатку захоплювалась навчанням все здавала своїми можливостями. Але коли вийшла заміж часу на навчання не вистачало, отож і платити доводилось. Деколи готова заплатити, але не беруть, тільки знання потрібні.Скажу одне, якщо не хочеш вчитись,то готуй гроші, до кожного можливо знайти підхід. А якщо щось знаєш та бажаєш вчитись то платити не доведеться. Де чогось не знаєш можливо поспілкуватись з викладачем, та попросити про допомогу.

,

Байка третьего про честных студентов и прекрасных педагогов которые взятками наказывают «плохих» студентов.

,

Навчаюсь тут пятий рік, ще ніразу не за що не платила. Платить той, хто не хоче навчатися.

,

Униветситет отстой не вздумайте сюда поступать!!!сюда в основном поступают те кто тесты завалил....а тут проходной бал на бюджет очень низкий)

,

Не надо запугивать. Нормальный универ. Взятки как везде. Все проблемы можно порешать, так даже лучше. Я доволен.

,

Цей заклад втратив право називатися університетом 20 років тому. Та ледь ще тримається на колишньому іміджі УСГА. Зараз тут штампують кого завгодно: від програмістів до космонавтів. Якість освіти мізерна. Цей заклад погубила корупція та жадібність його очільників.

,

Учусь уже давно. Не сказал бы, что сильно напрягаюсь в учёбе. Просто моё это. Даётся легко, преподаватели всякие бывают. Толково объясняют. Иногда не очень. Но всё от меня зависит - хочу знать - учу.. не хочу знать - не учу...

,

Университет-нормальный.Взятки берут везде,а преподы так себе!У всех свои тараканы(особенно у зоологички,но это такое...)По поводу студентов...лимиты очень много(и какого хрена ехать в Киев?!),но и среди них есть нормальные люди!

,

Мой сын поступил в университет. Без блата и взяток. На экономическую кибернетику. Учиться на отлично,за 2 года взяток не давали. я не знаю как на других факультетах, но на кибернетике если ты учишься, с тебя денег не требуют. Не слушайте никого. Поступайте своими силами и никому не платите. Это из личного опыта. И в другие ВУЗЫ поступить на математический факультет- нет проблем. У моих друзей сын поступил в другой вуз на механико-гидравлический - на бюджет и без взяток!!!

,

Університет існує для того щоб давати дипломи. Що ви від нього ще хочете? Все можна терпіти з усім можна миритися. Просто не треба брати дурного в голову і частіше забивати на деякі нюанси. Які до речі дуже полегшують життя. Зараз життя таке...))) Всім успіхів!

,

очень хороший университет.

,

Если на каждом шагу рубят с тебя бабло, то что можно сказать позитивного? Квалификацию лучше конечно же получать в каком-то другом вузе. А штаны протирать можно и здеся.

,

жахливий університет

,

Важко вступити?) Маячня і брехня. Таких факультетів всього декілька, і це стосується усіх Вузі де я такі факультети, там те саме, якщо не гірше.
Якість знань дуже висока, мені є з чим порівнювати. Головне вчитися, і все буде добре.
Якщо казати про тих з ким я вчусь.. ідіотів серед них точно нема, усі нормальні, з усіма можна нормально спілкуватись. Вчаться всі, байдики ніхто не б'є.

,

Как на меня то поступить очень легко, главное здать нормально тесты. Корупция конечно есть, но если ты будеш учить, тебя нихто не завалит.Не знаю какой у Вас факультет, но на ветеринарном совсем не так: бюджетники - умные люди, контрактники - тоже, но им немного не повезло. Даже не представляю как это не бывает пар, у нас за пропуски прийдется нормально попотеть. Могу сказать, что сюда надо поступать людям, которые всегда мечтали о какой-то професии(по которым специлизируется ВУЗ).

,

Повністю прогнитий корупцією.Якість знань майже нульова... Пуста трата грошей і часу

,

В університет дуже важко вступити своїми силами. Так як місця держзамовлення розкуплені задовго до вступної компанії. Йдучи на контракт, ти потім розумієш, що твої конкуренти по вступу масово не вміють читати, писати, вони не орієнтуються де на карті Америка, Австралія. З такими людьми важко вчитися і спілкуватися. Їх цікавить пиво, більше нічого. Так, бувають поодинокі виключення і на бюджет проходять нормальні люди, але теж по блату. Контракт не вартий тих коштів, бо якість знань ніяка. В нас навіть пар практично не буває. В загулах або викладачі або група. Варіант вчитися по купленим книжкам і в інтернет. Як проходять сесії розкажу іншим разом, якщо ви ще не здогадались.

,

в целом нормальный ВУЗ, со своими проблемами (коррупции, недалекости некоторых преподавателей, и "мажорами" студентами), но при правильном подходе можно и заграницей продолжить обучение, и работу найти солидную после окончания, да и во время учебы преподаватели в основном идут на встречу если студент старается, но как и в любом деле необходимо приложить старание и желание быть лучшим....

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок