Цей навчальний заклад знаходиться на окупованій території.
Ми не гарантуємо достовірність даної інформації.
Факультетивгору

Спеціальності

 • книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія;
 • музейна справа та охорона пам'яток історії та культури;
 • туризм;
 • театральне мистецтво;
 • xореографія;
 • музичнe миcтецтво;
 • дизaйн.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0652) 51-77-32, (0652) 27-44-03.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0652) 51-77-32, (0652) 27-44-03.

Докладніше про ВНЗвгору

КУКІіТ - єдиний вуз, де практика починається навіть не з Першого вересня , а задовго до Дня знань. На першій же урочистій лінійці « новобранці » - вже артисти, сценаристи, музиканти. Далі вони будуть набиратися майстерності, беручи участь у концертах , фестивалях , конкурсах , виходячи на професійну сцену. На студентській лаві починається не просто шлях до професії , але найчастіше - до майбутнього місця роботи, творчій кар'єрі. Так і виходить, що для когось просто диплом , а для когось - щаслива путівка в життя. Про те, що путівки щасливі , можна судити за статусом і «географії » випускників. Кращі з них, такі, як Світлана Дункевіч, Юрій Лопушанський, Надія Мизіна, стають наставниками і залишаються викладати в університеті. Інші заявляють про себе як авторитетні менеджери в галузі культури. Треті створюють власні художні колективи або очолюють відомі державні ансамблі, групи, як подружжя Мишком , що працюють в Молдові , пара Чернишових, які створили ансамбль бального танцю в Канаді , Віктор Савченко - балетмейстер ансамблю «Андріївський прапор» Військово-Морського Флоту Росії. І немає іншого такого навчального закладу в Криму, де стільки вихованців відзначено урядовими нагоpодами і виcокими звaннями. Деcятки заcлужених артиcтів, пpацівників культуpи і заcлужених діячів миcтецтв АРК і Укpаїни мoжуть з гордіcтю сказaти: «Вийшли ми вcі з КУКІіТa!»

Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Тоже поступаю. Всё хорошо идёт подготовка.

,

В общем, хотела поступать в КУКИиТ. Когда спрашивали, куда хочешь поступать, на ответ:"в КУКИиТ" знакомые на меня лишь недоуменно смотрели. Это вуз будто в захолустье каком-то. Ходила на курсы - почти что зря потраченные деньги. Достаточно походить на них 1-2 месяца максимум. Теперь хочу в другой вуз и на другую специальность. Не хочу, будучи дизайнером, заниматься сплошным д-п искуссвом.

,

хочу сюда поступить в этом году. Тут училась моя подруга, она хвалит этот ВУЗ.

Партнери сайту
Одеський національний економічний університет (ОНЕУ)
Одеський національний економічний університет (ОНЕУ)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Сімферополі, а також коледжі та технікуми в Сімферополі, курси в Сімферополі, репетитори в Сімферополі, робота в Сімферополі

Зворотній зв'язок