Факультети і спеціальностівгору

Напрям/спеціальність

 • право/правознавство;
 • фінанси і кредит;
 • філологія/переклад;
 • психологія/психологія;
 • політологія/політологія;
 • геодeзія, картогpафія тa землeвпорядкування/картографія;
 • міжнародні відноcини/міжнародна інформація;
 • рeклама тa зв'язки з громадськіcтю.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 521-32-89.

Під час навчання курсанти забезпечуються безкоштовним житлом, обмундируванням, харчуванням й одержують грошове утримання. Тим курсантам, які навчаються на "добре" та "відмінно", сплачується підвищена стипендія.

Військовий інститут здійснює прийом за окремим конкурсом курсантів на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем „бакалавр" за програмою підготовки військових фахівців для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського складу, форма навчання - денна, за напрямами підготовки для:

 • Збройних Сил України - фінанси і кредит; філологія; психологія; політологія; геодезія, картографія та землеустрій; міжнародні відносини; реклама та зв'язки з громадськістю (за видами діяльності); журналістика; право.
 • Служби зовнішньої розвідки України - фінанси і кредит; філологія; політологія, міжнародні відносини.
 • Державної прикордонної служби України - фінанси і кредит; міжнародні відносини.
 • Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України - фінанси і кредит.
 • Міністерства транспорту і зв'язку України - фінанси і кредит.
 • Управління державної охорони України - фінанси і кредит.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 521-32-89.

Докладніше про ВНЗвгору

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка засновано в 1933 році.

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (далі - Військовий інститут) є сучасним міжвідомчим, багатопрофільним, інтегрованим військовим навчальним підрозділом вищого навчального закладу, що здійснює підготовку фахівців з повною вищою освітою для Збройних Сил України та інших військових формувань (Служба безпеки України, Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Державна прикордонна служба України, Служба зовнішньої розвідки України, Внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України, Міністерство транспорту і зв'язку України, Управління державної охорони України тощо).

Військовий інститут - єдиний в Україні військовий навчальний підрозділ вищого навчального закладу, який здійснює підготовку фахівців для всіх військових формувань зі спеціальностей: міжнародна інформація, переклад, фінанси, психологія, політологія, геоінформаційні системи і технології, реклама і зв'язки з громадськістю, журналістика, право. В інституті функціонує ад'юнктура за 10-ма науковими спеціальностями.

Військовий інститут має сучасну навчально-матеріальну базу, основу якої складають діючі зразки та макети техніки, обчислювальний центр, бібліотека з читальним залом, навчальні лабораторії та комп'ютерні класи з підключенням до мережі INTERNET, мультимедійні лекційні аудиторії, клаcи, обладнaні теxнічними заcобами навчaння тa відображeння інфоpмації.

Медичнe обcлуговування здійснюєтьcя у пoліклініці інcтитуту, якa обладнанa сучаcним мeдичним пpиладдям й апаратуpою.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 50 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Это учебное заведение давно перестало быть элитным, осталось только название, устаревшая система образования которая осталась еще на уровне СССР как и мышление офицеров, в этом так называемом ВНЗ нет возможности для саморазвития как физически так и интеллектуально, а отношение офицеров к курсантам просто скотское. Абитуриенты которые рассматривают этот ВУЗ в качестве приоритетного направления в будущей перспективе поступления, советую больше узнать, звестить все за и против, посмотреть другие военные заведения.
Желаю успехов!

,

Мій син втупив до ВІКНУ в 2017 р. без жодної копійки головне скласти ЗНО.і здати фізо. Я пишаюсь ним, навчання подобається, привчають до роботи, я думаю що це непогано. Тільки говорить,що мало вільного часу, але я завжди спокійна за нього, знаю ,що мій син ніде не тиняється.Вчасно нагодований і в нього багато друзів, так як дідовщини немає. Дуже скучаємо за ним , так як рідко буває вдома, але я бачу ,що цей ВУЗ виховує справжніх ЧОЛОВІКІВ!!!!!!!!!!!

,

Отличный военный ВУЗ! Кто хочет учится, получить серьезные знания по военным специальностям ВИКНУ, у того проблем нет!!! Никаких взяток нет!!! Перспективы после окончания ВУЗа великолепные!!! Особенно у курсантов, которые обучаются за специальностями "Международные отношения, общественные коммуникации и региональные студии", "Перевод", "Финанси", "Право".

,

Все пишут только о том как там хорошо или плохо! Напишите что после окончания? Направляют ли дальше по специальности, куда устраиваются? Меня лично интересует военный переводчик. Как насчёт этой специальности, реально ли поступить и какие дальше по выпуску перспективы?

,

Плохой инстик. Учиться тут не помогают, а только мешают.

,

Мій син навчається в цьому Вузі. При вступі в 2013 році нікому нічого не платили. Вступали за знаннями. І за 4 роки навчання жодної копійки не платили. А син отримує підвищену стипендію. Все залежить від бажання, сили волі, й розуміння того, чи портрібно це вам.

,

виш непоганий, навчатися дійсно важко, тому що крім звичайних пар ( як у студентів), є військові пари і , що не дуже подобається - сампо, як для мене, я б віддала цей час на самостійну підготовку в бібілотеці або в гуртожитку. Щодо знань, то викладачі хороші і знання дають хороші, тільки не лінуйсь. а вчись.

,

Очень жалею что сюда поступил, по выпуску выпускаешься от сюда без мозгов.
Ни спортзала, ничего нет!
Всем все равно...

,

самый корумпированный факультет университета
преподаватели настолько зажрались, что забыли о любых моральных принципах
берут взятки так, что уже выкупили все квартиры в новостройках рядом, во основном своим дочкам, чтоб те могли принимать туда женатых мужиков.....
а своих детей уже давно устроили в универ, если не в аспирантуру, то просто учится
вобщем ужасный факультет, построенный на взятках
не советую

,

Мой муж хочет поступать в этот ВУЗ. Я не знаю стоит ли вообще это делать((Он умный,хороший,серьёзно относиться к учёбе,но как посмотрела я на комментарии людей,меня берут сомнения что ему в этот ВУЗ надо.Комменты спорные, кому верить не знаю... Помогите пожалуйста!!!

,

Превозносят тех, кто ничего не делает. Тех, кто работает, стараются не замечать.

,

Як першокурсник , можу сказати, що інститут готує далеко не найкращих фахівців, навчанню тут не відводиться важливого значення, щодо спорту- навіть не мрійте, ФП один раз в два тижні,дуже мало часу на навчання. Перед тим , як поступати, добре подумайте

,

Здравствуйте все! В военный институт поступили без единой копейки. Если кто-то недобросовестно учился в школе или проблемы с отбором - не нужно искать виноватых. И моральная обстановка там отличная. Все ребята после окончания дружат и девочки тоже. Готовиться нужно и поступите.
Не верьте неудачникам. Успехов!

,

Друзі, мій син навчається в цьому вузі,ми дуже задоволені .Найголовніше-це дисципліна. Правда, рідко вдома буває,та вже звикли."Маминим синочкам" там немає що робити.

,

Работал в этом институте. Вуз отличный. Кто хочет учиться, тот учится и получает знания и профессию. Кто не хочет, того отчисляют...

,

нормальный институт, я без связей и военных родителей и поступила, и училась, и норм закончила - никто никогда ни одной взятки не потребовал!!!

,

вуз отличный, просто нужно учиться и тренироваться, а не курить во время занятий сигареты за школой. Поступили те, кто действительно хотел сюда поступить и что-то для этого делал.

,

Вуз только для детей военнослужащих! Во время физического испытания (бега на 1000м) девочка не вложилась в норматив, а ей все равно поставили зачет. Какой смысл тогда вообще проводить оценивание физической подготовки, если берете кого попало, лишь бы у папы были погоны? Обидно, ребята, обидно...

,

я хотела сюда поступать после школы но обучение там не дешевое и это плохо и требования как я посмотрю не маленькие

,

мой ребенок поступал в этом году,сдали все,на сайте вуза списки,думали всё открыто,да не тут то было...откуда не возьмись появился доп товарищ,люди которые не прошли конкурсный отборы в списках значились как не явившиеся-появились...вообщем всё ,как и везде(при сдаче документов мне шепнули на ухо-40000 тыс,я не поверила...теперь верю! Жаль,что в таких вузах происходит такое

,

Здравствуйте милые гости. Меня зовут Диана , учусь в 11 классе!
Мне советовали вюда поступать с моим то характером я могу многое достичь в военном деле + знания биологии. Скажите что я могу тут ожидать с хорошими знаниями и средним достатком , на какие факультеты можно идти ? Стоит ли , девушке то?

,

Прекрасное учебное заведение!

,

Доброго дня росіяни!
Всі пробують, а я поступив, батьки дуже раді, тільки не знаю як там з харчуванням.
Універ престижний, думав що не пройду, ніхто в мене не вірив, а я пройшов.
Бажаю успіхів!

,

вуз для олігархів

,

в новому навчальному році ціна за навчання на військовій кафедрі за программою "офіцер запасу" - 11800 грн/рік (навчатись 2 роки + купівля уніформи)....

,

Очень сильно хочу поступить в етот универ))))

,

Очень хочу поступить сюда

,

Надеемся поступить в этом году по ,,честным правилам,,!

,

хотелось бы поступить сюда.

,

Поступал в 2004 году после окончания военного лицея с золотой медалью и самым высоким средним балом. Потребовали $6000. ВУЗ для детишек наших правительственных, политических и военных чиновников! Если нету денег, дорога сюда закрыта, какие бы знания у вас не были! Проверено лично.

,

прекрастий універ...
вчитись нелегко але воно того варте!!!!!!

,

Все вроде не плохо.но все же девушкам там не так хорошо.форма,грубость,физические нагрузки.зато отличный мужской состав,внимание,закалка,дух,этого больше не найти.образование на очень высоком уровне.

,

в настоящее время произошла ротация в руководстве института! ушли классные педагоги. пришли вояки старой советской закалки. которые не смыслят в пед воспитании и подготовке офицеров для действующей армии.такими методами как сейчас действует один из замов .только обозлишь курсанта .и в будущем. с такого офицера толку мало ,потому как это будет не патриот .а дикий зверь.

,

Учился сын моего друга. Он уже давно офицер, служит на флоте, но до сих пор отзывы самые лесные. Если ты не хлюпик и в голове не пусто-то и поступить , и учиться, и отлично закончить есть все шансы без каких либо капиталовложений. Адекватное руководство. Абсолютно бескорыстный начальник. Родители абитуры всегда довольны. Он каждый год туда ездит на выпуск, а это о многом говорит!

,

очень хочу сюда поступить)

,

неплохо!!!!!

,

Хороший институт! не пожалеете! Здесь вы найдете то, что вам нужно!

,

Нормальный институт. Воспитывает духовно, и, можно сказать, формирует человека как личность. Трудно, но после такой пройденной школы в жизни никакие трудности не сломают.

,

отлично

,

Лучше чем ничего...и лучшее, чем многое из всего!

,

Образование здесь на высоком уровне. Диплом получаете такой же, как и студенты обычного университета им. Т. Шевченка - отработали по контракту несколько лет и можете уйти на гражданку.
Но! Большой минус - очень тяжело морально!

,

Универ крутой!

,

Чудово!

,

Універ нічого, але грошенят потрібно підкопити, щоб його закінчити пристойно((((((

,

если хотите чтобы вас эксплуатировали и вы превратились в дичь то всегда пожалуйста!!! Добро пожаловать в наш институт!!!

,

спеціальності гарні але не всі потрібні в даний час

,

Просто отлично)

,

Супер

,

Класно!

,

super!!!!!!!!!!!!!!

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок