Факультети і спеціальностівгору

Факультети

  • Інcтитут дизaйну тa реклами.
  • Інcтитут сучаcного мистецтва.
  • Інcтитут пpактичної культуpології тa арт-менеджменту.
  • Інcтитут публічногo упpавління тa кадpової пoлітики.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 280-88-81.

Вступники подають заяву про участь у конкурсному відборі до Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (далі — заява) в паперовій або в електронній формі. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії навчального закладу. Заява обробляється відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Вступник може подати заяву в паперові або в електронній формі не більше ніж на три напрями підготовки на три спеціальності) у кожному з них. Заяви до Академії на певний напрям підготовки (спеціальність) на різні форми навчання подаються вступником окремо, але вважаються фактом подання однієї заяви.

Факт кожного подання заяви в паперовому вигляді (із зазначенням того, оригінали чи копії документів додані до заяви) реєструється уповноваженою особою приймальної комісії у Єдиній базі безпосередньо під час прийняття заяви.

Інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними напрямами (спеціальностями), установленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів, не пізніше строку для прийняття приймальною комісією першого рішення про рекомендування вступників до зарахування.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 280-88-81.

Докладніше про ВНЗвгору

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв сьогодні - це навчальний заклад, де щорічно проходять підвищення кваліфікації та перепідготовку понад 3 тисячі керівних кадрів та спеціалістів галузі, понад 3 тисячі студентів готуються стати фахівцями за 11 бакалаврськими напрямами та 23 спеціальностями, з яких 9 магістерського рівня, на денній та заочній формах навчання. За період свого існування в Академії пройшли підвищення кваліфікації та перепідготовку понад 120 тисяч працівників галузі.

Навчальний процес у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв забезпечує професорсько-викладацький склад чисельністю понад 300 науково-педагогічних працівників, з них: 50 докторів наук, професорів; 140 кандидатів наук, доцентів; 46 мають почесні звання.

В Академії функціонують чотири інститути, 12 кафедр, спеціальні лабораторії; інформаційно-методичний та інформаційно-бібліографічний центри; Інтернет-центри; навчальний телецентр, що здійснює зйомки навчальних та рекламно-інформаційних фільмів, навчальна дизайнерська студія комп’ютерної 3D-графіки.

Сьогодні Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв займає одне з провідних місць серед мистецьких закладів, які беруть активну участь у процесі національно-культурного зміцнення української держави, і є Всеукраїнським навчальним та навчально-методичним центром підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів в галузі культури і мистецтв.

За результатами рейтингу ЮНЕСКО Академія у 2015 році п’ятий раз поспіль зайняла перше місце серед вищих навчальних закладів галузі культури і мистецтв та посіла 79 місце серед 200 найкращих вищих навчальних закладів України.

Підвищення якості та ефективності освіти, поєднання наукових досліджень і освітнього процесу на всіх рівнях підготовки, розвиток наукових шкіл, співпраця зі світовими науково-освітніми центрами і фондами, формування інноваційної інфраструктури та комерціалізація результатів наукових досліджeнь є оcновними пріоритeтами діяльноcті Національнoї акадeмії керівниx кадpів культуpи і миcтецтв, які забезпeчують її авторитeт і визнaння вжe заpаз тa пpимножуватимуть преcтиж у майбутньoму.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 51 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Академія. Взяток нет. Берет только комендант и команда. Очень пошлые люди. Хотя в глаза всегда улыбка. После окончания 4 лет бакалаврата полная академия возьмет на 5 курс и из общаги выкинет. Потому что 5курс это не люди.общага на подоле шикарная. Евро окна двери коридоры норм. Остальные общаги чуть хуже.но все дружат.
Учеба как и везде. Если ты ходишь то ты знаешь не ходишь никто не заставляет просто плати. Училась на актерском. Препода разные Сорока лишенный а вот остальные есть и не очень.магистратура очень дорогая а толку ноль.

,

Даже одной звезды много!!! Очень жаль потраченного времени!!! Ребята, не ногой сюда, если хотите получить знания. Оплата повышается ежегодно! За годы моего обучения, не было прочитано 3 дисциплины, одна из которых выдвинута на гос экзамен ( о ней просто забыли!). О расписании узнаете сами, не ранее первого дня сессии ( до того его еще нет в доступе).По контракту, сессия в 30 дней, сокращается до 2-х недель! Можете представить как она проходит и с какими знаниями вы ее закончите. С первых дней разговор только об оплате.А на вопрос: "- когда нам отчитают забытую дисциплину?", ответ был таков: "- есть интернет, сами найдете".Преподавателей не информируют о начале сессии и расписании, по этой причине многих нет в первые дни сессии ( связываетесь с ними сами). В зимнее время академия еле отапливается. Режиссеры учатся в коридорах, хореографы оплачивают сцену для гос экзамена сами и ищут ее тоже самостоятельно.Никаких знаний с этой академии не вынесла, при большом желании учиться!

,

Дочь учится в академии. Учится с большим энтузиазмом. В целом очень даже довольна и обучением, и общежитием (женское на Подоле).
Есть преподаватели, которые выкладываются на все 100% и уровень подготовки на высоте. Есть и другие... Думаю, такая ситуация во многих ВУЗах. В этом году появились бюджетные места.
Абсолютно не жалею, что отдала дочь на платное обучение, не смотря на то, что была возможность поступить в другой ВУЗ на бюджет (поступала в 2016 году, когда бюджета в академии ещё не было).

,

-преподаватели с очень низким уровнем подготовки, иногда складывается впечатление, что их с улицы взяли. Много "своих" - друзей, кумовей и пр. ректора. Говорят, раньше были отличные преподаватели, но их "ушли". Чего только одна кафедра украинского языка стоит - завкафедры Сафонова с очень низким уровнем образования, не знает даже элементарных правил, часто ее подменяет Миронова - та вообще половина слов на русском, а половина на каком-то странном суржике. Разговоры в основном на бытовые темы на парах, или вообще пар нету.
Заявленные курсы иностранных языков вообще примитив страшный. Туда никто не ходит, вернее первый день записываются, а на второй категорически не ходят.
Реально отличных преподавателей на всю Академию всего 2: Жуковин и Сёмка.Один режиссуру преподает, второй дизайн.
- общежитие очень людное - по 8 человек в комнатушке - 15 квадратов, из мебели только кроватки, вонь страшная, галдеж до утра.

,

Скажите пожалуйста,кто нибудь учился здесь на муз.руководителя в садик?

,

Академия - это то место, где ты можешь быть собой. Я до последнего не знала куда поступать в 2014 после сдачи всех ЗНО, но по совету своей школьной учительницы поступила сюда и ни капли не жалею! И вот мои мечты сбываются- я заканчиваю сейчас третий курс, несмотря на то, что у меня ребенок, я успеваю учиться, работать, преподаватели лояльные, база практики - просто супер! Я даже и мечтать не могла о том, что буду проходить практику в Мистецьком Арсенале! В общем я довольна безумно. Единственный минус - то, что нет бюджетных мест у нас в Академии ((

,

Замечательная академия и обучение своих денег стоит! Народ, который пишет, что ничему не научили, просто так хотел получать знания. Диплом красивенный дали, знаний тоже. Я довольна. ВЗЯТОК НЕТ. А атмосфера вообще бомба. Чего только стоит Лавра, на территории которой находится вуз ! Если бы у меня снова был выбор куда поступать, я бы ни на миг не сомневаясь, поступила бы сюда снова)

,

если вы хотите просто полчить диплом ничего не делая - вам сюда:)
здесь приятные люди, часть из них ещё и талантливые
большинство преподов - адекватные
знания даются только тем, кто хочет сам

,

по поводу общежития...
поддержу Анонима - "Хуже общежития я еще не видел.
И за это еще и платить нужно (хотя сравнительно цена за обучение не большая, но оно того не стоит, ..."
Гуртожиток на Подолі - це жаХХХ!!! Мало того, що сам район не виправдовує статусу історичної частини столиці України починаючи зі смраду по усьому районі, а закінчуючи архітектурним ансамблем, то ще й першокурсників селять в якісь каземати, умови "життя" в яких не співвідносяться із людськими.

,

Я хочу сказать что живу в общаге
И учусь на 3/курсе учусь на актера
И общага у нас самая крутая
Эвро окна эвро двери
Линолиум
Плитка в коридорах
А на счет учебы вот чесно кто хочет тот учиться!!!
А наговаривать не надо

,

Институт дизайна просто увядает,хуже некуда, все хорошие преподаватели бегут из этой академии,знаний 0, трудоустройства после окончания 0! Директора меняются чуть ли не каждый месяц.
Да, место красивое, но заслуги академии в этом нет. Хуже общежития я еще не видел.
И за это еще и платить нужно (хотя сравнительно цена за обучение не большая, но оно того не стоит, взяточничества не замечал)

,

Навчалася в Академії на менеджера-економіста. Закінчила у 2005 році, але влаштуватися на роботу за спеціальністю так і не вдалося. Роботодавці диплом цього навчального закладу взагалі не сприймають. Викладачі непогані, хабарів я особисто нікому не давала і ніхто не вимагав.

,

Мне безумно нравится учиться. Атмосфера потрясающая!люди тоже)

,

красива академія і навчають дуже добре)

,

в этом году закончила эту академию по двум специальностям документознавець стационар и библиотекознавець заочное и могу сказать после университета культуры в котором я тоже училась где были одни концерты и знаний вообще не давали то это академия просто прелесть. очень хорошие преподаватели всегда пойдут на встречу студенту помогут чем смогут взяток и поборов на экзаменах вообще нет единственное исключение собирали на государственные экзамены. сейчас вспоминаю эту академию с большим удовольствием

поступайте в эту академию не пожалеете

,

Уже не та академия!!! Стыдно что за несколько лет выжили лучших преподавателей а взамен пришли люди у которых на первом месте:состояние кошелька и самолюбия.

,

Я в 2012 году получил диплом бакалавра (с отличием и золотая медаль) в этом ВУЗе. Всё было нормально. Затем в этом же году поступил на специалиста (звукорежиссура), закончил обучение в 2013 году. Сдал на отлично все гос. экзамены. Диплом так и не получил. Руководство НАКККіМ каждый раз придумывает новое объяснение сложившейся ситуации и эта тяжба продолжается уже более 8 месяцев. Я уже и на приём к ректору ходил, писал обращения и в ВУЗ и в Министерство образования и в Министерство культуры. Ничего конкретного не отвечают. Отсылают друг к другу: "это не в нашей компетенции, обратитесь туда-то". Обратишься туда-то, а там: "это не в нашей компетенции, обращайтесь в ВУЗ. Скажу также, что диплом не получил не только я, а и ещё 6 человек моей группы, как там на других факультетах - не знаю. Так что будьте осторожны в выборе ВУЗа. Надеюсь, что свой диплом я когда-нибудь получу.

,

Академия очень хорошая, прекрасное место, знающие преподаватели, ни каких поборов, учиться интересно, весело! Поступайте, советую!

,

В цьому році поступила до цієї академії. Дійсно унікальне місце, настільки все гарно. Дуже цікаве студентське життя, дуже весело. Я не жалкую, що обрала саме цю академію.

,

Лучшая!

,

Хорошие знания, хорошие преподаватели, в общежитии хорошие условия, тараканов нет, каждый день уборщица убирает туалеты, так что жить можно, думал, хуже будет=) академия хорошая, мне очень нравится, поступайте, не пожалеете.

,

Прекрасная академия!!! Совсем не жалею, что сюда поступила. Преподаватели требовательные, но дают хорошие знания, взяток не берут. Я всем довольна, все на хорошем уровне.

,

Я з радістю згадую ті роки коли навчалася в цій академії. Це було супер. Прекрасний викладацький склад на кафедрі хореографії. Дякую Вам. І дай Вам Бог сили і здоров'я виховати ще не одне покоління талановитих хореографів!!!

,

Навчаюсь на першому курсі .Розуміючі викладачі ,талановиті студенти .
Словом ,я зовсім не жалкую ,що потрапила до академії .
Просто не треба бити байдики ,тоді й знання отримаєте .
Та й плата за навчання не така вже й висока ,порівняно з іншими ВУЗами

,

когда я училась там, было хорошо (2002 год)

,

більш ,чим на сіренький і убогий вуз не тяне...

,

академия умирает, ей осталось немного.

,

уряд в липні прийняв мудре рішення щодо реоганізації цієї академії, нарешті бюджетні кошти на будуть економить, а не розбазарювать як було до цього

,

4 года проучилась в академии - за взятки никогда не слышала! При желании знания там можно получить. Есть общежитие хорошее на Подоле, но туда трудно попасть, оно небольшое. Место расположения академии - шикарное! Морально никто не напрягает. Есть и свои минусы (как и везде), но я рада, что там училась!

,

Це найкраще місце на землі.

,

Вітаю усіх! Про академію можу багато розповісти, оскільки я там навчалася 8 років, і в аспірантурі і на стаціонарі, а також працювала на кафедрах і викладала. Вцілому, маю позитивне враження про організацію навчально-виховного процесу, але дуже складно працювати поряд з іншими викладачами, оскільки старші за віком викладачі не дають можливості працювати молодшим. Вони постійно сваряться за години, яких у них і так понад всі можливі норми! А також у деяких є "чорне око", за допомогою якого на моїй пам'яті було поховано 3 завідуючих однієї кафедри. Сама я пішла, щоб і мене ще не прокляли:( Тому напевно, "нормальні" викладачі затримуються не надовго.

,

...получала второе высшее (после консерватории им.Чайковского). Впечатления и воспоминания о ДАККиМ - только позитивные!!! Учеба обошлась без единых "денежных поборов", кроме организационных нужд на экзамены (вода, цветы). А преподаватели действительно везде разные, и большую роль играет даже не его ученая степень и звания,а его уровень личности и человечности ( как впрочем и везде...)

,

Найкраща!!!

,

Я не могу плохого сказать об этой академии ! И скажите об какой обдираловке идет речь? Кроме оплаты за учение мы никому больше не платили! Да, пытались подобрить преподаватилей, но никто ничего не брал! Для них главное, чтоб мы хоть что-то вложили себе в голову , а не штаны протирали! Учитесь,учитесь и еще раз учитесь и все будет окей.

,

Не можу не залишити слівце про вуз. Я сам навчався в Академії і сказати погане про вуз не можу. Так, дійсно проблеми присутні, є певні моменти, які б бажали кращого, але критикувати і "тикати пальцями" саме краще. Зауважу, що ДАКККіМ молодий і перспективний вуз, який переживає тяжкі часи. Нагадаю вам період післяпомаранчевої революції, коли гуртожиток на подолі забрали під штаб політичні організації... А ще нагадаю Вам про арендоване приміщення Печерської Лаври... і це лише мізерна частина їхнього існування. Педагогічний склад вузу, я вважаю, підібраний коректно. За період свого навчання про факт корупції нічого не чув і на власному досвіді не траплялось, а от щодо людяності, то можу лише сказати, що там теж люди. В кого "бабушка" хвора, тому можна написати академвідпустку і доглядати її, продовживши навчання після її одужання, тому що в кожного проблем вистачає. ДАКККіМ має повне право на існування!

,

По-перше, Е.В.А., ректор у нас чоловік! До того ж, досить лояльний до студентів.
По-друге, про шарлатанство - повна дурість! Маю масу друзів у різних ВУЗах Києва - всюди безпорядок (десь більше, десь менше). От викладачі, дійсно, різні. Та не думаю, що в інших ВУЗах всі відбірні. У загальному, я задоволена рівнем освіти в академії. 5 років тут провчилася, зараз в аспірантурі. Ніколи нікому нічого не давали, окрім квітів і мінеральної води на іспити! А про знання абсолютно згодна із попереднім коментарем.

П.С. у гуртожитках в Лаврі і на Подолі пройшли мої найкращі студентські роки! І у там були всі нові меблі, чого не скажеш про гуртожитки інших навчальних закладів.

,

Проучился в академии 4 года и не разу об этом не жалел, сейчас учусь на магистратуре... Жил в общежитии, знаю многих преподавателей, многих студентов. Не буду лукавить и говорить что все замечательно... Есть и свои минусы и свои плюсы!
Общежитие, из за своего расположения не имеет великих удобств, но жить там можно! Мало кто знает что есть еще несколько корпусов на подоле, с отличным ремонтом!
На счет обдираловки не согласен! за 4 года никому на "руку" не давал, а если и собирали по 20 грн. в год, на цветы или конфеты - то это, я считаю нормально!
Знания. Как и везде, абсолютно, как и везде в академии работают как и сильные преподаватели так и не очень. Знания Вам никто запихивать не будет!Если у вас нет желания учиться ничего вы не получите, тот кто хочет - знания получает. Не думаю что к нам бы поступали абитуриенты на магистратуру с Шевченка, Карпенка, КПИ и других вузов, если бы было так все уныло, как описывают выше.

,

Отличная академия, отличные преподаватели, хорошее отношения, отличная атмосфера и т.п. Чего только стоит буфет и тетя Валя!!!

Вообще говорить про цену и то что преподаватели берут деньги, это вообще полный бред! Сколько проучились, такого не было.
Учится и работать вполне реально.

Лучшая академия!!

,

Территория супер. Корпуса (аудитории) в основном убитые. Денег берут достаточно много. Отношение к заочникам удивительное - одни с пониманием относятся к тому, что ты еще и работаешь, другие искренне удивляются зачем тебе работать, ведь ты пришел учиться!!! Ко вторым относится и эффектная (надменно-декольтированная) ректор, которая откровенно, но при этом тактично хаит учебные заведения подобные академии. Поучимся - посмотрим. Возможно в магистратуру пойду в другой ВУЗ.

,

Супер

,

Мабуть жоден ВУЗ на сьогодняшній день не може похвалитися чесністю і порядністю викладачів. Ця Академія не вийняток!!! На жаль! На отримання знань тут розраховувати не потрібно, просто на отримання диплому...

,

не знаю как вам, но я там была всего пару раз, меня эта академия очень приятно удивила. Хорошие преподаватели и студенты. Короче клевая она!!!!

,

хороші викладачі, добре ставлення до студентів

,

Эта академия мне ненравится.И я непонимаю за что её вообще хвалят. Сплошная обдираловка, причём на каждом шагу. Да и преподаватели не первой свежести.

,

очень хорошо

,

Согласен с отзывом татьяны.шарлатанство высшего уровня.знаний никакимх практически не получиш.всё обучение представляет из себя псевдонаучный балаган.Притом платный!Общага просто жесть))это лучше один раз увидеть.преподаваетелй нормальных пара человек, все остальные на эту роль не годятся.Я промолчу о ыеликом оформлении документов! непонятно что вобще куда нести.за внешний вид академии даю одну звезду: когда впервые туда приезжаеш вид просто поражает да и красиво там

,

Отвратительная академия!!!плохие условия для студентов начиная с обучения заканчивая проживанием.бардак везде,никто ничего не знает.оплата за такое УЁ... просто шарлатанство.если вы хотите знаний и хорошие воспоминания,посмотрите все возможные варианты!Хорошее рассположение академии заслуживает одну звёздочку.

,

Дуже гарна академія!

,

The Best!!!!!!!!

,

улюблена!!!!!

,

Замечательная академия

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок