Факультети і спеціальностівгору

Факультeт: громадcька безпeка. 

Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0564) 95-30-64 .

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0564) 95-30-64 .

Докладніше про ВНЗвгору

Метою діяльності факультету є підготовка фахівців-юристів для органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, юридичних та інших установ, як організацій різних форм власності так і громадських організацій.

Головні завдання факультету, це: підготовка фахівців за напрямом «Правознавство», освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», здійснення творчої, культурно-освітньої,методичної, навчально-практичної роботи; проведення спортивної та оздоровчої діяльності; розвиток міжнародних зв'язків у сфері освіти, сприяння працевлаштуванню випускників. Навчання проводиться на денній та заочній формах навчання.

Студенти щорічно проходять практику та стажування за фахом в організаціях різних форм власності.

Відповідно до вимог Болонської декларації науково-педагогічним складом активно впроваджуються новітні технології навчання, застосовуються комп'ютерне тестування, навчальний процес побудований за кредитно-модульною системою організації навчання. Наукова діяльність на факультеті є складовою частиною підготовки фахівців і здійснюється як науково - педагогічними працівниками кафедр, так і студентами під час виконання курсових, дипломних та інших дослідницьких робіт.

До складу факультету входять кафедри: загально-правових, кримінально-правових, цивільно-правових, соціально-гуманітарних та спеціальних дисциплін.

Факультет бере активну участь у всіх формах навчально-виховної роботи, створенні належні умови для формування професійних та особистих якостей майбутнього юриста.

Діяльність факультету пов'язана з організацією постійної методичної допомоги студентам, організацією практики та стажування студентів.

Випускники факультету, здобувши фундаментальні теоретичні знання, практичні вміння і навички, працюють на посадах в МВС та СБУ, судах, в органах прокуратури та юстиції, на підприємствах, в організаціях різних форм власності, органах державної влади та інше.

На навчання приймаються особи, які мають повну загальну середню освіту.

Студенти навчаються у 4-х поверховому навчально-лабораторному корпусі, в якому є лекційний зал на 115 місць, 18 навчальних аудиторій та спеціальних кабінетів на 540 місць.

На факультеті обладнані тир, спортивне містечко з футбольним і волейбольним полями, два спеціалізовані спортивні зали, навчальні полігони. Бібліотечний комплекс складається з 2-х бібліотек і читального залу з книжковим фондом понад 20 тисяч примірників.Студенти факультету беруть активну участь у наукових конференціях, олімпіадаx, конкурcах, які пpоводять навчaльні заклaди Укpаїни. Активнo пpацюють студентcькі наукoві, твоpчі тa споpтивні гуpтки, члeни якиx бeруть учаcть у районниx тa міcьких заходаx.

Оцінка відвідувачів
(по 13 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Училась, все понравилось!!!!!!!!!!

,

Курсы закончились и хочу сказать что это было ужасно. Выкинутое время.
Половины занятий не было, ни разу! не стреляли. Преподаватели только и говорят что это не их предмет, кроме двоих-троих людей. Абсолютно ничему не научили. Постоянные уборки территории. На экзамены нужно сдавать деньги принудительно.
Еще и на "подарок университету". Отличное заведение.

,

Это заведение учебным называть нельзя потому как обучения здесь нету.
Здесь есть панты, пыль в глаза, коррупция.
Один преподаватель ведет 10 предметов из которых он владеет 1.
Многих занятий просто не было.
И при этом стоимость обучения далеко не самая низкая в городе.

,

Очень хороший вуз. За время подготовки мы научились пилить деревья, которые перед этим побелили, разгружать грузовики со стройматериалами и петь караоке. По организации и коррупции полный ужас: во-первых, часть занятий не было вообще, во-вторых, часто юридические предметы ставили вести физрука, ну, хорошо, хоть не уборщицу. И самое прикольное - это постоянная выкачка денег, то на электроинструмент, то на билеты в театр(даже если в театр не идешь), то на фонд факультета 250 грн(ждем, когда декан редкостный, кстати ... купит себе новую машину), то на экзамены, то для разрешения уехать домой и все это с тонким намеком, что у несдавших деньги повышенная вероятность не сдать экзамены. Плюс заставили с таким же намеком купить форму, а это еще 2000 гривен
Короче бессовестное заведение. Если решитесь туда поступать, то готовьте кошельки и переходите на вегетарианскую кухню.

,

У нас в городе два вуза МВД. Брат закончил, а теперь без работы. Очень важно какие возможности дает диплом при трудоустройстве. Куда с дипломом вуза МВД если в органы МВД не возьмут? Никуда! Очень стремно!

,

Хороший ВУЗ, учусь на заочке, сдал сессию сам - без денег. Здесь замечательные преподаватели. Учусь на базе диплома бакалавра. Заплатил только по контракту и за бланк зачётки (30 грн.), а не $ как в НАРХОЗЕ. Всем недовольным хочу напомнить, что ДонМВД в Кривой Рог приехали год назад, и всё начали с нуля. На магистра-юриста в Кривом Роге готовят только здесь. В Одесской юр академии магистратуры нет, кстати там мне и подсказали сюда пойти в магистратуру.

,

В цьому році хотіли поступити на факультет підготовки фахівців для підрозділів слідства. Було і направлення і творчий конкурс здав , але результатів по фіз.підготовкі так і не оголосили ( вивісили тільки списки тих хто пройшов і тих хто не пройшо, без результатів). Пройшли -сколіозники 3 ст., ті що на випробуваннях свідомість втрачали,у яких по історії 112балів,а по укр.мові 120. З розмов тих дітей що пройшли, їхні батьки заплатили від 3 до 5 тис.дол. за бюджетне місце. Отака боротьба з корупцією. Якщо вже з самого початку їхнього дорослого життя таке, то які вони прийдуть на роботу.Не рекомендую обнадіюватись, що можна поступити самому......і взагалі цей ВУЗ.

,

Стоит ли мне поступать,если я хочу стать Начальником СКМ в будущем?

,

Ребята!!!!!!НЕ Идите сюда!!!!Жалеть Потом будете,универ нулячий,качество образования просто ужас.Знала бы раньше--ни за что не поступала бы сюда!!!преподаватели просто"нулевые",предметов своих совершенно не знают,пример из моего обучения---физрук вел гражданское право и граждански процес,+физру!!!!!тоесть просто тупо учат лекцию перед парой и рассказывают на паре о том ,что выучили!!!!!задай им вопрос по предмету---глаза по пять копеек,ответить внятно не могут несут бред полнейший вобщем.Одно название--Вуз.Знаний ноль после этого универа,ужасно жалею,жаль что не могу вернуть время назад,ни за что не поступила бы сюда.Уч.часть вместо того,чтоб пригласить достойных,толковых хороших преподавателей,тупо ворует предназначеные для этого деньги.Специалистом себя после этого "вуза"не считаю.Время и деньги потраченные впустую.Ставлю оценку 1 звезду,но это лишь потому,что не могу поставить меньше.просто Кошмар.

,

За все время обучения не заплатила ни копейки! с предыдущим постом про взятки абсолютно не согласна. Кто хочет учиться - получит диплом без малейшего труда. Отличный вуз!)

,

В этом вузе всё покупается и продается.
Курсовые, контрольные, реферативные готовые работы можно можно купить в библиотеке за 50-200 гривен. Преподаватели берут взятки, историк берет деньги за экзамен и продает, в зависимости от суммы, оценки. Большинство преподавателей из других вузов, своих очень мало. Очень много учиться студентов по знакомству, уровень образования низкий... 1 балл за удачу.

,

класний вуз!!

,

Прекрасное учебное заведение, отличный педагогический сотав.

Усі ВНЗ в Кривому Розі, а також коледжі та технікуми в Кривому Розі, курси в Кривому Розі, репетитори в Кривому Розі, робота в Кривому Розі

Зворотній зв'язок