Факультети і спеціальностівгору

Галузь знань

Культура і мистецтво

 • дизайн

Охорона здоров'я (охорони здоров)

 • фізична терапія, ерготерапія

Управління та адміністрування

 • фінанси, банківська справа тa страxування

Управління тa адмініcтрування

 • менеджмент

Інформаційні теxнології

 • комп’ютерні нaуки тa інфоpмаційні теxнології
Абітурієнтамвгору

При подачі заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотографії розміром 3х4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або посвідчення про приписку;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел .: (0619) 42-64-62, (097) 169-90-43.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0619) 42-64-62, (097) 169-90-43 .

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0619) 42-64-62, (097) 169-90-43 .

Докладніше про ВНЗвгору

Запорізький національний університет - державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, один з найвідоміших класичних університетів України, справжній центр освіти і науки, центр збору і поширення цінностей української культури. У його структуру входять 17 факультетів, один з яких - економіко-гуманітарний факультет в місті Мелітополі.
Історія факультету починається з 1997 року, коли Економіко-гуманітарний факультет Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського існував як Мелітопольське відділення - структурний підрозділ Сімферопольського державного університету імені М. В. Фрунзе.

Згідно з наказом Президента України № 1073/99 від 26 серпня 1999 університет перейменовано в Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського і Мелітопольське відділення, як його структурний підрозділ, змінило назву на Мелітопольське відділення Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського.

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України № 275 від 26.04.2002 року на базі Мелітопольського відділення Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського був створений Економіко-гуманітарний факультет Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського в місті Мелітополі.

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України № 264 від 23.03.2009 року Економіко-гуманітарний факультет Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського в місті Мелітополі реорганізовано в Економіко-гуманітарний факультет Державного вищого навчального закладу «Запорізький національний університет» Міністерства освіти і науки України в м Мелітополі Запорізької області.

Очолює Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету в м Мелітополі Запорізької області кандидат технічних наук, доцент Адоньєв Євген Олександрович.

Стратегія Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету в місті Мелітополі - надання класичної університетської освіти європейського рівня з урахуванням потреб регіону. На факультеті здійснюється підготовка бакалаврів за денною, заочною формами навчання на бюджетній та контрактній основах. Контингент студентів становить понад 1200 студентів. За 20 років плідної роботи факультет зайнял гідне міcце серед провідниx вищих навчальниx заклaдів рeгіону. Уcпішні кар'єри випуcкників факультет свідчать пpо дійсно виcокий рівeнь підготoвки.

Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Да какой же это Университет в Мелитополе(ВМУРОЛ)Мелитопольский институт экологии и социальных технологий это здание детского садика.Я знаю декана, можно решить любой вопрос касающийся сессии, цена вопроса пишется на бумажке в кабинете, а вы уже соглашаетесь или нет. Как я повелась на такой бред сама не знаю, лучше бы я подала документы в Мелитопольский ПедУнивер- и пусть бы это было по сессии дороже, коррупция есть везде, но зато мой диплом котировался в любой организации, а с этого диплома все смеються и даже не хотят разговаривать. Так это ещё в мои году обучения! Сейчас читая отзывы понимаю что там ещё хуже! Специально зашла на этот сайт что бы отговорить соседку от поступления в этот типа вуз ! Не знаю кто там декан , на как видно хорошего нет нечего! Сейчас они уже не Вернадского а ЗНУ фелиал! Закончила я в 2013

,

Уже не один раз слышала такое об этом университете , и думаю что мой ребёнок выберет явно другой! Моей знакомой дочь тоже страсти рассказала такие ! Будут переводится после первого курса. Знаю что пару человек ушли от них через неделю! Позор брать такие деньги, и такой метод обучения! Это какой метод, нечего не делать, и брать деньги ?

,

Я отец одной из студенток данного вуза,обращаюсь ко всем желающим поступать в данное учреждение,если у Вас есть выбор настоятельно не рекомендую сюда поступать.Обосную :во первых учеба ведется как говорят по современной программе т.е все курсы в одной аудитории с первого по четвертый включительно,во-вторых -нет ни нормальных лекций ни практических занятий(где это видано чтобы студенты сами писали лекции с интернета,по-моему это абсурд за деньги которые я плачу мой ребенок должен учиться самостоятельно),в третьих-студенты сидят и ждут преподавателя по часу,полтора пока тот решает в служебное время свои личные вопросы и это при том,что обучение платное в год 10000 грн, т.е не понятно за ,что заплачены деньги,в четвертых в вузе нет ни центрального отопления(все батареи срезаны,отопление отключено),ни автономного отопления дети учатся в холодных аудиториях,в пятых насчет количества преподавателей это тоже обман их максимум 10 человек и те не выполняют свою работу как нужно

Усі ВНЗ в Мелітополі, а також коледжі та технікуми в Мелітополі, курси в Мелітополі, репетитори в Мелітополі, робота в Мелітополі

Зворотній зв'язок