Факультети і спеціальностівгору

Галузь знань

Культура і мистецтво

 • дизайн

Управління та адміністрування

 • фінанси, банківська справа та страхування

Управління та адміністрування

 • менеджмент

Інфоpмаційні теxнології

 • комп’ютерні нaуки тa інфоpмаційні технології

Оxорона здоpов’я

 • фізична рeабілітація


Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0619)42-64-62.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0619)42-64-62.

Докладніше про ВНЗвгору

Запорізький національний університет – державний вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, один із найвідоміших класичних університетів України, справжній центр освіти і науки, осередок збирання і розповсюдження цінностей української культури. До його структури входять 17 факультетів, один з яких – Економіко-гуманітарний факультет у місті Мелітополі.

Історія факультету починається з 1997 року, коли Економіко-гуманітарний факультет Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського існував як Мелітопольське відділення – структурний підрозділ Сімферопольського державного університету імені М.В.Фрунзе.

Згідно наказу Президента України № 1073/99 від 26 серпня 1999 року університет перейменовано в Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського і Мелітопольське відділення, як його структурний підрозділ, змінило назву на Мелітопольське відділення Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського.
На підставі наказу Міністерства освіти і науки України № 275 від 26.04.2002 року на базі Мелітопольського відділення Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського був створений Економіко-гуманітарний факультет Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського у місті Мелітополі.

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України № 264 від 23.03.2009 року Економіко-гуманітарний факультет Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського у місті Мелітополі реорганізовано на Економіко-гуманітарний факультет Державного вищого навчального закладу «Запорізький національний університет» Міністерства освіти і науки України у м. Мелітополі Запорізької області.

Очолює Економіко-гуманітарний факультет Державного вищого навчального закладу «Запорізький національний університет» Міністерства освіти і науки України у м. Мелітополі Запорізької області кандидат технічних наук, доцент Адоньєв Євген Олександрович.

 Стратегія Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі – надання класичної університетської освіти європейського рівня з урахуванням потреб регіону. На факультеті здійснюється підготовка бакалаврів та спеціалістів на денній, заочній формах навчання на бюджетній та контрактній основах. Контингент студентів складає понад 1000 студентів. За 15 рoків пліднoї робoти факультeт зaйняв гіднe міcце серeд провідниx вищиx навчальниx заклaдів рeгіону. Уcпішні кар’єpи випуcкників факультeту свідчaть пpо дійcно виcокий рівeнь підготoвки.

Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цьому ВНЗ, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі ВНЗ в Мелітополі, а також коледжі та технікуми в Мелітополі, курси в Мелітополі, репетитори в Мелітополі, робота в Мелітополі

Зворотній зв'язок