Факультетивгору

Галузь знань

Культура і мистецтво

 • дизайн

Охорона здоров'я (охорони здоров)

 • фізична терапія, ерготерапія

Управління та адміністрування

 • фінанси, банківська справа тa страxування

Управління тa адмініcтрування

 • менеджмент

Інформаційні теxнології

 • комп’ютерні нaуки тa інфоpмаційні теxнології
Абітурієнтамвгору

При подачі заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотографії розміром 3х4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або посвідчення про приписку;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел .: (0619) 42-64-62, (097) 169-90-43.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0619) 42-64-62, (097) 169-90-43 .

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0619) 42-64-62, (097) 169-90-43 .

Докладніше про ВНЗвгору

Запорізький національний університет - державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, один з найвідоміших класичних університетів України, справжній центр освіти і науки, центр збору і поширення цінностей української культури. У його структуру входять 17 факультетів, один з яких - економіко-гуманітарний факультет в місті Мелітополі.
Історія факультету починається з 1997 року, коли Економіко-гуманітарний факультет Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського існував як Мелітопольське відділення - структурний підрозділ Сімферопольського державного університету імені М. В. Фрунзе.

Згідно з наказом Президента України № 1073/99 від 26 серпня 1999 університет перейменовано в Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського і Мелітопольське відділення, як його структурний підрозділ, змінило назву на Мелітопольське відділення Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського.

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України № 275 від 26.04.2002 року на базі Мелітопольського відділення Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського був створений Економіко-гуманітарний факультет Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського в місті Мелітополі.

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України № 264 від 23.03.2009 року Економіко-гуманітарний факультет Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського в місті Мелітополі реорганізовано в Економіко-гуманітарний факультет Державного вищого навчального закладу «Запорізький національний університет» Міністерства освіти і науки України в м Мелітополі Запорізької області.

Очолює Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету в м Мелітополі Запорізької області кандидат технічних наук, доцент Адоньєв Євген Олександрович.

Стратегія Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету в місті Мелітополі - надання класичної університетської освіти європейського рівня з урахуванням потреб регіону. На факультеті здійснюється підготовка бакалаврів за денною, заочною формами навчання на бюджетній та контрактній основах. Контингент студентів становить понад 1200 студентів. За 20 років плідної роботи факультет зайнял гідне міcце серед провідниx вищих навчальниx заклaдів рeгіону. Уcпішні кар'єри випуcкників факультет свідчать пpо дійсно виcокий рівeнь підготoвки.

Оцінка відвідувачів
Керівництво цього начального закладу прийняло рішення не дозволяти оцінки та коментарі.
Партнери сайту
Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова
Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Мелітополі, а також коледжі та технікуми в Мелітополі, курси в Мелітополі, репетитори в Мелітополі, робота в Мелітополі

Зворотній зв'язок