Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: 098-022-70-65.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: 098-022-70-65.

Докладніше про ВНЗвгору

Міжнародний Інститут глибинної психології (МІГП) - приватний вищий навчальний заклад, що здійснює повномасштабну вищу психоаналітичну освіту.

Міжнародний Інститут глибинної психології був заснований в 2000 році. Спочатку він існував як Київське представництво Східно-Європейського Інституту психоаналізу (м.Санкт-Петербург), але вже через рік здобув повну самостійність. У 2002 році МІГП отримав першу державну ліцензію Міністерства освіти і науки України, в 2006 році - другу і, третю, в 2011 році.

Викладачами Інституту є фахівці з психоаналізу, психології, психіатрії з України, Росії, Франції, Італії, Аргентини, Швейцарії, Німеччини.

Міжнародний Інститут глибинної психології є колективним членом Української Асоціації психоаналізу (УАП), всеукраїнської громадської організації, діяльність якої спрямована на розвиток і інституалізацію психоаналізу в Україні, створення професійної спільноти психоаналітиків, розвиток і поширення психоаналітичної і психологічної культури і знань, надання психологічної та психоаналітичної допомоги населенню України; а також задоволення та захист законних соціальних, економічних, професійних, творчих, духовних, вікових та інших спільних інтересів своїх членів.

У вересні 2011 року в Інституті почав роботу унікальний спільний проект Університету м. Страсбург (Франція), Університету м. Ніцца (Франція), Міжнародного Інституту глибинної психології (Київ, Україна) і НПУ ім. М.П. Драгоманова (Київ, Україна) «Майстер гуманітарних наук з психології. Спеціалізація: психоаналіз, психопатологія та клінічна психологія », який націлений на комплексну підготовку фахівців - психоаналітиків в сфері дослідницької та практичної роботи.

Заняття в Магістратурі Гуманітарних наук по Психології проводять кращі викладачі та практикуючі фахівці Університету м. Страсбург (Франція), Університету м. Ніцца (Франція), Міжнародного Інституту глибинної психології (Київ, Україна) і НПУ ім. М.П. Драгоманова (Київ, Україна).

При Інституті, з 2003 року, працює літературне видавництво, яке займається випуском спеціалізованої наукової літератури з психоаналізу: книг, періодичних журналів «Псіхоаналiз. Часопис» і «Європейський журнал психоаналізу». Журнали є в даний час єдиним виданням подібного роду в Україні (статті друкуються російською, українською, англійською мовами). Журнали дають можливість всім зацікавленим людям стежити за розвитком психоаналітичних ідей, як в Україні, так і в Європі. Журнали друкують якісні переклади класичних психоаналітичних праць, статті та роботи, як відомих психоаналітиків, так і слухачів Інституту, початківців свою практику. На їх сторінках висвітлюються етапи розвитку сучасного психоаналізу, розглядаються різні точки зору, ведуться дискусії і відкриваються невідомі факти історії психоаналітичного руху в світі. Унікальність журналів в тому, що вони видаються професіоналами для професіоналів - фахівців в області психоаналізу і бажаючих серйозно займатися цим захоплюючим методом пізнання особистості. Також видається психоаналітична література відомих авторів в області психоаналізу.

У серії «Мистецтво психоаналізу» вийшли книги Віктора Мазіна «Машина по імені« Людина »», «Онейрографія: Привиди і Сновидіння», «Введення в Лакана», «Параноя», «Зигмунд Фрейд. Психоаналітична революція »і Саломона Резника« Ментальне простір »,« Людина в маренні ». Фахівці Інституту розробили і видaли пeрший в Укpаїні «Слoвник пcихологічних тeрмінів з глібіннoї пcихології». А силaми одеcької чаcтини Аcоціації булa виданa книгa «Одеcькі рeалії Людини-вoвка».

Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цьому ВНЗ, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок