Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (098) 022-70-65.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (098) 022-70-65.

Докладніше про ВНЗвгору

Міжнародний Інститут глибинної психології (МІГП) - приватний вищий навчальний заклад, що здійснює повномасштабну психоаналітичну освіту.

Міжнародний Інститут глибинної психології був заснований в 2000 році. Спочатку він існував як Київське представництво Східно-Європейського Інституту психоаналізу (м.Санкт-Петербург), але вже через рік здобув повну самостійність. У 2002 році МІГП отримав першу державну ліцензію Міністерства освіти і науки України, в 2006 році - другу і, третю, в 2011 році.

Викладачами Інституту є фахівці з психоаналізу, психології, психіатрії з України, Росії, Франції, Італії, Аргентини, Швейцарії, Німеччини.

Міжнародний Інститут глибинної психології є колективним членом Української Асоціації психоаналізу (УАП), всеукраїнської громадської організації, діяльність якої спрямована на розвиток і інституалізацію психоаналізу в Україні, створення професійної спільноти психоаналітиків, розвиток і поширення психоаналітичної і психологічної культури і знань, надання психологічної та психоаналітичної допомоги населенню України; а також задоволення та захист законних соціальних, економічних, професійних, творчих, духовних, вікових та інших спільних інтересів своїх членів.

У вересні 2011 року в Інституті почав роботу унікальний спільний проект Університету м. Страсбург (Франція), Університету м. Ніцца (Франція), Міжнародного Інституту глибинної психології (Київ, Україна) і НПУ ім. М.П. Драгоманова (Київ, Україна) «Майстер гуманітарних наук з психології. Спеціалізація: психоаналіз, психопатологія та клінічна психологія », який націлений на комплексну підготовку фахівців - психоаналітиків в сфері дослідницької та практичної роботи.

Заняття в Магістратурі Гуманітарних наук по Психології проводять кращі викладачі та практикуючі фахівці Університету м. Страсбург (Франція), Університету м. Ніцца (Франція), Міжнародного Інституту глибинної психології (Київ, Україна) і НПУ ім. М.П. Драгоманова (Київ, Україна).

При Інституті, з 2003 року, працює літературне видавництво, яке займається випуском спеціалізованої наукової літератури з психоаналізу: книг, періодичних журналів «Псіхоаналiз. Часопис» і «Європейський журнал психоаналізу». Журнали є в даний час єдиним виданням подібного роду в Україні (статті друкуються російською, українською, англійською мовами). Журнали дають можливість всім зацікавленим людям стежити за розвитком психоаналітичних ідей, як в Україні, так і в Європі. Журнали друкують якісні переклади класичних психоаналітичних праць, статті та роботи, як відомих психоаналітиків, так і слухачів Інституту, початківців свою практику. На їх сторінках висвітлюються етапи розвитку сучасного психоаналізу, розглядаються різні точки зору, ведуться дискусії і відкриваються невідомі факти історії психоаналітичного руху в світі. Унікальність журналів в тому, що вони видаються професіоналами для професіоналів - фахівців в області психоаналізу і бажаючих серйозно займатися цим захоплюючим методом пізнання особистості. Також видається психоаналітична література відомих авторів в області психоаналізу.

У серії «Мистецтво психоаналізу» вийшли книги Віктора Мазіна «Машина по імені« Людина »», «Онейрографія: Привиди і Сновидіння», «Введення в Лакана», «Параноя», «Зигмунд Фрейд. Психоаналітична революція »і Саломона Резника« Ментальне простір »,« Людина в маренні ». Фахівці Інституту розробили і видaли пeрший в Укpаїні «Слoвник пcихологічних тeрмінів з глібіннoї пcихології». А силaми одеcької чаcтини Аcоціації булa виданa книгa «Одеcькі рeалії Людини-вoвка».

Оцінка відвідувачів
Керівництво цього начального закладу прийняло рішення не дозволяти оцінки та коментарі.

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок