Факультети і спеціальностівгору

Спеціальноcті:

  • 021 «Аудіовізуальнe миcтецтво тa виpобництво»
  • 026 «Сценічнe миcтецтво»
Абітурієнтамвгору

Академія кіно та нових медіа – це приватний заклад вищої освіти, який надає освітні послуги на підставі ліцензії, є акредитованою за всіма спеціальностями та освітніми програмами, які пропонуються для здобуття вищої освіти, видає дипломи державного зразка.

Академія має 15-ти річну історію розвитку під назвою - Інститут екранних мистецтв, після інноваційної трансформації у 2020 році, разом зі зміною назви, Академія кіно та нових медіа набуває нової стратегії розвитку, значну увагу приділяючи формуванню авторських шкіл та унікальних освітніх методик, партнерству з найавторитетнішими носіями професійних знань та участі в освітньому процесі світових професіоналів, поєднанню освітнього процесу з практикою на головних сценах Культурного центру Freedom Hall, Театру на Подолі, на знімальних майданчиках Олексія Кірющенка тощо.

Академія здійснює підготовку спеціалістів для кіноіндустрії, театру та нових медіа. Це місце постійного функціонування творчих інтенсивів, курсів найавторитетніших експертів. Приєднуючись до життя творчих особистостей студенти навчаються не відтворювати життя таким, як воно є, а програмувати власне гідне майбутнє!

Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Закончила в этом году чудом, думала все, закроют.2 семестр на дистанционке, половине преподов было пофиг, хотя задания давали. Слава богу, госэкзамены прошли нормально, хоть я и не ожидала - это были тесты и защита диплома. Обещали показ, но не сделали. В общем впечатление осталось не очень, мы еще платили по божески, сейчас - деньги просто ни за что. Условий нет, сцена темная, а аудиториях духота, постоянные перетасовки. Фридум не приспособлен к учебе, на Фильм юа было намного лучше. Не советую поступать

,

Це ж бувший інститут екранних мистецтв. Приміщень немає, апаратури немає, майстрів немає. Постійні скандали. Студенти тікають. Фрідом - це концертний зал (бувший нічний клуб), а не навчальний заклад. Умов там немає. Яке майбутнє тут може бути?

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок