Цей навчальний заклад знаходиться на окупованій території.
Ми не гарантуємо достовірність даної інформації.
Феодосійська фінансово-економічна академія Київського університету ринкових відносин (ФФЕА)

Феодосійська фінансово-економічна академія Київського університету ринкових відносин (ФФЕА)

 • Платне навчання
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Безкоштовне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Пiдготовче вiддiлення

Спеціальності

Факультети

Спеціальності

 • туризм;
 • фінанси і кредит;
 • облік і аудит;
 • провознавство;
 • менеджмент організацій та адміністрування;
 • менеджмент зовнішньоекономічної діяльності;
 • управління фінансово-економічною безпекою.

Про ЗВО/ВНЗ

Детальніше про ВНЗ

Феодосійська фінансово-економічна академія була створена в 1993 році як філія Київського міжнародного інституту ринкових відносин та підприємництва - Центр "РИНОК" (в даний час Київський університет ринкових відносин). Економічна ситуація того часу визначила напрям освітньої діяльності нового навчального закладу в молодій державі, яка вдало відображено в назві закладу.

Колектив Академії об'єднала спільна мета - прагнення бути лідером, йти до вершин впевнено і натхненно, щоб досягти найвищих висот.

У 1997 році Феодосійська філія придбав статус інституту, а в 2005 році була перереєстрованими в Феодосійську фінансово-економічну академію Київського університету ринкових відносин.

Згідно з рішенням Українського союзу промисловців і підприємців та Федерації роботодавців України, Академія у складі Київського університету ринкових відносин була визначена базовим навчальним закладом з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів, менеджерів, юристів і підприємців, які є членами зазначених спілок.

За роки існування Феодосійська фінансово-економічна академія Київського університету ринкових відносин стала провідним вищим навчальним закладом АР Крим з безперервною системою підготовки висококваліфікованих кадрів в галузях економіки і права.

Досягнення колективу Академії були відзначені як на міжнародному, загальнодержавному так і місцевому рівнях.

Відповідно до рішення Державної акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки Україні Феодосійська фінансово-економічна академія була акредитована за IV - найвищим - рівнем акредитації.

За результатами рейтингу, проведеного Міжнародним Центром ЮНЕСКО разом з МОН України, Академія у складі Київського університету ринкових відносин зайняла 46 місце серед 951 вищого навчального закладу України, а за кваліфікаційною групою "Економічне управління і торгівля" - почесне 6 місце.

Керівництво Феодосії гідно оцінило внесок Академії у вирішення соціально-економічних проблем міста і визнало її склад, в особі керівника закладу, переможцем конкурсу "Кращий роботодавець".

Протягом останніх років Академія традиційно займає перше місце в номінації "Виший навчальний заклад" у конкурсі "Краща фірма - вибір читачів", який проводять засоби масової інформації серед пересічних громадян міста.


Відгуки

16
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дай Бог,чтобы наша Академия в нашей Феодосии все- такк получила долгожданную лицензию и все студенты продолжили обучение .Ректору огромное спасибо ! Все будет хорошо , мы ждем и надеемся,что учебу продолжим здесь!

,

В Академии знания дают! Вопрос в том, берете ли Вы их. Сейчас ректор Саливанов А.В. и он молодец. Он поднял Академию и теперь это не забегаловка, а действительно ВУЗ. Дипломы котируются по всей РФ. Выпускники трудоустраиваются уже после практики на 4-ом курсе, те, кто смышлен и стремителен. Не все зависит от преподавателей, но и много от нас! Спасибо Академии за возможности и спасибо преподавателям за терпение, и прекрасное отношение, которого не встретишь ни в одном другом учебном заведении.

,

Это не учебное заведение, в тупой развод на деньги. Спецы с "корочкой" этой богодельни никому не нужны, убедились на личном опыте.

,

Тупое выкачивание денег, академией там и не пахнет. Если хотите чтоб от ваших детей с корочками ФФЭА шарахались работодатели, то вам туда дорога.

,

Про Иоланту Норенко-полностью согласна! В жизни преподавателей профессиональней не встречала.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Феодосії, а також коледжі в Феодосії, робота в Феодосії