Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Соціально-педагогічний інститут «Педагогічна академія» (СПІ)

Соціально-педагогічний інститут «Педагогічна академія» (СПІ) • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Безкоштовне навчання
 • Військова кафедра
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура

23
викладачі
17
кандидатів
наук
3
професори
і доктори наук

Спеціальності

Факультети

 • Лінгвістичний факультет
 • Психолого-педагогічний факультет

Абітурієнтам

Довузівська підготовка: [відкрити контакти](0522) 24-63-41.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](0522) 32-29-57.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](0522) 32-29-57.

Про ЗВО (вуз)

Інститут засновано в 1994 році.

Навчання в Соціально-педагогічному інституті "Педагогічна академія" відрізняється тим, що контингент студентів у цьому навчальному закладі не дуже великий, тому є можливість більше уваги приділяти індивідуальній роботі, самостійності студентів у засвоєнні знань, вводити нові форми та інтерактивні методики викладання.

Випускники даного вузу працюють по всій Україні та за її межами-в Росії, Білорусі, Молдові; серед них є директори шкіл, завідувачі районними відділами освіти, аспіранти, кандидати наук.

У навчальному закладі створені умови для надання студентам фундаментальних різнобічних знань, розвитку дослідницьких, творчих здібностей . Широко використовуються електронні засоби навчання, є вихід в Інтернет. Саме через Інтернет студенти знаходять можливість продовжити своє навчання в закордонних університетах.

Традиції міжнародних зв'язків відображає участь студентів і викладачів у різноманітних освітніх конкурсах, програмах стажування і навчання у вищих навчальних закладах Росії, США, Швеції, Норвегії та Німеччини. Студенти Соціально-педагогічного інституту "Педагогічна академія" мають можливість успішно пройти відбір для роботи влітку в молодіжних таборах США і Великобританії, придбати мовну практику.

Високого професійного рівня студенти досягають завдяки енергійному складу викладачів-професорів, доцентів, педагогів-практиків. Значний внесок зроблений викладачами у підготовку підручників, навчальних посібників та іншої методичної літератури з проблем педагогіки, психології, лінгвістики та перекладу.

Велика увага приділяється підвищенню професійного рівня професорсько -викладацького складу, викладачі постійно беруть участь у міжнародних конференціях, проходять стажування в інформаційних центрах Лафборо , Бірмінгема, Оксфорда (Великобританія) і університетах Чикаго, Айова, Гумбольдт і Мілуокі (США). У свою чергу ректорат запрошує викладачів іноземних університетів.

Вагомий внесок у розвиток і зміцнення Соціально-педагогічного інституту "Педагогічна академія" роблять представники Британської консультаційної служби BESO. Завдяки їм бібліотечний фонд інституту збагатився цінними навчально-методичними посібниками та інформаційними матеріалами.

На базі інституту створено перший і єдиний в Кіровограді Шекспірівський Центр, засновником якого є шекспірознавець, професор Гумбольдського університету з Каліфорнії Джек Тернер.

Культурний світ навчального закладу доповнює діяльність англомовного театру " Маленький глобус", в репертуарі якого п'єси за мотивами творів В.Шекспіра, Е.Іонеску, О. Уайльда та інші, дебат -клубу "Діоген", кіноклубу "Піраміда", поетичного клубу.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

На диплом академії дивлячись підозріло. Прийшлося ще закінчувати інший вуз

,

Каждому как говорится свое :) проучилась 5 лет, закончила в 2006-м. Преподавателями очень довольна и благодарна за знания которіе дали. После получения диплома переехала в Киев в поисках работі. По работе судите сами: 5 месяцев секретарь в стоительной компании + 3,5 года проект ООН и ЕС в роли Ассистент/Переводчик + 2,5 года Личнім ассистентом главі представительства в Киеве, крупная финансовая корпорация + уже 3,5 года в той же компании только переманили в главній офис в Вашингтон, Округ Колумбия ;) как говорится "кто ищет, тот всегда найдет" :) удачи Вам!

,

Ув. Господа, прочитала и удивляюсь . Кто пишет плохие отзывы? Мне Академия дала очень много полезного. Учиться было интересно. Не могу понять выпускников, которые не могут найти работу. Может, вы не там ищите? Благодаря Академии на 4-м курсе я получила работу на пол ставки, утром-пары, вечером-офис . После окончания института, на собеседовании в компанию , в которой я сейчас работаю, топ-менеджеров не интересовало мое учебное заведение, только знание английского и мой характер. В настоящий момент, когда знакомые руководители крупных компаний обращаются с целью поиска персонала, то критерии такие: знание языка, коммуникабельность, трудолюбие, наличие высшего образования, но неважно какого. Господа, поверьте в себя и все у вас получится!

,

Проучилася 5 лет. Преподаватели очень хорошие были особенно Нестеренко Т. С и Кулиш В. И. Но на работу действительно тяжело устроиться.

,

Закінчила вуз ще в 2000 році. Щиро вдячна всім викладачам вузу за відмінні знання. Бажаю Вам успіхів у роботі, творчого натхнення, хороших студентів... Дякую за те, що є такий навчальний заклад. Привіт усім випускникам 2000 року. Світлана.

,

На початку навчання все ніби нічого. Але під кінець 4 курсу всі розбіглися по інших вишах. На жаль, рівень не такий як заявляють. З дипломом педакадемії важко влаштуватися на роботу.

,

ВУЗ понравился. Отучилась, работаю по профессии. Не жалею, что училась именно здесь.

,

ВУЗ не понравился. Не знаю кто хорошие комментарии пишет :) После 4- го года учебы у нас практически вся группа разбежалась по другим ВУЗам... Так всем "нравилась" академия :Р Кстати, да, хорошие преподаватели там тоже не задерживаются.

,

Педагогическая академия не просто большая семья которая принимает всех с открытой душой, для меня она стала своеобразной школой жизни которая открылась в полных красках. В этом заведении вы не просто получаете качественные знания но так же осуществляете своеобразный рывок в жизнь. Преподаватели всегда относятся с пониманием и уважением к студентам. Приходите и вам будут рады.)

,

Супер! Знання англійського дають можливість без проблем працювати в кампаніях світу. Дякую всім!!! Рекомендую абітурієнтам!

,

Педагогическая академия, как дом родной! Методика обучения подобрана замечательно, те студенты которые с желанием учатся, они получают не просто знания, но и невероятный опыт! Если что-то не понятно, можно в любое время найти преподавателя и тебе никогда не откажут в помощи, объяснять, нарисуют, а запомнить и выучить - это дело личное. Преподавателей и студентов не так много, но именно в этом и прелесть. Советую подавать документы в этот ВУЗ. p.s. Люди, которые пишут плохие комментарии, конечно же имеют на это полное право. Но мне кажется, что такие коменты могут писать лишь те, люди, которые не посещали пары, не готовились и как следствие знаний 0 и завал сессии.

,

Чудовий заклад! По-домашньому тепла атмосфера, викладачі завжди ставляться з розумінням, хабарів не вимагають (не те, що в державних вузах). На сесіях отримуєш те, на що заслуговуєш. Ніхто нікого не «валить». Постійне спілкування з іноземцями під час навчання. Викладачі класні! Знання дають не гірші, ніж у державних вузах. Кількість студентів в групах невелика, тому й якість навчання краща. Хто вчиться, у того ніколи проблем не буває. Всім рекомендую вступати до Педагогічної академії.

,

До чего конкуренция дошла: всякие гадости пишут, спросили бы лучше студентов или выпускников. Педакадемия - нормальный вуз. Преподаватели разные, многие учат с удовольствием, взяток не берут, не то, что в гос вузах. А знания? Судите сами: я закончила пару лет назад, а теперь заканчиваю бесплатную аспирантуру в Шевченка! Кто хочет, тот учиться и добивается целей!

,

Не вздумайте даже поступать! Знаний 0, одно и то же постоянно рассказывают. Закончила в прошлом году, устроится на работу шансов никаких

,

Даже не подавайте документы! Шарлатаны!

,

Первых два года учебы в академии были неплохими, но потом хорошие преподаватели начали разбегаться, качество обучения оставляет желать лучшего, поэтому, прежде чем отнести документы в пед. академию, нужно трижды подумать стоит ли. Советую побороться за место в любом другом ВУЗе.

,

Я после нашей Академии сразу была готова к практической деятельности. А если сравнивать с выпускниками других ВУЗов, то они получают только теоретические знания и никак не могут применить их к приктике. Спасибо за знания!!!

,

Закончил истфак. К сожалению его теперь нет. По сравнению с СПИ Умань отдыхает.

,

завжди згадую своїх викладачів. Знання дали просто чудові.Молодці!

,

Хороший ВУЗ, много внимания студентам, а знания толковые дают !!!!!И многим государственным ВУЗам на эту академию ориентироваться надо! Преподаватели любят свое дело, атмосфера между преподавателями дружеская, поэтому у них и получается всё! Хорошей им всем зарплаты!!!!

,

Для меня Академия стала вторым домом, поскольку там бывала я не часто, а туда ходила с прибольшущим удовольствие,поскольку педколектив и студенты очень дружны между собой,помогают кто чему может, идут навстречу если нужно)) огоромное спасибочки ,ПЕДАГОГИЧЕСКАЯ АКАДЕМИЯ, тебе за то,что ты есть, и дай Бого тебе еще 100000 лет существования и не понижения уровня акридитации, а только повышения и процветания!!!

,

Не только хорошие знания, и учат как в жизни устраиваться надо.

,

Замечательный ВУЗ. Поступила, закончила и ни на секунду ни о чем не пожалела. Главный плюс - небольшое количество студентов. Внимания - море. За пару успевают спросить миллион раз. Соответственно качество знаний - сами понимаете. Атмосфера теплая, дружественная - располагает. Ко всему хорошему) Море возможностей развиваться помимо пар - разговорный, кино клуб, иностранцы...Я лично только позитив и помню.

,

А я довольна нашей Академией. По окончанию устроилась на хорошую работу. У нас работают люди из Пед. Института (г. Кировограда) и из нашей Академии. Уровень у всех приблизительно одинаковый. Скажу так: кто хочет учится, тот учится везде, будь то частный ВУЗ или государственный. И еще, разговаривала с многими людьми, в других институтах нету такой теплой и дружеской атмосферы на занятиях. А еще у нас классные преподаватели. Они очень лояльны, никто никого не "валит" специально. Выучил - значит получишь заслуженную 5, нет - ну извините подвиньтесь:) Если бы я сейчас закончила школу, опять бы пошла туда учится, не жалею совершенно:)

,

Там очень классные преподы!!!!!!!!!!!!

,

а я вам скажу, что не хуже чем в других наших ВУЗах. я после нашей академии закончила Одесский национальный университет и получила степень магистра. хотя меня запугивали, что после частного ВУЗа никуда не возьмут. а поступила я сама по своим знаниям. так что, дерзайте!

,

Разочарован

,

А мне все нравиться, преподы супер, студенты супер!Да еще и Американци постоянно приежают!!!!

,

бяка а не академия, очень удивили наличие общежития конечно....


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Кропивницькому (Кіровограді), а також коледжі в Кропивницькому (Кіровограді), курси в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)