Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)


 • Львів · вул. Городоцька, 26, 79009
 • (032) 261-53-22
 • vdzr@lvduvs.edu.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, спеціаліст, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1969 році. Статус державний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

4380
студентів
310
викладачів
270
кандидатів
наук
40
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

 • з підготовки фахівців для підрозділів слідства;
 • з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції;
 • з підготовки фахівців для підрозділів превентивної поліції;
 • факультет заочного навчання працівників МВС;
 • заочного навчання цивільних осіб;
 • юридичний;
 • психологічний;
 • економічний.

Абітурієнтам

Довузівська підготовка: [відкрити контакти](032) 295-75-71.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](032) 295-75-71, [відкрити контакти](032) 255-35-35.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](032) 295-75-71, [відкрити контакти](032) 255-35-35.

Про ЗВО (вуз)

Львівський державний університет внутрішніх справ – багатопрофільний вищий навчальний заклад системи МВС України, який має ряд переваг над іншими вузами:

 • підготовка фахівців за державним замовленням і стовідсоткове працевлаштування випускників цих факультетів;
 • конкурентний розмір оплати за навчання на факультетах, що здійснюють підготовку фахівців за кошти фізичних та юридичних осіб;
 • можливість здобути ступені вищої освіти бакалавра, магістра, доктора філософії в галузі знань «Право» і «Управління та адміністрування», не змінюючи вищий навчальний заклад;
 • висококваліфіковані науково-педагогічні працівники, які мають значний стаж роботи у правоохоронних органах та бойовий досвід у зоні проведення АТО;
 • ефективне використання в освітньому процесі досвіду працівників органів Національної поліції, прокуратури, суду, адвокатури та нотаріату;
 • розташування корпусів університету в центральній частині старовинного міста Львів.

Відгуки355

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Всі думають , що поліція бореться з корупцією але в Львдувс цього не помітно . Там діє закон платиш вчишся не платиш не вчишся .Діти які незнають(коли день Конституції ) чомусь проходять , а ті які дісно готувалися не проходять . Що вони повинні дбати , щоб в країні не було корупції то вони навпаки її ще більше породжують .

,

шанс вступити на бюджет, якшо ти не маєш грошей дуже малий) надіюся у майбутньому всіх хабарників притягнуть до відповідальності

,

Не вступайте сюди) тут жахлива корупція, я абітурієнт склада фізо дуже добре, але вирішили, що я його не склала. Знаю багато абітурієнтів, які склали дуже погано, але чому у списках в них дуже великі бали. Корупція тут дуже велика. Хто заплатив той пройшов, а хто ні то не пройшов. Дуже соромно, що в моїй країні переважає корупція(

,

Навчаюся на 3 курсі юридичного факультету, загалом нормально, відносно хороші викладачі які люблять свою справу та предмет , рідко зустрічалися такі яким байдуже.Корупція присутня але не у такій кількості в якій тут описують ( скажіть де її на сьогоднішній день немає ) , якщо хочеш то все можна здати самому , головне бажання, викладачі йдуть на зустріч , звичайно є зарозумілі але не всі такі , одиниці . Деколи важко, але все можливо . Особлива подяка ( Проць Іванні Миколаївні - найкращий куратор )

,

Не поступайте сюди ніколи, якщо хочете зіпсувати собі нервову систему, і зіткнутися зі страшною корупцією, юрфак це просто позор, викладачі хами, за таку ціну за навчання, могло би бути краще відношення до тих студентів , а так то просто дно ...

,

Поступайте куди завгодно , тільки не сюди!

,

Якщо хочете зіпсувати своє життя то вступайте, а так за жодних обставин не йдіть вчитись в цей заклад, корупція, жахливе ставлення офіцерів та викладачів до курсантів, повна несправедливість, якщо хочете бути чесним поліцейським, в вас цього не вийде)

,

За жодних обставин не віддавайте сюди вчитись своїх дітей,жахливо все,починаючи з навчання закінчуючи ставленням до вас

,

Чи можна поступати після 9 класу??

,

А можливо навчатися після 9 класу?

,

Цікавить чи можна поступати після 9класу

,

Чи можна поступити після 9 класу,на спеціальність правоохоронна діяльність?

,

Які правила прийому на магістратуру спеціальність «право»? якщо отримала бакалавр з правоохоронної діяльності іншого Університу

,

Доброго вечора,можете підказати чи потрібно у 2022 році конкурс?І чи на всі факультети він потрібний? Дайте відповідь будь ласка!!

,

На який факультет можна на платне навчання?

,

Доброго вечора, нікому не рекомендую вступати у цей університет на державну форму навчання ( маю наувазі зараз курсанта).Свого часу вступала сама та ні копійки за вступ на заплатила,адже мала хороші бали ЗНО та добре здала фізо та творчий конкурс. Однак потім згодом 1,2,3,4 курс ви стикнетесь із Шаленою корупцією. Це просто марна трата вашого дорогого часу,який ви вже ніколи не поверните ,корупція тут процвітає на найвищому рівні. Погоджуюсь з тим, що тут працюють тільки деякі викладачі,які справді розумні,досвідчені та кваліфіковані які не беруть хабарі за оцінки та заліки,зокрема багато таких викладачів це кафедра кримінальних дисциплін. Надзвичайно жахливе харчування у казармі на 1 курсі,наряди,несправедливе ставлення, з тим всім мені довелось стикнутись , на жаль такі реалії ( Все це,що розповідають про університет, запрошують на навчання,це все піар та розвод. Не раджу , особливо дівчатам робити найбільшу помилку в житті про яку згодом будете шкодувати.

,

Хочу поступати за державною формою навчання на факультет досудового розслідування, але чула, що тут корупція навіть при вступі. Хто вчиться, можете сказати, чи варто поступати? І чи є шанси виключення з університету, якщо не даси хабар?

,

корупція!

,

Не тратьте час, вступайте туди де справді чогось навчають, на економічний йти не варто, одна показуха, навчаються меншість, інші просиджують пари і домовляються про все. На курсанта ще туди можна, на юридичний, буде більше толку.

,

Закінчив(-ла) цей "університет" і Слава Богу. Не вступайте сюди, якщо хочете мати щось в голові та кишені.

,

Чому не показують фото юридичного корпусу?()(? де туалет на дворі для студентів це повний жах, а туалет для «викладачів» в корпусі з ремонтом тебе не пустять, навіть якщо на вулиці -20, так само як і аудиторії, їдальня і решта приміщень. На юридичному факультеті корупція зашкалює. З деяких дисциплін, на останнє семінарське заняття роблять тести, від яких залежить чи підеш ти на талон, чи ні, а відповіді підставляють викладачі правильні на неправильні. а роблять вони це надіючись на взятку за талон2. Абсолютно все можна купити.

,

ЗВО 4 курсу інституту права. З власного досвіду можу сказати,що в кожному вузі є певні мінуси. Але єдине правило, яке є актуальним у всі часи, це те,що,хто хоче вчитися-той вчиться,хто ні-шукає відмазки,типу корупція, не заплатиш-не здась і т.д.Особисто, я отримала від університету максимум знань та навичок. З корупцією не стикалась. У вузі працює висококваліфікований науково-педагогічний склад,який допомогає у всіх проблемах,які спіткали вас в процесі навчання. Людині,яка прагне здобути знання,здобуде їх! І не важливо чи це ЛДУВС,чи ЛНУ і т.д. Все залежить від вашого бажання!

,

Погоджуюсь з попереднім відгуком! Зміст поступати хіба якщо будете працювати в правоохоронній сфері, інші факультети марна трата часу і гршей, більшість чекають просто на дипломи, магістерські роботи купуються і все, про які знання можна говорити

,

Не знаю наскільки все змінилось протягом останніх 5 років але говорити що це крутий навчальний заклад - явно перебільшення. Можливо на деяких факультетах які не мають відношення до правознавства або діяльності органів внутрішніх справ можна зустріти порядних викладачів, але я на 1000% впевнений що це одиниці. Порада совісному абітурієнту ,який дійсно прагне змін - не поступай сюди!!! Або тебе ця система поглине або ти втратиш свій час. Переважна більшість студентів знають для чого вони сюди поступили і це проявляється вже з першого дня - все по телефону або через кишеню. Так тут вчаться і так вони пізніше працюють. Підеш проти цього, службового росту тобі не бачити.

,

Крутий універ! Загалом всі викладачі хороші, особливо хочу відзначити Штангрета Михайла Йосиповича - доцента кафедри економіки та економічної безпеки, доктора юридичних наук, професора, полковника міліції запасу, це людина, яка знає і любить свою справу та з легкістю доносить матеріал, а пари і лекції - проходять в задоволення)) Загалом багато сказати не можу, бо тільки 1 курс, та загалом - задоволена! Про жодну корупцію не чула, хто хоче вчитись, відвідує заняття - в того не виникає жодних проблем.

,

Навчаюся вже на другому курсі, з корупцією не стикалася ні разу. Тому головне вчитися і нізащо не потрібно платити.

,

Корупція жахлива!!! Платити потрібно навіть при вступі незалежно від факультету та форми навчання. Найбільше шкода курсантів, які тільки на початку кар'єри псують собі репутацію

,

На економычний не раджу йти якщо хочете знання то є кращі вузи або на інші факультети! Правда є нормальні викладачі але є такі що нічого не пояснюють, не знають як з компютером працювати елементарно, а вимагають.

,

Навчаюся на економічному факультеті ніби все добре викладачі вимагають знань але є один викладач що я від нього в шоці це викладач інформатики що на замарстинівській це жах обзиває дітей! Різними матюками! Обізвав дівчину дура дурна! Потім сказав що він не про неї а фільм такий є! Назвав дівчину циганкою та Гульчітай це жах! До хлопця каже що в адідасах ходять ***. Просто соромно за те що в такому хорошому закладі працює такий не до викладач! В якого напевно проблеми з психікою!!

,

Туди варто йти якщо плануєте працювати в системі поліції, в таких структурах, на інші факультети йти то втрачений час.

,

Дуже хороший університет хто хоче навчатися

,

Всі думають , що поліція бореться з корупцією але в Львдувс цього не помітно . Там діє закон платиш вчишся не платиш не вчишся .Діти які незнають(коли день Конституції ) чомусь проходять , а ті які дісно готувалися не проходять . Що вони повинні дбати , щоб в країні не було корупції то вони навпаки її ще більше породжують .Тому , там потрібно іти тільки з $$$

,

Рекомендую поступати туди тільки на право або на курсанта

,

Дуже шкода що майбутні правоохоронним розповідають про запобігання корупції, а перед ти платять за вступ

,

Хороший заклад, багато чого можна навчитися якщо мати бажання. Провчився 3роки тут, на заочному на факультеті економіки і економічної безпеки, ніяких взяток не платив,і про таке не чув. Викладачі стараються донести інформацію до студентів. Вступайте не пожалієте!

,

Та всюди є корупція на всіх факультетах і на юрфаці теж, але де її нема? У всіх універах є, мене звичайно не радує що це так, і що на юридичному теж платимо , але вчитись можна, а несправедливість всюди в житті є, головне не що в дипломі, а що в голові

,

Корупції багато в універі, ті хто кажуть не вчишся -плати, то ні є такі викладачі, що без хабаря не поставлять, та щей нб поставлять заднім числом, чим вище курс тим гірші викладачі ( факультет 7). Розчарувалась у навчанні, не рекомендую, хіба ви готові до жорстокої несправедливості

,

У бурсі можна все порішати, принаймі на психології, викладач чуйні жінка і всім допоможе лиш за певну$$$$, на пари не ходив платив кожного семестру по 200$ За курсові практику всьо платив, державні 250$ питання дають на перед, можна не напрягатися, хто платить то тих норм ставляться дають читати з листка, маю 86 балів і щасливий, хто не хоче напоягатися то вам сюда, зно одне не здав, але взяли . Шкода правда тих хто ходить і вчиться, але без то їх проблеми бо без лоха і жизнь не та

,

Викладачі є хороші є хабарники, а є такі що заднім числом виставляють нб і не дозволяють перездавати лиш кажуть суму. Є ті, хто не те що психологію в загальному не знають, а й свій предмет не можуть прочитати з листка?‍♀️ Є потужніші заклади. Не рекомендую!!!!!!!!! Хоч на перших курсах оди співала університету так як є викладі які душу віддають як Угрин, Борисюк, Колосивич, Христук, Карпенко і ще деякі

,

У цьому університеті я вперше зустрілась із жорстокою несправедливістю, коли вивчила усе на іспит, а тебе відправили на талон з тими, хто повний 0 без палочки, і вказали ціну за предмет. Осад жахливий і дуже неприємно!!!

,

Читаючи негативні коментарі, можу сказати що їх пишуть люди які нічого не хочуть робити і навіть не ходять на пари. У кожному вузі є недоліки, але це заклад де викладчі знаходять підхід до кожного студента, якщо він сам того прагне. Особисто мені, більшість пар настільки цікаві, що не хочеться пропускати, викладачі дають грунтовні знання, деякі віддаються на максимум і ти це відчуваєш.(7фак) мої знайомі, що відвідували наші відкриті пари чи тренінги навіть трохи заздрили, бо у них таких заходів навіть нема. Студенти мають право проявити себе на великій к_ті творчих конкурсів, і ці роки навчання дійсно стають кращими!!!

,

Хороший університет, дає знання і досвід. Якщо вчити то й платити не треба. Все подобається, ставлення до студентів, викладачі. Головне бажання вчитись.

,

Університет так собі. Гроші теж потрібно. Наряди ставлять старшини і їз не валить чи ти зальотчик чи той хто вчиться щоб поїхати додому.

,

Найгірший університет який я знаю нормально не годують даже з батьками не дадуть побачитися коли в тебе день народження додому не пускають відносяця як до нищиброду

,

Хороший університет

,

Хочеш-вчишся, не хочеш-плати, ось таке кредо ЛьвДУВС. Вчусь тут вже 3 роки (юрфак) і ще ніколи викладач сам перший не просив гроші! Це скоріш студенти йдуть на злочин, пропонуючи викладачу хабар. Але якщо ти навіть вчишся не дуже - вкінці-кінців викладач поставить тобі тверду 3. Вчитись іноді зовсім нелегко, але будь-який викладач (навіть найсуворіший) піде тобі на зустріч, якщо побачить, що ти дійсно зацікавлений у навчанні. Це вам не ЛНМУ чи ЛНУ, де на кишені дивляться. Тут розуміючий, молодий і лояльний персонал. Загалом, я задоволена навчанням у цьому універі! За ці роки він став для мене рідним і комфортним місцем, де дали чимало знань. Тому якщо хочете, щоб вас чогось навчили і викладачі були для вас товаришами, безсумнівно вступайте в ЛьвДУС!!!! ♥♥♥

,

Закінчувала цей вуз минулого року за спеціальністю психологія, зараз працюю за фахом. Усі знання, що давали на заняттях, знадобилися. Викладацький склад факультету психології дуже професійний, поки реально не вивчиш - не поставлять оцінку. Навіть якщо викладачу доводилось після екзамену залишатись з кількома відстаючими, так заставляли вивчити головні теми. Можна проявити себе, тут на конкурсах різних співають, танцюють, декламують... Сумую за тими студентськими роками. Вуз невеликий, порівняно з політехом чи національним, але дуже навіть "живий"! Факультет психології дуже навіть рекомендую!

,

Закінчила перший курс юридичного факультету,не пожалкувала ,що вступила в цей вуз!Викладають дійсно професіонали,жодного разу не платила за екзамени!!! Якщо вчишся добре,то екзамен вийде автоматом( це дає можливість старатися цілий рік),здавала тільки 2 екзамени за рік ,а інші автоматом.Здала сама і не платила ,хабарів ніколи не вимагали ,те ,що тут пишуть шокує! Хто вчиться ,той не платить ,того поважають і більше підтягують і допомагають!!!

,

Подавали документи на правоохоронну діяльність. Сподобалось ставлення приймальної комісії, документи прийняли швидко та все роз'яснили, ввічливо та щиро віднеслись до мене. Сподобалась архітектура університету.

,

Закінчив економічний факультет заочний факульте, можу сказати що викладчі чудові, стараються донести матеріал студентам, і методисти слідкують за дисципліною.відношення до студентів хороше, завжди раді допомогти. Якщо бути наполегливим і мати бажання щось навчитись то можна самому всі екзамени і заліки здати...

,

Юрфак ЛьвДУВС корупція 100%! Якщо не маєте де викинути гроші - вам сюди. Особливо під час екзаменаційної сесії. Ціна і якість навчання не співпадають.

,

Корупція процвітає, якщо навіть вчив то на екзаменах платиш, є любимчики, а інші як повезе, на економічний не рекомендую вступати.

,

Закінчивши І курс юридичного факультету,думала,що цей університет найкращий.Поступивши на ІІ курс,мої враження почали бути все гірші.Мало того,що все оплачується(курсові,оцінки),то ще й під час екзаменаційної сесії викладачі НЕ йдуть тобі на зустріч навіть якщо ти щось знаєш.Безумовно,мені подобається цей факультет,він цікавий,перспективний і корисний для життя,однак викладачі під час сесії(або деякі викладачі під час навч.року) відбивають бажання навчатись й позитивні враження про вибрану мною спеціальність.ЛьвДУВС(юрфак) мене розчаровує,тому ті,хто хочуть вступити сюди,повинні подумати 100 раз чи потрібно їм це.Бо під час будь-якої сесії вам потрібно витратити багато нервів або ж багато грошей. Успіхів всім! Я сподіваюся, що одного дня працівники ЛьвДУВС прочитають всі ці відгуки і знайдуть правомірне вирішення усіх поставлених запитань!

,

Побори мають місце незалежно від того, чи ти сам вчишся і хочеш вчитися, чи ледар.Створюють викладачі, куратори такі умови , через своїх "козачків", що мусиш здавати, під різними причинами визначені суми, а незгідних - виставляють "білими воронами".І все одно виходить по-їхньому. Є конкретні призвища і посади.

,

Навчаюсь в цьому університеті на юридичному факультеті.З впевненістю можу сказати, що це чудовий університет. По перше -викладацький склад дійсно професійний,це люди,котрі хочуть тебе навчити,хороша атмосфера,привітні методисти.Однозначно рекомендую! І ще на рахунок хабарів- ніхто в тебе нічого не вимагає!! Єдине що від Вас вимагається -це бажання вчитись. Якщо ти стараєшся,викладачі завжди йдуть на зустріч студенту .Ну а ті хто не вчаться ,самі ж шукають шляхи вирішення питань зі здачами заліків/іспитів. Тому хто вагається вступати сюди чи ні, вступайте, не пожалкуєте.

,

Продажний заклад більшість викладачів взяточники. За курсові по 500-700 гривень доводиться платити, якщо не заплатиш то не допустить до здачі. За заліки і екзамени гроші збирає староста а потім носить викладачам, інакше не спишеш нічого на екзамані... Методисти все покривають...

,

Вчуся на 1 курсі юридичного факультету,задоволена та закохана в цей університет!Викладачі чудові,добре знають свою справу,серйозно ставляться до своєї справи!Натяків на хабарі НЕМАЄ!!!Не шкодую взагалі,що сюди поступила!Люблю свій ЛДУВС

,

Навчаюсь на 7 факультеті. Викладачі розуміючі, дають хороші знання. Корупції немає. Але ремонт приміщень міг би бути трохи кращим, враховуючи те, що ми платимо 11 тис. грн на рік.

,

Поступила цього року на Факультет 4(заочне) правоохоронна діяльність.Здавала вступний іспит сама ,без хабарів.Хочу сказати ЩО І НАТЯКІВ НА ХАБАР НЕ БУЛО.Хто ще вчився тут на 4 факультеті відгукніться)Дуже цікаво почитати ваші відгуки)

,

Я навчаюсь теж в НАВС, а мої друзі у Львові. Спілкуємось часто і можу сказати, що щось у нас краще, щось у вас. Я вчусь добре, напрягають на наряди, пхд,прибирання,огп- часто, їжа мені не дуже подобається. От на свята звичайно додому відпускають всіх,за винятком "відбитих". Поборів немає(грошових) це точно. Короче курсант- він і в Африці курсант. коли б зараз вступати пішов би на право студент, а там видно було б.Курсантом бути напряжно як на мене,ти не вільний у своїх планах, ти не можеш замутити з друзями, ну і стипендія 245 грн - це щось......

,

Ну у вас і порядки. Я курсант НАВС. У нас в наряди на свята ходять тільки КИЇВ і Київська обл, іногородні і на свята і літом- відпочивають. На першому курсі практика- всі живуть в казармі(платити нічого не треба) і харчуються безплатно. На інших курсах практика за місцем проживання, тобто живеш дома. Грошей за екзамени у курсантів ніхто не вимагає, все здаємо без проблем. На свята наряд може бути у зальотчиків. Короче я так бачу у нас навчатись краще, бо ні на благодійність ні на поздоровлення ніхто нічого не збирає, я на 4 курсі вже. Кражі речей звичайно теж є, особливо коли були в казармі 1 курс. Зараз в гуртожитку живемо по 6 чол. в кімнаті, інтернет є, холодильник є. Наряди на 3 курсі були часто, але на вихідні я часто їздив додому(бо повторюсь на вихідні і свята часто збірні наряди).

,

Чув про цей ВУЗ, що важко там строга дисципліна, але його дуже хвалять багато у нього хейтерів, звертаюсь до хейтерів якщо ви барани, і вчитись не хочете то вас, і Могилянка не навчить. Усім добра:)

,

Я закінчив у цьому році перший курс, факультету 3, державне замовлення. Перший курс жили та навчалися у Верещиці. Інформація з власного досвіду: першокурсники мають обов'язкові 4-5 нарядів на місяць (які є і у святкові дні); якщо під час наряду на кухні поб'ється посуд, саме ви будете відшкодовувати збитки; є крадіжки у казармі, а саме в сушарні (взуття, одяг) і це непоодинокі випадки (адміністрація не реагує); взимку в казармах було холодно (допоки не приїхав ректор з перевіркою температурного режиму); незалежно від того як ви навчаєтесь, деяким викладачав все одно збирають гроші за іспит; також збирають гроші на благодійність, на привітання. А це інформація для студентів з інших регіонів: гуртожитка на другому курсі не має!!! Будьте готові до пошуку житла; крім того, під час проходження практики після першого курсу, на два тижні також шукайте собі житло у Львові; і так, не забудьте про наряди під час канікул)))))

,

ЛьвДУВС факультет №6 THE BEST!!!!

,

Я просто шокована, яку брехню тут виписують про універ:) Чесно кажучи, якщо ти дійсно хочеш вчитись, ти будеш вчитись, не даючи ні копійки. Викладачі просто супер. Навіть якщо ти майже нічого не знаєш, але скажеш два-три слова, викладач може тобі поставити 3, а дехто і 4. Це все залежить від твоєї поведінки і відвідування лекцій. Якщо ти сумлінно вчишся і працюєш над предметом, звісно, що будь-який викладач буде тобі йти на зустріч. І вчитись на 4-5 - дуже легко, не прикладаючи багато зусиль. Щодо відношення деяких викладачів, я з вами згідна. Дехто дуже строго ставиться до студентів. Але з іншого боку, ви що, думали, з вами хтось панькатись буде?) Не забувайте, це - універ, ще й МВС. Єдиний мінус універу - це ремонт. Я вчусь на юридичному і плачу 18К/рік. За такі гроші, можна було організувати кращий ремонт, або хоча би поставити туалетний папір в туалеті :))) В мене все! Всім правникам привіт! ;)

,

Не так багато часу пройшло від 1 вересня, відбулося знайомство з викладачами.Правда , ще студенти не мають доступу до електронної бібліотеки, так як важко знайти і купити всі книжки , а вони за ціною не такі доступні, то вчитися не легко. Це повинні розуміти і викладачі.Ціна за навчання не мала.Викладачі повинні розуміти, що оплата їхньої заробітної плати йде з доходу сім' ї студента. Батьки оплачують за навчання і звичайно хочуть щоб до їхньої дитини відносилися нормально , як до особистості, а не принижували привселюдно, не нарушували психіку. Я не буду вказувати прізвище викладача, але якщо він цікавиться коментарями, то зрозуміє , що це про нього. Він збирає на додаткове заняття студентів для того , щоб їм пояснити матеріал , на мою думку, а не для того , щоб посилати за шампанським, принижувати привселюдно, обговорювати дітей , яких він вже довів до психічних розладів.Я хочу щоб моя дитина йшла на заняття з задоволенням, а не з страхом , що її хтось принизить.

,

Мій син закінчив у 2017 році. Неприємно читати про хабарі. Скажу одне, хто вчиться, той і складає сесію без хабарів. А хто не вчився, то й платив. Вас ніхто не змушує платити за іспити та заліки. Мій син принципово не платив, хоча міг, не переймаючись, нічого не вчити і заплатити. До речі, вступив до вузу без жодної копієчки. Самі ж не хочете вчитися й пропонуєте викладачам гроші. І після цього паскудити заклад? Не влаштовувало вас щось? Речі в руки і дайте можливість іншим розумним дітям вчитись. Соромно, майбутнім офіцерам поліції вчитись за грjші! Ось так ви починаєте свою кар'єру? Які потім ви фахівці, захисники, офіцери? Якщо своє майбутнє починаєте з хабарів?

,

Закінчила перший курс юридичного факультету, після чого склалися такі враження, викладачі, методисти та й весь персонал дуже ввічливий, до студентів відносяться з повагою. Щодо корупції, без неї ніяк, проте якщо ти сам вчишся, ходиш на всі лекції, семінари, то нічого платити не треба. Перед вступом я читала багато коментарів про цей університет, вагалася вступати чи ні, та все ж наважилась, і не шкодую про свій вибір. Тому тим, хто стоїть перед вибором рекомендую саме наш університет.

,

Доброго дня, закіничила економічний факультет в цьому університеті і скажу так: Звичайно корупція є, але в нашій країні вона є всюди, тому нічому дивуватися. За 4 роки навчання були деякі предмети за які платила, проте не тому що цього відмене вимагали а просто недокладала достатньо зусиль, щоб здати. Студенти як ми привикли повчив, не повчив, пішов на екзамен спробував здати, списати, а як не вдалося пішов заплатив, щоб "мати зголови". Від нас все залежить!!! Тому вважаю поки ми не почнемо змінюватись і доказувати собі і іншим, що без взяток можна жити, то все залишиться так як є. А якщо вже і склалася така ситуація що без взятки ніяк, то не боятися іти до декана чи ректора і говорити про це. Не закривайте очі, НЕ БУТЬТЕ БАЙДУЖИМИ!!!

,

В університеті, на керівній посаді, працює жахливий корупціонер

,

Жахливий университет 2 роки тому поступила та на першому роцы казарми забрала документи крадыжкии траплялись в казармы щодня просто брали без дозволу навыть те що було дороге для мене ы ныхто не признавался, ставлення хлопцыв до дывчат не передали словами образи, жодного покараного ныби так заведено, при вступы корупцыя процвытаэ в казармы прибыли мынымум чоловык 15 з зайвою вагою як ледь быгають, як вони могли вкластись в час на вступних ыспитах догадались не важко ы це щее тылки также що найбыльше важливо а взагальному ныкому б не радила выддавати своых дытей сюди

,

Не раджу вступати у даний заклад, так як не має сенсу. Зараз набирають поліцейських з "вулиці", які протирали штани в цивільних університетах і після цього мають більші привілегії на зайняття посади, ніж випускники спеціалізованого вузу. А в даному закладі навчання не таке ж просте і має багато обмежень

,

Перш ніж поступати сюди добре задумайтесь чи варто. У мене була така ситуація коли я пропустила 2тижні навчання, то з універу подзвонили до мами на роботу і нарозказували що я не відвідую заннять.що нічо не вчуся, коли я захотіла вияснити яке мали право про мене розказувати іншим незнайомим людям, що вони порушують мої права то мені ще пригрозили що в міліцію подадуть мене в розшук, і це прицьому що я на контракті. От таке ставлення до студентів!

,

За все приходиться платити, навіть якщо знаєш приходиться заплатити щоб поставили трійку, ніхто навіть не хоче слухати, всі лише дивляться на студентів як на бидло дурне, доки не заплатиш не матимеш нормального ставлення.

,

ВУЗ що дає реальні знання! Хто зацікавлений навчатись то все здає сам, без хабарів. Є в нас такі що прогулюють, так потім і здають по своєму. Всі доброзичливі, ніхто нічого не вимагає, якщо сам вчиш, це точно.

,

Відмінний ВУЗ, який закінчив у 1997 році без будь-яких хабарів, викладацький склад хороший. Правда що зараз відбувається , я не можу нічого сказати.

,

Вчилась тут, то якщо ходити на пари і не прогулювати то все здаєш без жодних хабарів! Якщо не вчитись і прогулювати то такі діти самі бігають і пробують домовляються за оцінки. Ніяких вимагань не було, головне хотіти вчитись, ніколи ніхто не вимагав жодних грошей за щось. Теж саме з курсовими і дипломом - вмієш сам зробити то робиш і здаєш, все просто.

,

Без грошей дитина поступила, навіть натяків на хабар не було! І це це факт. Тому не слухайте що там вступ за гроші!

,

Син поступив. БЕЗ ХАБАРІВ!!!!!. А хто пише про хабарі,,,він просто не хоче вчитись. На іспитах все було прозоре.

,

Найбільша нагла корупція, яку я коли-небудь зустрічав!!!!

,

Вуз корумпований, коли вступала, заплатила 500уе

,

Зізнаюсь, що на 1-ому курсі було досить важко адаптуватись до дисципліни, розпорядку дня. Але зараз всі звикли і мені дуже подобається. Якщо ти вчишся і страєшмя, то проблем немає ніяких.

,

Корупція страшна)))))))))))

,

"Гарний коментар!!!!!На власному досвіді можу сказати, що вчитись нормально заочнику не дають можливості! Знаєш, ходиш на усі пари. сидиш до вечора, пишеш,готуєшся, здаєш, і тобі не тільки трійку не поставлять. а ставлять двійку і нагло передають суму за те,щоб виправити оцінку на просту трійку,хоча ти все написав як має бути і на тверду трійку 100% справився, а то й на 4, однак гроші з заочника потрібно взяти якось, от і передають, що нездав, навіть немає пояснення , що в твоїй відповіді було не так!!!!!!багато студентів самі наперед платять гроші, а саме неприємне те, що від такого відношення як викладачів так і методистів пропадає бажання навчатись в даному закладі!Чому таке відношення!Маєш, не маєш, а вимагають заплатити і в таких сумах!!!!!!

,

Я студентка заочної форми, факультету правознавство. Ті хто пише що найкорумпованіший університет - це ті студенти, котрі замість відвідування пар, відвідують клуби, бари, ресторани ну і звісно просто не вивчають програму своєї спеціальності. Як у Франка університеті, так і в інших університетах, є корупція за екзамени, заліки, дипломні і так далі. Тому робити виключення цьому університетові це безглуздість. В університеті внутрішніх справ, можна вчитись і здавати екзамени так само як і у всіх інших університетах - Без взяток за трійку за екзамен чи то залік! Головне вчитись і нікому ні за що не прийдеться платити у конвертах. А щоб хтось вимагав за екзамен?? Вперше читаю! Якщо є така ситуація, що від вас викладач вимагає взятку за екзамен то це все можна оспорити і оскаржити і позбути викладача право викладати. Просто майте докази, зафіксуйте і викликайте усіх вищих і вуа-ля. А писати що це найкорумпованіший - абсурд!

,

ВУЗ не поганий, але корупція на висоті (якщо не ходити на пари))

,

Шукаю дівчину яка навчається у вашому закладі вчиться на юриста на 3 курсі звати галина вона казала що з Івано-Франківська сама))12-20-2015 їхала в старичі...

,

ужас викладачі нагло вимагають гроші....

,

Ніколи б не подумала, що рідний ВУЗ стане логовом корупції та здирництва в середовищі вишів Львова.

,

я мріяла поступити в ЛДУВС з 10го класу... але мені багато людей говорили, що без грошей це неможливо. Але, все ж таки, цього року я поступила і ні копійки не заплатила..хіба що за навчання(бо на платній формі факультету психологіїі), не жалкую про це. Дуже подобається тут навчатись! Хороші викладачі, методистка дуже хороша, куратор класна і нереально хороша атмосфера)

,

Вчусь тут і ні разі ні за що не платив! З вимаганнями не стикався. Хороші викладачі, є строгі, є не дуже, але вчитись не складно, головне бажання.

,

Дуже корупційний вуз.

,

Чудовий університет!!! Якщо дійсно вчитись, то все здаєш без жодної копійки!!! Юрфак взагалі крутий!!! Там хороші і сильні викладачі, які вимагають! Саме про таких викладачів пускають різні плітки ті, хто не вчаться... Я вже переконалась на власному досвіді! Раджу поступати сюди!

,

Сильний вуз, якщо настроєний вчитись, то без грошей все здаєш. Один з кращих у Львові. Ніколи не бачила щоб щось хтось щось вимагав, хіба самі хочуть не вчитись і оцінки мати, то тоді можливо))

,

Я знаходжусь у відпусті і мені перезвонив викладач з Універу та сказав, що необхідно перерахуквати 1700 гривень за отримання водійського посвідченя. Напишіть кому ще звонили з цього приводу, адже ми ще навіть не вчились їздити. Тепер я представляю, чому у Києві розбили 5 поліцейських машин. Їм напевно так само видали водійські посвідчення як у нашому Універі.

,

Найкорумпованіший університет цілої україни, раджу добре подумати перед вступом туди інакше багато прийдеться платити за не обдуманий вибір! Не раджу!!!

,

Я поступаю сюди у цьому році, в мене тут навчалися і вчаться мої друзі, і я вам скажу,- хто хоче той вчиться. Звісно що тяжко курсанту, але це вибір кожного, не хочете вчитися- платіть, вчитеся- ну і добре. А викладачі прекрасні!

,

Вчитись не важко, якщо справді настроєний на навчання, все можна здати і самому. Хто не може вчитись, того "тягнуть за вуха".

,

Тут не дають можливості нормально вчитись, гроші потрібно платити буквально за все.

,

Цей вуз для тих хто хоче вчитись, ніяких хабарів, якщо ти сам здаєш не потрібно! Вчитись справді цікаво. Один з найкращих у Львові!

,

самий хабарніший Університет!!!

,

Класний універ))

,

Я навчаюсь в 11класі...З дитинства мрія стати "людиною в пагонах",багато моїх друзів навчаються в вищах по всій Україні,деякі кажуть тяяжко,це-не варто того часу,який я потрачу тут,проте,я від своєї мрії не відмовлюсь нізащо.

,

Вибачте, хто навчався у цьому закладі,скажіть будь ласка,які вступні іспити потрібні на факультет з підготовки слідчих........ Була на різних сайтах,усюди по-різному написано! Заздалегідь дуже дякую)

,

Читав відгуки про цей вуз більше року багато хто говорив що у вузі багато хабарів,що сам не постоплю і так далі,але що можу сказати приїхав сюди здавати фізру і був приємно здивований все було чесно без жодних проблем і поступив на бюджет!

,

Я навчаюся на 2 курсі факультету кримінальної міліції.Нічого поганого про університет не скажу.Викладачі хороші. 1курс і 2 казармене положення 3,4,5 можна у гуртожитку або наквартиру.Є аспірантура,військова кафедра.Факультети підготовки слідчих, кримінальна міліція,економічна безпека навчання безкоштовне.Лише психологія,право і економіка є платна форма.

,

Університет дуже хороший....навчаюся на заочній формі.....викладачі чудові....і грамотно подають інформацію....хабарі??))так вони є будь де....але якщо маєш ще й голову на плечах....то розумно було б вчитися самим....)))

,

МВС найкращий і ніхто нічо ні від кого не вимагає! я нічого не маю проти інститута тому що тут розуміючі викладачі,а від мого прізвища вписали що ніби я написала шо беруть хабарі...не треба так робити

,

Навчаюсь на магістратурі юридичного факультету. За 5 років навчання в цьому ВУЗі, особисто я платив декілька разів, і то з власної ініціативи через те, що впадло щось вчити... На рахунок корупції... Вона існує, але самі ж студенти та курсанти її породжують.. Всі шукають різних шляхів аби не вчитись.. Якщо ти хочеш вчитись - ти будеш вчитись! Викладачі дуже хороші, дають якісні знання, добре ставляться до студентів.. І ніхто грошей не вимагає.. Якщо ти вчишся, виладач завжди піде тобі на зустріч...

,

1. Є безкоштовна форма навчання (курсанти) і платна (студенти) вони дуже сильно відрізняються :) 2. Якщо ви прийшли сюди вчитися, то треба вчитися, а не шукати як би це заплатити гроші щоб не вчитися за що батьки вже заплатили гроші). 3. Роботу треба шукати з 2 курсу. Тоді все у вас буде добре. 4. Оплата праці викладачів насправді смішна. 5. Якщо ви вчитеся - більшість викладачів вам допоможе. На жаль таких студентів малувато. Багато з них стоять в чергах за дипломами, а після того коли виявляється, що треба не тільки диплом, а й знання - йдуть працювати таксистами, офіціантами чи йдуть в армію на контракт.

,

Вчуся на Юридичному ,так взятки є і це всі знають (але з іншої сорони вони мізрерні порівняно з франка наскільки знаю в франка Кримінальне право екзамен 200 євро!!), основне що вчитися без взяток тут можна головне мати бажання вчитися. Є дуже хороші викладачі які справді навчать тільки треба захотіти.

,

Куди дивлятсь відповідні правоохоронні органи на корупцію, яка тут процвітає!

,

У цьому університеті корупція на першому місці. Хочеш мати нормальні оцінки плати. Всі викладачі живуть заради хабаря. На знання ніхто не дивиться. Краще поступати в платний ВУЗ ніж платити за кожну оцінку, дорожче виходить

,

заклад повністю корумпований. Вони живуть заради хабаря

,

Корупційний університет, випускають собі подібних! Правда, якщо вчишся - то тебе на гроші не розкручують. Можна здати самостійно. На заочному з 5 груп (150 людей) приблизно 20% не платить і тільки 10% вчиться, і 0,5-1% вчиться добре, здаючи екзамени без кодекса під партою і мобільного інтернету.

,

Я навчалася в цьому університеті, тому з власного досвіду зробила висновки. Якщо хочеш вчитися, то вчися і ніхто з тебе грошей не вимагатиме. А кому ліньки-шукайте собі варіанти як можна задобрити викладача або дядька, який буде ходити і розказувати, що він (студент) найкращий просто трішки не дотягує. І ще цікава інформація-деякі двірники мають більшу зарплату чим викладачі цього НЗ, саме звідси ноги в корупції і ростуть.

,

Цей університет набагато дорожче вийде по оплаті, аніж звернутись в платний. Хоча роботою забезпечать всетаки.

,

хороший ВНЗ, моя донька буде поступати!це її мрія з дитинства...

,

Я студентка 4-го курсу цієї Академії стверджую , що тут всі викладачі взяточники, тільки і чекають хабпрів.

,

Я задоволена програмою навчання, викладачі хороші, правда... їм би трохи більше позитиву, а то ходять якісь: чи то змордовані, чи то на пофігізмі! Середньостатичний студент може спокійно вчитись без особих казусів. Сама на 4 курсі, доволі весело і прикольно!

,

Нармальна бурса. Тут є просто порядок. Ви хочете вчитися і жити як вдома, вибачте тут такого нема. Я вивчився без взяток. З роботою це факт не дуже хотять брати з цим дипломом

,

Той хто говорить щоб поступити сюди треба давати гроші, ви навіть не пробували напевно сюди поступати, а слухали казки тих хто тоже не вчились там

,

люди, якщо ви вступаєте сюди,бо думаєте, що тут існує справедливість( так якби мало бути) , то це все ілюзія....добре вчитися тим, хто має знайомих офіцерів і багато грошей... вчитися не легко, бо 2-3 щомісяця треба нести службу в добовому наряді...для тих, хто не знає, 24 години потрібно бути в бурсі, спати 4 години...одним словом - жах...потім іти на пари...наряд може випасти на вихідні, державні, релігійні свята((( добре подумайте чи готові ви свідомо ( чи несвідомо) псувати своє здоров*я... P.S. в додаток до диплому за спеціальність дають диплом "Прибиральника"...жартую))) просто дуже багато треба пахати(

,

вуз хабарний лише думають про спосіб наживи з такими намірами знань не знайдеш!!!після його закінчення з роботою не можливо влаштуватись!!!тому перш ніж вступати подумайте не марнуйте свої юні роки!!!

,

Поступив без взятки,Удачі всім!!!

,

бурса галіма після закінчення зцим дипломом нереально влаштуватись на роботу скрізь тотальна корупція!!!викладачі одні хабарники думають тільки жити з студентів тому перш ніж поступати подумайте і не марнуте 5 років свого життя адже нам ще жуже далеко до європейських стандартів навчання!!!!

,

На державну форму навчання без грошей і звязків не поступиш...а на платно реально поступити!!

,

надіюся того року поступлю....на слідчого)

,

ФПС - кращий факультет в цьому ВУЗі)))

,

мені оч подобається ваш універ...хочу туда поступити......лююююбюлююююю

,

люди не дурійте, не вздумайте сюди вступати!!!!!!! ви підписуєте смертний вирок.....=)

,

Дуже хороший університет)))) Обов'язково поступайте, якщо хочете пов'язати своє життя з правоохоронною діяльністю. А самий кращий факультет- ФПФПКМ)))

,

ЛДУВС це найкращий універсетет у Львові... Надіюсь що цього року поступлю на Слідство...)))

,

ВНЗ хороший , навчався на юридичному факультеті , на рахунок хабарництва так воно є причому є в колосальних маштабах , але грошей ніхто не вимагає якщо є голова на плечах і бажання вчитися здаєш своїми силами ніхто нікого не валить і ніяких грошей в примусовому порядку не вимагають, ну а якщо всо по...х ( 250 грн екзамен - 200 залік ) ну і бажано на пари хоча б ходити , на заочці ще простіше , більшість викладачів досить непогані люди ( за вийнятком деяких екземплярів , і поширеної практики сімейних викладацьких династій ( дочка ,син , брат,кум,сват,,,) на рахунок знань все залежить від прагнення студента вчитися .

,

Я б дуже сподівалася щоб ваші позитивні коментарі були правдою, та нажаль тут дуже багато негативу...(( я б хотіла поступити на психологічний та ще вагаюся)

,

ВУЗ просто супер)) Навчаюсь на 3 курсі)) поступила без грошей(непогано здала тести) Поступайте, не пожалієте)) Про великі хабарі це все брехня))))

,

офигенный вуз, преподы классные все, не имел ни с одним никаких проблем, закончил в 2003 учёбу)) лучшие года моей юности там прошли, кроме Верещицы - это глушь и каторга, но сейчас та только глушь, а так все условия только баб нет))

,

Надіюcя поступити) в цьому році)

,

Всім, хто хоче поступити в ЛДУВС, але сумнівається, скажу так "НЕ СУМНІВАЙТЕСЬ" я студентка першого курсу і пишаюся своїм вибором, адже дійсно це те чого очікуєш від вищого навчального закладу

,

Зараз я навчаюсь в 10 класі. Після закінчення школи хочу поступити саме в цей ВУЗ на факультет психології (мрія ще з дитинства), хоча трохи сумніваюсь.

,

кароче,все то брехня на рахунок того що потрібно багато грошей щоб поступити!!!особисто я поступила своїми силами.а в школі вчилшась дуже погано,але НЗО здала нормально.зараз вже на 3 курсі...так що хто має велике бажання поступати-вперед...а саме головне не прогулюйте семінари,тому що не допустять до екзамену.....

,

ммм....моя мрія)

,

хочу туди поступати !

,

Це найкращий універ!!!!!

,

колись ... давно була моя мрія поступити не поступила.Тепер надіюся, що син поступить!!!

,

Мрію сюди поступити!!!

,

Найкращий вуз)*

,

Вчуся на 2 курсі.Поступив сам!!! Якщо гарні бали по нез.оцін. то все супер. На юр.фак.ставлення викладачів супер (звичайно є окремі екземпляри,але то стандартно-в сім"ї не без урода=)).Універ сильний.Не пожалієте.

,

ВНЗ супер!!!

,

Надіюсь це хороший університет. На наступний рік буду туди поступати !! Але ще не оприділився з факультетом ( економічний чи юридичний)))??

,

це все брехня!!! без дуже великих грошей туди не поступити!!!! навіть таксисти про це повідомили, коли ми заїхали в місто і запитали де знаходиться уніветситет....

,

хочу поступати в 2013р. мені казали що вступна кампанія починається на пів року швидше, тобто перевіряють всю сім ю і т.д. хто закінчив чи навчається в університеті напишіть як все проходило, будь-ласка... чи реально поступити на державний без коштів і зв язків? яке ставлення до студентів? буду дуже вдячна)

,

Мені дуже подобається цей університет!!!!!Надіюсь що поступлю цього року.....

,

Хочу написати протележне цьому повідомленню. Все зібрали як належно повний пакет документів. Пройшли фізо з хорошими результатами і десь глибоко в душі вірили, що все буде добре. Уявіть нашу радість коли повідомили, що ми пройшли + безкоштовне навчання.. Без зв'язків, жодної копійки. Дякую всім хто до цього причепний.

,

Я вступала цього року на факультет кримінальної міліції!(Мрія з дитинства). Навчальний заклад дійсно гарний, туди хочеться іти, ще більше хочеться там навчатися я до останнього вірила в те, що справедливість дійсно існує і саме тут я зустрілась з реаліями життя!Я готувалась дуже довго, але цього виявилось не достатньо!(Хоча я майже найкраще з усіх дівчат здала фізо і обійшла багатьох із хлопців). Тут не зважають ні на зно, ні на атестат, тут все залежить від вашого гаманця! Тому моя вам порада, якщо хочете туди вступати обзаведіться гарними зв’язками та збирайте купу грошей!!!

,

ППз 22 і ПУз 22 найкращі)))))

,

Універ може й класний,але добренько подумайте чи хочете ви повязувати своє життя з міліцейською справою.Подумайте насправді яка це робота і чи варта вона буде вашого здоровя,безліч витраченого часу і мізерної платні.Знаю багато міліціонерів навіть які вже мають високі звання,так вони шкодують що повязали свою життя з цим.

,

Навчальний заклад на високому рівні, чудові викладачі, я б сказала, професіонали своєї справи, особливо на факультеті психології, і ті знання, що ми за всі роки навчання там здобули послугують нам хорошою базою як в житті, так і в професійній сфері.

,

дуже хороший навчальний заклад! особливо факультет психології!!! чудові викладачі ..... поступайте,хто бажає - непошкодуєте!!! так триматися універу!!!!

,

хороший універ,але без виродків не буває

,

класно на економічному факультеті!!!!!!!!!

,

думаю через 2 роки сюди поступити..надіюсь він ще буде працювати) думаю буде все гаразд з навчанням..хочу не розчаруватись у цьому ВЗН)

,

Вуз галімий знання нульові багато хабарників перспективи особливо після юрфаку ніякої скрізь одна тотальна корупція знання студента не ціняться лише давай гроші і тобі ставлять оцінки тому не раджу сюди поступати!

,

все гарно чітко,а коли близько до випуску то завалюють по повній,і виганяють на останній сесії.юр.фак. Ось так.(

,

Самохвалов-найкращий!!!!!!!!! вуз суперовий хто вагається вступати чи ні раджу навіть не вагатись!!!! говорячи про економічний факультет навчатись неважко. я жодного разу не пожаліла що вступила саме сюди!!!!!

,

Закінчила ВНЗ у 2001 році. Знання нам давали дуже добрі. Хто хотів - той вчився. Які тоді були хабарі?! Поступали у "девяності". Що це були за роки, думаю, багато хто знає. Але вчилися, було весело і добре. Не ставлю пять зірок тому, що були і є ВУЗи які значно потужніші. Не можна прирівнювати юридичний факультет, наприклад, Франка, Шевченка тощо. Хороший навчальний заклад. Своїх дітей віддала б туди на навчання.

,

знаю, щоб поступити, треба ДУЖЕ багато віддати зразу!!!!!!!!!!

,

В наступному році хочу поступати в ЛДУВС =) Надіюсь все вийде)

,

плануєте поступати на платне, рекомендую обрати інший ВНЗ

,

Шановні друзі!!!!!!подивіться правді в очі!!!після прочитаних коментарів сформувалося переконливе враження що Вам заліки ставлять за Ваші записи!!!а направду туди поступають ті хто незумів поступити в нормальні ВНЗ(або не записався на тести)!чи не так?подивіться на свою правильність написання слів!!!!ганьба!!!!!але мені вас шкода,ви ж зазомбовані ....!!!!

,

Наступного року буду пробувати поступати на юридичний.. Читаючи всі коментарі я зрозуміла,що ВНЗ просто супер.. Мені дуже сподобалося що там легке навчання і хороші викладачі...

,

майбутні курсанти , якщо ви думаєте що тут легко навчатися ви дуже сильно помиляєтеся , Ви станети людьми в пагонах на яких буде дуже велика відповідальність . вам потрібно буде забути школу , мамині вареники і т.д . Дуже тяжко буде привикнути до залізної-дисципліни ,1 і 2 курс ви будете навчається на НТЦ " Верещиця " полігоні . Якщо будете добре вчитися і дотримуватися дисциліни додому будете їхати часто . Вільного часу у вас майже небуде . Бажаю успіхів .

,

найкраща бурса!!!!!

,

Хлопці та дівчата! Ви б краще граматику та орфографію підтягували. Я таких помилок у ваших текстах надивилася...Бачу одразу-майбутні захисники. Хоч з хабарями б шкільну писанину підтягнули.

,

Найкращий універ!!!Факультет психології і його викладачі чудові!=)))

,

перші хабарники в місті

,

дійсно хороший універ навчаюсь вже 3 роки задоволена, ні разу себе на думці не злапала,що я про щось жалію,дуже задоволена,поступайте ....=)))))

,

Планую туди поступати на юридичне.. в 2013-2014 році..дуже надіюся,що поступлю

,

Мрія)

,

Класний універ! Давно мріяла вступити на факультет психології і вступила, прицьому нікому нічого не платила! І за сесію жодного разу не платила, треба хоча б бути присутніми на парах, і викладачі і так поставлять "зарах"! Викладачі на психологіі офігенні, декан суперовий! Вступайте, не пожалієте!!

,

samui vziatochnui yniver!!!!!!!!!! викладачі намагаються завалити якомога більше студентів! а методисти беруть гроші і розказують тарифи на все!!! корупція в мвс процваітає

,

Дійсно класний заклад... Нешкодую що поступав... поступайте непошкодуєте...))

,

супер

,

ВУЗ супер,дуже хочеться там навчатися!!!

,

поганий

,

По словам класний ВУЗ.Думаю поступити

,

ЛьВДУВС - - - The best!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Мені сподобався цей ВУЗ,надіюсь що я буду тут навчатися)))))

,

Університет чудовий, викладачі дуже хороші, людяні, гарно викладають! А той, хто пише про нього найгірше- це люди, які не вчаться, прогулюють просто тягнуть з батьків гроші. Запамятайте - той, хто вчиться від нього нічого ніхто не вимагає! Універ так тримати!!! Ти найкращий!!! А той, хто пише про нього погано хай пасе коні!

,

чудовий університет! там навчається моя дочка на психології, дуже задоволена! дякую !

,

ВУЗ суперський....якщо є бажання вчитися,то проблем із сесією небуде,і башляти нетреба буде!!!на собі перевірено!!

,

Це хороший заклад,де ти зможеш отримати грунтовні знання.Звичайно хто не хоче навчатися,тому і в Оксфорді також буде недовподоби....=)))))

,

не раджу нікому сюди поступати, пошкудуєте раз і на все життя. Зіпсуєте собі 5 років життя. Навіть носа свого туди не потикайте.

,

Бурса натуральна не раджу Вам усім туди вступати.

,

Народ, що ви пишете дурниці,що це поганий заклад.Він поганий для тих хто не хоче вчитися,тому як що ви тупі то краще не поступайте в МВС і не пишіть дурості!!!

,

Я хочу тут навчатись....

,

Дуже хочу ,щоб поступив мій син !!! І він цього хоче .

,

Навчаюсь у цьому ВНЗ. Він СУПЕР)))

,

Чудово....

,

вчився мій брат. тепер навчаюся я на економічному (1 курс) дуже подобається, рекомендую

,

ааа..моя мрія наступного року поступаю! сподіваюсь поступлю!

,

ВУЗ є досить пристижним і надає хороші знання!!.. Говорю це з власного досвіду!!. Вчусь на юрфаці і абсолютно задоволена! Більше того ЛьДУВС перманентно розвивається та покращується! А на рахунок взяток, то скажу прямо, що кожен хто захоче прохалявити і забє буде платити але якщо вчитись то проблем з взятками не повинно виникнути. Викладачі дуже ясно й доступно пояснюють матеріали лекцій. І з роботою більш простіше. Єдине що в СБУ не конче хочуть брати а так то в міліцію можливо йти працювати! Так що вступайте в наш ВУЗ і ви не промахнетесь! Удачі всім абітурієнтам та студентам)

,

Один з тих ВУЗів, де більшість питань вирішується грошима... Де студентів перетворюють на жорстоких конкурентів... Де викладачі не поважають їх... Вчитися там дуже важко, так як, весь час, всі сили та та енергія залишається у ВУЗ...

,

легко вчитись, корумпований з ніг до голови.

,

бурса непре,а викладачі бомба кращих точно ніде нема.....

,

Бурса люкс!

,

якщо ви вступаєте, для того щоб вчитись і отримати дійсно знання то не раджу, халява повна тільки штани даремно 4 роки будете протирати

,

ВУЗ супер, хороші викладачі))) Я рада, що закінчила саме цей універ! ЛьДУВС - THE BEST!!!

,

Моя мрія..........!!!

,

ура я поступила,на економічний факультет,"фінанси і кредит".....перший курс...

,

Мені дуже сподобалось)

,

не такий вже гарний ВУЗ як тут пишуть((((((((((((

,

вуз хороший

,

найкращий універ!!!!!!!!!платити не треба ,якщо вчишся ,а коли ти тупий то прийдеться плати всюди!!!!!!!!!!!!

,

ВУЗ нічо так але багато пантів((((((((((((

,

Університет супер!!!!!!!!!!

,

Люди? Про що ви говорите? Платне навчання за рік на економічному коштує 5 тисяч а не 14! звідки ви таке взяли? Взятки беруть, але не такі як у Франка. А хто вчиться, той взагалі ні за що не платить!)))

,

Супер, неможу дочекатися до вступних екзаменів......

,

поганий вуз....щоб сюди поступити потрібно або багато грошей або знайомих...переконалась цього року((((((((((

,

Очікувала набагато більшого...я розчарована після вступу сюди.....хто прагне отримати якісь знання.....то це марна надія.......халява повна......не навчання ,а відпочинок......це жахливо ..все має бути строгіше і серйозніше....

,

Дибільний універ! Корумпований з ніг до голови!!!!

,

Навчаюсь із задоволенням, університет хороший!!!

,

Універ просто супер ..Я дуже задоволений що тут навчаюсь...

,

best)

,

цей універ найгірший з усіх вузів україни . чи не так!

,

що я хочу вам сказати друзі, пробуйте поступайте, але там зараз шалене пекло платне навчання 14 тисяч гривень , а щоб поступити на державне потрібно ..... куди більше ... дуже розчарувався в цьому.. планував туди поступити але тепер поняв що це нереально.... без грошей

,

Університет чудовий ! Не жалію що тут вчуся!!! Всі сесії, оцінки, модулі здаю власними силами і без ніякої фінансової допомоги! Тож ті, хто погано пише про наш університет, то просто завидує нам, що ми тут вчимося! ЛЬДУВС найкращий, курсанти - the best))))

,

Наш син навчається в універі,судячи по тому як він змінився за короткий період часу,викладачі вміють знайти підхід до курсантів,ми задоволені.Бажаєм викладачам та університету плідної праці.Так тримати.

,

ЛДУВС найкращий універ...дуже задоволена, що тут навчаюсь!!!! так тримати!!!!

,

самий класний універ

,

факультет психологии -удивительный факультет,знания которые дают в нем практичны и продуктивны.предметы,которые читаются жизненно необходимы,непонимание того что хотят донести преподаватели приводят к не верным выводам относительно качества преподавания.кому не дано-ищут причину,но не в себе ,а в ком-то. благодарность факультету и преподавателям,которые не учат,а стимулируют к желанию учиться.факультет относительно молодой,но с БУДУЩИМ!

,

бурса галіма))) зато сесія не дорога ( порівняно) юр фак - ебанашкі... курсанти - мусара майбутні бред ондим словом

,

непогано....але справді цей універ не такий і вже класний як це виглядає чи як кажуть...там все купляється...лише є винятки з деякими викладачами....а на рахунок перспективи на майбутне можна про це і не думати(((

,

ЛДУВС-моя мрія.Цього року планую поступити на підготовку слідчих.

,

Вуз просто супер

,

Вчитись легко,i взагалi ЛДУВС просто супер

,

Закінчую ЛДУВС, вступила сама, без грошей!!! Вчаться тут різні люди, а не діти міліціонерів і тих, хто має гроші!!! Знання - це справа кожного, хочеш знати - вчи... Ніхто тут не заставляє платити!!!

,

супер

,

це найкращий вуз зі всіх у Львові.

,

Дуже люблю наш ЛДУВС! Скучаю! Дякую за прекрасні роки навчання!!!!!!!!!!!!!!!

,

він мені вже як рідний.факультет психології

,

Класний вуз......... говорю як студентка!!!!

,

ВНЗ справді супер))) ОА -12 - ми найкращі!!!!))))

,

дуже класний

,

Класний університет

,

дуже шкодую, що змарнувала 4 роки на факультеті психології. Таке враження що викладачі самі вигадують дисципліни, таких нема в інших закладах. перспектива на майбутнє- нуль. Продовжити навчання в іншому закладі нереально, пропонують знову на перший курс. ЖАХ!!! Але можливо комусь подобається.

,

Супер))

,

супер

,

ЛьвДУВС- мрія кожного студента.Поступайте сюди,хоч тут і сувора дисципліна,але потім ви будете справжнім фахівцями даної справи.

,

МВС-супер.В цьому вузі ти отримаєш грунтовні знання,а особливо з юридичних дисциплін.Хто хоче бути хорошим юристом поступайте в цей універ.

,

навчання легеньке але дисципліна !!!) але ВУЗ best

,

Класний вуз!!! Надіюсь я туди поступлю

,

я розчарована у цьому Вузі.........вчитись легко......а перспективи ніякої.

,

Унівепситет IV рівня акредетації!!!!!!!!Можна знайти справжніх друзів, навчитись розумітись в людях!А в інших університетах цього не вчать!Тому поступайте,і ті хто твердо розуміє чого хоче не розчарується!!!!!!!:)

,

Класний вуз дуже хотів позтупити минулого року але не вийшло забагато грошей хотіли) цього року буду пробувати на заочно.

,

недобрий вуз а особливо факультет психології шкодую що потратила 4 роки. Декан добре що свою доцю вивісив. А так нізким нерахуєтся. Там є достойніші люди на керівну посаду а не цей підлабузник. Дивлюсь на нього аж верне і не тільки мене.Но рахунок хабарів то ніхто невимагає хоч даєш хоч ні

,

люблю його!!!!!!!

,

Найкращий факульткт, це факультет з підготовки слідчих, тут навчають суперові викладачі, а саме викладачі кафедри Кримінального процесу :)))))))))

,

Університет суперовий і викладачі кльові,.Трапляються правда курсанти які не тямлять куди вони попали, але провчившись 4 роки я можу сказати точно, це найкращі 4 роки , які були в моєму житті.

,

Університет-супер, особливо викладачі кафедри Кримінального процесу!

,

провчившись в цьому універ. можу сказати нічого доброго в ньому нема.

,

таке всі хороше пишете про цей вуз,та там таке саме як у всіх вузах......хабарі...туда поступають діти міліціонерів....або батьків які мають дуже великі гроші.....тому нераджу сюди вступати...психіка поїде....чесно кажу.

,

Дорогі друзі! ВУЗ прекрасний для людей які не хочуть вчитись і мають гроші заплатити за сесію. Звичайно є викладачі які цінують твої знання, але їх нажаль 15%

,

тут дисципліна залізна, але вона того варта через 4 роки вдіти офіцерский мундир пагони лейтенанта і служити країні, випустившись станете загартованими сильними, що фізично, що морально, одним словом важко але воно того варте!

,

в цьому ВНЗ навчаються одні клоуни, офіцери - шакали, за гроші їх можна послати, за гроші можна в наряд не йти, за гроші можна оцінку купити і диплом, дівчат там нормальних нема - самі аблюди, і саме головне, що я там навчався - можете уявити як мені було там важко. Нікому не раджу туди поступати навіть за бесцінь.

,

Класно навчатись у цьому універі

,

Универ непоганий для тих хто не хоче вчитися, але потрiбно мати грошi!!!! Мiй хлопець там навчэться i маэ 56 пропускiв i все нормально, навiть маэ 3 залiки автоматом!!!!!)))))

,

ЛьвДУВС найкращий універ світу.Що мєнтовня то не універ. Франка.

,

Класний універ!!!! Викладачі супер!!!!

,

ЛьвДУВС найкращий в Україні. А особливо юридичний факультет, на ньому навчаються найгарніші дівчата.

,

випускник ЛДУВС мені сподобалось

,

ржунемогу!!! скільки тут лицемірних, наївних ідіотів! корумпований, з відсутністю організації навчання та особливо практики. дипломи ніде не визнають. цирк!!!! якщо ви мазохіст - вам сюди!:)

,

Універ-супер.Верещиця- The best))))))Перевірено

,

Дуже хороший університет!Викладачі супер!

,

Самий кльовий унівєр на світі, а особливо ПСИХОЛОГИ (курсанти) МВС-the BEST:)

,

народ тут класно вчитись)))викладачі кращі чим в ун.Франка.................перевірено))))

,

В нас на економічному дуже хороші як викладачі, так і методисти. Люблю вас!!!!!!!!

,

мені не повезло я не поступив куда я мріяв МВС((((( в найкращий вуз Львівщини

,

Вуз то класний, але немає магістратури на фінансах - а це дуже погано, і ми змушені пробиватись в інші заклади.

,

Найкращий в світі універ! Я там невчаюсь!

,

Це найкращий ВУЗ......люблю його:)

,

ЛьДУВС кращий

,

цей університет, ососбливо коли ти курсант вчить жити а деколи і виживати. і за це я йому дякую.що завдяки ньому я подорослішала)))))))))))) а так тут дуже добре, люблю його ..........

,

МВС-це круто.МВС-це супер.БЕМС-найкращі в МВС!!!!!!!!!!!!!!

,

Супер, це справді круто тут навчатись!!!!!!!

,

ВУЗ нормальний, і якість отриманих знань також на достойному рівні, не жалкую що в ньому навчався

,

Дуже подобається цей вуз.хочу вступити. скажіть чесно без хабара реально вступити на безкоштовне? (не думайте, що ддумаю погане,але просто всі знайомі)

,

Універ супер- мене пре...Юриспруденція the best. Викладачі оф.........нні ..Правда попадають і браковані...........буває

,

Як на мій погляд,для кожного свій універ кращий! В усіх дизайн супер,викладачі норма,студенти прикольні! Хоч я тут і не навчаюся,мені універ подобається,люди в ньому також! Якби ще після його закінчення мєнти (і інші спеціалісти) не були довбойобами,то було б вашпє заєбісь......................

,

Класний універ!

,

Наш університет найкращий!

,

Класний університет, а викладачі взагалі"бомба"..... Ніскільки не шкодую що поступив сюди........

,

а я закінчила цей універ декілька років назад, він класний а зараз на роботі пекло!!!!!!!!!! Так що вирішуйте самі.................

,

Все вроді нормально,але спорту мало приділяють уваги-чесно.

,

Та так може бути тут легко вчитись...

,

Я вже курсант цього університету.Я впевнений що цей ВНЗ просто супер!Вітаю зі вступом всіх курсантів 1-го курсу2010!!!

,

нічого особливого, звичайний вуз........... хіба що економія на одязі!

,

Магістратури на обліку і аудиті, фінансах немає. Навіть диплом бакалавра нормально видати не можуть

,

ВУЗ пальонка!!!!

,

Я очікував більшого! Закінчивши 4 курси, я прямую до іншого універу.

,

ВУЗ супер

,

Я студентка 2 курсу (менеджмент) і гордо можу сказати,що наш університет найкращий.Викладачі супер. Мрія кожного студента. Вступайте,не пошкодуєте!!!!!!!

,

Я студентка-магістр економічного факультету університету, і хочу сказати, що НАШ університет найкращий, викладачі-супер, тут готують справжній фахівців, спеціалістів з забезпечення як національної безпеки,правопорядку, так і спеціалістів з забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємств, установ та організацій!!! всім абітурієнтам рекомендую!!!!!!

,

бурса з бурси!!! Другий ВНЗ після Комерційної академії, де все купується і продається!!! Знання у студентів практично відсутні. Люди на третьому курсі економічного факультету не знають як виглядає баланс!!!! позор!!!

,

класний універ

,

Тут найкращі студенти!))))МВС-the BEST:)

,

супер

,

так собі(( могло б бцти краще)

,

прото супер університет,як мені повезло що я там навчаюся.

,

Університет-просто супер!!!!))

,

Дуже гарний університет.гарні викладачі.мені дуже інтересно навчатись

,

ВНЗ так собі! ніякої дисципліни!!рекомендую всім охочим вивчати юриспруденцію вступати в ЛНУ ім.Ів. Франка

,

найкращий Університет!!! і дуже хороші викладачі на економічному факультеті!!! Головне старатись і навчатись!!! Все залежить лише від студента! :-)

,

ЛьДУВС!!! Я пишаюсь, що тут навчаюсь!!!)

,

МВС- the best )))))))))

,

зараз там так добре, але раніше там було не так солодко

,

мы всегда на несколько шагов впереди всех) может и слишком самоуверено,но зато истинно так)

,

туди дуже важко вступити

,

он лучший из самых лучших и я здесь учусь

,

найкращий вуз в україні.знаю томущо там вчуся!!!!!!

,

Bуз клaсний. Прaвдa спoчaткy вaжкo, тa нiчoгo - втягнeтecь:) Нo взaгaлi тeрпимo... Слiдчi - ми BEST!!!

,

Цей ВУЗ кращий з кращих. Так тримати, респект!

,

супер лдувс

,

Народ ВУЗ класний

,

Це один з найкращих ВУЗів і знаходиться в одному з найприкрасніших міст України. Там вчився мій брат. І вчитися в цьому ВУЗі - моя мрія! Надіюся в цьому році я там вже навчатимуся!

,

Накращий вуз у світі+викладачі також!!!

,

Супер, І викладачі нормальні!

,

Вчуся на психологічному. Задоволений!

,

ВНЗ- найкращий, планую туди поступити!!!!!!!!)))

,

ВНЗ - класний, дорогувато правда

,

ЛДУВС це СУПЕР!!!Я більш,як задоволений,що тут навчаюсь!!! Попробуйте і непошкодуєте бо знаю сам по собі! СЛУЖУ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ! Слава Україні і міліції!

,

нормальна бурса

,

Відмінний університет,чудові умови для навчання.На мій погляд, спробувати свої можливості в цьму навчальному закладі,не завадмть нікому.

,

Я зараз навчаюсь у Юридичному ліцеї ім. Ярослава Кондратьєва КНУВС... Після чого надіюсь поступити у чудовий університет ЛДУВС. Мені розповідали, що він просто супер...

,

суперовий

,

зе бест!!!!!!

,

Правознавство на першому курсі економічному факультеті викладає найкращий викладач!!!!!:)))) Шкода шо доведеться прощатися з цим предметом...(((

,

МВС - the best

,

Наш вуз ліпший з ліпших))))

,

Вуз кращий з кращих, кажу вам, як студент цього вузу, особливо ВЕРЕЩИЦЯ THE BEST!!!

,

класний вуз))))))))

,

Класний вуз!!! Надіюсь я туди поступлю)

,

Наскільки я знаю там класно .....бо я там вчуся зараз на верещиці.....на Факультеті з підготовки слідчих!!

,

цей ВНЗ зе бест!!!!!!!!!!!!!

,

супер

,

супер

,

Покищо не розчарований )))))))))))))

,

Класний Вуз!!!!

,

Найкращий ВНЗ!!!!!!!! P.S. Кажу,як студентка_))

,

Підготовчі курси прикольні,надіюсь вчитись тут класно

,

Найкращий в світі вуз!!!!!!

,

Суперовий ВУЗ

,

Клёвый ВуЗ,я там учусь,дисциплина-железная!!

,

Класно!Сподіваюсь я вступлю у цей вуз

,

супер внз


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) у Львові, а також коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові