Первомайський політехнічний інститут національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (ППІ НУК)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

3000
студентів
34
кандидати
наук
11
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Інженерно-економічний факультет

 • технологія машинобудування;
 • двигуни внутрішнього згорання;
 • облік і аудит;
 • економіка підприємства.

Абітурієнтам

Підготовчі курси: тел. [відкрити контакти](05161) 5-81-51.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](05161) 5–81-51.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](05161) 5–81-51.

Про ЗВО/ВНЗ

Інститут засновано у 1961 році.

Первомайський політехнічний інститут є вищий навчальний заклад, в якому в повній мірі втілена в життя державна програма ступеневої підготовки фахівців.

Маючи відповідні ліцензії, інститут надає можливість отримати атестат про повну загальну середню освіту, свідоцтво кваліфікованого робітника, диплом молодшого спеціаліста, бакалавра та спеціаліста.

Інститут забезпечує потреби підприємств, установ, організацій міста та регіону спеціалістами необхідного рівня та в значній мірі вирішує соціально-економічні питання населення.

Інститут має сучасну матеріально-технічну базу, яка дозволяє проводити навчально-виховний процес та наукові дослідження на рівні державних вимог.

Інститут має власне видавництво, яке в значній мірі забезпечує студентів навчальною та навчально-методичною літературою.


Відгуки

52
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Мне выпала честь учится в колледже на отделении правоведения. И я хочу сказать, что ни разу не пожалел о о своем выборе. Прекрасные преподаватели дали знания о юриспруденции. Честно говоря, хочется вернуться назад во времени и повторить свою учебу в стенах колледжа-настолько это было прекрасно!!

,

Мяко кажучи низькуватий рівень. Я навчався в коледжі і після закінчення поступив в інститут. Спочатку нас кидали із однієї кафедри на іншу, а потім взагалі перепрофілювали спеціальність на іншу. Вирішення соціальних питань на низькому рівні. Бухгалтерія працює погано. Неможливо дізнатись чому приходить студентам різна стипендія. Скажу коротко і зрозуміло. В коледжі вчать добре, але якщо заплатити то можна забити на навчання і взагалі не ходити. В інституті порівняно із коледжем не навчають взагалі нічого. Весь цей час займався "самонавчанням" в галузі мікроелектроніки, робототехніки та інженерії і сам більше дізнався ніж мене там навчили. Займався розробкою лабораторного обладнення для навчання студентів, адже ніякого робочого обладнення там немає. Висновок: якщо нема альтернативи, або потрібний лише "папірець", тоді цілком звичайний навчальний заклад як і в інших містах, але рекомендувати його я не можу.

,

Родной политех подарил самые незабываемые и прекрасные дни обучения в нем. Вуз очень хороший, отличный преподавательский коллектив! С ув. выпускники отделения ДВС, 2013 год выпуска.

,

Проучился в этом Вузе 4 года/2013 год выпуска на родном отделении ДВС.Что могу сказать,Вуз хороший поступайте не задумываясь.Сколько хороших и добрых воспоминаний осталось..Хорошие и отзывчивые преподаватели!.Политех дал путевку в Жизнь и спасибо эму за это..Всегда скучаю и буду скучать по Родным стенам Политеха..!!

,

никому не советую этот вуз, зря потеряете время! и деньги


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Первомайську, а також коледжі в Первомайську, робота в Первомайську