Полтавська державна аграрна академія (ПДАА)

Полтавська державна аграрна академія (ПДАА)


 • Полтава · вул. Сковороди, 1/3, 36003
 • (053) 250-02-73
 • pdaa@pdaa.com.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, спеціаліст, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1920 році. Статус державний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

5781
студент
335
викладачів
229
кандидатів
наук
33
професори
і доктори наук

Спеціальності

Факультети

 • Агротехнологій та екології
 • Ветеринарної медицини
 • Економіки та менеджменту
 • Інженерно-технологічний
 • Обліку та фінансів
 • Технології виробництва і переробки продукції тваринництва
 • Підготовчий факультет для іноземних громадян

Про ЗВО (вуз)

Сьогодні Ви стоїте перед серйозним вибором, від якого буде залежати Ваше майбутнє – це вибір професії. Полтавська державна аграрна академія сьогодні – це потужний навчальний, науково-просвітницький, культурний і молодіжний центр Полтавщини, що відповідає сучасному рівню вищої освіти, сприяє розвитку аграрного сектора держави, національної культури, формуванню еліти українського суспільства.

Територія студентського кампусу академії

Знаходиться у центрі міста Полтава та має потужну матеріально-технічну базу:

 • 5 навчальних корпусів,
 • 6 гуртожитків,
 • корпус для дозвілля студентів,
 • спортивно-оздоровчий табір
 • потужний інформаційний центр,
 • їдальня, 4 буфети,
 • спортивні зали,
 • 2 спортивні майданчики

Чому саме академія?

Лідер аграрної освіти і науки

Щороку академія випускає близько 1000 кваліфікованих фахівців серед яких є відомі аграрії - Герої України, успішні бізнесмени, політики, громадські діячі, банкіри та просто успішні люди.

Студентське містечко

Академія має комфортне унікальне студентське містечко, територія огороджена, охороняється та оснащена зоною вільного доступу до мережі інтернет - WI-FI.

Мистецьке життя

На території академії діє понад 10 гуртків художньої самодіяльності, 4 з яких носить звання "Народного", академія має власну "Школу КВН".

Студентський інтерактив

На території академії працює студентське радіо - "Студхвиля FM".

Академія має власний ТВ канал.

Спортивне життя

Ми маємо: спортивний ігровий зал, три зали атлетичної гімнастики, зал для занять аеробікою, два зали гирьового спорту, шаховий зал, тренажерний зал, борцівський зал 500 м2, майданчик «Здоров’я» та спортивний майданчик зі штучним покриттям. Працюють секції: з волейболу, баскетболу, футболу, міні-футболу, ґандболу, боротьби, легкої атлетики, пауерліфтингу, настільного тенісу, плавання, кульової стрільби, ОФП, веслування на байдарках та каное, гирьового спорту, аеробіки.

Міжнародна співпраця

Академія співпрацює з понад 40 університетами, установами і організаціями з 20 країн світу. Студенти можуть "з нуля" вивчити або покращити рівень знань з таких іноземних мов як англійська, німецька, польська у "Мовному центрі" нашої академії. Починаючи з другого курсу мають можливість проходити ознайомчу закордонну практику або стажування у Швеції, Фінляндії, Норвегії, Данії, Польщі, Угорщині, Австрії, Швейцарії, Німеччині, Нідерландах, Франції, США, Канаді і навіть Австралії та Новій Зеландії.

Досвід багатьох десятиліть доводить, що Полтавська державна аграрна академія була й залишається флагманом науки з європейською якістю української освіти. Полтавська державна аграрна академія запрошує до своєї дружньої родини всіх, хто хоче отримати якісну професію майбутнього.

Упевнені, що кожен, хто буде навчатися у нашій академії, досягне своєї мети, а ми йому в цьому обов'язково допоможемо!
Відгуки113

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Училась год на специальности Международные экономические отношения . Что могу сказать: кто хочет учиться тот будет кто не хочет платит или отчисление. Преподаватели в большой части лояльные , идут на контакт . Впрочем как ты относишься так и к тебе. Деньги берут как и везде но это только по твоему желанию никто прямо говорить сколь нужно положить за экзамен не будет. Общежитие : жила в 5-м . И это просто ужас . Душ один на 9-ть этажей , туалеты на каждом блоке как и кухня но сами плиты с 8 работают 2-3 в лучшем случае. Есть тараканы , состояние комнат зависит от тебя но в многих нет даже нормальных окон . Сдают на ремонт каждый год и не уборщицу но от первого результата ноль . В душе нет даже шторок , многим думаю не приятно купаться при народе на мой вопрос почему нельзя сделать шторки мне ответил комендант " а у тебя что не такое как у всех?" . За пьянки вам ничего не скажут ну если вы конечно не разбудите коменданта в три ночи своими песнями с колонки .

,

На ІТФ на пари ходить 10% студентів, всі інші на індивідуальних графіках. Без грошей жодна оцінка не ставиться. Самі ж провокують. От таке навчання.

,

Універ то непоганий, але половина викладачів на купованих дипломах.

,

Навчаюсь на 3 курсі ІТФ. Жодного професора не бачив. Дуже б хотілось побачити.

,

так-собі, конвеєр по виробництву кривих рук.....

,

Рот закрывать и глаза замыливать очень хорошо умеют. Обучение никакое, школы нет своей. Учусь сам.

,

так собі універ...

,

Сын заканчивает 2 курс обучения. За два года проявления коррупций не было, хотя когда читали отзывы, очень волновались.

,

Нормальное заведение, идеального ничего не бывает. Кто хочет научится - научится! :)

,

Закінчив цей вищий навчальний заклад. Вчився на трійки. Заледве знайшов роботу через завищену самооцінку.

,

Здобула повну вищу освіту в Полтавській державній аграрній академії. Проявів корупції на собі не відчула. Рівнем здобутих теоретичних знань та практичних вмінь задоволена.

,

Закінчив Полтавський державний сільськогосподарський інститут. Багато років поспіль працював механіком сільського господарства.

,

Закінчив Полтавську державну аграрну академію, коли вона була ще Полтавським державним сільськогосподарським інститутом. За спеціальністю не працював жодного дня.

,

Тихе корупційне болото

,

Получила диплом в этом высшем учебном заведении. Ещё училась в ПГПУ. С двумя высшыми образованиями с трудом работу нашла с зарплатой в 1500 гривен в месяц. Хорошо училась. Все года учебы упорно сидела за учебниками, а также готовилась к зачётам и экзаменам.

,

Здобув у Полтавській державній аграрній академії повну другу вищу освіту в галузі державного управління. Викладачі та студенти мають високий рівень теоретичної та практичної підготовки. Приємно вражає повна відсутність корупції.

,

Нікому не рекомендую аграрну академію, мало релевантних знань надають студенту, викладачі перевищують свої повноваження: воні собі дозволюють кричати на студентів, цькувати їх та ображати. Знаю одного викладача який в перший день знайомства сказав, що вона предмет свій не знає і сама його вивчала на другому курсі коли навчалась в ВНЗ. Корупція процвітає. Не рекомендую аграрну академію в місті Полтава.

,

Нічому не учать. Корупція. Не рекомендую.

,

Академія прекрасний навчальний заклад. Закінчив син перший семестр і нікому нічого не платив, навіть натяків таких небуло. Люди не вірте у різні наклепи, я дуже рада, що син вступив саме до академії. Дуже достойний навчальний заклад. ФЕМ найкращий факультет!!!!

,

Сын учится на первом курсе "Ветеринарная медицина". Очень доволен! Много интересных мероприятий. Преподаватели очень внимательные. Есть горячая вода в душе общежития.

,

потравіть тараканів у гуртожитках, 21 століття на дворі, чому це нікого не цікавить. жах твориться

,

Академія найкраща, син навчається на ФЕМ і йому дуже подобається. Кожного дня якісь заходи проводяться. Студенти не перевантажені завданням. Я дуже рада, що син навчається саме тут. Дякую адміністрації.

,

Это просто ужасное учреждение. Родители не отпускайте своих детей в это учреждения пожалеете. Душ с 8-ми этажного здания один, находится на первом этаже (общий) мальчики и девочки купаются в одном душе . Без всяких кабинок. Короче говоря прошлый век . По-разному времени.(хоть на этом спасибо) Девочек семнадцатилетних вновь поступивших, подселяют к мальчикам 3-4 курса( Также тараканы очень хорошо чувствуют себя в этой среде) их там очень много) Комнаты очень ужасные 3-4 чел на 20м/кв. Также приветствуется взятки

,

заклад пристойний, має багато студентів-платників, але який жах твориться у гуртожитках!!!!! Невже неможна створити нормальні умови? Душ на першому поверсі за розкладом! Якщо ти проживаеш на 6, то повинен мокрий іти! І який це душ: одна велика кімната без перегородок. Можна ж якісь пластикові зробить чи хоч шторки повісить. Що це за радянський союз? Чому не можна зробити душові кабіни на кожному поверсі? Чи схотіли б викладачі, аби їхні діти так жили? Прохання до адміністрації, зверніть увагу на цю проблему

,

Кращий учбовий заклад в Полтаві. Гарні фахівці, викладачі. Факультет менеджменту надає ті знання, які реально знадобляться в розвитку підприємництва. Бухгалтерія як скрізь - не привітна.

,

Провчився 5 років в ПДАА, ні разу, ні кому, ні за один предмет не заплатив. Отримав диплом з відзнакою. Всі розмови про "корупцію" - підла брехня лінтяїв, яким простіше "відкупитися", аніж навчатися і ходити на пари. Спочатку весь семестр гуляють, на заняття не ходять, потім під час сесії починають "мутити" - "а давайте как-нибудь договоримся", "а может, помощь кафедре?", "а мені треба "срочно" здать... " і т.п. Я жодного разу не можу пригадати, щоб хоч хто-небудь з викладачів вимагав хабар.

,

Хороший навчальний заклад.Той,хто хоче щось знати - буде вчитись сам,а кому не цікаво...той платитиме за кожну сесію.Я навчаюсь на 3му курсі ,спец.агрн.та екології,викладачі хороші,дають прекрасні знаня.Щиро дякую за їхню нелегку працю для нас,студентів.

,

Агрофак - це.... Особливо Ботаніка!!! Думаю ви мене зрозуміли.

,

Полтавська державна аграрна академія була й залишається флагманом науки з європейською якістю української освіти .... але хочу надати прокоментувати користувача "механик" - не почалася, нова ера, а продовжується з новою силою!

,

Академия для колхозников, шлак полнейший!

,

На сьогодняшній день у академії почалась нова ера збору "бабла" з усіх. Звільняють багато людей, "добровільно" за недогуляну неоплачувану відпустку повертають гроші "налом" у бухгалтерію. Мабуть Новий рік пойшов вдало. Не рекомендую.

,

Закончила ВУЗ в 2000 году. Кто хочет учиться - учится, кто не хочет - платит деньги. Прекрасная база для обучения есть, нормальные преподаватели тоже. Желаю всем успехов!!!

,

Я навчався на двох важких факультетах. Агрофак і економіки для мене вони рідні Велика подяка всім моїм деканам, їх заступникам, всим професорам, доцентам, викладачам. Кочерга А. А., Писаренко П. В., Галич О. А.- найкращі декани ПДаа. А Вам доргі студенти нинішні і колишні, моє велике прохання навчайтесь і необливайте брудом свою рідну аграрку і викладачів.

,

Абсолютно згодна з попереднім коментарем. Стіни в академії обвалюється. Стипендії - копійки (менше, ніж у інших). Нічому не учать.

,

жах ничему не учат,взятки берут,студентов експлуатируют в строительных целях,в общагах тёплой воды нет и зимой даже, у бурсе и то есть. НЕ СОВЕТУЮ НЕ ПОСТУПАЙТЕ СЮДА НЕ НАДО!!!!

,

Dobryj den vsim.korystujuczys nagodoju chotila b pryvitaty inzenernotechnologicznyj fakultet z jubilejem..50 riczczam z dnja zasnuvannja fakultetu mechanizacii,jakyj za svoju korotku istoriju vypustyv ponad 10 tys.vypusknykiv.sama zakinczyla cej fakultet v 2011 roci.bula pryemno zdyvovana prystupom vykladacziv do studentiv..kazdyj nas brav jak svoju rodynu..jak vnuka,jak syna,jak brata..chotilosa b podakuvaty vsim i kazdomu vid laboranta do profesora za znannja,porozuminnja,ljudjanist,vytryvalist..pyszajusa tym szo ja mogla buty czlenom ciei velykoi rodyny 5 rokiv..i zyczu Vam procvitannja,pobilsze novych i vdjacznych studentiv na fakulteti...DAKUJU!

,

Нарушают законы Украины - не учитывают результаты ЗНО. Да и так не солидно делать - заниматься гнусным маркетингом, как ПНТУ.

,

Закінчила академію у 2015 році. Це найкращий ВНЗ, що є сьогодні у Полтаві, впевнена, що пишуть різні погані коментарі представники інших університетів. Під час навчання була закордоном, жодного разу нікому і нізащо не платила. Якщо хочеш знати, тут вивчиш. Дякую академії та її викладачам за найкращі студентські роки. А ті хто пишуть різні недостовірні коментарі - краще займіться підвищенням якості навчання своїх універів, ніж писати на аграрку!

,

Аграрна академія сама жахливий навчальний заклад на агрономічному факультеті навчався вісім років після навчання на роботу невзяли. Викладають самі які самі нічого незнають.

,

учусь в этом вузе. денег нужно немеряно чтобы сдать сессию. раньше, если ты ходил, то можно своими силами сдать. сейчас так не получается. за знания молчу. если хочешь что-то знать, то нужно только самообразование. тут ничему не научат. если связей нет, то не стоит и думать сюда поступать. а то будете как я и много моих знакомых сидеть с дипломом который никому не нужен и в итоге идти получать второе образование чтоб найти работу.

,

В 2011 году по баллам чётко проходила на бюджет по результатам ЗНО на несколько специальностей, но работница аграрного прокричала: "А вы наши списки видели? Для вас только контракт!". Позже узнала, что в этом свинарнике коррупция невероятная. Например, поставят"Н"-ки, а потом, чтобы их закрыть, студент должен заплатить. Зайдя на территорию и не доходя до центрального входа, слышно вонь туалета и навоза. Не представляю себе подобное заведение в Евросоюзе, если в ЕС ничего подобного нет, а страна так туда стремится.

,

Учусь на ТВППТ! Преподаватели супер! Особенно Березницкий Виктор Иванович! Очень крутой препод!!!!

,

Навчаюся тепер уже на 2 курсі! Вступайте і ви не пожалкуєте!! І всі що говорять про корупцію, скажу вам так, якщо ви будете хоча б на пари ходити, то ви нічого ніколи платити не будете, а якщо ж нічого не вчити і не ходити то тоді ж і не скаржіться!! Навчатися не важко! Викладачі дуже хороші і завжди підуть вам на зустріч!!

,

Я закінчила даний ВУЗ у 2004 році. Згодна на всі 100% - тихе корупційне болото.

,

Люблю свою аграрочку)))

,

Училась с 1993 по 1998, по профилю первого образования не работала 12 лет(факультет аграрного менеджмента), но тем не менее, сменяя место работы попала в среду АПК. Полученные знания не подвели, отличное учебное заведение.

,

Для тех, кто хочет учиться - это отличный ВУЗ. Большая часть преподавателей - профессионалы своего дела. Кто хочет получить знания - не платят (за исключением оплаты контракта). Коррупция начинается с самого студента. Преподаватели поддерживают и идет на контакт. Весело учиться и есть чем заняться в свободное от учебы время. Достаточно мероприятий! Возможности раскрыть себя со всех сторон. Люблю аграрку!

,

При вступі писали тести і були тести з оним в нас 1 в 1 , але в результаті він бюджет я плат

,

Тихе корупційне болото!

,

Училась в этом вузе, очень благодарна всем преподавателям, так как они заинтересованы дать знания. Отдельная признательность преподавателям кафедр анатомия, эпизоотология,хирургия и акушерство, терапия. На 1-м курсе запомнилась экология, и справедливое отношение. Всем рекомендую.

,

Я тут навчаюсь уже шостий рік! ВУЗ дійсно хороший! Багато добрих та чесних викладачів. Але без грошей нікуди.... Мені одного разу сказали:" вибач пятірки розкупили!" Про заочників взагалі іншаі сторія. Якщо студент захоче скласти дисципліну сам, йому просто не дадуть!

,

Жах, з перших днів за все плати. А розцінки - ненажерливі!

,

за 3 года обучения в этом ВУЗе я не могу сказать о нем плохо. за исключением того что, иностранцам приходится тоже учится в украинских группах. это единственный минус. А так Аграрка классная для тех кто хочет учится и получить образование))

,

Ужасное учебное заведение! Если не знаете специфику этого вуза, то не поступайте сюда, ибо на бюджет не попадете!! Не знаю как приемная комиссия составляет списки поступающих и что у них работает вместо мозгов. Это недопустимо! Если человек хочет учится, знает, что у него будет работа по определенной специальности, но он не проходит на бюджет ,лишь потому что у него городская прописка, то это перебор уже( целевое направление могут выдать только если у человека прописка в сельской местности), учитывая то, что по зно у этого человека баллы намного выше, чем у тех жителей села. Правильтно, пускай в этом заведении учат тупых людей, которые станут плохими специалистами. Задумайтесь, сколько будет у нас неурожая в Украине, если укр. мову эти жители села с приоритетом, непонятного происхождения не могут сдать больше 140. Позор!!! Потом не жалуйтесь на то, что у нас страна не развивается. Приемная комиссия и этот вуз просто не хотят, что бы на бюджете учились умные, будущие специалисты.

,

Хороший вуз. Поддерживаю мнение о том, что кто хочет учиться тот выучит, и сдаст. А по поводу коррупции так люди просто не знают какая она в других уч.заведениях. Преподаватели на вет.факе офигенные и довольно справедливые.

,

якщо у вас є "блат" в ПДАА, то сміло вступайте! я, наприклад, перший курс ні однієї пари не пропустила, все вчила і злитіла із стипендії, а студенти, які цілий рік дурнею маялись- на стипендії, бо за них походили дяді і тьоті просили! не рекомендую! дуже жалкую, що тут навчаюсь! корумпований ВНЗ!

,

ТВППТ супер!!!!!

,

Супер вуз!!! И никакой он не взяточный! Если вы учится не хотите, то так вам и надо!

,

Багато чула гарного про академію! Вступаю до вас!!!!!

,

Я навчаюсь на факультеті Технології виробництва і переробки продукції тваринництва на 4 курсі. Студентські роки - найкращі у вашому житті, і ви в цьому переконаєтесь якщо поступите в нашу Аграрну академію!!! викладачі у нас хороші, деякі - не дуже, деякі - з своїм принципом, деякі - веселі і цікаві... взагалі, бути студентом аграрки - це круто! Бажаю успіхів!!!

,

Прочитавши всі коментарії аж самій захотілось вступити в цей ВНЗ)))

,

Закончила ВУЗ в 2012 году. Кто хочет учиться - учится, кто не хочет - платит деньги. Прекрасная база для обучения есть, нормальные преподы тоже. Желаю всем успехов!!!

,

Академия отличная , преподаватели требовательные но чуткие люди . Обучаюсь последний год на вет.факе . К академии претензий нет, но вот общежития это что-то. Особенно 4-Б . Лучше всего снимать квартиру, и нервы в порядке и деньги не на ветер.

,

я навчаюсь на ветеринарному факультеті!!!! предмети важкі,але цікаві!!!! викладачі веселі!!! тому всім рекомендую не поступати на ветеринарного лікаря!!!!!!!!!!!хай щастить майбутні студенти!!!!

,

там реально круто :)

,

Классный ВУЗ, сама там училась. Преподаватели стараються дать знания по максимуму Если будете посещать лекции, и хоть что то учить проблем не будет. А вот ботаника многих скосили из-за неё. Но таких не сговорчивых и принципиальных преподавателей не много. Поступайте, не пожалеете!

,

академия супер!!!!!!особенно вет.фак!!!!!!!

,

Закінчив академію у2011 році факультет механізації сільського госполарства! Дуже сподобалось навчання, сильна матерівло-технічна база! Учитись не дуже легко, але грошей не вимагають! Нехочеш вчитись тоді шукай можливість домовлятись! Незнаю правда як зараз навчатись,помінялося керівництво. Впринципі навчанням задоволений і згадуюю стенскі роки. Є можливість поїхати закордон після 2 курсу.

,

Лариса,не переймайся через ботаніку. Такий вже викладач...я здогадалась про кого ти. Не звертай на нього уваги. Я також пройшла через це,згадую з посмішкою.

,

Думала буде краще...( Ботаніка-предмет гарний,але викладач....!

,

В 1982 году окончил зооинженерный ф-т.Отработал почти 20 лет в Подмосковном совхозе по специальности.Не без оснований считаю,что ПСХИ-нет равных в подготовке кадров для с/х.Имел звание "Специалист 2-го класса",сегодня "Ветеран Труда",а это и гос.награды за мои знания.Колхоз "Прапор Коммунизма" Гадячского р-на,с которого я начал свою трудовую деятельность,висел на "Доске Почета".Для демонстрации работ профессора Балашова на ВДНХ в павильоне Животноводство был выделен отдельный сектор.И сегодня гордый,что я выпускник Орденоносного.Глубокий поклон ректору Добровольскому,проректору Фесенко,декану Тендитник В.С.(к стати Вл.Сергеевич даже помню номер Вашего автомобиля.00-02.Правда?).Твердохлебов,Чепуров,Левин.Многие уже не с нами.А вот те знания,которые Вы до нас донесли....Поклон ВСЕМ Вам ниже Земли.СПАСИбо.

,

поступила на перший курс економіки пвдприємства.....надіюсь буде легко і цікаво))

,

Я учился с 80 по 85 года потем временам небыло равных вузов по всем показателя отличные условия для получения оброзования сильный состав преподавателей хорошие традиции настоящая кузница сельскохозяственных кадров вы здесь найдете много друзей цените уважайте берегите

,

наслышана о вашем прекрасном ВУЗе,хочу поступить на вет.медицину,но не знаю какой предмет профильный(((...

,

Харьковский Национальный Аграрный Университет лучше!!!!!!-!))

,

у всіх вузах треба навчатися

,

Просто найкращий!)

,

ВУЗ просто отличный, я его закончила, и могу сказать, что тот кто пришел учиться, получит знания, а тот, кто пришел получить диплом на халяву, конечно же останется не довольный, так как деньги не всегда рулят!!! Нужно получить бумажку попроще, не особо напрягаясь, - идите, например, в копер. Аграрка- хороший ВУЗ!!!

,

Я теж навчався в академії, але скажу шо без взяток ніяк.

,

Я закончила финансово-економический коледж от ПДАА,и очень хочу учиться в академии.С коледжа очень много наших поступает,отзывы самые лучшиеЯ сейчас в декрете,но через 1-2 буду обязательно поступать,и только в академию.ПДАА-Лучший!

,

ПДАА - найкращий Вуз в Україні! Добрі чуйні викладачі, знання відмінні!!!

,

Это мой бывший сельхоз институт, зоофак выпуск 1962 года !!!! Он дал нам хорошие знания, многие заняли большие должности, институт супер !!!! Поступайте!!!!

,

люблю свою академию!она самая лучшая!

,

Дійсно, ПДАА -один з найкращих ВУЗІВ, який дає достатньо знань для перших кроків після навчання (звичайно, якщо цього хоче сам студент). Ну, а взятки -ніхто не заставляє і не вимагає тебе давати.

,

Супер вуз)))

,

Я навчалась з 2003 по 2008 рік на агрономічному факультеті, то скажу одне, що якщо небудете вчити та ходити на пари, то вам просто потрібно буде давати взятки, щоб не вилитіти пробкою з цього вузу, а так ПДАА достатньо кваліфікований навчальний заклад і не заслуговує на те, щоб його обвинувачували. Я дуже ним задоволена, викладачі дали мені відмінні знання, і за роки навчання я не віддала і гривні на взятки. Я зараз працюю на високій посаді по професії головний агроном по Луганській області в адміністрації і якщо мені була б дана ще одна можливість навчатися - я б вибрала тілики ПДАА!!!!

,

Учится там одно удовольствие! На пары вообще можно не ходить, так как прогулы там ничего не значат, это говорю я, студент 4 курса, ТВППТ. Но самое интересно - это то, что за 4 года учёбы я так и не нашёл ни одного препода, который бы не брал взятки!

,

Агрофак - ето супер факультет!!!!!!! Очень хорошие преподаватели!!!

,

очень нравиться академия! самая лучшая)

,

ПГАА - супер!!!

,

У минулому році році закінчив ПДАА за спеціальністю "Економіка підприємства". Дякую факультету економіки та менеджменту та центру кар'єри за допомогу у працевлаштуванні! А про навчання залишились лише приємні спогади :-)

,

Этот ВУЗ даёт не только знания, но и дарит друзей, а также в его стенах всегда легко и приятно. спасибо, что даёте путевку в жизнь. люблю часто сюда заходить, здесь ощущается уют в любое время года.

,

СУПЕР ВУЗ!!!!!!!!!!!! як за ціною так і за якістю))))))))))

,

Вуз СУПЕР

,

Это самый лучший ВУЗ на Украине!!! Спасибо ему за знание!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

мех фак лутшый Вовсе не взяточный просто учить нада и здавать всё вовремя и ходить на пары

,

Я навчаюся на факультеті "Економіки та менеджменту" за спеціальністю Менеджмент Організацій.То я задоволена навчатися зовсім не важко. ПДАА - найкращий ВНЗ, який я знаю=) Вступайте до нас не пошкодуєте

,

супер академія

,

У меня здесь девушка учится!!!я сам с Одессы... ваш университет нравится мне.... и самое главное девушке моей нравится здесь учится....

,

Супер ВУЗ))))))))))))))))))))))))

,

Найкращий ВНЗ Полтави!

,

Супер вуз!!!!!!!!!!!!! особенно вет фак!!!!!!!!

,

ПДАА лучше!

,

Генетика просто клас!!!!!!!!!!!! Ходіть на лекції до Блюзніченка!)

,

Ботанику просто учить нужно,и сдавать всё вовремя;)

,

Он вовсе не взяточный ВУЗ. Он самый классный!!!!!!!!!!

,

На мой взгляд, ето супер Академия!!!

,

взяточный вуз

,

the best

,

Ботаника это жесть! Не поступайте на АГРОФАК ! ! !

,

ОТ СЕСИИ ДО СЕСИИ ЖЫВУТ СТУДЕНТЫ ВЕСЕЛО!!!!!!!!!!!!

,

це суууупер вуз!!))

,

Очень много наслышан о вашем учебном заведении,Есть желание поступать в следующем году


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Полтаві, а також коледжі в Полтаві, курси в Полтаві, репетитори в Полтаві, робота в Полтаві