Бучацький інститут менеджменту і аудиту


 • Бучач · вул. Б. Хмельницького, 8, Тернопільська обл., 48400
 • (035) 442-61-27
  (035) 442-66-42
  (035) 442-63-92
  (035) 442-69-77
 • bima@buc.tr.ukrtel.net
 • денна, заочна
 • бакалавр, спеціаліст
 • ЗВО (вуз) заснований у 1992 році. Статус приватний. III рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Безкоштовне навчання

1100
студентів
62
викладачі
35
кандидатів
наук
5
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Економічний факультет:

 • Менеджмент організацій (інформаційні системи у менеджменті; менеджмент підприємницької діяльності).
 • Облік і аудит.

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я з другого випуску БІМА. Далекий 1998. Розумію, що з роками все міняється, але навіть тоді, на старті БІМА давав достойні знання тому хто хотів їх отримувати і вчитись, а не штани на парах протирати.

,

Хочу звернутися до всіх нездар які пишуть гидоту про заклад який їм видав диплом "бакалавра" чи "спеціаліста",і який абсолютно не відрізняється від іншого ВУЗу, за винятком назви на пластиковій картці "БІМА". Перш ніж говорити який він "Галімий" чи "З БІМА на роботу не приймають", зробіть порядок у своїй глові. Дайте відповідь на запитання самому собі: "...якого хира я туди поступав(ла)? Вчитися чи штани протирати?", а після закінчення підніміть зад і самостійно прикладідь зусиль в реалізації самого себе. Закінчив БІМА в 2010р. і працюю по спеціальності в Києві. Заклад достойний поваги!!! Навіть таким студентам які не вміють грамотно писати і прогулюють пари через 5 років видають диплом!!!

,

Біма непоганий інститут. за вийнятком кількох неадекватних викладачів

,

Хороший інститут, я там вчилася, дипломну писала сама. Так що не обливайте брудом.

,

все ще мало, зараз торгує дипломними!!!!!!!!!!!!!!

,

Інститут дає непогані знання тим, хто хоче вчитись та не пропускає занять

,

Чула що від Біми є коледж,це правда? можна щось дізнатись про нього? Бо якшо є, я б хотіла туди поступати!

,

класний інстетут викладачі приемні! закінчив вищу порівняно не дорого! раджу

,

БІМА це сама натуральна бурса.... вчився там деякий час потім перевівся в ТНЕУ не хочу згадувати ужас, це важко назвати інститутом одна привілегія дешеве навчання... а місто Бучач - це яма, село... не поступайте туда діти...

,

закінчила цей вуз. знання дійсно дають добрі. правда, інфраструктура слабенька.

,

так се тупо немного

,

БІМА прикольний вуз! Я у нім вчуся і мені дуже подобається!!!

,

хто не хоче вчитися, він нігде не буде вчитися, і проблема не в БІМА, а в людині. В БІМА дають досить хороші знання, хто уважний на парах, а не заглядає в вікно на всяких там овечок!!!!!!!! І правду пишуть, диплом нічим не відрізняється, тільки може тим що пише Бучач... А хто привик все на халяву, то йому важко буде в житті, бо на все грошей не хватить!!!!!

,

БІМА нормальний вуз!!!! Якщо це було б не так, то він не мав би так багато ворогів!

,

Тим, хто пише про БІМА різну гидоту не вірте, бо після БІМА навчався в Дніпропетровську в магістратурі, але на іншій спеціальності, ніж ОА. Проте Працювати влаштувався саме по диплому БІМА і зараз також працюю цій спеціальності, тому не гоніть - не хочете вчитись ніхто вас не заставить, та й з досвіду можу сказати, що майже у всіх вузах дають мало практичних навиків, щоб прийти і відразу працювати, всюди треба вчитись, звикати до специфіки роботи. І про студентське життя: хто не вміє розважатись і влаштовувати своє дозвілля і в Києві не зуміє цього зробити. БІМА - класний вуз, де я здобув освіту та багато друзів!!!

,

Respekt

,

Свєтка, ти як проходила мимо БІМИ так і йди дальше. Знає приказку : " зустрічають по одязі проважають по уму" це якраз про таких як ти.

,

Славік! якщо ти не привик вчитися і хочеш все на халяву, то звичайно тут відстій, а попробуй хоть відвідувати пари і побачиш як ти помиляєшся. БІМА нормальний вуз!!!!!!!!

,

Мені подобається БІМА. Тут класно, а хто не знає нехай пише всяку єрунду!!!!

,

мені подобається навчатися в БІМА. Тут класно!!!!!!!!

,

Не гоніть на БІМУ, класний ВУЗ. Тільки було б у вас бажання вчитися, а знання дають тут суперові. Я влаштувався без проблем на високооплачувану роботу з дипломом БІМА. І студентське життя тут класне

,

За таку малу оплату за навчання ви хотіли б мати умови як в Києвомогилянській академії? Я закінчив БІМА 2 роки тому, завдяки проходженню практики на підприємстві, добре зарекомендувався і отримав роботу. Почуваюсь не гірше за іншиих в плані знань і практичних навичок.

,

Хто би що не розказував, але вчитись тут прикольно, нормальні викладачі і пристойна база, в порівнянні з іншими приватними вузами.

,

звичайно,що в БІМі не так ,як в Тернопільських чи Львівських навчальних закладах. Але викладають тут не погано, і викладачі мені довподоби,бо якщо немає бажання навчатись,то ніякий університет не поможе. Знання тут дають не гірші ніж будь де,а оплата за навчання менша. і ще_диплом всюди однаковий,головне щоб після робота була ,а це вже залежить від іншого)

,

супер !

,

хто каже шо там супер то ви просто ше нічого іншого не бачили

,

про вчителів ( да може вчителі і нормальні,але не всі... ) але якшо під час навчання подивитися в вікно то можна побачити тільки шо овечки по полю бігають корови і так далі... ) якшо маєте шанс поступайте кудась дальше в якесь краще місто

,

Проходила мимо БІМИ, жесть не хотіла б там вчитись мені в КПНУ ім. Огієнка не погано!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Може колись був навчальний заклад КЛАСНИЙ, а зараз просто ЖАХ. Осталось пару нормальних викладачів, які дійсно дають знання, а всі решта просто гроші збирають за заліки та екзамени, а дійшло до того, що и ректор став «рекетом» займатись, типа збирає гроші на вікна в гуртожитку. СТИД і ПОЗОР! краще подумав би за столову, куди дивиться санепідемстанція.

,

Класний навчальний заклад супер, не гоніть на БІМУ)))))

,

Супер=))Мені подобається вчитися в БІМІ.

,

Хто хоче вчитись той і тут здобуде непогані знання. Правда зімною погано поступили толі ректор толі хтось інший. А загалом викладачі тут класні. Шкода що деякі вже померли. Це моя особиста думка.

,

класний інститут да і знання великі!

,

БИМА полный отстой, может когда институт открылся то давал знания и дорогу в будущее, а теперь только все деньги решают в этом институте. институт полностью розваливаеться, столовой нет, спортзал развалили, а бассейн , которым Ректор хвалиться никогда не работал и работать не будетю. И как такой отстойный институт мог пройти акредитацию, да только при помощи бабла, а знания и материальная база никого не интересует и даже наше Министерство образования!!! Проведить повторную акредитацию и все увидите. я уже не говорю о педагогичном составе, где всего 2 або 3 кандидата наук, а профессура подставна. вот и думайте учиться в этом институте или нет.

,

Поступайте у БІМА, не пожалієте, знання якщо хочете отримаєте класні.

,

Знання тут дають не гірші, ніж у любому університеті!!!

,

Найкращі спогади

,

БІМА - супер, найкращі роки

,

галяк я там вчуся повний відстій

,

Можна поступати!!!

,

Отпад!Я б розмістила бі

,

якщо є робота то не важливо який вуз закінчувати.єтак що після біми класна робота а є що після Києва на біржі.

,

супер

,

Я там вчився і радив би знайти щось краще.


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Бучачі, а також коледжі в Бучачі, робота в Бучачі