Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Черкаський навчально-науковий інститут Університету банківської справи

Черкаський навчально-науковий інститут Університету банківської справи


 • Черкаси · вул. В'ячеслава Чорновола, 164, 18028
 • (097) 513-40-80
 • cibs@cibs.ubs.edu.ua
 • денна, заочна, дистанційна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1968 році. Статус національний. IV рівень акредитації. Диплом державного зразка.

 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Безкоштовне навчання
 • Військова кафедра
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура

134
студенти
15
кандидатів
наук
5
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Абітурієнтам

Вступники подають такі документи:

 • заяву;
 • документ державного зразка про повну загальну середню освіту (здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень «молодшого спеціаліста» або освітній ступінь «бакалавра») оригінал або завірену копію;
 • сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів, що відповідають переліку вступних випробувань;
 • паспорт та копію першої, другої сторінок паспорту та сторінки з пропискою;
 • ідентифікаційний код та копію;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурс за спеціальними умовами (пільгами) та завірену копію (за наявності);
 • для юнаків: військовий квиток або посвідчення про приписку до призовних дільниць та копію;
 • фотокартки розміром 3х4 см (однакові 4 шт.);
 • конверти з маркою (4 шт.);
 • папка для особової справи (паперову на зав’язках).

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](067) 783-51-91.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](067) 783-51-91.

Про ЗВО (вуз)

Матеріально-технічне забезпечення Черкаського інституту Університету банківської справи має відповідні належним чином обладнані власні приміщення.

Приміщення навчального корпусу Черкаського інституту оснащені системою кондиціонування повітря, високошвидкісним інтернетом, комп’ютерним та мультимедійним обладнання для організації освітнього процесу та інших видів діяльності структурних підрозділів.

У навчальному корпусі Черкаського інституту є заклад громадського харчування.

Для проведення просвітницьких і навчально-виховних заходів існує актова зала, оснащена сучасним професійним світовим, звуковим і комп’ютерним обладнанням.

Фотогалерея: https://cibs.ubs.edu.ua/gallery/


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Найкращий інститут!

,

ЧННІ ДВНЗ "Університет банківської справи" - найкращий ВУЗ. Кафедра обліку - я Вас люблю.

,

Закончила институт в прошлом году. Перешла сюда из другого университета, потому могу сравнить. Мне понравилось, что институт небольшой, нет "потока" того, когда ты для преподавателя - один из тысячи. Если стараешься в учёбе хоть немного, тебя здесь всегда поддержат, помогут и пойдут навстречу. Очень приятное место для учёбы. Аудитории все с мультимедиа, все методички и другие учебные материалы - на сайте, отличная библиотека, столовка и общежития. Нашла себе здесь хороших друзей, в том числе среди преподавателей.

,

Дякую викладачам та адміністрації ЧІБС за незабутні роки навчання, за сповнене вражень студентське життя, за знання та корисні навички! Жаль, що не можна повторити!

,

Чудовий навчальний заклад, високий рівень якості освіти і знань! Кваліфіковані і дуже хороші викладачі! Сучасно оснащені аудиторії! В інституті доступні методи викладання, мультимедійні презентації, групові семінари.Викладачі подають матеріал в максимально цікавому для студентів форматі. Рада, що мала змогу тут навчатися)))

,

Не згідна, що вуз є корупційним. Навчаюсь уже 3 роки по спеціальності Облік і оподаткування, не було жодного випадку, щоб хтось вимагав гроші. Викладачі кафедри обліку дуже добре відносяться до студентів, завжди допомагають при будь-яких складнощах по предмету. Не жалкую, що поступила саме в цей ВУЗ - він найкращий.

,

Вуз стан дуже корупційним. Раджу абітурієнтам дуже добре подумати перед тим як вступати. Не раджу обирати кафедру обліку - прямо кажуть що давайте гроші.

,

Институт с самой лучшей базой в городе! Отличные преподаватели, хорошие условия для проживания иногородних студентов, аудитории, оснащенные современной компьютерной техникой. Для будущих студентов я бы посоветовала институт, который и сама закончила, как отличную альтернативу дорогим столичным ВУЗам. Для качественного обучения здесь созданы все условия.

,

Економічні професії,особливо банківські втрачають свою актуальність. Навчалась тут 6 років. Раніше інститут був під НБУ, викладачі отримували хорошу зарплату, відповідно і відношення до студентів було краще. Після того як інститут віддали під Мін. Освіти, викладачам урізали зарплати, до студентів стали гірше ставитись, постійно жаліючись які копійки нам платять, почали заглядати в заліковки чи не поклав хто грошенят. Раніше вони отримували хорошу зарплату, вони не брали хабарів, боячись за свою посаду! А зараз я навчаюсь на 6 курсі і пишу дипломну, в мене вже змінилось 3 керівника! При цьому нікому ніякого діла до моєї дипломної нема! Ніхто навіть дивитись не хоче! Ссилаючись на те що в нас нема на це часу! Це при цьому що я навчаюсь на контракті – я за ці пів року заплатила, при цьому за ці пів року ми 3 місяці були на практиці в банку, це нам потрібно ще доплачувати!!!А за 5000 грн керівник дипломної повинен хоча б мені допомагати в написанні і її перевіряти!

,

Найкращий ВУЗ Черкас!!! ЧІБС the best)))

,

Інститут не поганий, але є один мінус, про який нажаль абітурієнтам ніхто не говорить. Якщо вступати на контракт то навчатись можна (вартість не така вжей висока), якщо ж плануєте на бюджет то обирайте інший вищий навчальний заклад, так як вимоги для бюджетників дуже високі, а розмір стипендії нажаль на рівні коледжу (((( Тож тому хто має гарні знання варто обміркувати, чи готовий він навчаючись в інституті, відчувати себе учнем коледжу.

,

Дуже класний вуз! На жаль, багато випускників про нього не знають. Дуже вдячна викладачам! За їх ставлення, за знання, що давали, за допомогу! Щастя і здоровя усім!

,

Все було клас!!!

,

Найкращий! Технічне та інформаційне оснащення 5+, найкращі викладачі, лояльне відношення! Досить бюджетна їдальня і недороге проживання в гуртожитку з євро-ремонтом!

,

просто обожаю этот вуз!!! никогда не забуду годы проведенные в нем) спасибо за все) преподаватели лучшие люди в мире!! кто любит это направление - всем сюда! советую...выпуск бакалавров 2013 любит вас))

,

Є свої приколи, але за співвідношенням "ціна/якість", думаю, це найкращий економічний вуз України. В банківській справі - так точно.

,

Я училась там с 1997-2001 год! Спасибо всем преподавателям за полученные знания а так же за эту прекрасную маленькую жизнь прожитую во время учебы! Люблю тебя мой институт!

,

the best!!!

,

Я выпускница группы ББС 1-01 ( первые 4 года ) и СБС -51 ( пьятый курс ), очень скучаю за теми годами учёбы, это самые замечательные 5 лет моей жизни 2001-2006 г.г. Спасибо всем преподавателям за всё, ВУЗ действительно самый хороший в Украине!!!

,

Дуже хороший внз! Для тих, хто хотів би вивчати економічні спеціальності - дійсно найкращий вибір у місті, та й, думаю, центральній Украіні. Кафедра обліку- гордість закладу. Взагалі увесь викладацький склад професійний . Технічні умови, бібліотека-вищий рівень. Створено чудові умови для студента, його якісного навчання

,

the best

,

спасибо ему и преподавателям за 5 лет беззаботной жизни (2003-2008)

,

Супер институт)))))Оч рада что высшее образование получила в нем)

,

Кафедра бухгалтерського обліку найсильніша в Україні

,

Мне нравиться очень учиться в ЧИБСе))))))))

,

Очень хороший ВУЗ!!!

,

Хорошие студенческие годы, 1994 - 1996, наши выпускники уже матерые банкиры))) Но лучшее, что может быть в жизни - это, безусловно студенческие годы))) ТАК держать!!! Не посрамим ОТЕЧЕСТВО!!!

,

Класс!!!

,

Вуз на все 100%

,

ВУЗ найкращий! На виисокому рівні як навчальний процес, так і укомплектованість аудиторій! Особливо це оцінюєш в порівнянніз іншими ВНЗ нашого міста!

,

Найкращий ВУЗ!!!!!!!!!!!

,

вуз очень хороший

,

The best

,

Освіта на найвищому рівні. ЧІБС - найкращий внз Черкас!!!

,

хороший Вуз, который дает отличные знания!!!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Черкасах, а також коледжі в Черкасах, курси в Черкасах, репетитори в Черкасах, робота в Черкасах