Одеський інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом

Одеський інституту Міжрегіональної Академії управління персоналомvip


 • Одеса · вул. Чорноморського козацтва, 19
 • (048) 723-23-21
  (048) 700-83-06
 • maup_odessa@ukr.net
 • денна, заочна, дистанційна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1998 році. Статус приватний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка .

 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Безкоштовне навчання

868
студентів
17
викладачів
27
кандидатів
наук
6
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

 • Практична психологія.
 • Економіка та управління бізнесом.
 • Менеджмент туризму та готельного бізнесу.
 • Управління персоналом та економіка праці.
 • Міжнародна економіка та фінанси.
 • Фінанси, банківська справа та страхування.
 • Облік, аналіз і аудит.
 • Господарське та трудове право.

Абітурієнтам

Підготовче відділення.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](048) 700-83-06; [відкрити контакти](068) 896-96-48; [відкрити контакти](067) 731-98-46.

Є можливість вступу без ЗНО!!!

Якщо Ви з будь-яких причин не склали ЗНО або набрали недостатню кількість балів для вступу, у Вас все-таки є можливість вступити до вищого навчального закладу за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» або «магістр».

Як це зробити?

Ви можете подати документи на навчання  до Польсько-Українського освітнього центру, який відкрито при Міжрегіональній Академії управління персоналом. Між Вищою Школою Менеджерською в Варшаві (Польща) та МАУП було досягнуто домовленості про співробітництво щодо створення Польсько-Українського культурно-освітнього центру при МАУП. Центр функціонує на базі київського осередку Академії. Створення при МАУП Польсько-Українського освітнього центру відкриває нові перспективи для абітурієнтів та студентів України щодо дистанційно-заочного навчання у Польщі.

Ви можете подати документи на навчання у Польсько-Українському освітньому центрі, який відкрито при Міжрегіональній Академії управління персоналом, до відділу прийому абітурієнтів в Одеському інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Зарахування до Центру відбувається на базі атестату про повну середню освіту за результатами співбесіди. Після першого курсу студенти можуть продовжити навчання в Одеському інституті Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Про ЗВО (вуз)

Одеському інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП» на початку літа 2022 року
виповниться 24 роки. Життя Одеського інституту МАУП розпочалось у 1998 році, коли на базі Одеського верстатобудівного технікуму та інших навчальних закладів були організовані Навчально-Консультаційні Центри МАУП. У 2001 році їх об'єднали в Одеську філію МАУП. У листопаді 2005 року Одеську філію було реорганізовано в Одеський інститут МАУП.

Сьогодні на чолі Інституту — досвідчений фахівець в освітній сфері Каракасіді Олена Федорівна — кандидат наук з державного управління, доктор філософії в галузі права МКА/МАУП, професор Міжнародної Кадрової Академії, професор кафедри правових дисциплін, яка за цей строк пройшла шлях керівництва від декана, заступника директора до першого керівника.

Освітні послуги Одеський інститут МАУП надає на підставі ліцензій та
сертифікатів про акредитацію. Освітній процес здійснюється відповідно до нормативних документів Міністерства освіти і науки України та Міжрегіональної Академії управління персоналом, інститутських розпоряджень, які спрямовані на удосконалення навчально-виховного процесу, наукової роботи та укріплення трудової дисципліни.

Завдяки їм відповідно до нових умов все ширше використовуються сучасні технології навчального процесу, активні методи навчання. Викладацький колектив, керівництво інституту спрямовують навчально-виховний процес на виховання всебічно розвинутої особистості; приєднавшись до Болонського процесу, удосконалюють систему підготовки фахівців відповідно до світових вимог.

В сучасних умовах керівництво і колектив Одеського інституту МАУП,
зберігаючи і використовуючи кращі традиції вітчизняної вищої освіти,
впроваджує систему багатоступеневої освіти, яка відповідає сучасним вимогам, що мають місце у країнах з розвиненою економікою. Тут значне місце посідає постійне вдосконалення навчального процесу. Керівництво закладу, викладачі, куратори проводять аналіз успішності студентів, використовуючи результати поточного, рубіжного і підсумкового контролю в групах, на курсах.

Кращим доказом якості підготовки фахівців є те, що роботодавці після
проходження студентами виробничої чи переддипломної практики пропонують випускникам постійну роботу чи стажування на базі практики.

Навчання ведеться за такими спеціальностями:

 • Право.
 • Менеджмент.
 • Економіка.
 • Психологія.
 • Фінанси, банківська справа та страхування.

На базі Одеського інституту МАУП проводиться довузівська підготовка іноземних громадян для подальшого вступу до вищих навчальних закладів України (вивчення української мови). Навчання триває один академічний рік або півтора академічні роки згідно навчального плану та в залежності від строку заїзду та формування груп.

Перелік документів, які можуть знадобитись при вступі до ВНЗ:

 • Заява на ім’я ректора Академії із зазначенням обраної спеціальності, освітньо-кваліфікаційного рівня та форми навчання.
 • Дві ксерокопії паспорта.
 • В разі подання паспорта з безконтактним електронним носієм, необхідно додати копію витягу про реєстрацію місця проживання.
 • Дві копії ідентифікаційного коду.
 • Оригінал документа про освіту з додатком до атестата чи диплома (для денної форми навчання).
 • Дві нотаріально завірені копії документа про освіту з додатком до атестата чи диплома (для заочної форми навчання).
 • Шість фотокарток (3х4).
 • Копію військового квитка або посвідчення про приписку (для всіх форм навчання).

Ми чекаємо на Вас!!!

Наша адреса: вул. Чорноморського козацтва, 19, м. Одеса, 65003, Україна.

Тел. приймальної комісії: [відкрити контакти](048) 723-23-21, [відкрити контакти](048) 700-83-06, [відкрити контакти](068) 896-96-48.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дуже вдячна своїм друзям, які порекомендували мені вступ до Одеського інституту МАУП! Навіть у теперішній час, заняття проводять, а це дуже важливо!!!

,

Збираюся вступати в МАУП у 2022 році. Ще літом ходила на день відкритих дверей і дуже сподобалося

,

изучаю в Одесском институте МАУП право. Преподаватели лояльные, обучаться в принципе не сложно, у нас дружный и веселый курс, всем рекомендую )))))

,

Вивчаю в МАУП міжнародні відносини, може кудись по держслужбі потім розвиватимуся, не знаю. Поки що дуже цікаво, більше теорії, але скоро буде практика, я в передчутті))

,

Изучал в МАУП туризм, сейчас работаю гидом, сам организовываю авторские туры, многое из обучения пригодилось.

,

Когда поступал в универ три года назад, мотивации было ноль, честно сказать. Но потом попёрло, увлекся, «Туризм» – крутая специальность! Та даже сейчас на практике уже интересно, а вообще планирую зацепиться и ездить гидом за границу, корона же закончится рано или поздно.

,

Не тільки в Києві, але і в регіонах МАУП – найкращий. Знаю, бо навчалася і зараз чудово працевлаштована.

,

Вступала у регіональний філіал, все пройшло нормально. Навчаюся на заочці, все досить серйозно, компетентно, не задля галочки.

,

Все супер, рекомендую!

,

Пришел в МАУП за вторым высшим, у них нормально эта схема отлажена – без лишней волокиты, все четенько, систематизировано, по современным учебникам, что где найти подскажут. Приходите, сдавайте сессию, кто всерьёз заинтересован, тот своё получит.

,

Четыре года в МАУПе пролетели незаметно, вспоминаю начальные курсы с улыбкой. Потом как-то взрослели, обучение с работой совмещали – не так весело было. Но все равно группа у нас хорошая собралась, до сих пор видимся с некоторыми.

,

Часто згадую студентську самодіяльність в МАУП — КВН, гуртожиток, літні подорожі з однокурсниками, ще й куратор курсу молода й весела трапилася.

,

Навчаюся в Академії вже четвертий рік. Все ок. А якщо порівнювати з розповідями друзів, то все навіть супер!

,

Не знаю, как на других специальностях, но у нас на маркетинге большинство преподавателей не просто теоретики, а практики. За 4 года обучения был только один профессор, который мне категорически не понравился как преподаватель. Все остальные были очень профессиональными.

,

Для мене при виборі навчального закладу головним критерієм були викладачі-практики, адже теорію я і сама можу почитати в інтернеті. Якщо для вас це також важливо, обирайте МАУП, навіть не роздумуючи!

,

Сын учится в МАУП на психолога. По его словам, знания дают очень нужные. Благодаря качественной подготовке он ещё на втором курсе смог пройти практику в общеобразовательной школе. Существенных минусов за 4 года не нашел.

,

Обучение построено на основе личностного подхода к обучению. С учётом индивидуальных особенностей каждого студента. Нас учат не только быть специалистом, но и быть человеком. Мы помогает детским домам, а также принимаем активное участие не только в жизни Академии и города, но и в жизни страны. Спасибо.


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Одесі, а також коледжі в Одесі, курси в Одесі, репетитори в Одесі, робота в Одесі