Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ДРІДУ НАДУ)

Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ДРІДУ НАДУ)


 • Дніпро · вул. Гоголя, 29, 49044
 • (056) 794-58-00
  (056) 745-40-64
 • acad@vidr.dp.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1993 році. Статус національний. IV рівень акредитації. Диплом державного зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Військова кафедра

1003
студенти
68
викладачів
41
кандидат
наук
21
професор
і доктор наук

Спеціальності

Факультети

 • Державного управління.
 • Менеджменту.
 • Публічне управління та адміністрування.
 • Підприємництво та біржова діяльність.

Абітурієнтам

 • Тематичні тренінги.
 • Підготовка до ЗНО.
 • Міжрегіональний конкурс для школярів.
 • Академічний інкубатор інноваційного підприємництва та розвитку.

Для абітурієнтів на базі середньої освіти (для отримання освітнього рівня «Бакалавр»):

Спеціальність «Публічне управління та адміністрування»:

 1. Сертифікат з української мови та літератури (ЗНО 2016-2018 р.).
 2. Сертифікат з математики (ЗНО 2016-2018 р.).
 3. Сертифікат з іноземної мови (ЗНО 2018 р.) або сертифікат з історії України (ЗНО 2016-2018 р.).

Спеціальність «Менеджмент»:

 1. Сертифікат з української мови та літератури (ЗНО 2016-2018 р.).
 2. Сертифікат з математики (ЗНО 2016-2018 р.).
 3. Сертифікат з іноземної мови (ЗНО 2018 р.) або сертифікат з географії (ЗНО 2016-2018 р.).

Для абітурієнтів з дипломами «Бакалавр», «Спеціаліст» або «Магістр» для отримання освітнього рівня «Магістр публічного управління» або «Магістр управління проектами» додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

[відкрити контакти](067) 632-52-77, [відкрити контакти](056) 744-75-14, [відкрити контакти](056) 745-40-64

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](056) 794-58-06, [відкрити контакти](056) 745-52-41, [відкрити контакти](067) 632-52-77.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](056) 794-58-06, [відкрити контакти](056) 745-52-41, [відкрити контакти](067) 632-52-77.

Про ЗВО (вуз)

Факультет державного управління — навчально-організаційний структурний підрозділ, який створено 4 вересня 2000 р. для організації навчального процесу.

Факультет готує фахівців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Навчально-виховний процес на факультеті забезпечується штатним професорсько-викладацьким складом кафедр усього інституту та фахівцями, залученими за сумісництвом. У проведенні занять беруть участь досвідчені працівники центральних і місцевих органів державної влади і місцевого самоврядування, провідні науково-педагогічні працівники наукових установ та вищих закладів освіти Дніпропетровської області та України.

Серед випускників факультету чимало державних, громадських, політичних діячів, працівників державних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, бізнес-структур тощо.

Опанування магістерської програми дозволяє слухачам у повному обсязі використовувати навчально-методичний і науковий потенціал інституту, який спрямований на інноваційні підходи до вирішення проблем публічного управління.

Сьогодні випускники факультету успішно працюють в Адміністрації Президента України, Кабінеті Міністрів України, міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади, в органах державної влади регіонального та місцевого рівнів, місцевого самоврядування.

Випускники ДРІДУ НАДУ репрезентують нову генерацію фахівців публічного управління. Сучасні знання та вміння, отримані під час навчання, є необхідними для утвердження реальної демократії, соціальної справедливості, забезпечення прав і свобод людини, сталого розвитку на основі світових та європейських стандартів.

Виховна робота, яка проводиться серед слухачів факультету, спрямована на формування в них національної самосвідомості, патріотизму, відповідальності за долю суспільства, людської гідності, готовності самовіддано захищати і розбудовувати українську державу.  

 Факультет менеджменту створено 4 вересня 2000 р. Факультет здійснює підготовку фахівців за денною та заочною формами навчання за спеціальністю «Менеджмент» та за спеціалізацією «Управління проектами». Навчання майбутніх менеджерів спрямоване на підготовку високопрофесійних кадрів.

Місія факультету менеджменту полягає в підготовці та розвитку професійних менеджерів, здатних успішно керувати як приватними підприємства, так й органами влади різного рівня.

Головною метою факультету є підготовка високопрофесійних менеджерів, які сприятимуть зростанню України як передової держави з розвинутою економікою, інтегрованою у глобальний економічний простір.

Випускники факультету працюють керівниками і головними спеціалістами підприємств, фірм і організацій різних форм власності у виробничому секторі, митних структурах, страхових компаніях, торговельних комплексах та об’єднаннях, обіймають керівні посади в органах влади.

Система освіти факультету менеджменту має за мету створення умов для розвитку особистості і творчої реалізації кожного студента, навчання фахівців, здатних ефективно працювати і навчатися протягом життя, зберігати та примножувати цінності національної культури та громадянського суспільства, розвивати і зміцнювати нашу незалежну, демократичну правову державу з конкурентоспроможною економікою як невід’ємну складову європейської та світової спільноти.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Це найкращий ВУЗ! Дуже гарні викладачі!Вступайте, не пошкодуєте.

,

Закінчила з відзнакою НАДУ при Президентові України та здобула повну вищу освіту. Корупції щодо себе не відчула. Роботу знайшла одразу після закінчення вищого навчального закладу шляхом розміщення анонімного резюме на сайтах для пошуку роботи.

,

Вступив на навчання цього року, дуже подобається, педколектив відмінний. Рекомендую!

,

Я в прошлом дважды студент, сейчас учусь на магистра ПУА, атмосфера в интситуте просто шикарная!!! Преподавательский состав на высоком уровне, организация учебного процесса и все, вплоть до столовой :), все очень нравится!!! Советую всем!!!!

,

Если планируешь идти работать на гос. службу либо в политику, то без обучения в дриду будет сложно это сделать. Они пользуются хорошим авторитетом и обучают всем необходимым навыкам гос. управления. Проверено на себе.

,

Крутой вуз. Было очень душевно!!! Жалею что уже последний курс) С радостью бы прошел бы этот путь заново)

,

Если ты хочешь действительно получить образования и большой багаж знаний, то нужно поступать именно сюда. Благодаря сотрудничеству института с международными организациями и европейскими вузами, на 5-м курсе поехал стажироваться в Берлин, бесплатно еще и со стипендией. Стало неплохим бонусом к диплому

,

Самый лучший институт!) Поддержку комменты ниже. Еще порадовала вкусная столовая)

,

После школы думала над дриду, нгу и дну. Пошла все-таки в дриду и ни разу не пожалела. Тут действительно круто и интересно. Большим плюсом стал хороший ремонт в аудиторих и современные преподаватели. Они со студентами на одной волне. Нет бездумного конспектирования учебника.

,

Пошел учиться сюда из-за того, что многие друзья сюда поступали. Ни разу не пожалел. Все очень круто. Именно тут проснулся интерес к учебе)

,

Получал второе образование на факультете менеджмента в ДРИГУ НАГУ. Могу сказать, что обучение ни сравнить с другими вузами. Ищут подход к каждому студенту и строят модель обучения так, чтоб было действительно интересно и всегда можно было на практике разобрать любой пример. Помогают с трудоустройством в лидирующие на рынке компании к концу учебы! Думаю нет еще тех, кто пожалел, что пошел сюда учиться

,

Я изучала менеджмент и управление проектами в ДРИГУ НАГУ. Это помогло мне в процессе обучения воплотить свои вначале "мутные" идеи в конкретный проект. Сейчас у меня свой бизнес по обучению детей. Я посоветовала некоторым знакомым этот ВУЗ и все очень довольны. Сейчас я продолжаю развиваться и иногда обращаюсь в родной ВУЗ за консультацией - мне всегда помогают...

,

Замечательный вуз! Высокая вероятность трудоустройства в работающие кампании Днепра. Преподаватели дают самые последние новинки знаний и тренируют на саморазвитие, а также понимают нужды студентов. Управление проектами - самое сильное в городе. Приходите и не пожалеете!

,

Закінчила цей інститут у 2010. Отримані знання дуже знадобилися на роботі в обладміністрації. Навіть зараз, коли є необхідність, звертаюся до викладачів за порадою. Для мене це друга вища освіта, і можу упевнено сказати, що принцип викладання відрізняється від інших вишів. Хтось тут писав, що в інституті сімейна обстановка, то це дійсно так. Мабуть, за рахунок того, що інститут дуже невеликий, а отже усі один одного знають. Вступайте, не пошкодуєте. І упевнена, що добрі стосунки з однокурсниками і викладачами у подальшому стануть для вас не тільки можливістю згадати приємні моменти, а й отримати відповідь на будь-яке складне запитання. Як кажуть: перевірено на собі)))

,

Отличный вуз! Высокая вероятность трудоустройства в органы власти, в стабильно работающие бизнес - кампании Днепра,стажировка в Киеве. Преподаватели понимают студентов. Постоянно действующие международные проекты с другими странами. Поверьте, и вы, и ваши родители будут рады. Приходите!

,

Замечательный институт, очень интересный подход у молодых преподавателей. На занятиях не заскучаешь.Тем кто хочет освоить профессии менеджмента, рекомендую университет. Получите и знания, и практические навыки. Так же прилагается отличное общежитие, с удобствами в комнате. Действительно семейная обстановка, в которой комфортно обучаться.

,

Хороший вуз. Семейная обстановка. Рекомендую


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Дніпрі, а також коледжі в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі