TRN.ua — 8 років! Скрыть баннер
Докладна інформація про компанію

Компанія Studentland (Колізей) була заснована в 1999 році. На сьогоднішній день одним з пріоритетних напрямів нашій компанії є «Освіта і відпочинок за кордоном». За час роботи розширилося і число наших партнерів. Разом з Великобританією ми пропонуємо освітні програми в Ірландії, на Мальті, в Швейцарії, Іспанії, Франції, Германії, Австрії, Канаді, Сполучених Штатах, Кіпрі. Всього більше 200 учбових закладів.

Знайомлячись з учбовими закладами, ми ретельно вивчаємо освітні програми, стиль роботи викладачів, на що робиться акцент в навчанні, устаткування учбового закладу сучасною технікою, наявність бібліотеки, лінгафонного кабінету, комп'ютерної лабораторії, можливості самостійної підготовки студентів, які види мешкання і якого стандарту пропонуються школою.

Якщо говорити про ділові якості наших партнерів, то ми приділяємо увагу пунктуальності, відповідальності, культурі спілкування. Приємно працювати з партнерами, які пропонують зручні умови співпраці, мають діловий і правильний підхід до вирішення проблем.

Спектр програм, які ми пропонуємо, значно розширився: з'явилася більша кількість програм для учнів у будь-який час роки. З'явилося більше професійних, бізнес програм і спеціальних курсів для ділових людей.

При оформленні курсу ми обов'язково консультуємо наших студентів, відповідаємо на всі питання, які їх цікавлять, прагнемо дати раді з адаптації до умов мешкання в приймаючій сім'ї, як краще провести вільний час, якими видами транспорту краще користуватися.

Для активної молоді ми раді запропонувати наші програми:

  • Work and Travel USA
  • Au Pair
  • Internship
  • Work and Study Canada
  • Літня практика в Греції.

Не забуваємо про наших вчителів! Для Вас розроблена нова програма

  • Teacher Exchange Program.

Ми прикладаємо максимум зусиль, аби виправдати Вашу довіру і на довгий термін залишитися друзями.

Програми
Програми для студентів - Німеччина, Голландія, Норвегія, США.
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Німеччина, Голландія, Норвегія, США.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Дніпрі (Дніпропетровську), а також ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), курси в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок