За кордоном

Studentland


Компанія Studentland (Колізей) була заснована в 1999 році. На сьогоднішній день одним з пріоритетних напрямів нашій компанії є «Освіта і відпочинок за кордоном». За час роботи розширилося і число наших партнерів. Разом з Великобританією ми пропонуємо освітні програми в Ірландії, на Мальті, в Швейцарії, Іспанії, Франції, Германії, Австрії, Канаді, Сполучених Штатах, Кіпрі. Всього більше 200 учбових закладів.

Знайомлячись з учбовими закладами, ми ретельно вивчаємо освітні програми, стиль роботи викладачів, на що робиться акцент в навчанні, устаткування учбового закладу сучасною технікою, наявність бібліотеки, лінгафонного кабінету, комп'ютерної лабораторії, можливості самостійної підготовки студентів, які види мешкання і якого стандарту пропонуються школою.

Якщо говорити про ділові якості наших партнерів, то ми приділяємо увагу пунктуальності, відповідальності, культурі спілкування. Приємно працювати з партнерами, які пропонують зручні умови співпраці, мають діловий і правильний підхід до вирішення проблем.

Спектр програм, які ми пропонуємо, значно розширився: з'явилася більша кількість програм для учнів у будь-який час роки. З'явилося більше професійних, бізнес програм і спеціальних курсів для ділових людей.

При оформленні курсу ми обов'язково консультуємо наших студентів, відповідаємо на всі питання, які їх цікавлять, прагнемо дати раді з адаптації до умов мешкання в приймаючій сім'ї, як краще провести вільний час, якими видами транспорту краще користуватися.

Для активної молоді ми раді запропонувати наші програми:

  • Work and Travel USA
  • Au Pair
  • Internship
  • Высшее образование в Канаде
  • Высшее образование в США
  • Высшее образование в Европе
  • Оплачиваемые стажировки в Азии и на островах

Ми прикладаємо максимум зусиль, аби виправдати Вашу довіру і на довгий термін залишитися друзями.


Програми1

  • Програми для студентів - Німеччина; Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Німеччина

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Спасибо за помощь Лене с Work and Travel и 24часовую поддержку за все время пребывания в Америке!:)


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Дніпрі, а також коледжі в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі