Напрямки навчання

Спеціальності та спеціалізації:

 • Економіка (спеціалізація: Економіка туризму)
 • Облік і оподаткування (спеціалізація: Оціночна діяльність)
 • Фінанси, банківська справа та страхування (спеціалізації: Фінанси і кредит з поглибленим вивченням англійської мови; Фінанси і кредит з поглибленим вивченням права; Фінансові основи ріелторської діяльності)
 • Маркетинг (спеціалізація: Просування та продаж продукції)
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (спеціалізації: Організація сімейного бізнесу; Комерційна логістика)
 • Право (спеціалізації: Право Європейського Союзу; Правова діяльність на ринку нерухомості)
 • Інженерія програмного забезпечення (спеціалізації: Розробка сучасних баз даних та WEB-додатків; Інтеграція розробки та обслуговування програмного забезпечення)
 • Комп’ютерні науки та інформаційні технології (спеціалізації: Комп’ютерні мережі та адміністрування; Комп’ютерна графіка та анімація)
 • Готельно-ресторанна справа (спеціалізація: Сімейний бізнес у готельній справі)

Вступникам

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів для обраної спеціальності, звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 455-57-57 або дивіться детальну інформацію на сайті www.krok.edu.ua

Довузівська підготовка:

Підготовка до державної підсумкової атестації–2016. Заняття проходять щосуботи з 9:00 до 15:00. 400 грн./міс. за 5 предметів (ціна на 2015–16 навчальний рік). Можлива дистанційна форма навчання. 

Обов'язкові предмети: українська мова, математика, географія, англійська мова, ще один предмет залежно від обраного напряму навчання: історія України, основи економіки, основи інформатики.

Основні документи для вступу:

 •  свідоцтво про базову загальну середню освіту (оригінал або копія);
 •  паспорт або свідоцтво про народження (оригінал і копія);
 •  копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 •  4 кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 •  для хлопців, що досягли 17-ти років: приписне свідоцтво (військовий квиток) (копія)

Остаточний список всіх необхідних документів уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 455-57-57.

Докладніше про Коледж

Коледж економіки, права та інформаційних технологій при Університеті «КРОК» здійснює освітню діяльність відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України – серія АЕ № 636460 від 10.06.2015.

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста приймаються особи з базовою та повною середньою освітою.

Прийом в Коледж Університету «КРОК» здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування. У коледжі забезпечується педагогічний кураторський супровід студентів протягом усіх років навчання. Навчальний заклад має висококваліфікований викладацький склад. Навчальними планами передбачена практична підготовка.

 • Коледж – асоційований навчальний заклад міжнародного проекту ЮНЕСКО;
 • Активно співпрацює з Київською Малою академією наук;
 • Учасник регіональних, всеукраїнських та міжнародних конференцій «Модель ООН»;
 • Організатор щорічних всеукраїнських екологічних конференцій;
 • Студенти Коледжу – переможці багатьох конкурсів та олімпіад;
 • Коледж – учасник і організатор просвітницьких фестивалів, молодіжних акцій і проектів.

По закінченню Коледжу видається атестат про повну загальну середню освіту та диплом молодшого спеціаліста державного зразка. Після цього студент може продовжити навчання в Університеті економіки та права «КРОК» з 3 курсу за відповідною спеціальністю.

Коледж пропонує зручний графік заочного навчання (навчання у вихідний день – суботу).

Департамент довузівської підготовки Університету здійснює підготовку до вступу в коледж і до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Слухачам пропонуються суботні (щосуботи з 9.00 до 15.00) і дистанційні підготовчі курси.

Центр розвитку кар'єри «КРОКу» пропонує студентам Університету і Коледжу, а також випускникам ряд таких можливостей як працевлаштування (ярмарки вакансій, дні кар'єри на факультетах, послуги персональних кар'єрних консультантів, оголошення про вакансії, програми стажувань в компаніях), професійний та особистий розвиток (майстер-класи від успішних професіоналів-практиків, тренінги, бізнес-ігри, освітні та практико-орієнтовані проекти).

На базі Університету і Коледжу діє Асоціація випускників, яка дозволяє підтримувати зв'язки між випускниками всіх поколінь. Асоціація допомагає студентам і випускникам в питаннях працевлаштування, особистісного розвитку, освіти і проведення дозвілля.

Турбота про навколишнє середовище і волонтерство, поєднання науки і «фану», особистісного та колективного розвитку, творчого відпочинку та виховного драйву – це про студентське життя в Коледжі. «Колежани» із задоволенням беруть участь в роботі Екологічного клубу однодумців «ЛОТОС», Студентської ради Коледжу та в проекті «КЕПІТ-expert».

До послуг тих, хто навчається в Коледжі, – обладнані сучасною технікою комп'ютерні класи, поліграфічний центр, навчально-наукова бібліотека, читальний зал, Культурний центр, можливість брати участь у студентському самоврядуванні, роботі студентської проектної та медіа-групи, а також спортивний і тренажерний зали, їдальня, кафе.

Гpафік роботи приймальної комісії:

 • Пн-Пт: 9:00–19:00;
 • Сб: 10.00–15:00

тел.: (044) 455-57-57, (044) 455-57-07.

Оцінка відвідувачів
(по 9 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Отличнейший колледж!!! 2 года назад закончил обучение в КЭПИТ, 4 года учебы пролетели просто незаметно. Прекрасное место для получения образования, преподаватели восновном лояльные и отзывчивые, насчет взяток: никто за 4 года ни разу даже не намекнул на то что нужно платить, работникам деканата отдельный респект, всегда помогут в решении любого интересующего вас вопроса, современное здание с европейским ремонтом и оборудованием, столовка большая и просторная с вкусной едой, есть отличный буфет, также большая библиотека с хорошими компьютерами(можно просто сесть за любой комп и посидеть в соц. сетях или поискать электронную литературу), удобное расположение колледжа( 3 минуты пешком от м. Берестейская). Если есть желание учится и получить хорошее образование, то здесь для этого есть все условия(особенно если сравнивать с другими вузами и колледжами).

,

В цьому році закінчила перший курс цього коледжу і я задоволена, як ніколи) За весь рік навчання ніхто навіть не намагався взяти хабаря, працівники деканату допомагають, якщо є проблеми, якість освіти на високому рівні, до студентів ставляться з повагою та розумінням, в приміщенні коледжу завжди чисто. Також вирує справжнє студентське життя, безліч різних конкурсів та цікавих концертів в яких беруть участь першокурсники, студентам дають можливість самим організовувати концерти) Для самореалізації запрошують брати участь в наукових конференціях та різних наукових заходах)
Після першого року навчання в коледжі я із впевненістю можу сказати, що я люблю КЕПІТ ♥

,

Отличный колледж. Организация работы приемной комиссии на 12б. Продуманная адаптация первокурсников (кураторы старшекурсники кроме преподавателя), квесты на природе, конкурс лучшей группы с приятной мотивацией (боулинг, кино). Учеба на современном уровне (комп. программы по ряду дисциплин), в отличие от школы интересно и понятно (не приходится разъяснять дома материал), популярнейшие тренинги медиа-групп и т.д. Плюс доброжелательная атмосфера.
Я серьезно мониторила все колледжи Киева целый год до поступления дочери, собирала отзывы. Выбрали КЭПИТ без альтернативы, надеясь, что информация о колледже достоверна. Сейчас же дочь очень довольна учебой и жизнью в колледже. И я счастлива, что помогла ей сделать шаг в незабываемую эпоху интересной студенческой жизни

,

супер

,

Мне всё очень нравится ъ

,

классный университет

,

Мне всё очень нравится)

,

В этом колледже каждый себя чувствует уверенно, а студенты имеют возможность получить хорошие знания и проявить все свои таланты. Всех люблю и целую!!!

,

Мне очень нравится! просто супер!!!!!!!!!

Партнери сайту
Черкаський комерційний технікум
Черкаський комерційний технікум
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок