Фаховий коледж Університету «КРОК»

Фаховий коледж Університету «КРОК»vipСпеціальності

Вступникам

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів для обраної спеціальності, звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](044) 455-57-57 або дивіться детальну інформацію на сайті www.krok.edu.ua

Довузівська підготовка:

Підготовка до державної підсумкової атестації. Заняття проходять щосуботи з 9:00 до 15:00. 850 грн./міс. за 5 предметів. Можлива дистанційна форма навчання. 

Обов'язкові предмети: українська мова, математика, географія, англійська мова, ще один предмет залежно від обраного напряму навчання: історія України, основи економіки, основи інформатики.

Основні документи для вступу:

 •  свідоцтво про базову загальну середню освіту (оригінал і копія);
 •  паспорт (оригінал і копія);
 •  копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 •  4 кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 •  для хлопців, що досягли 17-ти років: приписне свідоцтво (військовий квиток) (копія)

Остаточний список всіх необхідних документів уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](044) 455-57-57.

Докладніше про Коледж

Фаховий коледж Університету «КРОК» здійснює освітню діяльність відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України.

На навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра приймаються особи з базовою та повною середньою освітою.

Прийом в Коледж Університету «КРОК» здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування. У коледжі забезпечується педагогічний кураторський супровід студентів протягом усіх років навчання. Навчальний заклад має висококваліфікований викладацький склад. Навчальними планами передбачена практична підготовка.

 • Коледж – асоційований навчальний заклад міжнародного проекту ЮНЕСКО;
 • Активно співпрацює з Київською Малою академією наук;
 • Учасник регіональних, всеукраїнських та міжнародних конференцій «Модель ООН»;
 • Організатор щорічних всеукраїнських екологічних конференцій;
 • Студенти Коледжу – переможці багатьох конкурсів та олімпіад;
 • Коледж – учасник і організатор просвітницьких фестивалів, молодіжних акцій і проектів.

Після закінчення Коледжу видається атестат про повну загальну середню освіту та диплом фахового молодшого бакалавра державного зразка. Після цього студент може продовжити навчання в Університеті «КРОК».

Коледж пропонує зручний графік заочного навчання та дистанційну форму на основі повної загальної середньої освіти (навчання у вихідний день – суботу).

Департамент довузівської підготовки Університету здійснює підготовку до вступу в коледж і до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Слухачам пропонуються суботні (щосуботи з 9.00 до 15.00) і дистанційні підготовчі курси.

Центр розвитку кар'єри «КРОКу» пропонує студентам Університету і Коледжу, а також випускникам ряд таких можливостей як працевлаштування (ярмарки вакансій, дні кар'єри на факультетах, послуги персональних кар'єрних консультантів, оголошення про вакансії, програми стажувань в компаніях), професійний та особистий розвиток (майстер-класи від успішних професіоналів-практиків, тренінги, бізнес-ігри, освітні та практико-орієнтовані проекти).

На базі Університету і Коледжу діє Асоціація випускників, яка дозволяє підтримувати зв'язки між випускниками всіх поколінь. Асоціація допомагає студентам і випускникам в питаннях працевлаштування, особистісного розвитку, освіти і проведення дозвілля.

Турбота про навколишнє середовище і волонтерство, поєднання науки і «фану», особистісного та колективного розвитку, творчого відпочинку та виховного драйву – це про студентське життя в Коледжі. «Колежани» із задоволенням беруть участь в роботі Екологічного клубу однодумців «Лотос», Студентської ради Коледжу та в проекті «КЕПІТ-expert».

До послуг тих, хто навчається в Коледжі, – обладнані сучасною технікою комп'ютерні класи, поліграфічний центр, навчально-наукова бібліотека, читальний зал, Культурний центр, можливість брати участь у студентському самоврядуванні, роботі студентської проектної та медіа-групи, а також спортивний і тренажерний зали, їдальня, кафе.

Гpафік роботи приймальної комісії:

 • Пн-Пт: 9:00-18:00;
 • Сб: 10.00-15:00

тел.: [відкрити контакти](044) 455-57-57, [відкрити контакти](044) 455-57-07.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Після школи яку я ненавидів Коледж змінив мою думку про навчання. Багато заходів спрямованих на згуртування групи та розкриття потенціалу конкретного студента. Викладачі легко виходять на контакт, якщо ні, то деканат завжди допоможе вирішити проблеми. Було кілька проблемних викладачів, що могли поводити себе неадекватно, але після розмови з працівниками деканату, незадовго таких звільняли. Жодного натяку на хабарі. Мінуси є але не значні.

,

КЕПІТ - чудовий коледж. Закінчила перший курс. Все дуже подобається.

,

В цему році закінчила коледж. І можу сміливо рекомендувати сюди вступати. Тут кваліфіковані викладачі, які справді дають знання.

,

На самом деле колледж заслуживает вашего внимания и поступления, так как если проявлять активность, хотеть учиться, коммуницировать со всеми, то все будет отлично искрение не понимаю тех, кто пишет, мол это худшее учебное заведение, так как, тот кто хочет изучит. Как и любое заведение тут есть достоинства и недостатки, из достоинств я бы хотел назвать: отличных преподавателей, которые готовы идти на помощь, а главное учить, достаточно строги, тут не берут взятки, а за предложение - отчислят, на первом курсе много крутых мероприятий, которые помогают группе сблизиться, так же связь деканата и студентов, то есть ты можешь без проблем туда заходить, они тебя поддержат, помогут решить твою проблему, но так же есть и недостатки: плохая коммуникация между преподавателями и деканатом, могут что-то, кому-то не договорить и будет много проблем и здание не самое новое, это все недостатки, которые я обнаружил за 3 года, не зря все таки крок считается лучшим частным колледжем, всем советую.

,

Читаю негативні думки, і думаю який би студент міг написати. Ну звісно, всім не угодити. Але КЕПІТ дійсно чудовий коледж, викладачі класні, якщо хочеш отримати знання, то 100% отримаєш. В більшості негативні відгуки пишуть прогульники та двієшники. Ті хто навчаються ніяких проблем не мають, і більшості подобається коледж. Тому рекомендую кожному сюди вступати, хто хоче отримати знання, а ті хто не прагне до навчання то краще не вступати

,

Никому не рекомендую, крайне отвратительное отношение преподавателей приходится терпеть ибо выхода нет, изначально позиционируют себя как лучший приватный вуз / колледж, показывая вам клоунов на "посвяте в студенты"... именно в них вы превратитесь если начнете обучение в этом заведении, ибо от образования тут одна вывеска, душат вас постоянными конкурсами и репетициями на какие-то бесполезные выступления. Есть конечно же и хорошие, ответственные преподаватели, таких очень мало, попасть на них крайне трудно, при просьбе перевести либо же сменить преподавателя, учебная часть выступает крайне негативно и агрессивно. Худшее заведение!

,

Здравствуйте! По сути ничего плохого про колледж сказать не могу,так как есть система лояльности для студентов,преподаватели идут ВСЕГДА на уступки в какой бы ситуации не был студент,не спорю, заставят понервничать,но тем не менее не завалят и оценку поставят. Есть конкурсы,разные мероприятия,для первых курсов очень классная тема как по мне,сближает одногрупников,но ни как группы(ха-ха),конкуренция небольшая,но есть. Единственный минус запрещенные вещества,есть некие студенты ,в моем случае уже выпустились,и слава богу это осталось только в колледже,так как уже ничего не употребляют,и если по-сути,то и не проблема это колледжа,а самих ребят, ну и родителей которые не уследили так сказать.Но большинство ребят адекватные и думаю к такому не опускаються. И хочу отметить отдельно что как бы вы не пытались, и в какие бы вы двери не стучались,взятки не берут,сама не пробовала ,так как по успеваемости,и оценкам все было хорошо,нооо лично знаю ,что такого не практикуется в кепите.

,

Кращого коледжу, чим КЕПІТ в нашій країні немає. Чудові викладачі, найкращий директор та класні, креативні студенти. Якщо хочеш, отримаєш знання і дійдеш до успіху. Щаслива, що два роки тому я стала студенткою цього начального закладу. І зараз переді мною багато можливостей. Велике дякую, викладачам кафедри національної економіки та фінансів.

,

Навчаючись в Коледжі, я не тільки здобула якісну освіту, а й масу можливостей для саморовитку.

,

КЕПІТ- це найкращий коледж. Дуже пишаюся, що навчаюся саме тут

,

Коледж хороший, в цьому році йому 17 років. Викладачі нормально ставляться до студентів, якщо ті адекватно себе поводять. З приводу наркотичних засобів, прочитавши деякі коментрі, можу сказати лиш те, що це не завжди залежить від адміністрації, адже все робиться "по тихому", думаю це багатьом зрозуміло. За наркотики, при їх виявлені відраховують майже на місці, в багатьох випадках без педагогічної ради. Розклад також залежить не від адміністрації, всі ми люди і всіляке буває у житті, адже деканат не може наперед знати думки викладача та відразу ставити заміну! Всі працівники чудові,завжди допомогають, а викладачі завжди готові надати консультацію та поради щось. Життя в КЕПІТі дуже насичене: проекти, конкурси, екскурсії, творчі вечори та зустрічі, організації по типу ЕКО "ЛОТОС", Студ. Рада....це все неймовірно, три роки навчаюся тут і не маю претензій!

,

учился в этой кафедре. Что сказать... Лучше ничего не сказать! некому не рекомендую так как запрещенные вещества везде.

,

Закончил первый курс в Кепите. Преподаватели не уважают, могут с лёгкостью назвать 10 раз за пару вас тупым, хотя вы просто тихо сидели. Многие ставят оценки судя по тому нравитесь вы ему или нет. В колледже творится полный бардак. По слухам знаю, что наркотики раздобыть легче простого. Ремонт прекрасный. Есть в колледже один хороший человек - Сумбаева Людмила Петровна. Лишь она пытается все изменить к лучшему, жаль, что за спиной у неё такое творится.

,

минусы: - большое количество студентов, из-за чего учиться нереально - берут взятки (но мало кто этим занимается) - постоянно меняется расписание, из-за чего просто непонятно что делать (бывает и в последний момент) - некоторые преподы просто валят студента/группу - некоторые образовательные стандарты просто тупые - забивают голову всякими конкурсами, в которых ты превращаешься в клоуна с цирка, за это возможно получишь балл к зачёту плюсы: + хороший ремонт + пару толковых преподов от себя: был у меня куратор, ведёт себя как бабка с деревни, любит обсудить всю жизнь студента перед другими студентами, может высмеять (хоть и самой не помешало бы поставить зубы). Наговорит много чего родителям, что не относится к вам, а в оправдание : "ну я же перепутала" в общем - то, колледж стоит этих денег только из-за хорошего ремонта, хотите что-то знать - можно и получше найти, где можно получить больше знаний и остаться без пудры на мозгах)

,

Закончила в этом году, впечатление не очень. Из-за большого количества студентов в колледже учиться очень тяжело. Преподавали не ценят студентов. Кстати закончила экономику. Дальше планирую итди по специальности. Взятки не требуют вместо этого забивают голову всякими конкурсами(а там тоже не бесплатно разумеется) но в любом случае решать Вам!

,

Отличнейший колледж!!! 2 года назад закончил обучение в КЭПИТ, 4 года учебы пролетели просто незаметно. Прекрасное место для получения образования, преподаватели восновном лояльные и отзывчивые, насчет взяток: никто за 4 года ни разу даже не намекнул на то что нужно платить, работникам деканата отдельный респект, всегда помогут в решении любого интересующего вас вопроса, современное здание с европейским ремонтом и оборудованием, столовка большая и просторная с вкусной едой, есть отличный буфет, также большая библиотека с хорошими компьютерами(можно просто сесть за любой комп и посидеть в соц. сетях или поискать электронную литературу), удобное расположение колледжа( 3 минуты пешком от м. Берестейская). Если есть желание учится и получить хорошее образование, то здесь для этого есть все условия(особенно если сравнивать с другими вузами и колледжами).

,

В цьому році закінчила перший курс цього коледжу і я задоволена, як ніколи) За весь рік навчання ніхто навіть не намагався взяти хабаря, працівники деканату допомагають, якщо є проблеми, якість освіти на високому рівні, до студентів ставляться з повагою та розумінням, в приміщенні коледжу завжди чисто. Також вирує справжнє студентське життя, безліч різних конкурсів та цікавих концертів в яких беруть участь першокурсники, студентам дають можливість самим організовувати концерти) Для самореалізації запрошують брати участь в наукових конференціях та різних наукових заходах) Після першого року навчання в коледжі я із впевненістю можу сказати, що я люблю КЕПІТ ♥

,

Отличный колледж. Организация работы приемной комиссии на 12б. Продуманная адаптация первокурсников (кураторы старшекурсники кроме преподавателя), квесты на природе, конкурс лучшей группы с приятной мотивацией (боулинг, кино). Учеба на современном уровне (комп. программы по ряду дисциплин), в отличие от школы интересно и понятно (не приходится разъяснять дома материал), популярнейшие тренинги медиа-групп и т.д. Плюс доброжелательная атмосфера. Я серьезно мониторила все колледжи Киева целый год до поступления дочери, собирала отзывы. Выбрали КЭПИТ без альтернативы, надеясь, что информация о колледже достоверна. Сейчас же дочь очень довольна учебой и жизнью в колледже. И я счастлива, что помогла ей сделать шаг в незабываемую эпоху интересной студенческой жизни

,

супер

,

Мне всё очень нравится ъ

,

классный университет

,

Мне всё очень нравится)

,

В этом колледже каждый себя чувствует уверенно, а студенты имеют возможность получить хорошие знания и проявить все свои таланты. Всех люблю и целую!!!

,

Мне очень нравится! просто супер!!!!!!!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві