Фаховий коледж Університету «КРОК»

Профессиональный колледж Университета «КРОК»
 • денна, заочна
 • Статус приватний. I рівень акредитації.

Спеціальності

Про коледж

Вступникам

Для отримання повної та детальної інформації щодо термінів, умов прийому, звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](044) 455-57-12 та [відкрити контакти](044) 455-57-13, до персональних менеджерів зі вступу або дивіться детальну інформацію на сайті www.krok.edu.ua

Довузівська підготовка:

Підготовка до державної підсумкової атестації. Заняття проходять щосуботи з 9:00 до 15:00. 850 грн./міс. за 5 предметів. Можлива дистанційна форма навчання. 

Предмети: українська мова, математика, англійська мова, історія України.

Основні документи для вступу:

 •  свідоцтво про базову загальну середню освіту (оригінал і копія);
 •  паспорт (оригінал і копія);
 •  копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 •  4 кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 •  для хлопців, що досягли 17-ти років: приписне свідоцтво (військовий квиток) (копія).

Остаточний список всіх необхідних документів уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](044) 455-57-12 та [відкрити контакти](044) 455-57-13.

Докладніше про Коледж

Фаховий коледж Університету «КРОК» здійснює освітню діяльність відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України.

На навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра приймаються особи з базовою та повною середньою освітою.

Прийом в Коледж Університету «КРОК» здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування. У коледжі забезпечується педагогічний кураторський супровід студентів протягом усіх років навчання. Навчальний заклад має висококваліфікований викладацький склад. Навчальними планами передбачена практична підготовка.

 • Коледж — асоційований навчальний заклад міжнародного проекту ЮНЕСКО.
 • Активно співпрацює з Київською Малою академією наук.
 • Учасник регіональних, всеукраїнських та міжнародних конференцій «Модель ООН».
 • Організатор щорічних всеукраїнських екологічних конференцій.
 • Студенти Коледжу — переможці багатьох конкурсів та олімпіад.
 • Коледж — учасник і організатор просвітницьких фестивалів, молодіжних акцій і проєктів.

Після закінчення Коледжу видається атестат про повну загальну середню освіту та диплом фахового молодшого бакалавра державного зразка. Після цього студент може продовжити навчання в Університеті «КРОК».

Коледж пропонує зручний графік заочного навчання та дистанційну форму на основі повної загальної середньої освіти (після 11 класу чи 2 курсу Коледжу) (навчання у вихідний день — суботу).

Департамент довузівської підготовки Університету здійснює підготовку до вступу в коледж і до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Слухачам пропонуються суботні (щосуботи з 9.00 до 15.00) і дистанційні підготовчі курси.

Центр розвитку кар'єри «КРОКу» пропонує студентам Університету і Коледжу, а також випускникам ряд таких можливостей як працевлаштування (ярмарки вакансій, дні кар'єри на факультетах, послуги персональних кар'єрних консультантів, оголошення про вакансії, програми стажувань в компаніях), професійний та особистий розвиток (майстер-класи від успішних професіоналів-практиків, тренінги, бізнес-ігри, освітні та практико-орієнтовані проєкти).

На базі Університету і Коледжу діє Асоціація випускників, яка дозволяє підтримувати зв'язки між випускниками всіх поколінь. Асоціація допомагає студентам і випускникам в питаннях працевлаштування, особистісного розвитку, освіти і проведення дозвілля.

Турбота про навколишнє середовище і волонтерство, поєднання науки і «фану», особистісного та колективного розвитку, творчого відпочинку та виховного драйву — це про студентське життя в Коледжі. «Колежани» із задоволенням беруть участь в роботі Екологічного клубу однодумців «Лотос», Студентської ради Коледжу та Мистецької студії «ArtКЕПІТ».

До послуг тих, хто навчається в Коледжі, — обладнані сучасною технікою комп'ютерні класи, поліграфічний центр, навчально-наукова бібліотека, читальний зал, Культурний центр, можливість брати участь у студентському самоврядуванні, роботі студентської проєктної та медіа-групи, а також спортивний і тренажерний зали, їдальня, кафе.

Гpафік роботи приймальної комісії:

 • Пн-Пт: 10:00-16:00;
 • Сб: 10.00-15:00.

тел.: [відкрити контакти](044) 455-57-12


Відгуки

24
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Після школи яку я ненавидів Коледж змінив мою думку про навчання. Багато заходів спрямованих на згуртування групи та розкриття потенціалу конкретного студента. Викладачі легко виходять на контакт, якщо ні, то деканат завжди допоможе вирішити проблеми. Було кілька проблемних викладачів, що могли поводити себе неадекватно, але після розмови з працівниками деканату, незадовго таких звільняли. Жодного натяку на хабарі. Мінуси є але не значні.

,

КЕПІТ - чудовий коледж. Закінчила перший курс. Все дуже подобається.

,

В цему році закінчила коледж. І можу сміливо рекомендувати сюди вступати. Тут кваліфіковані викладачі, які справді дають знання.

,

На самом деле колледж заслуживает вашего внимания и поступления, так как если проявлять активность, хотеть учиться, коммуницировать со всеми, то все будет отлично искрение не понимаю тех, кто пишет, мол это худшее учебное заведение, так как, тот кто хочет изучит. Как и любое заведение тут есть достоинства и недостатки, из достоинств я бы хотел назвать: отличных преподавателей, которые готовы идти на помощь, а главное учить, достаточно строги, тут не берут взятки, а за предложение - отчислят, на первом курсе много крутых мероприятий, которые помогают группе сблизиться, так же связь деканата и студентов, то есть ты можешь без проблем туда заходить, они тебя поддержат, помогут решить твою проблему, но так же есть и недостатки: плохая коммуникация между преподавателями и деканатом, могут что-то, кому-то не договорить и будет много проблем и здание не самое новое, это все недостатки, которые я обнаружил за 3 года, не зря все таки крок считается лучшим частным колледжем, всем советую.

,

Читаю негативні думки, і думаю який би студент міг написати. Ну звісно, всім не угодити. Але КЕПІТ дійсно чудовий коледж, викладачі класні, якщо хочеш отримати знання, то 100% отримаєш. В більшості негативні відгуки пишуть прогульники та двієшники. Ті хто навчаються ніяких проблем не мають, і більшості подобається коледж. Тому рекомендую кожному сюди вступати, хто хоче отримати знання, а ті хто не прагне до навчання то краще не вступати


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.