Опис курсу

Це комп'ютерні курси для початківців, які починають вивчення комп'ютера з нуля.

Навчання роботі на комп'ютері в режимі користувача. Ви вивчіть операційне середовище Windows зможете створювати паки, переміщати файли зберігати і роздруковувати документи. вилучати документи, навчитеся працювати з текстовим редактором Word набирати тексти, редагувати, копіювати їх, підбирати шрифти. Познайомитеся з табличним редактором Eхсel зможете працювати з електронними таблицями, вести розрахунки використовуючи арифметичні та логічні функції таблиць, зможете будувати діаграми.
Курс Користувач ПК Поглиблений, тут багато часу приділено практиці роботи на комп'ютері, що дозволить Вам стати впевненим користувачем ПК.

Ви вивчіть структуру мережі інтернет, правила користування мережею інтернет та електронною поштою. Будете знати, як зареєструвати свою поштову скриньку на поштовому сервері. Ви навчитеся знаходити потрібну інформацію (працювати з пошуковими системами). Зберігати і копіювати інформацію з мережі відправляти і приймати повідомлення по електронній пошті.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок