11 лет Work.ua Скрыть баннер
Опис курсу

У сучасному світі в умовах загострення конкурентної боротьби, для ефективного управління бізнес процесами менеджерам вищої та середньої ланки необхідно використовувати інноваційні, нестандартні методи стратегічного управління.

Мета програми - сформувати у слухачів комплексне розуміння ефективного стратегічного і оперативного управління компанією, підготувати професіоналів, які володіють сучасними принципами, технологіями, методами та інструментами в даній сфері.

Програма розрахована на керівників, менеджерів вищої і середньої ланки, власників, генеральних директорів та директорів і підприємств малого і середнього бізнесу всіх галузей економіки.

Для тих, хто прагне підвищити рівень своїх компетенцій в області менеджменту, для бажаючих здобути бізнес-освіту міжнародного рівня, систематизувати вже мають знання і досвід, доповнити їх новими ідеями та навичками.

Структура програми:

Модуль 1. Фундаментальний базис управління. Модуль дозволить опанувати методики і способи управління, освоїти основні закони і моделі ефективного управління.

Модуль 2. Фінанси. Модуль побудований на огляді практичних ситуацій, що дозволить адаптувати і застосувати сучасні методи управління фінансами до діяльності компанії.

Модуль 3. Маркетинг в менеджменті. В даному модулі поняття «маркетинг» розглядається як інструмент управління компанією, який дозволить ефективніше задовольняти потреби завдяки обміну і отримувати запланований результат.

Модуль 4. Управління персоналом (кадри). Модуль спрямований на формування згуртованої команди, яка зможе ефективно справлятися зі стратегічними цілями організації. Також учасники зможуть скорегувати своє подальше професійне розвиток в області HR, стати справжнім бізнес-партнером в своїй компанії, зрозуміти свою роль при формуванні та впровадженні кадрової політики на підприємстві.

Модуль 5. Стратегічне управління. В рамках даного модуля учасники оволодіють сучасними функціями управління, аналітичним інструментарієм менеджменту, методами діагностики та аналізу, а також методами прийняття рішень.

Дата проведення: 24, 25, 26 травня 2017 року

Загальна тривалість курсу - 5 місяців (288 годин).

Загальна вартість навчання - 24 000 грн.

Вартість одного модуля - 4200 грн.

Знижка 10% при оплаті програми одним платежем.

Детальніше про програму на сайті IBS Nikland.

Інвестуйте в своє майбутнє разом з Міжнародною бізнес школою "Nikland"!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Language Studio
Language Studio
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок