11 лет Work.ua Скрыть баннер
Опис курсу

Професія для тих, хто хоче авторитетно розповідати мільйонам людей все про все і про всіх

Тривалість навчання - 4 місяці.

Бути переконливим і вміти пояснити складні речі простою мовою міліонам людей, бути розкутим і водночас серйозним, цікавим і природнім у кадрі - цього вчитимуть найкращі ведучі та постановники, які працюють у "1+1 Медіа". Алла Мазур, Наталка Мосейчук та Лідія Таран відкривають секрети своєї роботи разом із найдосвіченішими режисерами, операторами, редакторами та стилістами Телеканалу 1+1.

Курс складається з теоретичної та практичної частин, де учасники відпрацьовуватимуть свої дикторські та ораторські навички перед камерою, роботу з суфлером і без нього, навчаться грамотно і зрозуміло доносити інформацію з урахуванням різноманітних концепцій інформаційних програм, дізнаються, як успішно проходити кастинги.

Для кого:

Курс розрахований на журналістів, які вирішили дещо змінити діяльність, на вже практикуючих ведучих, які нещодавно розпочали свою кар‘єру і прагнуть вдосконалення, на молодих спеціалістів та випускників вишів.

Що вивчаємо:

  • Майстерність телеведучого.
  • Техніка мови.
  • Майстерність ефірного виступу.
  • Основи тележурналістики.
  • Редакторська майстерність.
  • Основи технології телевиробництва.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок