Опис курсу

IELTS в Одесі

Останнім часом в Одесі та інших містах багато людей здають міжнародні іспити з англійської мови: CAE, FCE, TOEFL, IELTSі інші. Причини цього можуть бути різними: для когось важливо перевірити особистий рівень, комусь - для влаштування на роботу або надходження в закордонний вуз, для імміграції або для просування по кар'єрних сходах.

Як правило, вибір самого іспиту залежить від цілей здає. Для імміграції, навчання або роботи за кордоном зазвичай потрібно сертіфікатTOEFLіліIELTS. І хоча IELTS з'явився пізніше, ніж TOEFL, він набуває все більшу і більшу популярність.

Результати IELTS приймаються в більшості середніх та вищих навчальних закладів Австралії, Канади, Ірландії, Новій Зеландії, Південної Африки, Великобританії. Останнім часом значно збільшилася кількість вузів США, що приймають результати IELTS в якості підтвердження знань англійского.Сертіфікат IELTSнеобходім при імміграції до Великобританії, Нову Зеландію, Канаду або Австралію. Його зараховують багато роботодавців в різних країнах, включаючи Бразилію, Данію, Італію, Польщу, Туреччину, В'єтнам та інші.

IELTS- діагностичний іспит. Це означає, що провалити його не можна й оцінку 0 ви отримаєте тільки в тому випадку, якщо взагалі не з'явитеся на іспиті. У будь-якому іншому випадку ви отримаєте сертифікат з балом від 1 до 9 - це і є ваша оцінка. Як правило, для імміграції потрібна оцінка 5-6, для навчання у вузах - 7-7,5.

Термін дії сертіфікатаIELTS- 2 роки; після цього рівень володіння англійською знову доведеться підтверджувати. Цим IELTS схожий з TOEFL і відрізняється від іспитів кембріджської групи: вони славляться своєю «безстроково». Однак слід пам'ятати, що кембріджські сертифікати не мають яких-небудь певних сфер застосування. І хоча багато британських і європейські навчальні заклади приймають сертифікати CAE і CPE (з балами А, В), то в даному випадку університет завжди звертає увагу на «вік» сертифіката. Тобто, як тільки мова заходить про реальні можливості використання кембриджських сертифікатів, їх «безстроковість» стає досить ефемерним поняттям.

Під час іспиту IELTS оцінюються 4 основних мовних навички тестованих: аудіювання (розуміння мови на слух), читання, письмо та розмовна мова. IELTS вважається «інтегрованим» іспитом. Насамперед, за це говорить вже те, що оцінюються всі навички володіння мовою і всі ці оцінки роблять рівний внесок у кінцевий результат. Крім того, хоча кожна частина і орієнтована на конкретне вміння, завдання іспиту часто мають на увазі використання інших навичок: найочевидніше це в частинах «Лист» і «Усна частина.

Сертифікат IELTS готовий на 13 день після здачі іспиту, тоді як TOEFL приходить не раніше, ніж через 4 тижні, а кембріджські сертифікати можна отримати тільки через три місяці.

В даний час існують дві версії іспиту IELTS: Academic module і General module. Academic module призначений для тих, хто збирається вчитися у ВНЗ або аспірантурі, General module - для тих, хто їде на ПМЖ або на роботу за кордон.

Наша компанія має філії в центрі по ул.Новосельского і в Київському районі Одеси за вул.Корольова (Таїрова).

Телефонуйте і ми підготуємо Вас прямо зараз!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Flor de Azahar
Flor de Azahar
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок