Факультети і спеціальностівгору

Спеціальності

 • міжнародні економічні відносини;
 • правознавство;
 • економічна кібернетика;
 • економіка підприємства (за видами економічної діяльності);
 • маркетинг;
 • фінанси і кредит (за спеціалізованими програмами);
 • банківська справа;
 • облік і аудит;
 • товарознавство і комерційна діяльність;
 • товарознавство та експертиза в митній справі;
 • експертиза товарів та послуг;
 • менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічнoї діяльноcті);
 • готeльна і реcторанна спpава;
 • упpавління інноваційнoю діяльніcтю.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (032) 275-68-66, (032) 295-81-17.

 • Кількість заяв на одне місце ліцензованого обсягу: 1,2.
 • Середній бал ЗНО абітурієнтів: 159,23.
 • Середній бал атестата абітурієнтів: 164,47.

Вартість навчання за рік: ДФН : 8470 – 13695 грн.; ЗФН: 6490 – 10890 грн.

На базі Львівської комерційної академії також проводяться курси підготовки до ЗНО.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (032) 275-68-66, (032) 295-81-17.

Докладніше про ВНЗвгору

Львівська комерційна академія гордиться своєю майже двохсотрічною історією та званням найстарішого торговельно-економічного ВНЗ України.

Львівська комерційна академія - провідний вищий навчальний заклад і визнаний науковий центр IV рівня акредитації.

Сьогодні в академії навчається близько 5 тис. студентів.

Професорсько-викладацький склад включає 317 викладачів, серед яких 46 докторів наук і професорів, 184 кандидатів наук і доцентів, які мають досвід теоретичної та практичної роботи. Працює аспірантура за 8 науковими спеціальностями, докторантура та три спеціалізовані ради із захисту дисертацій за п’ятьма науковими спеціальностями.

У складі ЛКА функціонують - 3 інститути, 4 факультети, аспірантура, центр ділової англійської та французької мови, бізнес центр, комп'ютерний центр, кадрова агенція.

До структури академії входять, 3 інститути, 4 факультети, Луцький кооперативний коледж.

Львівська комерційна академія динамічно розвивається та диверсифікує свою діяльність, ліцензуючи та акредитуючи нові напрями та спеціальності.

Забезпечення навчального процесу у Львівській комерційній академії

Львівська комерційна академія має одну з кращих на Львівщині матеріально-технічну базу, а саме: 4 навчальні корпуси; 3 гуртожитки на 1680 місць; бібліотека з книжковим фондом понад 414 тис. книг; 5 читальних залів, з них 3 електронні; спортивний комплекс; Видавництво академії; 33 комп’ютерні аудиторії (611 ПЕОМ з виходом в Інтернет); спортивно-оздоровчий табір “Латориця” (у Закарпатській області) на 180 місць. На різних формах навчання академія здійснює підготовку бакалаврів з 11 напрямами та спеціалістів, магістрів за 14 спеціальностями.

В академії створено волоконно-оптичну інфраструктуру, підключено до міжміських швидкісних каналів мережі УРАН для взаємного обміну інформацією в Україні, відкрито доступ до наукових мереж світу, зокрема до пан-Європейської науково-освітньої мережі GЕANT (об’єднує понад 3500 начальних закладів Європи, 30 країн).

Високий імідж Львівської комерційної академії – це не лише якісна підготовка фахівців торговельно-економічного спрямування, а й ефективна міжнародна співпраця, що є одним із найважливіших напрямів посилення конкурентних позицій вишу на ринку освітніх послуг.

Міжнародні зв'язки Львівської комерційної академії 

ЛКА постійно працює над розширенням міжнародної співпраці, як в навчальному, так і в науковому напрямах. На теперішній час академія активно співпрацює з навчальними закладами Польщі, Франції, Румунії, Молдови, Грузії, Болгарії, Великої Британії, Італії, Німеччини та ін. 

Партнери академії - Академія економічна ім. Оскара Ланжего у Вроцлаві (Польща), Асоціація університетів Центральної та Східної Європи, Уряд землі Тюрінгія (Німеччина), Університет Овернь-Клермон 1, м. Клермон-Ферран (Франція), Вища школа економіки (м. Тарнов, Республіка Польща), Вроцлавський університет (Республіка Польща). Результатом такої співпраці є можливість навчання студенів за програмою Еразмус у провідних навчальних закладах економічного профілю.

Академія – активний учасник партнерської програми TEMPUS під назвoю “Вдоcконалення тa розвитoк профеcійної оcвіти”, щo перeдбачає проваджeння спільниx навчальниx курcів профеcійного спpямування тa можливоcті отpимати диплoм європейcького зpазка.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 94 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Самий паршивий заклад який існує, особливо з їхніми платними пропусками, тобто маєш все здано все приніс і хочеш здати, в тебе всеодно буде недопуск доки не заплатиш 1200 грн в їх кишеню...

,

Роботою ніхто не забазпечує, що за вигадки? Влаштуватись на роботу випускникам після навчання складно. Шановні батьки та абітурієнти - ЛКА один з найкорумпованішийх вузів міста. Хабарництво тав зашкалює, майте на увазі. Ознайоvтесь з інформацією http://www.dsnews.ua/society/antireyting-vuzov-kuda-ne-stoit-postupat-abiturientam-11072016133700

,

Заклад хороший ! Дають потрібні знання, звичайно якшо хочеш вчитися))Із хабарниками зустрічався -їх дуже мало, але якшо по правді в кожного ВНЗ вони є((( Поступайте сюди не пожалієте. Роботу дають100%.Диплом визнають.

,

Я закінчила академію ще 6 років тому, і жодного разу не пожаліла що поступала саме сюди. Рівень знань, які мені дали кафедри Бухгалтерського обліку і Аудиту - у 100 раз вищий ніж у моїх колег-бухгалтерів з інших ВУЗів. Викладачі - справжні профі. Я справді люблю Комерційну Академію, і мої діти будуть навчатись саме тут!)

,

Приємно вражена поступила в академію а закінчую Торговельно-економічний універмитет.Вітаю всіх студентів і викладачів з цією історичною зміною. Поступайте і не пожалкуєте на наступні роки плануються добитись держ. місць.Особливо вдячна проф. Сирохману І.В.
P.S.: Якщо в ти вчив валити і вимагати гроші ніхто не стане, а якщо ловив гав тоді плати і то не у всіх викладачі дехто заставляє вивчити хочаб розділ і ставить трійку.

,

Непоганий виш, дають хороші знання.

,

Навчаюсь на факультеті "Фінанси і кредит".ВНЗ задоволений,викладачі дають добру базу знань і ставляться до студентів з розумінням.Ті хто говорить що без грошей тут не реально вчитись це все брехня.Здати сесію не так уже і важко якщо ходити на пари і вчити матеріал.А у кого вітер в голові той і платить.

,

Навчальний заклад добрий. Особливо економічний і товарознавчий факультет. А ті хто пишуть негативні відгуки - лукавлять або відношення до академії немають.

,

Чудова кафедра обліку. Грунтовні і практичні знання лише тут!!!!! Про хабарі як правило пишуть ті, хто ніц не знає та ще й не ходить. До речі, не сачкуйте, відвідуйте заняття, адже за відпрацювання пропуски вже потрібно доплачувати додатково.

,

Рівень корупції там зашкалює, шкода розумних та порядних людей, що з цим стикаються, точно корупційна академія, а керівництво спокійно загрібає гроші.

,

підтримую про хабарників !!!!
є там така пані, 700 грн бере за залік
а потім ще зібрала гроші зі студентів
Слава ЛКА !!!!
так тримати !!!!!

,

Повно хабарників в цій академії. Порядних викладачів лишилось одниці, тому майте це на увазі. Що казати, корупція процвітає(

,

ясно інстетут недуже найду інший

,

Я тут навчаюся і ні за що не платила. викладачі самі не хочуть брати грошей навіть від прогульщиків. а дають додаткові завдання.

,

Хороший ВУЗ, хороші викладачі

,

Навчаюсь в цій академії, і дуже шкодую що сюди поступила... Планую переводитись в інший вуз!!!! Викладачам всеодно чи знає щось студент головне дати гроші!!!! І то він поставить що хоче!!!! Деякі викладачі прямо можуть сказати, щоб ви заплатили інакше Ви нічого не здасте!!! А на кафедрі товарознавчо комерційній взагалі вкладачі пристають до студенток!!!! Не раджу поступати сюди!!!! Це просто корупційний заклад, який скоро просто закриють!!! А ректор цього закладу просто взяточник!!!!

,

В академії можна навчатись і не платити за сесію, викладачі ставляться з розумінням до студентів! Але є дуже великі проблеми з гуртожитком, більша половина гуртожитку проживають люди які вже закінчили академію, але їм підписали що вони можуть залишитись!!!!!! Ректорат не думає за студентів 1 курсу який також хоче заселитись, чи навіть за можливість самих студентів переселитись в інші кімнати!!! Йому головне заробити побільше грошей!!!! Так що абітурієнти можливість в поселитись в гуртожиток ви зразу відкидайте!!!Хіба що якщо ви заплатите ректору, бо на розуміння його можна не сподіватись!!!!

,

Вчуся на юридичному, за чотири роки навчання з хабарами не зустрічалася, хоча є така тенденція, але звісно, це стосується тих хто не вчиться. Вчитися досить цікаво, але хотілося б від академії більших преспектив, оскільки вона дійсно могла б це дати, більшість викладачів - це люди , які займаються практикою, та на жаль, практики для студентів замало, хоча кожен універсетет зустрічається з такою проблемою. Моя оцінка не погано, але можна і краще, надіюся, що так і буде!!!!

,

Кафедра фінансів і кредиту хабарники, і безсовісні створіння...екзамен без грошей здати неможливо.. рівень знань професорів і доцентів -0.
Є викладачі що намагаються дати знання , але таких одиниці..
Після цього навчання маєш лише втрачені роки і гроші.
Нікому в житті не пораджу цей "навчальний заклад"

,

Де людська совість і розуміння?! хабарники страшні, нікого нецікавить маєш ти чи немаєш, давай і все , при тому що й даєш ставлять що хочуть!нераджу цей заклад ! навчання ніякого викладачі тупі покупляли дипломи доценти і тд..! Корупційна академія!

,

Колись вуз був на рівні, та останніми роками там просто процвітає корупція і хабарництво. Деякі викладачі непогані, але це вже не допоможе, бо все "риба гниє з голови".

,

Не поступайте сюди! Вони помилились в назві!! Мало бути не комерційна а корупційна!!

,

Найкращий Вуз

,

Кафедра іноземних мов - прямий хабар.

,

Закінчувала ЛКА в 2009,юр.фак.Всім задоволена.Викладачі давали добрі знання,тільки треба захотіти їх отримати,нізащо не платила,ніхто нічого не вимагав.Звичайно були ті які платили за заліки чи екз.,але це був їх вибір.Взагалі всім рекомендую.

,

Тут хороші викладачі, дають хорошу базу

,

І я, і мій чоловік закінчували ЛКА ("облік і аудит" та "фінанси і кредит"). Освіта - на вищому рівні, якщо є бажання вчитися. Нашу дочку, яка зараз в 6-му класі, вже зараз готуємо до того, що вона теж буде вчитись в ЛКА.

,

Кафедри бух.обліку і аудиту - чудові, краще, ніж в інших ВНЗ.

,

На даний час навчаюся у ЛКА.Перечитала коментарі і здивувалася...Я навчаюся на кафедрі бухобліку і аудиту.У нас дійсно дають найкращу базу,в порівнянні з іншими ВНЗ Львова.Викладачі завджи доброзичливі і допоможуть,якщо потрібно!Стосовно хабарів,якщо вчишся,то все здаєш своїми силами!!!Тут добре!

,

Скільки людей - стільки думок. Але моя думка така. Закінчила ВУЗ у 2003 році, спец. "Маркетинг". Як на мене, ЛКА - найкращий вуз, що дає практичні знання! Ще на останньому курсі почала працювати. Зараз прцюю керівником відділу маркетингу. І завжди згадую рідну академію тільки з хорошої сторони

,

ЛКА супер) кафедра-МЕВ найкраща)

,

супер! особливо класна викладачка Катерина Михайлівна Прохоренко! Низький Вам уклін!!!

,

Вуз закінчила 3 роки тому. Вчилася на менеджменті. Швидко знайшла роботу за спеціальністю. Викладачі з менеджменту нормальні, багато з того, що нас вчили пригодилося. Хабарів нікому не давала і ніхто не вимагав, сама вчилася. І в нас так багато самі вчилися.

Рекомендую цей ВУЗ! Нічого погано не можу сказати.

,

ЛКА нормальний заклад, за все можна розрахуватись і НОРМАЛЬНО поїсти ( столова на Туган-Барановського - бест). Вчитись - легко, але вже на 2-ому курсі ти себе почуваєш як в Калькуті... або Уганді: сидиш і ТУПО "штампуєш" конспекти за які потім (то,певно, тільки в нашій країні таке) ти НАВІТЬ получаєш бали! На пари, все-таки, краще ходити... на сесії менше оправдань))) В ЛКА був один достойний викладач - Прошак В.В. Людина,яка прожила в Канаді і яка БАЧИЛА ЯК ПОТРІБНО ЗДОБУВАТИ ВИЩУ ОСВІТУ!!! ...але, нажаль,він покинув ЛКА((( Прайс-лист на сесію можна ЛЕГКО взнати в деканаті (принаймні на фак. МЕВ)) Я вже як рік після завершення ЛКА... диплом як лежав у шухляді так і там спочиває: ніхто про диплом при працевлаштуванні навіть не запитав))) ... о так... ни о чём((( ПОРАДА: посидіть після школи трохи дома і ПОДУМАЙТЕ чого ви хочете від життя! Бо поступити і прос... ти гроші в Українських ВУЗ'ах ви завжди втисгнете! ... таааа, знання ви здобудете, а роботу вам ВУЗ НІКОЛИ не запропонує((((((

,

ніколи не вступайте до ХДУХТу !!!!!!

,

Аня - молодець! Але «непогано» теж пишеться разом. Пише третій курс з ЛКА.
По обліку, маркетингу, міжнародних відносинах викладачі в ЛКА сильніші ніж в універі (маю знайомих там і за базар відповідаю).– тут в ЛКА на Тершаківців, на Туган-Барановського (головний корпус) – класні викладачі.
Державні місця скорочують всюди (не лише в ЛКА), грошей в бюджеті мало і Табачник взагалі скоро можливо зробить що всі економісти будуть вчитися лише платно.
І добре, що в ЛКА, ходячи на пари, а не прогулюючи усе, можна спокійно вчитися БЕЗ хабарів. Це добре!!!

,

Наталю! Коментар якої починався :"Навчання з окремих дисциплін відверто слабеньке, хоча є і не погані викладачі...." - ПРЕСТИЖ пишеться через "Е" а не "И" !!!!!!
Тобі втерла носа учениця 10 - ого класу !!!

,

Вуз поступопо занепадає. Все навчання платне від чого значні недобри студентів. Піар компанія вузу відверто ніяка. Щороку відбувається скорочення персоналу.

,

Гарний ВУЗ!!!! Культура на порядок вища ніж у інших вишах України(спілкуюся з іншими студентами ),жаль що немає державних місць...Дуже гарні знання з обліку,економіки,статистики(бачу по своїй дочці).Хотілось би кращих знань з англійської((((В цілому ВУЗом задоволена.Треба тримати марку колись найкращого торгово-економічного вузу всього Союзу!!!

,

В ЛКА вчився мій брат, моя бабуся і дідусь, нічого поганого сказати не можу. Якщо маєш бажання вчитися, то нікому нічого платити не потрібно. І той хто говорить, що все за гроші просто сам не хотів вчитися, прогулював. Викладачі дуже прихильні до студентів, радіють їх досягненням, допомагають. Саме викладачі дуже професійні, компетентні. ЛКА це ж не просто якась академія, це в минулому Львівський торговельно-економічний інституту, який був відомий на весь Союз.

,

найкращий ВНЗ у Львові, вчителі супер :) (:

,

Маркетинг - найкращий!!!!

,

Банківська справа рулить, Вареник В. А. - the best!!!!!

,

В мене про цей заклад хороші спогади!!!

,

Я на даний час студентка ЛКА. І вважаю цей вуз одним з кращих. Звичайно, бувають і винятки з деякими викладачами. Але ввічливості й людяності тут вистачає!!!

,

Навчання з окремих дисциплін відверто слабеньке, хоча є і не погані викладачі, які навчились працювати за новими стандартами. Матеріально-технічну базу потрібно оновлювати, зокрема на Самчука,9. У 2011 році великі недобори по студентах, тому скорочується персонал академії.
Оплата за навчання колись на заочному була 50% від стаціонару, а тепер - 75%. Як на мене це дорого за невеликі заочні сесії. Тому, загалом Академія поступово втрачає свої позиції та пристиж.

,

ВУЗ-фуфло,бардак несусвітний,замість знань тупе начитування, як у найтупішій африканській країні!

,

Скажу відверто. Нема чого хвалити. В ЛКА поступають лише ті,хто не поступив у ЛНУ Франка. Високий рівень корупції і низький рівень знань.

,

Сумую за кафедрою іноземних мов, науково-дослідною роботою .Ці роки глибоко вкарбувалися мені в память , і є незабутніми. Згадую викладачів Ткаченко Тамару Іванівну, Середу Анатолія Родіоновича.

,

Закінчую цього року магістатуру і впевнено можу сказати що буду сумувати за ЛКА! За викладачами кафедри фінансів Мицак О.В., Черкасова С.В., Юсипович О.І., Мединська Т.В., ви просто наше золотко!!!!!!!!!

,

Викладачі кафедри фінансів найкращі і випуск 2008р.,поступайте сюди

,

Нада розцінки точні поставити і проблем як не бувало .

,

Кафедра обліку і аудиту найкраща!!!!!!!!!

,

Дуже не приємі спогади особливо про одну жирну свиню з кафедри торговельне підприємництво ніколи більше не поступила навіть за мільйон... Дуже тупий ВНЗ!

,

Найкращі викладачі були на факультеті менеджменту (економічна кібернетика). Просто вдячна їм за все. Поступайте, не пошкодуєте !!!

,

Відповідно інших ВНЗ комп'ютерна даза на низькому рівні!!!

,

ЛКА - the best!!!!!!!!!

,

У мене є багато знайомих, які 5 років провчилися на економічному в універі і знають набагато менше, ніж я зараз на 3-му курсі в ЛКА. Особливо тішить те, що в нас всім надають гуртожиток, що в нас дуже хороша компютерна база - все компутеризоване і навіть інтернет в лабораторіях на халяву після пар. А якщо не дуже хочеться вчитися, то деколи й підплатити можна, причому тарифи досить низькі - хіба що зрідка хтось з викладачів кругленьку суму загинає. А взагалі я задоволений навчанням, досить багато серйозних викладачів і досить багато предметів читаються на вищому рівні порівняно з універом чи іншими економічними вузами Львова

,

ЛКА супер!!!!!

,

Найкращий економічний ВУЗ західної України!!!

,

ЛКА супер) Я рада що поступила саме в цей вуз.А викладачі насправді чудові.

,

Насправді не шкодую, що навчаюся в ЛКА, проте рівень викладання деяких дисциплін залишає бажати кращого:(
Факультет МЕВ - дійсно найкращий і найперспективніший:) Погоджуюся з Аліною: Флейчук М.І. та Чех М.М. заслуговують на найвищу похвалу.
P.S. відповідь для Насті: державного замовлення немає, лише цільове, а при бажанні вчитися платити нічого не потрібно (власний досвід:)

,

Прекрасний заклад. Недоліків майже нема

,

Безкоштовного нема,але якщо є направлення від споживспілки,то оплачуєш половину,і вчишся на степендію!Взятки в тому випадку,якщо не вчишся!

,

Найкращий економічний ВУЗ західної України!!!

,

У мене питання. Хто навчався в цій академії може мені відповісти, чи є тут бескоштовне навчання(за державним замовленням), який рівень корупції(як часто, і як багато потрібно платити)?

,

Закінчив 88 років тому.Супер й досі памятаю класно навчають

,

лка - the best!!!!кафедра МЕВ - найкраща, хоча вчитись тут не легко, дістають інколи всякі рейтинги,.... , проте викликають повагу такі супер викладачі як Флейчук М.І, Чех М.М, та ін.

,

Якщо не хочете змарнувати 5 років навчання-не робіть цього!

,

Чудовий ВНЗ, відмінні знання

,

Закончил этот институт в 1974 году с отличием и до сих пор с большой любовью вспоминаю его и прекрасных преподавателей: И.М.Павлюка, О.Р.Кмицикевич, Д.И.Шевченко, Н.В.Трушину, В.И.Евдокимовича, Л.В.Сурженко и многих других, настоящих ПЕДАГОГОВ, ПРОФЕССИОНАЛОВ. Спасибо им большое за неутомимый труд и мастерство.

,

Хороший ВУЗ, я закiнчила його 30 рокiв тому. Дуже приемно, що заклад примае марку!

,

Це заклад високого гатунку!!!!!!!!!!!!!!

,

ЛКА, я сумую за тобою

,

я дуже сумую за ЛКА. Чудовий заклад))))))

,

Приємні спогади ! Там навчалась моя донька!

,

Дуже хороший ВУЗ, для навчання є все, тільки би було бажання вчитися.

,

Один з найкращих ВНЗ по економічному напрямку. Супер.........

,

Мені дуже сподобалась організація приймальної комісії в 2010 році.Молодці!!!Чемні,.доброзичливі,тактовні.В порівнянні з іншими вузами(Одеса,Київ,Вінниця) -оцінка 12 балів!!!!Надіюсь і вчитись буде приємно!!!

,

ВНЗ- клас !!!!!!!!!!!!!!

,

ВУЗ високого рівня, викладачі дають хороші знання. Особливо кафедра бухобліку і аудиту!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Всім привіт!!!!!!! Цей вуз супер. Кафедри Фізики і хімії просто супер. Знання тут класні дають. Мабуть тут залишусь викладати.

,

Класний ВУЗ!!! Викладачі - чудові, дають хороші знання! Хочеш щось знати - потрібно вчитися. Хто вчиться - взяток не платить!

,

я навчалася у цьому ВУЗІ і планую іти на аспірантуру, бо тут добре

,

Найкращий ВНЗ України ! Аж не хочеться його покидати . . . :(

,

ВУЗ супер!!!!!!!

,

Закінчила десять років назад-кафедра іноземних мов та бухобліку-дурдом, кафедра товарознавства та комерційної діяльності-супер!!!!!

,

Я тут вчуся!!! Мені подобається!!!

,

Дійсно суперовий ВНЗ, тут дійсно багато чому навчать, як би я ще раз поступала, то тільки в ЛКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

ВНЗ де вчать!!!!!

,

Классс)) а про іноземну мову в мене найкращі спогади...часи міняються)

,

Супер! Я цей ВУЗ закінчила! Лише неприємні спогади про товарознавство, іноземну мову та бухгалтерський облік.

,

Дуже добре

,

Класний ВНЗ!!!!

Партнери сайту
Одеський національний морський університет (ОНМУ)
Одеський національний морський університет (ОНМУ)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок