Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Львівський торговельно-економічний університет

Львівський торговельно-економічний університетvip


 • Львів · вул. Туган-Барановського, 10, 79005
 • (032) 275-65-50
 • lute@lute.lviv.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1816 році. Статус приватний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

2865
студентів
154
викладачі
96
кандидатів
наук
38
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Абітурієнтам

На базі Львівського торговельно-економічного університету також проводяться курси підготовки до ЗНО.

Про ЗВО (вуз)

Львівський торговельно-економічний університет гордиться своєю двохсотрічною історією та званням найстарішого торговельно-економічного ВНЗ України.

Львівський торговельно-економічний університет провідний вищий навчальний заклад і визнаний науковий центр IV рівня акредитації.

Львівський торговельно-економічний університет динамічно розвивається та диверсифікує свою діяльність, ліцензуючи та акредитуючи нові напрями та спеціальності.

Кваліфікаційний рівень: бакалавр/магістр.

 • Кількість студентів — 2865.
 • Кількість викладачів — 154.
 • Кількість професорів і докторів наук — 38.
 • Кількість кандидатів наук — 96.

Забезпечення навчального процесу у Львівському торговельно-економічному університеті

В університеті створено волоконно-оптичну інфраструктуру, підключено до міжміських швидкісних каналів мережі УРАН для взаємного обміну інформацією в Україні, відкрито доступ до наукових мереж світу, зокрема до пан-Європейської науково-освітньої мережі GЕANT (об’єднує понад 3500 начальних закладів Європи, 30 країн).

Високий імідж Львівського торговельно-економічного університету це не лише якісна підготовка фахівців торговельно-економічного спрямування, а й ефективна міжнародна співпраця, що є одним із найважливіших напрямів посилення конкурентних позицій вишу на ринку освітніх послуг.

Міжнародні зв'язки Львівського торговельно-економічного університету 

ЛТЕУ постійно працює над розширенням міжнародної співпраці, як в навчальному, так і в науковому напрямах. На теперішній час університет активно співпрацює з навчальними закладами Польщі, Франції, Румунії, Молдови, Грузії, Болгарії, Великої Британії, Італії, Німеччини та ін. 

Партнери університету Академія економічна ім. Оскара Ланжего у Вроцлаві (Польща), Асоціація університетів Центральної та Східної Європи, Уряд землі Тюрингія (Німеччина), Університет Овернь-Клермон 1, м. Клермон-Ферран (Франція), Вища школа економіки (м. Тарнов, Республіка Польща), Вроцлавський університет (Республіка Польща). Результатом такої співпраці є можливість навчання студенів за програмою Еразмус у провідних навчальних закладах економічного профілю.

Університет активний учасник партнерської програми Tempus під назвою «Вдосконалення та розвиток професійної освіти», що передбачає провадження спільних навчальних курсів професійного спрямування та можливості отримати диплом європейського зразка.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](032) 275-68-66, [відкрити контакти](032) 295-81-17.

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

 • копію документа, що посвідчує особу; 
 • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього; 
 • копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування (у визначених цими Правилами випадках); 
 • чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см; 
 • інші копії документів подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами вступу на відповідні конкурсні пропозиції, установлені законодавством, у строки, визначені для прийому документів. 

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](032) 275-68-66, [відкрити контакти](032) 295-81-17.

Веб-сайт: http://www.lute.lviv.ua

Електронна пошта: [відкрити контакти]lute@lute.lviv.ua.

Рік заснування: 1816 р.


Відгуки140

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Колись був хороший ВЗО, зараз набори впали. рейтинг також..... Хороші, знаючі викладачі позвільнялись

,

Великим мінусом є практика. Замість того , щоб влаштовувати студентів по спеціальності .... Всіх відправляють в Епіцентр продавцями. Хоча студенти і так працюють продавцями. А куди піти ? Всі хочуть досвід роботи. Якби була відповідна практика - це був би мінімальний досвід , а так...

,

Охоронець класний дядько, просто може був не в гуморі, людей за день повно. А ось щодо парковки то правда, Я думаю наш ректор мудрий чоловік і виконає бажання студентів. А ще Я би лавок більше поставила і розігралася з машинами, які на тротуарах. Це університет, а не ринок. Дякую

,

як на мене, велопарковка має бути на території головного корпусу, там є багато місця і не маю прив'язувати свого велосипеда до паркану. Пане, ректоре прошу вияснити це питання

,

Дивуюсь чому за стільки років ще не придумали велопарковки поблизу головного корпусу. Ну це ж просто, а ми себе позиціонуємо сучасним закладом чи як? Студенти паркують свої велосипеди як на городі, плюс злісний охоронець в окулярах вічно ниє, що паркувати не можна. Поговоріть з ним, що це не його дім, а заклад освіти і всі ми люди. і ще за охоронця, як я вже казав, хотілося би щоб його навчили спілкуватися з людьми. Один дядько культурний, привітний, а той що в окулярах і старший, то буває хамить. Я розумію, що він тут вже давно працює, а я в ЛТЕУ провів п'ять років і заслуговую на повагу, а не слова типу "а де ти валиш?" прошу розібратися. дякую

,

Навчалась в ЛТЕУ на бакалавра та магістра після технікуму. Сама я з м.Сміла Черкаської області. Львів прийняв мене дуже гостинно. Обожнювала це місто, а головне свій університет. Навчалась на факультеті ТУСО. Рекомендувати навчання тут можу на всі 1000 %. Чудові, кваліфіковані викладачі, легка подача матеріалу, технічно обладнані аудиторії та лабораторії. Так, викладачі ніколи не давали розслаблятись, але потім був очевидний результат знань. Не було сумно, тому що завжди були організовані різні заходи не тільки розважальні, а й наукові. В цьому навчальному закладі Ви можете прекрасно себе проявити як особистість. Особисто я була головою Студентської Ради ЛТЕУ протягом двох років і це був незабутній досвід. На випускному магістратури, я просто сиділа і плакала від того як шкода мені розлучатись зі своєю Альма-матер. Якщо Ви абітурієнт і хочете поступити до рядів студентів ЛТЕУ-не вагайтесь,Ви про це не пошкодуєте.Доречі, тепер я проживаю та працюю в Чехії.І так,мої дипломи тут просили.

,

Випуск 2019 рік. Право. Навчалась у ЛТЕУ на бакалавраті і в магістратурі. Тільки приємні спогади. Викладачі професійні, є практикуючі адвокати. Так, вимогливі, оскільки у нас така професія. Для студентів є купа можливостей проявити себе і в навчанні і в науці. Постійно приймала участь у різноманітних конференціях, оліпміадах, турнірах. Також за час навчання ми мали змогу і в судах побувати і в міській раді, а на пари приходили відомі практикуючі юристи. Одним словом, хочеш навчатися - тут створені всі умови. Рекомендую поступати сюди всім своїм знайомим.

,

Університет цілком влаштовує

,

Випуск 2020, магістр права Коли подавала документи на бакалаврат, то зайшла і одразу залишила оригінали, бо відчула, що тут - як вдома. Нереально задоволена тут вчитися. Моя Альма-матер наділила мене якісними знаннями та незабутніми емоціями. Наші викладачі індивідуально знаходили підхід до кожного. Також було весело проводити дозвілля організовуючи різні заходи, як наукові так і розважальні. Усім рекомендую рідний університет.

,

Хороший унівєр. Особливу факультет ТУСО і його замдекана Ріспект і уважуха.

,

Класний університет, на спеціальності "Право" ніхто ні за що не платить, якщо звичайно вчиться і не прогулює, викладачі намагаються проводити інтерактивно пари, а не тільки читати текст з листка, за рахунок того, що групи малесенькі час на семінарах приділяється кожному, що сприяє кращому засвоєнню матеріала. Не розумію коментарів де хтось пише, що викладачі спеціально валять, тих хто вчиться НЕ валять, а якщо все таки сталась така прикра ситуація невже не можна звернутись в деканат для її вирішення, а не анонімно висловлювати свої притензії.

,

Університет який дає багато можливостей та кваліфіковано відчиняє двері у професійне життя студентів , дякую за великий досвід , попереду ще більше !

,

Цей навчальний заклад в повній мірі виправдав мої очікування. Адміністрація та викладачі компетентні професіонали своєї справи. Вони з великою відповідальністю та трепетом вкладають знання в голови студентів З задоволенням навчаюсь в даному університеті

,

Навчаюсь вже 3 рік на безкоштовній формі навчання і ще ні разу не шкодувала за свій вибір! Вже котру сесію здаю самостійно і жодного разу не було натяку на хабар чи ще щось таке...Ставлення викладачів до студентів хороше та лояльне. Усі умови та гарантії, з якими я була ознайомлена при вступі,з часом виконуються. Щодо практики. Була можливість від університету їхати за кордон, але по особистих причинах мені не получилось. На закінчення, хочу сказати,що бажане та сумлінне навчання, відповідальність, стриманість та професійні викладачі ЛТЕУ допоможуть Вам стати фаховим спеціалістом у обраній справі!)

,

Навчаюся тут на менеджера, викладачі і керівництво тут чудове, завдяки практиці від універсистету вже на кінець 3 курсу працюю по спеціальності, хто схоче отримати знання і буде "крутитися" то зможе вибитися в люди ! В гуртожитках постійно покращуються умови проживання, особливо в 4 гуртожитку дуже добрий і лояльний комендант Марія Ярославівна яка буде старатися по максимуму, щоб поселити в хороші умови. Також в кожному гуртожитку є по 4 нові пральні машинки на 5 поверсі, автомат з чистою водою, продуктовий. За порядком слідкує Студрада.

,

навчання тут мене повністю влаштовує. аудиторії у гарному стані,обладнані усім потрібним. викладачі дуже хороші. вимогливі,проте повністю справедливі. історії з хабарями хочу спростувати. ні у мене,ні серед моїх знайомих ніколи не було випадків,щоб викладач натякав чи вимагав гроші.

,

Прикро за тих, хто купляє дипломи, не усвідомлюючи того, що від цього ні знань і досвіду від цього не прибавться. Особисто мене під час навчання в ЛТЕУ направляли на практику в той же Епіцентр. Але не на посаду (менеджера, маркетолога і т.д), а як студента-практиканта, який сумлінно виконував завдання передбачені студентською практикою та продемонструвавши належний рівень знань отриманих (не куплених!!!) в ЛТЕУ, отримав від Епіцентру пропозицію працевлаштування на звичайну посаду. Чим успішно скористався і досягнув значного кар'єрного росту в мережі Епіцентр. Прикро за студентів які вступаючи в заклади вищої освіти які переслідують мету отримати диплом, а на знання. Єдине, що тішить що вони хоча б це визнають.

,

Викладачі добрі і компетентні,ставляться з повагою і розумінням до студентів. Більшість з них стали для мене справжніми друзями,до котрих я завжди можу звернутися за порадою чи допомогою.

,

Я навчаюсь на 3-му курсі, таку знижку я також отримувала і ніякого боргу через те питання в мене не виникало. Серед моїх знайомих таке питання виникало, але як потім вияснялось, що вони плутали поняття які прописані в договорі. А в договорі був прописаний пункт про право індексувати розмір плати на індекс інфляції.

,

Закінчила Львівський торговельно-економічний університет у 2013 ( тоді ще Львівська комерційна академія) з червоним дипломом. Прекрасний ВНЗ, знання які там надають на найвищому рівні. Якщо у студента є бажання вчитись, вам сюди, все необхідне тут є - прекрасні викладачі, професіонали своєї справи, цікаві предмети та виклад матеріалу. Жодного разу не пожаліла що вступила саме у цей навчальний заклад. Дуже хороші та теплі спогади залишились після завершення навчання. Хто за знаннями - Вам сюди!

,

вчусь уже 2 рік університет прекрасний викладачі дружелюбні та можуть навчити багато чого !! студенти толерантні та ввічливі :) тому дуже задоволена і рекомендую всім))

,

Закінчив 1 курс і можу з впевненістю сказати,що мої найгірші очікування було вщент розірвано,а накращі-виправдано. Викладацький склад надчудовий,спавді компетентні люди,котрі досконало знаються на своїй справі і вміють зацікавити до вивчення свого предмету. Вчитися цікаво. Говорю це,маючи певний досвід: Я закрив дві сесії,без жодних проблем чи хабарів. Не дарма говорять,що для того,хто справді вчиться,а не звинувачує усіх і все навколо себе - сесія не страшна. Пишу це щиро,бо в цьому університеті я здобув чимало корисного. Сподіваюся,що наступні 3 курси(а,можливо, й більше) минатимуть ще цікавіше,продуктивніше та результативніше.

,

Ще навчаюсь , та враження вже склалось. Викладачі хороші, є строгіші, є поблажливіші (як і всюди). У своїй діяльності компетентні. Пояснили, показали, перевірили і оцінили, якось так . Навчання не скажу , що важке, але як для кого і хто як вчиться, це питання конкретно до кожного . Сміло можу поєднувати навчання з роботою. Активності багато , ну за вийнятком дистанційного навчання, там сильно не зробиш нічого. Поставлю 5⭐️, оскільки навчання і вправду є досить цікавим та «якісним» , але вибір за студентом - хочеш вчись, а хочеш не вчись .

,

Навчальний заклад один із найкращих що є у Львові, відгуки відгуками але це факт, викладачі цікаво викладають матеріал, а також лояльно відносяться до всіх студентів. Не шкодую що сюди подав документи!

,

Навчання навіть заочно відбувається дуже цікаво! Викладачі привітні, все доступно пояснюють. Ще, дуже хочу відзначити зручність дистанційний курсів, а саме інтерфейс та сам процес користування ДК (це дуже важливо, адже, в деяких навчальних закладах стикалась із зовсім протилежним враженням ((( Курси викладачами складені дуже цікаво; присутня оптимальна кількість різноманітного навчального матеріалу і завдання складені так, щоб закріпити інформацію, а не завалити іспити чи заліки! P. S. Корпуси ЛТЕУ розташовані в красивих районах Львова, це як приємний бонус)

,

Вчусь вже 5 років, у цьому університеті,( спочатку вчилася на туризмі, потім перейшла на товарознавство). Що я вам можу сказати. По-перше, компетентних викладачів вдосталь, якщо ти хочеш вчитися, викладач буде тільки рад і буде допомагати тобі. По-друге, ніхто з тебе гроші на пряму не бере, повторюся, якщо ти вчишся, викладач буде тобі йти на зустріч, це 100%, навіть коли ти сам розумієш, що не повністю (вдосконалості) знаєш предмет, тобі допоможуть. Якщо ні, то кинуть на перездачу, а там вже сам вирішуй, що ти будеш робити) По третє, не всі проходять практику в Епіцентрі, особисто я там ні разу не була і мої одногрупники теж) Ти можеш спокійно собі вибрати сам базу практики, якщо тебе щось не влаштовує. В мене були чудові студенські роки на бакалавраті, коли я вчилася на туризмі, ми постійно кудись їздили, ходили по музеям. На магістратуру я теж не жаліюся( в даний момент, це є товарознавство) пройшла практику в прекрасній фірмі) Універ класний, головне знайти свою спеціальність❤

,

Якщо ти хочеш навчатись , соціалізуватись , обростати знайомствами, та взагалі стати професіоналом своєї справи , то треба буде постаратись , тут це можлив. Хто має іншу думку вона звісно ж приймається. Ставлю 5 - бо якщо хочеш навчатись то в тебе все вийде , а якщо хочеш пагулять тобі не сюди.

,

Навчаюсь на факультеті права, з впевненістю можу заявити , що хто хоче той навчиться і данний ВУЗ надає усі можливості для цього. Вже з другого семестру другого курсу щміг практикувати право, але це можливо при дуже великій наполегливості (в принципі, як і в будь якому ВУЗі). Ставлю 5.

,

Навчаюсь на факультеті права та можу з впевненістю сказати, що викладають справжні професіонали практикуючі адвокати , науковці ,кожен з них добре знається на своїй галузі

,

Випуск 2021 Думка зовсім не однозначна При вступі зробили знижку на навчання . Натомість потім кричали що це заборгованість . Прийшлось заплатити Першу сесію здати самому майже реально. Лише одна з викладачок завалила всю групу і прийшлось заплатити. Натомість це не був кінець. Вона видзвонювала моїй мамі. Ключове слово мамі , а не мені . За тих злощасних 500 грн їли нерви довго. А практика ? Відправляти всіх маркетологів , менеджерів і ще половину спеціальностец на практику в епіцентр продавцями. Та студенти самі можуть продавцем влаштуватись.А після закінчення запитання роботодавців ....Де і ким практику проходили ? Чому продавцем , а не по спеціальності ? Нажаль після закінчення самі розчарування.Потрібно було перед вступом дослухатись до відгуків на сайті.... Все ж люди не спрста це пишуть , а для того , щоб комусь показати на прикладі , що сюди вступати не варто. Від престижної Комерційної академії не залишилося і сліду

,

Шарашкіна контора, дипломи як і все решта тут купуються. Компетентних викладачів як кіт наплакав.

,

Вчитись у цьому університеті дуже подобається, класні викладачі

,

Подавала документи 2020 року і як всі в першу чергу читала відгуки, очікувала від цього університету найгіршого,але ні один із цих коментарів не виявився правдою. Я розумію що це 1 курс і все ще попереду, але за цей 1 семестр я отримала дуже багато позитивних емоцій та спогадів. Окремо дякую щирим викладачам,які допомагають всім, хто цього потребує. Подавай документи, повір це буде твоїм найкращим рішенням❤❤?? LUTE

,

Найкращий універ!!!

,

хороший вищий навчальний заклад з чудовим викладацьким складом та прекрасними традиціями. закінчував даний заклад в 1997 році, дехто з викладачів вже тоді викладав, зараз дочка вступила , маю з чим порівняти.

,

Жахливе місце. Ніколи не пошкодую, що забрала звідти документи після кількох років навчання. Пам'ятаю, одногрупники мої постійно називали цей заклад "бурсітєтам". Саме місце було надзвичайно похмурим (не головний корпус, але на тій самій вулиці). Хабарі там - звична справа. Майже всі викладачі занудно читають з листочків, наче очікуючи, щоб ніхто нічого не зрозумів та "дав на лапу". Насправді мені подобались лише викладач англійської та іспанської, які вирізнялись серед інших. Не раджу нікому вступати сюди. Хіба що вас цікавлять не процес навчання та отримані знання, а наявність купленого диплома.

,

Взагалі вуз хороший , але.... В ході навчання вилазять деякі розбіжності. До прикладу : Здавши вступний іспит мені зателефонували і сказали , що якщо я подам оригінали в цей день, то мені як вступнику з найвищим балом зроблять скидку на навчання. Все так і було насправді оплатили трішки меншу суму , видали квитанцію про оплату. Проте вчора з*ясувалося , що в мене борг і мене не допускають до сесії. Насправді дуже дивно. Навіщо робити скидку і потім казати що це борг ?

,

Колись був сильний вуз, зараз більшість толкових викладачів пішли. Можна "купити" диплом, але нащо таке взагалі.

,

Прекрасний колись ВУЗ перетворили в "бурситет"...Основна діяльність - здача в оренду приміщень корпусів і гуртожитків...Всі цікаві викладачі звільнились ...набору - немає... навчання платне...

,

Універ топ за свои денги

,

Хороший університет, моя донька тут вчиться. Але кажуть, що його скоро будуть продавати.

,

холодно... ввімкніть опалення...постійно щось святкуємо ...

,

універ топ

,

Хороший вуз !!!!

,

Від славного і престижного львівського ВУЗу не залишилось нічого... корпуси - розпродуються, або здаються в аренду... порожні коридори ... навчання - "дистанційне"... торгова точка по продажу дипломів... дуже прикро...

,

Як на мене ВНЗ хороший, повністю задовільняє мене, також ніяк не жалію, що вибрав саме його. Вчитись у цьому закладі цікаво, головне бажання, а це що інші користувачі поганої думки про даний ВУЗ це конкруренти інших вузів. Якщо вчитись і ходити на пари то пізніше немає ніяких проблем із здачею заліків та іспитів. Заклад сучасний та прогресивний, тому поступайте, не пожалієте!

,

Хороший ВУЗ, хто вчиться в того і є результат. І іноземну можна вивчити якщо ходиш на пари. Диплом тепер ролі не грає при прийомі на роботу, головне знання, якщо вони є, значення не має який вуз.

,

для заліку потрібно набрати достатню кількість балів, але не всі викладачі дають змогу так просто це зробити, а потім чекають, щоб ім заплатили. А щодо загального враження, то бурса бурсою з дипломом про вищу освіту

,

Хороший вуз

,

Навчатися досить не погано, знаєш не платиш, не знаєш платиш ось і все.

,

Буурсааа!! в так званий "університет" поступають ті хто не вступив до класичних та реальних університетів(знаю по собі), головне ходити на пари і все 5 в кармані,веду до того шо знання нульові після закінчення вивчення дисципліни вчитися легко,хоча я не можу назвати це навчанням, відвідування і зарахування...не більше подальше майбутнє після ЛТЕУ-продавець,як не як торговельний "університет" Абітурієнти ,не ведіться,не повторяйте моїх помилок,обминайте 10дорогою цю бурсу

,

ВУЗ супер, коли вчиш все ок. а хто шланг той все шукає причину і пише всякий негатив, так завжди і всюди, навіть в початковій школі. І з гуртожитком проблем немає, може там не супер і не євро но нормально.

,

Доброго дня!! Я просто не маю слів щоб описати той безлад що відбувається на кафедрі права. До студентів заоочників погане відношення. За кожну сесію требе платити, про те що ти працюючий тут взагалі не дуають виклики висилают коли хочуть і як хочуть, викладачи на пари не приходять, в осени, зимку, весною в аудиторіях сидіти не можливо бо дуже холодно так що через години навіть почки починають боліти. Я дуже хотіла тут навчатиля але цей заклад, ця кафедра зіпсувала враження не тільки про вищі заклади Львова але й про сам Львів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вибачаюсь за нецензурні слова, але це вже крик душі.

,

без слів ...

,

Цікаво, коли ректорат зверне увагу на те, що виробляє керівництво структурного підрозділу ЛКК ЛТЕУ

,

Керівництво структурного підрозділу, а саме, Луцького кооперативного коледжу, позор для рейтингу університету!!! Невже освітяни ВНЗ мають право таке виробляти?

,

Найкращі враження від університету, від його політики. Однак, давно існує критична ситуація в його філіалі, у Луцькому кооперативному коледжі. Керівництво коледжу свідомо знищує заклад, який має давню історію. Колектив - кого вижили, кого зїли. Ніякої стратегії розвитку, роками не відкрили щодної професії, спеціальності. Показуха лише. коли хтось приїжджає зі Львова. Люди втомились від постійних алкогольних застіль керівництва в робочий час. Це ж заклад освіти, а не котельня. Там і то це заборонено. Здоровий глузд втрачено. Пане Ректоре доля людей залежить від Вашого мудрого рішення. ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!

,

Заклад сучасний, прогресивний! Однак є серйозна проблема - ситуація в структурному підрозділі в Луцьку. Що так тільки не діється, відверто нищиться заклад. Колектив - заложник недолугого, вибачте, на п'яну голову, управління. Пане Ректоре, звертіть увагу на освітян, студентів, їхніх батьків. Прийміть мудре рішення, доля людей залежить від Вашого рішення. Це триває не один рік. Ніхто не реагує. А заклад має таку славну історію.

,

Закінчила в 2001 році фінанси.Зараз читаю попередні відгуки і повністю погоджуюся з такою думкою,що хто ходить на пари і вчиться-проблем із здачею іспитів ніколи не буде мати.Таких студентів люблять і поважають.А вже хто просто відсипається по гуртожитках-ото вже начувайся.Там постійні нездачі і перездачі-ну і відповідно гроші або допсесії.Все справедливо,як на мене.Загалом від закладу дуже хороші спогади і велика туга за тим часом.Тут легко вчитися і дуже цікаво.

,

Заклад хороший ! Дають потрібні знання, звичайно якшо хочеш вчитися))Із хабарниками зустрічався -їх дуже мало, але якшо по правді в кожного ВНЗ вони є((( Поступайте сюди не пожалієте. Роботу дають100%.Диплом визнають.

,

Я закінчила академію ще 6 років тому, і жодного разу не пожаліла що поступала саме сюди. Рівень знань, які мені дали кафедри Бухгалтерського обліку і Аудиту - у 100 раз вищий ніж у моїх колег-бухгалтерів з інших ВУЗів. Викладачі - справжні профі. Я справді люблю Комерційну Академію, і мої діти будуть навчатись саме тут!)

,

Приємно вражена поступила в академію а закінчую Торговельно-економічний універмитет.Вітаю всіх студентів і викладачів з цією історичною зміною. Поступайте і не пожалкуєте на наступні роки плануються добитись держ. місць.Особливо вдячна проф. Сирохману І.В. P.S.: Якщо в ти вчив валити і вимагати гроші ніхто не стане, а якщо ловив гав тоді плати і то не у всіх викладачі дехто заставляє вивчити хочаб розділ і ставить трійку.

,

Непоганий виш, дають хороші знання.

,

Навчаюсь на факультеті "Фінанси і кредит".ВНЗ задоволений,викладачі дають добру базу знань і ставляться до студентів з розумінням.Ті хто говорить що без грошей тут не реально вчитись це все брехня.Здати сесію не так уже і важко якщо ходити на пари і вчити матеріал.А у кого вітер в голові той і платить.

,

Навчальний заклад добрий. Особливо економічний і товарознавчий факультет. А ті хто пишуть негативні відгуки - лукавлять або відношення до академії немають.

,

Чудова кафедра обліку. Грунтовні і практичні знання лише тут!!!!! Про хабарі як правило пишуть ті, хто ніц не знає та ще й не ходить. До речі, не сачкуйте, відвідуйте заняття, адже за відпрацювання пропуски вже потрібно доплачувати додатково.

,

Я тут навчаюся і ні за що не платила. викладачі самі не хочуть брати грошей навіть від прогульщиків. а дають додаткові завдання.

,

Хороший ВУЗ, хороші викладачі

,

Навчаюсь в цій академії, і дуже шкодую що сюди поступила... Планую переводитись в інший вуз!!!! Викладачам всеодно чи знає щось студент головне дати гроші!!!! І то він поставить що хоче!!!! Деякі викладачі прямо можуть сказати, щоб ви заплатили інакше Ви нічого не здасте!!! А на кафедрі товарознавчо комерційній взагалі вкладачі пристають до студенток!!!! Не раджу поступати сюди!!!! Це просто корупційний заклад, який скоро просто закриють!!! А ректор цього закладу просто взяточник!!!!

,

В академії можна навчатись і не платити за сесію, викладачі ставляться з розумінням до студентів! Але є дуже великі проблеми з гуртожитком, більша половина гуртожитку проживають люди які вже закінчили академію, але їм підписали що вони можуть залишитись!!!!!! Ректорат не думає за студентів 1 курсу який також хоче заселитись, чи навіть за можливість самих студентів переселитись в інші кімнати!!! Йому головне заробити побільше грошей!!!! Так що абітурієнти можливість в поселитись в гуртожиток ви зразу відкидайте!!!Хіба що якщо ви заплатите ректору, бо на розуміння його можна не сподіватись!!!!

,

Вчуся на юридичному, за чотири роки навчання з хабарами не зустрічалася, хоча є така тенденція, але звісно, це стосується тих хто не вчиться. Вчитися досить цікаво, але хотілося б від академії більших преспектив, оскільки вона дійсно могла б це дати, більшість викладачів - це люди , які займаються практикою, та на жаль, практики для студентів замало, хоча кожен універсетет зустрічається з такою проблемою. Моя оцінка не погано, але можна і краще, надіюся, що так і буде!!!!

,

Найкращий Вуз

,

Закінчувала ЛКА в 2009,юр.фак.Всім задоволена.Викладачі давали добрі знання,тільки треба захотіти їх отримати,нізащо не платила,ніхто нічого не вимагав.Звичайно були ті які платили за заліки чи екз.,але це був їх вибір.Взагалі всім рекомендую.

,

Тут хороші викладачі, дають хорошу базу

,

І я, і мій чоловік закінчували ЛКА ("облік і аудит" та "фінанси і кредит"). Освіта - на вищому рівні, якщо є бажання вчитися. Нашу дочку, яка зараз в 6-му класі, вже зараз готуємо до того, що вона теж буде вчитись в ЛКА.

,

Кафедри бух.обліку і аудиту - чудові, краще, ніж в інших ВНЗ.

,

На даний час навчаюся у ЛКА.Перечитала коментарі і здивувалася...Я навчаюся на кафедрі бухобліку і аудиту.У нас дійсно дають найкращу базу,в порівнянні з іншими ВНЗ Львова.Викладачі завджи доброзичливі і допоможуть,якщо потрібно!Стосовно хабарів,якщо вчишся,то все здаєш своїми силами!!!Тут добре!

,

Скільки людей - стільки думок. Але моя думка така. Закінчила ВУЗ у 2003 році, спец. "Маркетинг". Як на мене, ЛКА - найкращий вуз, що дає практичні знання! Ще на останньому курсі почала працювати. Зараз прцюю керівником відділу маркетингу. І завжди згадую рідну академію тільки з хорошої сторони

,

ЛКА супер) кафедра-МЕВ найкраща)

,

супер! особливо класна викладачка Катерина Михайлівна Прохоренко! Низький Вам уклін!!!

,

Вуз закінчила 3 роки тому. Вчилася на менеджменті. Швидко знайшла роботу за спеціальністю. Викладачі з менеджменту нормальні, багато з того, що нас вчили пригодилося. Хабарів нікому не давала і ніхто не вимагав, сама вчилася. І в нас так багато самі вчилися. Рекомендую цей ВУЗ! Нічого погано не можу сказати.

,

ЛКА нормальний заклад, за все можна розрахуватись і НОРМАЛЬНО поїсти ( столова на Туган-Барановського - бест). Вчитись - легко, але вже на 2-ому курсі ти себе почуваєш як в Калькуті... або Уганді: сидиш і ТУПО "штампуєш" конспекти за які потім (то,певно, тільки в нашій країні таке) ти НАВІТЬ получаєш бали! На пари, все-таки, краще ходити... на сесії менше оправдань))) В ЛКА був один достойний викладач - Прошак В.В. Людина,яка прожила в Канаді і яка БАЧИЛА ЯК ПОТРІБНО ЗДОБУВАТИ ВИЩУ ОСВІТУ!!! ...але, нажаль,він покинув ЛКА((( Прайс-лист на сесію можна ЛЕГКО взнати в деканаті (принаймні на фак. МЕВ)) Я вже як рік після завершення ЛКА... диплом як лежав у шухляді так і там спочиває: ніхто про диплом при працевлаштуванні навіть не запитав))) ... о так... ни о чём((( ПОРАДА: посидіть після школи трохи дома і ПОДУМАЙТЕ чого ви хочете від життя! Бо поступити і прос... ти гроші в Українських ВУЗ'ах ви завжди втисгнете! ... таааа, знання ви здобудете, а роботу вам ВУЗ НІКОЛИ не запропонує((((((

,

ніколи не вступайте до ХДУХТу !!!!!!

,

Аня - молодець! Але «непогано» теж пишеться разом. Пише третій курс з ЛКА. По обліку, маркетингу, міжнародних відносинах викладачі в ЛКА сильніші ніж в універі (маю знайомих там і за базар відповідаю).– тут в ЛКА на Тершаківців, на Туган-Барановського (головний корпус) – класні викладачі. Державні місця скорочують всюди (не лише в ЛКА), грошей в бюджеті мало і Табачник взагалі скоро можливо зробить що всі економісти будуть вчитися лише платно. І добре, що в ЛКА, ходячи на пари, а не прогулюючи усе, можна спокійно вчитися БЕЗ хабарів. Це добре!!!

,

Наталю! Коментар якої починався :"Навчання з окремих дисциплін відверто слабеньке, хоча є і не погані викладачі...." - ПРЕСТИЖ пишеться через "Е" а не "И" !!!!!! Тобі втерла носа учениця 10 - ого класу !!!

,

Вуз поступопо занепадає. Все навчання платне від чого значні недобри студентів. Піар компанія вузу відверто ніяка. Щороку відбувається скорочення персоналу.

,

Гарний ВУЗ!!!! Культура на порядок вища ніж у інших вишах України(спілкуюся з іншими студентами ),жаль що немає державних місць...Дуже гарні знання з обліку,економіки,статистики(бачу по своїй дочці).Хотілось би кращих знань з англійської((((В цілому ВУЗом задоволена.Треба тримати марку колись найкращого торгово-економічного вузу всього Союзу!!!

,

В ЛКА вчився мій брат, моя бабуся і дідусь, нічого поганого сказати не можу. Якщо маєш бажання вчитися, то нікому нічого платити не потрібно. І той хто говорить, що все за гроші просто сам не хотів вчитися, прогулював. Викладачі дуже прихильні до студентів, радіють їх досягненням, допомагають. Саме викладачі дуже професійні, компетентні. ЛКА це ж не просто якась академія, це в минулому Львівський торговельно-економічний інституту, який був відомий на весь Союз.

,

найкращий ВНЗ у Львові, вчителі супер :) (:

,

Маркетинг - найкращий!!!!

,

Банківська справа рулить, Вареник В. А. - the best!!!!!

,

В мене про цей заклад хороші спогади!!!

,

Я на даний час студентка ЛКА. І вважаю цей вуз одним з кращих. Звичайно, бувають і винятки з деякими викладачами. Але ввічливості й людяності тут вистачає!!!

,

Навчання з окремих дисциплін відверто слабеньке, хоча є і не погані викладачі, які навчились працювати за новими стандартами. Матеріально-технічну базу потрібно оновлювати, зокрема на Самчука,9. У 2011 році великі недобори по студентах, тому скорочується персонал академії. Оплата за навчання колись на заочному була 50% від стаціонару, а тепер - 75%. Як на мене це дорого за невеликі заочні сесії. Тому, загалом Академія поступово втрачає свої позиції та пристиж.

,

Скажу відверто. Нема чого хвалити. В ЛКА поступають лише ті,хто не поступив у ЛНУ Франка. Високий рівень корупції і низький рівень знань.

,

Сумую за кафедрою іноземних мов, науково-дослідною роботою .Ці роки глибоко вкарбувалися мені в память , і є незабутніми. Згадую викладачів Ткаченко Тамару Іванівну, Середу Анатолія Родіоновича.

,

Закінчую цього року магістатуру і впевнено можу сказати що буду сумувати за ЛКА! За викладачами кафедри фінансів Мицак О.В., Черкасова С.В., Юсипович О.І., Мединська Т.В., ви просто наше золотко!!!!!!!!!

,

Викладачі кафедри фінансів найкращі і випуск 2008р.,поступайте сюди

,

Кафедра обліку і аудиту найкраща!!!!!!!!!

,

Дуже не приємі спогади особливо про одну жирну свиню з кафедри торговельне підприємництво ніколи більше не поступила навіть за мільйон... Дуже тупий ВНЗ!

,

Найкращі викладачі були на факультеті менеджменту (економічна кібернетика). Просто вдячна їм за все. Поступайте, не пошкодуєте !!!

,

Відповідно інших ВНЗ комп'ютерна даза на низькому рівні!!!

,

ЛКА - the best!!!!!!!!!

,

У мене є багато знайомих, які 5 років провчилися на економічному в універі і знають набагато менше, ніж я зараз на 3-му курсі в ЛКА. Особливо тішить те, що в нас всім надають гуртожиток, що в нас дуже хороша компютерна база - все компутеризоване і навіть інтернет в лабораторіях на халяву після пар. А якщо не дуже хочеться вчитися, то деколи й підплатити можна, причому тарифи досить низькі - хіба що зрідка хтось з викладачів кругленьку суму загинає. А взагалі я задоволений навчанням, досить багато серйозних викладачів і досить багато предметів читаються на вищому рівні порівняно з універом чи іншими економічними вузами Львова

,

ЛКА супер!!!!!

,

Найкращий економічний ВУЗ західної України!!!

,

ЛКА супер) Я рада що поступила саме в цей вуз.А викладачі насправді чудові.

,

Насправді не шкодую, що навчаюся в ЛКА, проте рівень викладання деяких дисциплін залишає бажати кращого:( Факультет МЕВ - дійсно найкращий і найперспективніший:) Погоджуюся з Аліною: Флейчук М.І. та Чех М.М. заслуговують на найвищу похвалу. P.S. відповідь для Насті: державного замовлення немає, лише цільове, а при бажанні вчитися платити нічого не потрібно (власний досвід:)

,

Прекрасний заклад. Недоліків майже нема

,

Безкоштовного нема,але якщо є направлення від споживспілки,то оплачуєш половину,і вчишся на степендію!Взятки в тому випадку,якщо не вчишся!

,

Найкращий економічний ВУЗ західної України!!!

,

У мене питання. Хто навчався в цій академії може мені відповісти, чи є тут бескоштовне навчання(за державним замовленням), який рівень корупції(як часто, і як багато потрібно платити)?

,

Закінчив 88 років тому.Супер й досі памятаю класно навчають

,

лка - the best!!!!кафедра МЕВ - найкраща, хоча вчитись тут не легко, дістають інколи всякі рейтинги,.... , проте викликають повагу такі супер викладачі як Флейчук М.І, Чех М.М, та ін.

,

Якщо не хочете змарнувати 5 років навчання-не робіть цього!

,

Чудовий ВНЗ, відмінні знання

,

Закончил этот институт в 1974 году с отличием и до сих пор с большой любовью вспоминаю его и прекрасных преподавателей: И.М.Павлюка, О.Р.Кмицикевич, Д.И.Шевченко, Н.В.Трушину, В.И.Евдокимовича, Л.В.Сурженко и многих других, настоящих ПЕДАГОГОВ, ПРОФЕССИОНАЛОВ. Спасибо им большое за неутомимый труд и мастерство.

,

Хороший ВУЗ, я закiнчила його 30 рокiв тому. Дуже приемно, що заклад примае марку!

,

Це заклад високого гатунку!!!!!!!!!!!!!!

,

ЛКА, я сумую за тобою

,

я дуже сумую за ЛКА. Чудовий заклад))))))

,

Приємні спогади ! Там навчалась моя донька!

,

Дуже хороший ВУЗ, для навчання є все, тільки би було бажання вчитися.

,

Один з найкращих ВНЗ по економічному напрямку. Супер.........

,

Мені дуже сподобалась організація приймальної комісії в 2010 році.Молодці!!!Чемні,.доброзичливі,тактовні.В порівнянні з іншими вузами(Одеса,Київ,Вінниця) -оцінка 12 балів!!!!Надіюсь і вчитись буде приємно!!!

,

ВНЗ- клас !!!!!!!!!!!!!!

,

ВУЗ високого рівня, викладачі дають хороші знання. Особливо кафедра бухобліку і аудиту!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Всім привіт!!!!!!! Цей вуз супер. Кафедри Фізики і хімії просто супер. Знання тут класні дають. Мабуть тут залишусь викладати.

,

Класний ВУЗ!!! Викладачі - чудові, дають хороші знання! Хочеш щось знати - потрібно вчитися. Хто вчиться - взяток не платить!

,

я навчалася у цьому ВУЗІ і планую іти на аспірантуру, бо тут добре

,

Найкращий ВНЗ України ! Аж не хочеться його покидати . . . :(

,

ВУЗ супер!!!!!!!

,

Закінчила десять років назад-кафедра іноземних мов та бухобліку-дурдом, кафедра товарознавства та комерційної діяльності-супер!!!!!

,

Я тут вчуся!!! Мені подобається!!!

,

Дійсно суперовий ВНЗ, тут дійсно багато чому навчать, як би я ще раз поступала, то тільки в ЛКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

ВНЗ де вчать!!!!!

,

Классс)) а про іноземну мову в мене найкращі спогади...часи міняються)

,

Супер! Я цей ВУЗ закінчила! Лише неприємні спогади про товарознавство, іноземну мову та бухгалтерський облік.

,

Дуже добре

,

Класний ВНЗ!!!!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) у Львові, а також коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові