Львівський торговельно-економічний університет (ЛТЕУ)

Львівський торговельно-економічний університет (ЛТЕУ)

Львовский торгово-экономический университет (ЛТЭУ)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Аспірантура, докторантура
 • Післядипломна освіта
 • Пiдготовче вiддiлення

3325
студентів
148
викладачів
84
кандидати
наук
38
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Абітурієнтам

Про ЗВО/ВНЗ

Львівський торговельно-економічний університет гордиться своєю двохсотрічною історією та званням найстарішого торговельно-економічного ВНЗ України.

Львівський торговельно-економічний університет провідний вищий навчальний заклад і визнаний науковий центр IV рівня акредитації.

Львівський торговельно-економічний університет динамічно розвивається та диверсифікує свою діяльність, ліцензуючи та акредитуючи нові напрями та спеціальності.

Кваліфікаційний рівень: бакалавр/магістр.

 • Кількість студентів — 3325.
 • Кількість викладачів — 148.
 • Кількість професорів і докторів наук — 38.
 • Кількість кандидатів наук — 84.

Забезпечення навчального процесу у Львівському торговельно-економічному університеті

В університеті створено волоконно-оптичну інфраструктуру, підключено до міжміських швидкісних каналів мережі УРАН для взаємного обміну інформацією в Україні, відкрито доступ до наукових мереж світу, зокрема до пан-Європейської науково-освітньої мережі GЕANT (об’єднує понад 3500 начальних закладів Європи, 30 країн).

Високий імідж Львівського торговельно-економічного університету це не лише якісна підготовка фахівців торговельно-економічного спрямування, а й ефективна міжнародна співпраця, що є одним із найважливіших напрямів посилення конкурентних позицій вишу на ринку освітніх послуг.

Міжнародні зв'язки Львівського торговельно-економічного університету 

ЛТЕУ постійно працює над розширенням міжнародної співпраці, як в навчальному, так і в науковому напрямах. На теперішній час університет активно співпрацює з навчальними закладами Польщі, Франції, Румунії, Молдови, Грузії, Болгарії, Великої Британії, Італії, Німеччини та ін. 

Партнери університету Академія економічна ім. Оскара Ланжего у Вроцлаві (Польща), Асоціація університетів Центральної та Східної Європи, Уряд землі Тюрингія (Німеччина), Університет Овернь-Клермон 1, м. Клермон-Ферран (Франція), Вища школа економіки (м. Тарнов, Республіка Польща), Вроцлавський університет (Республіка Польща). Результатом такої співпраці є можливість навчання студенів за програмою Еразмус у провідних навчальних закладах економічного профілю.

Університет активний учасник партнерської програми Tempus під назвою «Вдосконалення та розвиток професійної освіти», що передбачає провадження спільних навчальних курсів професійного спрямування та можливості отримати диплом європейського зразка.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](032) 275-68-66, [відкрити контакти](032) 295-81-17.

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

 • копію документа, що посвідчує особу; 
 • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього; 
 • копію національного мультипредметного тесту, копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування (у визначених цими Правилами випадках); 
 • чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см; 
 • інші копії документів подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами вступу на відповідні конкурсні пропозиції, установлені законодавством, у строки, визначені для прийому документів. 

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](032) 275-68-66, [відкрити контакти](032) 295-81-17, [відкрити контакти](098) 287-33-85, [відкрити контакти](095) 019-62-02, [відкрити контакти](063) 326-97-22

Веб-сайт: http://www.lute.lviv.ua

Електронна пошта: [відкрити контакти][email protected].

Рік заснування: 1816 р.

Фейсбук сторінка Львівський трорговельно-економічний університет, Інстаграм ЛТЕУ офіційна сторінка linktr.ee/lute_lute; lute_lviv

Фотогалерея http://www.lute.lviv.ua/universitet/fotogalereja


Відгуки

178
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчила юридичний факультет (факультет права) тільки приємні спогади, якісні знання, які використовую на практиці. Найдобріший декан і деканат! Більшість викладачів - практики, які діляться своїми знаннями, беруть на практику студентів, і допомагають влаштуватись на роботу. Можу з впевненістю сказати що наша освіта набагато якісніша ніж в інших вузах, і навчання в аудиторіях а не онлайн. Тут нас навчили спілкуватися один з одним (ми не диванні студенти були!)

,

Від імені студентки 4-го курсу і голови ОСС ЛТЕУ, хотілось би сказати. Не уявляю,як можливо відчути та усвідомити глибину вивчення різних тем на спеціальностях університету,так як в загальному перший семестр є лише початковим і навантаження там вкрай низьке.ЛТЕУ доволі лояльний для першокурсників, підтвердження цьому тисячі студентів старших курсів.Наші студенти мають можливість здача сесію зза кордону, розтермін.оплати за навч./прожив,академ відпустки,участь в програмах мобільності,звісно деканат може бути строгими у випадках не виконання зобов'язань без підтверджених форс мажорів. Якщо є корупція,домагання,натяки? Потрібно повідомити про харасмент чи домагання хоча б самоврядуванню, яке уповноважено захищати ваші права.

,

Провчилась 1 семестр і забрала документи. Корупція страшна. Навчання ніяке. Домагання та непристойні натяки від викладачів. Програма навчання стара як світ. Викладачам все одно на тебе, головне - заплати. Заліки та сесію складно скласти через нереальне навантаження, яке, на мою думку, спеціально створили, щоб студенти не мали змоги власними силами здати. Токсичне оточення як і в плані деканату, викладачів так і студентів. Маубть тут немає людей, яким важливо отримати якісну освіту. Тут всі чисто платять за диплом. НЕ ВСТУПАЙТЕ СЮДИ.

,

Панує сімейна атмсофера,усі допомагають один одному і підтримують.

,

За 22.09.2022 тут аж 23 коментарі, ректорат штучно накручує собі рейтинг. Насправді рівень підготовки низький, знання, які в міру своїх слабких можливостей намагаються дати викладачі, далекі від того, що потрібно знати для успішної роботи


Залишити відгук

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетиторів у Львові, роботу у Львові.