Опис курсу

Шановні батьки! Якщо для своєї дитини ви шукаєте оптимальний приватний дитячий садок або дитячий центр розвитку у Солом’янському районі м. Києва, то ласкаво просимо у Центр розвитку дитини «INTERNATIONAL KIDS CLUB». Саме в нашому дитячому клубі в максимально комфортних умовах Ваша дитина не тільки буде всебічно гармонійно розвиватися, а й отримає ті знання і навички, які необхідні для успішного навчання в школі.
Кваліфіковані спеціалісти Центру забезпечують комплексний підхід в розвитку особистості — фізичний, розумовий, соціальний, емоційний розвиток дитини, а також розвиток її творчого потенціалу.
Крім перебування у дитячому садку, в Центрі «INTERNATIONAL KIDS CLUB» можна відвідувати розвиваючі заняття, провести канікули по літнім програмам, скористатися послугою «няня на годину», замовити сеанс дитячого масажу, організувати проведення дня народження, відвідати тренінги та консультації у тренінговому центрі та ін.
Дізнайтесь розклад занять та іншу додаткову інформацію за контактними телефонами або відвідайте наш Центр розвитку дитини. Ми розташовані за адресою: м. Київ, ул. Механізаторів, 2А (Солом’янка) біля елітних сучасних житлових комплексів з розвиненою інфраструктурою — ЖК «Ізумрудний» та ЖК «Пори року». Більш детально Ви можете ознайомитися на нашому офіційному сайті www.kidsclub.gkd.academy

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок