Всі матеріали про Вступ 2023
Як підготуватися до НМТ

Крок 5

Як підготуватися до НМТ

Пропонуємо інструкцію для самостійної підготовки до національного мультипредметного тесту у 2023 році.

Щоб самостійно підготуватись до вступної кампанії, зробіть наступні кроки:

Де знайти матеріали для підготовки до НМТ?

Перегляньте онлайн-курси для підготовки до ЗНО та оберіть найзручніший для вас формат. Наприклад, навчальна платформа Prometheus пропонує якісну та безкоштовну програму підготовки з усіх предметів.

Де подивитись завдання НМТ?

Всі завдання НМТ будуть створені на їх основі. Подивіться програми минулих років та переконайтеся, що всі теми вам відомі. А якщо знайшли прогалини в знаннях — знатимете, що треба підтягнути.

Складіть план та графік підготовки

Пропишіть, скільки тем ви маєте опрацьовувати за день чи тиждень, щоб до НМТ встигнути повторити усі. Враховуйте, що до пройдених тем бажано повертатись через деякий час і хоча б переглядати їх.

Робіть записи

Вони можуть мати будь-який формат: конспект за всіма темами чи шпаргалка з ключовим тезами, таблиця чи схема. Тільки не беріть шпаргалки на тестування — свою задачу вони вже виконали, а порушувати академічну доброчесність не варто.

Де пройти тренувальні тести НМТ?

Пройдіть демонстраційний мультитест і проаналізуйте, скільки часу це зайняло, де можна було б прискоритися, а де варто було подумати довше. Або тренуйтеся на програмах ЗНО/НМТ минулих років.

Навчайтесь разом

Об’єднайтесь під час навчання з друзями. Розподіліть теми та переказуйте вивчене один одному. Хочете зрозуміти і запам’ятати тему краще — спробуйте пояснити її іншій людині.