Пільгові умови вступу до університету на бакалаврат у 2026 році

Аліна Полівода‑Цепла14 січня 2026
Пільгові умови вступу до університету на бакалаврат у 2026 році

Останнє оновлення 6 лютого 2026


Залишити коментар
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Введіть ел. пошту.
або Відмінити
Сергій,18.06.2026, 14:08
Добрий день! В статті вказано, що "фіксація" пільги відбувається через приймальні комісії будь якого ЗВО, а у відповіді до коментаря цієї статті - що "при створенні кабінету на сайті ЄДЕБО ви маєте внести реквізити документів, що підтверджують право на особливі умови вступу". Крім того, у приймальних комісіях різних ЗВО також інформація різниця: одні зазначають, що потрібно прийти особисто до будь якого ЗВО та через приймальну комісію "привʼязати" пільгу до абітурієнта, а інші - що це можливо зробити самостійно під час реєстрації кабінету вступника на сайті ЄДЕБО. Єдине що було сказано одноголосно, фіксація пільги має відбутися після створення кабінету і до подачі заяви на вступ. Проясніть, будь ласка, ситуацію щодо процедури фіксації пільги у абітурієнта (обовʼязково необхідно відвідати приймальну комісію будь якого ЗВО чи можна дану дію виконати самостійно в кабінеті вступника). Які документи необхідні для даної процедури (пільга з кодом 133 (статус УБД))?
Education.ua,19.06.2026, 14:14

Це остаточно стане відомо, коли відкриється реєстрація електронних кабінетів. Навесні представники МОНу обіцяли інтеграцію ЄДЕБО з державними реєстрами й автоматичне завантаження інформації про пільги вступника. Але подробиць поки що немає. Якщо така можливість не з'явиться, потрібно буде подавати документи через приймальну комісію. Для реєстрації пільги УБД потрібно подати посвідчення учасника бойових дій.

Ганна,15.06.2026, 20:18
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, якщо дитина виїхала з Криму у 2014 році та зареєструвалася в жовтні 2014 році на безпечній території України, але дані не внесено в реєстр ВПО, чи має вона право на пільги при вступі? У батьків в паспорті є кримська прописка 2014 року та нова прописка на безпечній території.
Людмила,28.06.2026, 00:35
Добрий день. Вам потрібно звернутись до ЦНАПу або відділу реєстрації вашої громади для внесення в реєстр територіальної громади інформації про реєстрацію вашого місця проживання на тимчасово окупованій території (надавши паспора батьків та ваше свідоцтво про народження для підтвердження) після цього у Витязі про зареєстроване місце проживання, окрім поточної адреси реєстрації, буде відображено вашу реєстрацію на ТОТ у Криму
Education.ua,16.06.2026, 11:59

Загалом для того, щоб скористатися пільгою, потрібно подати дані про реєстрацію місця проживання особи на певній території. Якщо такі дані не зазначені у документі, що посвідчує особу, то підійдуть дані про реєстрацію місця проживання батьків (одного з батьків), в яких зазначено місце проживання на відповідних територіях. Враховуючи наявність прописки на підконтрольній території, у пільзі можуть відмовити, але радимо уточнити це питання у приймальній комісії закладу вищої освіти.

Alexander,02.04.2026, 21:55
Как сейчас узнать, есть ли в ЄДЕБО документ, подтверждающий право на льготы?
Education.ua,03.04.2026, 12:04

При створенні кабінету на сайті ЄДЕБО ви маєте внести реквізити документів, що підтверджують право на особливі умови вступу. Реєстарція кабінетів вступників стартує 1 липня, тому наразі перевірити це ви не зможете.


Останні новини