За кордоном
Компанія тимчасово не працює. Ви можете переглянути інші програми в місті Київ.
ОМ, Study plus, освітня та туристична компанія

Середня освіта в Чехії


Комапнія STUDY PLUS звертає вашу увагу на абсолютно унікальну для Чехії школу. Вона відноситься до приватних навчальних закладів, знаходиться в 30 км від Праги в невеликому містечку Бабич. Відкрита в 2005 році благодійним фондом сім'ї Кельнер, найбагатшою сім’єю країни.

Розрахована на обдарованих дітей з будь-якого соціального середовища, тому при вступі проводиться тест на IQ. Якщо школяр проявляє талант до науки чи творчості, то при деяких фінансових труднощах батьків, йому не загрожує моментальне відрахування, як у інших приватних школах Європи. Хоч офіційно це не афішується, але Кельнери часто приймають в заклад здібних дітей з неблагополучних сімей, які фізично не здатні внести плату за навчання.

Переваги навчального закладу:

 • входить до ТОП 5 кращих шкіл Чехії;
 • програма середньої освіти «Maturita» пройшла повну акредитацію Міністерством освіти Чехії;
 • IB (International Baccalaureate) отримала акредитацію з штаб-квартири International Baccalaureate (Швейцарії).
 • є стипендії, які отримує близько 50% учнів;
 • 98% випускників навчаються в найбільш рейтингових університетах світу;
 • допускається відмова від здачі іспитів і отримання середньої освіти за стандартами Чехії, якщо учень продовжує навчатися на International Baccalaureate і не планує вступати в чеські навчальні заклади. Що вкрай вигідно для українців та інших іноземців, які не знають державну мову на належному рівні.

Види програм:

 • початкова школа - приймаються діти від 6 років. Спілкування і заняття проходять на чеській, але вже починається вивчення англійської мови.
 • Junior Grammar School (Prima - Kvarta) - молодша гімназія триває 4 роки. Основна мова - чеська, але велика увага приділяється і англійській мові.
 • Open Gate гімназія (від Квінти до Октави) - повний перехід на англійську мову не тільки під час навчання, а й в позакласному спілкуванні, як з викладачами, так і однокласниками. 5 - 6 років навчання - отримання середньої освіти в Чехії в руслі «pre IB Diploma», 7-8 - підготовка до вступу, яка закінчується отриманням диплома IB.

Вступні вимоги:

 • співбесіда з керівництвом;
 • складання тесту з англійської мови та на рівень IQ.

Варіанти проживання:

У школі пансіоні в Чехії, як громадяни країни, так і українці або інші іноземці проживають в окремих резиденціях для хлопчиків і дівчаток.

Компанія «STUDY PLUS» існує на ринку з 2000 року і займається програмами, які надають унікальну можливість амбітним і цілеспрямованим людям отримати цінні знання та незабутні враження, подорожуючи та пізнаючи світ.
На нашому сайті, перейшовши за посиланням: https://studyplus.com.ua/, ви можете ознайомитися з усім різноманіттям програм і вибрати ту, яка найбільш підійде саме Вам.

Телефонуйте нам - ми будемо раді допомогти з вибором найбільш відповідної Вам програми! :-)


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві