Умови використання

Зазначені нижче правила являють собою угоду між ТОВ «Реактор» (далі Компанія) і Користувачем послуг веб-сайту https://www.education.ua (далі Сайту), на умовах якого здійснює використання Користувачем інформації та сервісів, що надаються Сайтом.

Приймаючи дану Угоду, Користувач

 1. Зобов’язується:
  • не вводити в оману інших користувачів або адміністрацію сайту;
  • не створювати кілька облікових записів на сайті, якщо фактично вони належать одній і тій же юридичній або приватній особі;
  • не розміщувати завідомо неякісну або фальшиву інформацію;
  • не використовувати слова, набрані тільки великими літерами, якщо вони не є абревіатурами;
  • не публікувати оголошення, що пропонують навчання в таких сферах як: заробіток в Інтернеті, обробка електронної пошти, проведення масових електронних розсилок, мережевий маркетинг, що вимагає матеріальних вкладень, гральний бізнес, еротичні та окультні послуги, трейдинг, біржові торги, «інвестиційний бізнес»;
  • публікувати оголошення тільки у відповідні тематиці розділи;
  • не публікувати декілька однакових або тих, що відрізняються тільки заголовком оголошень;
  • публікувати тільки статті, що мають безпосереднє відношення до освітньої діяльності навчального закладу;
  • не дублювати в статтях програму навчання;
  • не використовувати в заголовках публікацій слова та/або словосполучення «Увага», «Тільки у нас», «Поспішайте», «Акція» та ін.
  • публікувати в одному матеріалі не більше двох посилань;
  • розміщувати матеріал в повному обсязі, не переадресовуючи посиланням на інший сайт з повним змістом;
  • не використовувати Сайт для розповсюдження рекламних матеріалів, зокрема не публікувати оголошення щодо пошуку партнерів для бізнесу та співпраці;
  • не публікувати образи, нецензурні висловлювання, та інші матеріали, що можуть зашкодити Компанії або третім особам;
 2. Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за інформацію, яку він розміщує на Сайті, та за відповідність інформації вимогам законодавства, дотримання авторських прав, санкційне використання найменування фірм, використання логотипів, знаків для товарів та послуг (торгових марок), а також за дотримання прав третіх осіб у зв'язку з розміщенням інформації на Сайті. У випадку надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних з розміщеною Користувачем інформацією, Користувач зобов'язується самостійно і своїм коштом врегулювати зазначені претензії.
 3. Сайт є об'єктом інтелектуальної власності Компанії. Розміщена на Сайті інформація належить навчальним закладам та опублікована за умовами цієї Угоди. Часткове копіювання інформації дозволяється за умови посилання на Сайт (https://www.education.ua/). Повне копіювання інформації Сайту третіми особами з метою розповсюдження на сторонніх вебсайтах заборонене.
 4. Зобов’язується використовувати Сайт відповідно до цієї Угоди, а також чинними і застосовними в даній області законами.

Правила розміщення коментарів:

 1. До публікації не допускаються: протизаконні, наклепницькі, непристойні, нецензурні, расистські, шовіністичні, сексуально відверті, образливі, що містять погрози коментарі, а також коментарі, набрані великими літерами.
 2. У коментарях заборонено вказувати інтернет-адреси (посилання) і контактну інформацію.
 3. Коментар повинен містити виключно оцінку навчального закладу.
 4. ЗВО/ВНЗ, коледжі, школи, дитячі садки мають право відключити коментування на своїй сторінці.

Компанія залишає за собою право:

 1. Модифікувати Сайт на свій розсуд.
 2. Вносити зміни в дану Угоду в односторонньому порядку. Користувач вважається сповіщеним про зміни умов Угоди з моменту публікації оновленого варіанту даної Угоди на Сайті за адресою https://www.education.ua/conditions/.
 3. Змінювати вартість і види послуг, терміни їх дії.
 4. Редагувати або видаляти матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті, якщо вони не відповідають умовам даної Угоди, завдають шкоди Компанії або третім особам, а також на свій особистий розсуд без зазначення причини.
 5. Використовувати для своїх цілей матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті і знаходяться у відкритому доступі, зокрема, для розміщення матеріалів на сайтах партнерів.

Компанія не несе відповідальності:

 1. За зміст матеріалів, опублікованих користувачами.
 2. За заподіяння шкоди і будь-яких інших збитків, які можуть виникнути при використанні Сайту.

Політика конфіденційності

Використання Сайту передбачає повну та безумовну згоду Користувача з цією політикою конфіденційності та обробкою його персональних даних з метою та на умовах зазначених в Угоді.

 1. Користувач Сайту, публікуючи матеріали та/або дані на Сайті, добровільно надає Компанії, а також третім особам, які мають доступ до цього Сайту, свою безумовну згоду на обробку своїх персональних даних.
 2. Обробка Персональних даних містить будь-які дії та/або сукупність дій, що пов'язані зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, змінами, оновленням, використанням та розповсюдженням (реалізації, передачі), видаленням Персональних даних Користувача з метою забезпечення роботи сервісів Сайту.
 3. Об'єм Персональних даних Користувача, стосовно яких відбувається обробка та які можуть бути включені в бази персональних даних, визначаються як будь-яка інформація про Користувача, яка стає відомою Компанії, а також будь-яким третім особам, що використовують Сайт.
 4. Згода Користувача на обробку його персональних даних не потребує від Компанії додаткових сповіщень з приводу передачі його персональних даних третім особам відповідно до норм ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних».
 5. Погоджуючись з даною Угодою, Користувач затверджує, що йому зрозумілі його права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також з якою метою відбувається збір, зберігання та обробка його персональних даних. Користувач також надає згоду на те, що період обробки його персональних даних безстроковий.
 6. Збір, зберігання та обробка персональних даних відбувається з метою надання Користувачу персоналізованих сервісів Сайту, зокрема: доступ до особистого кабінету, авторизація, нагадування паролю, розміщення інформації, таргетування рекламних матеріалів, відправлення сповіщень, запитів та інформації, що стосуються використання Сайту, надання послуг, та інші сервіси Сайту.