Статті

Як підготуватися до самостійного навчання дитини

Самостійне навчання є важливою навичкою, яка допомагає дітям стати успішними у навчанні та житті. Здатність вчитися самостійно відкриває безліч можливостей для розвитку та досягнення цілей. Однак ця навичка не з'являється сама по собі — вона потребує підготовки та підтримки з боку батьків та вчителів. Ось кроки, які можна вжити для підготовки дитини до самостійного навчання:

Інвестиція в навички — найдоцільніша у 2024 році?

Поки фінансові блоги пропонують варіанти інвестицій на новий рік — ми вирішили перевірити, чому краще вкладатися в себе. Які навички зараз у попиті, на що звертають увагу роботодавці та як корпоративне навчання може змінювати бізнес — читайте далі.

З чого почати вивчення французької мови?

Вивчення французької мови є відмінним способом розширити свій кругозір і виростити як особистість. Французька мова є однією з найкрасивіших і культурних мов світу. Його вивчення може дати вам багато приємних моментів і можливостей.

Профорієнтаційний тест чи інтерактивна профорієнтація?

Сучасний ринок праці є перенасиченим і таким, що швидко змінюється та має високий фактор невизначеності. Це робить професійний вибір молодих людей важким і відповідальним. Профорієнтаційні тести стають все більш популярним інструментом для допомоги у визначенні напрямку кар'єри. Однак, такі тести не є панацеєю.

Поради з підготовки до НМТ та ЗНО. Як краще запам’ятовувати та обробляти інформацію?

Кожен учень інвестує в себе, відвідуючи школу. Та яким би успішним він не був, саме від іспитів залежить його майбутнє. І головним завданням є правильна підготовка до цих іспитів.

Як підготувати дитину до школи та які критерії є ключовими у визначенні готовності йти до 1 класу?

Старший дошкільний вік є найбільш хвилюючим для дітей та батьків. Якщо перші з нетерпінням чекають дорослого та захопливого життя, то інші з острахом налаштовуються на початок шкільного навчання. Чи треба готувати дитину до школи? Які критерії є ключовими у визначенні готовності йти до 1 класу?

Дистанційна освіта — альтернатива звичайній школі чи «інший вид спорту»?

«Жива» школа, «Онлайн-навчання» або «Дистанційне» навчання. Що спільного та в чому різниця? У чому різниця між «піти на «дистанційку» у звичайній школі» та «вчитися» у дистанційній школі? Ми підозрюємо, що і досі багато хто плутає ці поняття. Через це множиться прикре непорозуміння та недовіра до дистанційної освіти. Але, виявляється, «дистанційка» може бути повноцінним та здоровим форматом освіти! Про те, ЯК це працює, ДЕ це працює і для КОГО це працює — наш компактний та корисний матеріал.

Освіта для освітян

Освіта дозволяє людині бути людиною повною мірою. Створюючи надійну міцну та якісну освіту ми створюємо своє майбутнє. Разом зі становленням Нової школи, зростає значення професії вчителя. Тому навчанню вчителів, тьюторів, вихователів та лекторів варто приділити особливу увагу. Від їх кваліфікації, мотивації та особистісних якостей особливо значною мірою залежить функціонування всієї системи освіти.

Електронний щоденник: Інноваційний інструмент для ефективного навчання

Що таке електронний щоденник учня? Електронний щоденник учня — це програма або онлайн-сервіс, який дозволяє учням та їх батькам отримувати доступ до інформації про навчання, оцінки та поведінку учня в режимі реального часу. Цей щоденний замінює традиційні паперові зошити та щоденники, що використовуються в багатьох школах та допомагає батькам та вчителям більш ефективно взаємодіяти з учнями.

Вплив війни на освітній процес: різниця між державними та приватними школами

Повномасштабна віна серйозно вплинула на освітній процес в Україні. Оскільки очне навчання становить високу загрозу для життя учнів та вчителів, його необхідно було замінити дистанційним. Це стало викликом для державних шкіл, які хоч і отримали досвід онлайн-викладання під час пандемії COVID-19, але він виявився недостатнім.

Ким бути?

Вирішити ким стати непросто. Наш каталог допоможе докладніше довідатися про кожну професію, розібратися в їхній специфіці, плюсах і мінусах та зробити усвідомлений вибір.


Поради абітурієнтам