Статті

Education.ua запускає акцію «Щедрий вечір» та дарує додаткові знижки всім клієнтам!

Цієї зими ми хочемо подарувати нашим клієнтам якомога більше тепла та турботи, і підтримати всіх максимальними знижками.

Онлайн курси: безперервна освіта медиків

Лікарям дуже важливо постійно підвищувати кваліфікацію і проходити навчання.

Чи важливо отримувати високі бали в закордонних університетах?

Українців активно підтримують університети Європи: пропонують студентам безплатні програми навчання, житло та стипендії. Навчання в іноземному виші — цілком реальна можливість, абітурієнту варто лише завчасно підготуватися. У кожній країні своя специфіка, гарною новиною є те, що для вступника доступно безліч способів вступити у ЗВО в США та Європі.

Чому ми пропонуємо перейти на українську

Нещодавно вся команда Education.ua розмовляла між собою російською. Так склалося історично, хоча для багатьох з нас українська, нехай для когось і з суржиком, є рідною мовою. Та й взагалі дивно, коли в країні є своя власна мова, а ми нею не говоримо. Але так було.

Залишилося 7 днів до підвищення цін — запасайтеся послугами на старих умовах

7 листопада відбудеться підвищення вартості всіх послуг на Education.ua. Тож не втрачайте можливість зекономити й замовляйте послуги за старими цінами просто зараз.

Рейтинг найкращих шкіл дистанційного навчання. Топ-5 шкіл для сімейної освіти в Україні

Через війну в Україні як мінімум половина учнів перейшли на дистанційне навчання. Крім того, багато учнів та тих, хто навчається в українських онлайн-школах, перебуваючи за кордоном. Але вчитися вдома можна не лише з 1 вересня. Наразі можна подати заяву на ім'я директора школи з повідомленням, що батьки хочуть перевести дитину на сімейне навчання. Але спочатку потрібно знайти хорошу онлайн-школу.

Як написати наукову статтю?

Процес написання будь-чого — це складна творча робота. Студент має логічно вплітати думки і тези в слова, не перевантажуючи читача. Тому зазначимо без перебільшень, написання наукової статті — це робота, яка вимагає концентрації та чіткого усвідомлення мети. Поставте собі питання «Для чого я це пишу?», знайдіть відповідь, і вперед до звершень!

З 7 листопада на Education.ua оновляться ціни 

Вартість послуг зміниться на 20%. Але старий прайс лишатиметься актуальним ще майже місяць, тож у вас є час запастися послугами за поточними цінами.

Шість днів до кінця акції Brave Education — встигніть скористатися знижкою -20% на всі пакети послуг від 3 місяців

 До завершення акції Brave Education на Education.ua залишилося 6 днів. Тож якщо ви плануєте розпочати навчати у бізнес-сезон, встигніть скористатися додатковою знижкою!

Education.ua виповнилося 13 років!

Сьогодні у нас день народження — 13 років від запуску проєкту Osvita.com.ua, який потім став Education.ua. Дякуємо клієнтам і користувачам, що вибирають нас, та ділимося досягненнями.

Ким бути?

Вирішити ким стати непросто. Наш каталог допоможе докладніше довідатися про кожну професію, розібратися в їхній специфіці, плюсах і мінусах та зробити усвідомлений вибір.


Поради абітурієнтам