Статті

Навчання внутрішніх працівників для оптимізації витрат на просування

У світі поширена хибна думка: якщо продукт якісний, клієнти купуватимуть його і без реклами. Але це твердження розбивається найпростішим питанням: «А як ці клієнти взагалі дізнаються про продукт, якщо його не просувати?».

Education.ua запускає нову послугу та надає 50% знижки на вже існуючі

Щоб зробити ваші освітні заходи більш помітними для тих людей, які прагнуть здобути нові знання, ми запроваджуємо нову послугу «Гарячий курс». А ще даруємо знижку на ті послуги, якими ви користуєтеся постійно.

Вивчення іспанської мови в Іспанії: самостійно чи з викладачем

Знання іноземної мови — це не тільки загальний розвиток, підвищення ерудованості, а й можливість вільно подорожувати, пізнавати нові місця, знайомитись з людьми. Думаючи над тим, якій же надати перевагу, варто вибрати саме іспанську. Такою мовою розмовляють майже пів мільярда людей у світі.

Зустрічайте новий розділ «Тренінги» на Education.ua

Відучора портал TRN.ua, який понад 13 років допомагав у пошуках семінарів, курсів та конференцій, став частиною Education.ua у вигляді нового розділу «Тренінги».

У період воєнного часу дистанційні школи допомагають учням безкоштовно продовжувати навчання

Нині в Україні війна, яка, щиро віримо, закінчиться якнайскоріше! Навчальні заклади не можуть стояти осторонь проблем країни в цей непростий час, а особливо не можуть допустити переривання освітнього процесу дітей.

Вже 21-й день Україна мужньо бореться проти російської агресії

Ворог руйнує наші міста, але наш дух незламний. Ми — українці — великий народ, який зможе подолати загарбника. 

Разом — ми сила. Офіційне звернення команди Education.ua

Друзі, клієнти, користувачі Education.ua, ми звертаємося до вас, щоб пояснити свою позицію та плани на найближче майбутнє.

Англійська «з пелюшок»: 6 кроків, щоб виростити дитину двомовною

Хочете навчати свою дитину англійської, але не знаєте, з чого почати? У вашій родині є носій англійської, але цього недостатньо, аби малеча почала говорити іноземною? Як розвивати в дитині знання англійської на рівні з українською?

Як скласти ЗНО з англійської у 2022 році?

Якщо ви обрали спеціальність, для вступу на яку необхідно скласти ЗНО з англійської мови, то варто розпочинати підготовку якомога раніше.

Зустрічайте «Блог навчальних закладів» на Education.ua

Тепер ви можете розміщувати корисні статті та новини про вашу компанію. Матеріали від освітніх компаній будуть розміщуватися у «Блозі навчальних закладів».

Ким бути?

Вирішити ким стати непросто. Наш каталог допоможе докладніше довідатися про кожну професію, розібратися в їхній специфіці, плюсах і мінусах та зробити усвідомлений вибір.


Поради абітурієнтам