Поради і статті

Ким бути?

Вирішити ким стати непросто. Наш каталог допоможе докладніше довідатися про кожну професію, розібратися в їхній специфіці, плюсах і мінусах та зробити усвідомлений вибір.

Статті

Інвестиція в навички — найдоцільніша у 2024 році?

Поки фінансові блоги пропонують варіанти інвестицій на новий рік — ми вирішили перевірити, чому краще вкладатися в себе. Які навички зараз у попиті, на що звертають увагу роботодавці та як корпоративне навчання може змінювати бізнес — читайте далі.

З чого почати вивчення французької мови?

Вивчення французької мови є відмінним способом розширити свій кругозір і виростити як особистість. Французька мова є однією з найкрасивіших і культурних мов світу. Його вивчення може дати вам багато приємних моментів і можливостей.

Профорієнтаційний тест чи інтерактивна профорієнтація?

Сучасний ринок праці є перенасиченим і таким, що швидко змінюється та має високий фактор невизначеності. Це робить професійний вибір молодих людей важким і відповідальним. Профорієнтаційні тести стають все більш популярним інструментом для допомоги у визначенні напрямку кар'єри. Однак, такі тести не є панацеєю.

Поради з підготовки до НМТ та ЗНО. Як краще запам’ятовувати та обробляти інформацію?

Кожен учень інвестує в себе, відвідуючи школу. Та яким би успішним він не був, саме від іспитів залежить його майбутнє. І головним завданням є правильна підготовка до цих іспитів.