Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж управління, економіки і права Полтавського державного аграрного університету»

Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж управління, економіки і права Полтавського державного аграрного університету»


 • Полтава · просп. Першотравневий, 10, 36011
 • (053) 260-75-84
  (095) 423-24-77
  (053) 256-53-62
  (053) 256-90-87
 • acup@ukr.net
 • денна, заочна
 • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчила коледж рік тому. Навчалась на спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування". Викладачі завжди були вічливими та розуміючи. Завжди зверталась до них за порадою та просила допомоги. Загалом дуже теплі спогади про коледж)) Предмети викладають цікаво, звісно було і те що не подобалось)) На першому курсі наприклад дуже сварилась з одним викладачем ( як зараз розумію даремно, бо була не права я) недовчила, недопрацювала але хотіла оцінку 5 і все ж таки, я отримала п'ятірку після повторної здачі пропущеного матеріалу. Вступала після 9 класу і дуже сильно зекономила час, бо поки мої однокласники навчались в 11 класі ми вже проходили свої професійні економічні теми)) Гарний коледж, всім раджу!!

,

Закончила колледж 2 года назад. Очень довольна специальностью Менеджмент. Поступила в аграрку сразу на 3 курс. Очень довольна и знаниями, и отношениями в колледже и академии. Прекрасные люди в основном там работают

,

Ситуация следующая! Во-первых, вы поступили, не сомневаюсь, берут всех! Во-вторых, после эйфории если вы контракник через 10 дней после экзаменов подзвонит одна мошейница из этой бурсы и будет требовать оплату немедленно. Потом, идёте, и начинается 3.14здец. Преподы, даже если ты контратник за тебя считают, что ты человек низшей рассы! А во вторых, знаний дают 0! Худше тюрьмы, бегите, Пока не поздно.....

,

Давно закінчила цей коледж, але неприємний осад залишився. Може вже запізно, але хочу попередити абітурієнтів. Даний коледж дуже любить гроші і таланти (навіть не знаю що більше), але якщо ти не стрибаєш на сцені, а спокійно вирішуєш задачки здобуваючи знання (це напевно наша основна ціль навчання) то можеш розраховувати на оцінку в 3-4 бали, бо 5 залишаються для учнів які співають без голоса. Окремого наголосу заслуговує студ рада (яка в сумі і не потрібна, бо і так нічого не робить, але в них вже є оцінка 5.) Гуртожиток це взагалі пережитки радянського союзу. Тут теж люблять забрати перепустку (без якої не зайдеш), а потім вимагати її викупити (миючий засіб, фарба, лампочки). Цікавий момент це комендант, який знаходиться майже щовечора в нетверезому стані і заграє до дівчат. На вахті сидять "милі" жіночки які збираюсь плітки, та можуть змусить показати сумку чи кишені. Будьте обережні та оберіть інший заклад для навчання.

,

Вступив до цього ВНЗ з метою здобути спеціальність 081 Право! Висновок маю один, при вступі на мою спеціальність конкурс був не жорстким, а от пройшли лише 30-40% на контракт, бюджет скасували взагалі. Процвітає корупція, одразу ж на слідуючий день зателефонували і зовсім неприязним, наказним тоном сказали негайно оплатити за навчання і це за 1.5 місяці до початку навчання! Є тут хороші викладачі, але в основному відчуття наче ти тут сміття. Шкода, але в інших ВНЗ ситуація гірша! Не рекомендую вступати до ВНЗ В України. Тікайте в Чехію, Литву, Америку, але тут знань в Україні вам не дадуть, якщо ви не всунете нічого!

,

1994-1997 юв 46 група куратор Кононенко Т.М. гарна людина. Роки пройшли, а пам"ять залишається. Гарною була Н.Візірякіна зав.юр.а Козаченко А. взагалі закохав у себе своїм тембром викладання предменту. Багато викладачів було зі "сторони" пан Ю.Моргунов наприклад. А що стосується гуртожитку то теперішнім "академським", "інституцьким", "університетським" обкакатись до того порядку, чистоти та атмосфери яка панувала на ті часи у гуртожитку колледжу.

,

Найкращий учбовий заклад. Трусов, Левківський, Прудяк, Торяник, Радостєв, Дігтяр, Шупик, Пусан, Кононенко, Швець, Ванцак, - це команда кращих професіоналів своєї справи. Пролетіли роки, а я ще й досі памятаю цих геніальних людей, які мені дарували свій неоціненний досвід та путівку в життя. Олійник Г.А т Лебедик Л.В - вдячний за Ваш непосильний вклад в розвиток ПАКУП. Ви більшу частину свого життя, присвятили навчанню нового покоління, щоб сприяти процвітанню нашої Батьківщини. Хай земля Вам буде пухом.

,

Була на дні відкритих дверех викладачі привітливі, коледж свтлий гарний, має багато можливостей. Буду поступати тільки сюди, і нікуди інше.

,

Сроветую!!! АКУП лучший!

,

Нікому не раджу йти навчатись!Як випускник можу заявити, що викладачі тебе ні за кого рахують, кожна сесія - обов'язково на "подарунки" для викладачів скидатись, якщо нічого не принесли, то перездача гарантована! Оцінюють не розум, а гаманець ваших батьків або зв'язки. Загалом коледж не поганий і в ВНЗ беруть з задоволенням, але потрібно переглянути ставлення викладачів до студентів.

,

Замечательный колледж !! Ни разу не пожалела что там выучилась !! Преподаватели хорошие, добрые и самое главное они ЛЮДИ !! Все просто идеально, спасибо, преподавателям !!

,

Коледж чудовий! Викладачі завжди доброзичливі, ставляться з розумінням. Хто хоче навчатися і йде до своєї мети - отримують високі знання!

,

Классный колледж! Учился 2 года на младшего специалиста "Информационная деятельность".Сейчас продолжаю учебу на 3 курсе в ПУЭТ "Экономическая кибернетика". Преподаватели высокого уровня, занятия проводят интересно, увлекательно, особенно мне нравились пары Худолия И. И., Балюк В., Кононец Н.В. Так, что поступайте к нам, и даже не сомневайтесь, да кстати , в этом колледже учились мои родители : мама на агронома, отец на фермера... - делайте свои выводы! Родители плохого своему ребенку не пожелают! ВОТ ТАК!!!

,

Да коледж нормальный ..... С общаги выгоняют тех кому осталось до учиться пол года. Короче ужас!

,

Я этого года выпускник, и могу за каждое слово свое ручаться, что колледж, один из лучших в городе Полтава, после него можно в любой вуз пойти, и пройти на 3 курс. Я вот заканчиваю колледж, и понимаю, как было классно в нем, как каждый учитель, старался добавить нам знания, и помогал в любой ситуации, а те кто написали плохие отзывы, это люди, бездари, которые боятся приложить усилие свое, и со временем, получить результат, и не верьте им, проверьте на своем лучше опыте. Спасибо всем учителям этого колледжа, особенно моему куратору, и лучшему человеку колледжа - Приставке Вите Николаевне!

,

Ущербный колледж!

,

Отличный колледж,я провела там прекрасные четыре года и Не разу не столкнулась с коррупцией, никто не брал взятки(кроме шоколадки)дают отличные знания, в колледже очень хорошие преподаватели ,если ты настроен учится ты не пожалеешь об этом выборе!

,

Этот колледж могут хвалить только те, кому не с чем сравнивать. Знания дают очень низкие, на рынке труда такие специалисты не конкурентноспособные. Но помимо знаний складывается впечатление, что ты попадаешь в парт.организацию 60-х годов. Когда я училась нас, например, один раз согнали на похороны тещи Олийныка, бывшего ректора. Или девушкам запрещали носить брюки. Нет уважение к студентам, в общежитии полный мрак. Хотя может быть в селах такое образование и отношение подходит, но в Полтаве после колледжа работу не найти.

,

Навчалася в даному коледжі, про що не шкодую. База знань -відмінна.По закінченню коледжа(2009р), без проблем вступила відразу на магістратуру. Різниці з ПДАА не бачу-база знань не гірша, викладачі "возяться" зі студентами як зі школярами+дешевше, ніж в академії. Окрема подяка Старченко Ю.А.. та Кононенко Ю.С.-викладачі, яких згадую з теплотою і зараз.

,

Рекомендую друзі, навчався 2010-2014 роки ніскільки не жалкую, дякую викладачам, вихователям та всім хто був причетний до мого становлення як кваліфікованого спеціаліста!!!!!!!!! P.S. Вступайте до Аграрного коледжу управління і права ПДАА

,

Проблема в тому, що більшість викладачів не піклуються про справжню підготовку майбутніх юристів, а проявляється це у тому, що майже відсутня практична робота в юридичній сфері, крім того, саме за допомогою практичних занять студент засвоює краще теорію, але тих самих юридичних задач, наприклад, ми майже не робили, натомість все зубрячили теорію і тренувалися її писати :-) хотілося б можливості потренуватись надаючи консультації людям, але таку можливфсть нам надали всього лише кілька раз....багато часу згаяли впусту в даному коледжі

,

В этом колледже полное отсутствие уважения к студентов, зато преподы на шеи седают и требуют реально много, как по заданиям , так и по разным организационным вопросам, каждому приходится самому все разбирать, а преподы нагрузили заданиями и даже не утруждают себя объяснять если материал реально новый и сложный, приходится самому бегать как дурачок и выпрашивать информацию, а обиднее всего- есть много блатных студентов, им реально нужно хотябы группу отдельную сделать, а то как то некрасивой выходит когда тебе за твои труды при малейшей ошибке ставят четыре, и у этих бездарей ни за что стоят четверки.

,

Никому не советую поступать в этот колледж! Все, кто говорят, что здесь дают очень профессиональную подготовку, или дураки полные, или реально не понимают, что значит реально хорошая подготовка к будущей профессии. Такое впечатление, что нас готовили к искусству красивого правописания, а не умению применять законы и решать сложные юрид.вопросы! Часами , иногда до поднятого вечера мы как дурачки писали лекции, вопрос, зачем?Как я получу знания тупо механически заполняя тетрадь массой информации, которую нам лучше бы объяснили устно, а так какой толк?

,

Не знаю, як тепер, але у 1999-2002р. там було круто)) не скажу, що всі викладачі були на рівні ("погодинники", яких набирали невідомо звідки, були незацікавлені у роботі, неграмотні та некваліфіковані (юр.факультет), а от такі люди як Шупик, Козаченко, Токарєва, Гончаренко - це справді дуже сильні викладачі, щоправда, навряд вони зараз там ще працюють. знання залишилися і згодилися, хабарів у нас у той час не брали (1 раз вимагав якийсь погодинник, ) ну якщо гривень 30 можна назвати хабарем)))але на той час це було дико для нас і дуже незвично. оце , мабуть, єдиний негативний момент, який можу згадати)

,

Ето самый лутшый коледж и года проведенные в нем самые не забываемые. Отличный педагогический коллектив, в особенности финансовое отделение!Т. Кононеко, В. Приставка,Л. Супрун, Т. Олейник, М. Мось - вы лутшие!!!Люблю вас!!!

,

Запрошую всіх на навчання!!! Протягом 2004—2011 у навчально-виховній роботі коледжу років відбулось багато позитивних змін: проліцензовані нові напрями підготовки фахівців за ОКР бакалавра, підтверджено рівень рейтингу попередніх років, ввійшли у 10 кращих навчальних аграрних закладів України за рівнем методичної роботи. Навчальний заклад нагороджений: - ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ у Номінації «За високоефективне інформаційне забезпечення аграрної освіти» на ХХІІ Міжнародній агоропромисловій виставці «АГРО-2010». - ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ у Номінації «За досягнення в галузі аграрної освіти» на ХХІІІ Міжнародній агоропромисловій виставці «АГРО-2011». - 2009 року вручено ДИПЛОМ Міністерства аграрної політики України за перше місце в конкурсі на кращу організацію житлово-побутових умов у студентському містечку «Гуртожиток – наш дім» серед вищих навчальних закладів І—ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики України т.і.

,

ребята! я учусь в технаре на факультете ов и все нормально.

,

Бурса!

,

Учился в 1995-1999 годах на юр.факе с полутарагодичным перерывом на армию. В то время ПАКУП действительно давал сносную (для Полтавы) подготовку, особо хочу отметить лекции Шидловской, Шупик, Самойленко и Токаревой. Лекции же по уголовному праву и процессам были простой фикцией. Воспоминания о лекциях Козаченко и сейчас вызывают улыбку (все его "між іншим", "по суті"), хотя преподавателем он был хорошим, недаром сейчас кандидат в Полтавском юр.институте НЮАУ. Что же такое настоящая высшая школа, понял после поступления и во время учёбы в НЮАУ. Поэтому, если есть желание и возможности, логичнее сразу поступать в Юрку, или в её Полтавский институт

,

Колледж просто прелесный,преподаватели замечательные.Директор-лудшего не найти.Выпустился и с такой базой знаний,сейчас работаю в одном из самых крупных Агро холдингов в Украине не на самой низкой должности.Так что всем советую поступать.

,

Очень хороший коледж) поступила в этом году,не жалею!!!! деректор очень хороши и колектив преподавателей)

,

Анна, училась в те же годы в коледже, что и Вы! На юрфаке. Согласна с Вами полностью, преподавательская база была достаточно сильной, сейчас незнаю. Никогда не забуду содержательные лекции Токаревой, Самойленко. Криминалист Шидловская очень нравилась.Но, конечно, были и такие, на лекциях которых засыпали практически все - Козаченко, например. Препода физ-ры не забуду никогда, мягко говоря - довольно странная, энергичная, непредсказуемая женщина... дай ей Бог здоровья...(улыбка). Сейчас подбираем учебное заведение вместе с дочерью-девятиклассницей, очень может быть, что остановимся на этом колледже.

,

Я училась в этом колледже 1995-1998гг. Время было супер, только в нашем колледже был коммунизм, в общаге вообще ужас, тотальный контроль, как в интернате, чего стоила учительница физ-ры - это что-то!!! Шупик, Токарева, Самойленко - класс! До сих пор полученные знания приносят дивиденды, но были и откровенно слабые преподаватели, знания которых ограничивались умением читать с ошибками. В общем все было. Что сейчас - не скажу, не знаю, но говорят, что уровень очень упал, есть мощная конкуренция со стороны других ВУЗов, а тогда ее не было в Полтаве.

,

Я в такому шоці від цьго коледжу я тут навчаюся вже другий рік просто жах вчителі тільки що роблять то и беруть взятки вчитися як в бурсі навіть мабуть легше. Тим паче нам сказали що курити заборонено та пари гуляти а пів коледжу тільки це й роблять. Я навчаюсь на юредичному але шановні батьки приділяйте велику увагу до вибору навчального закладу бо аграрний коледж це не те місце щоб отримати знання!!!!!!!!!!

,

Жах!Була там.Не сподобалось.

,

До якого числа приймають документи

,

Земельная школа.Не советую никому там учиться!Отстойная бурса!

,

самий кращий коледж.

,

колледж просто супер!!!!!!!!!!!вчитилі добрі і вічливі!

,

Я випускниця 2000 року. Набуті знання в колледжі, допомогли успішно отримати вищу освіту. Сумую за студентськими роками. Одногрупники залишились найкращими друзями. Всім рекомендую навчатися у нашому колледжі. Він найкращий!!!

,

Коледж СУПЕР!Учусь заочно на юрфаке.12 ЮПЗ-всем привет!

,

Интересно кто там берет взятки, мне легче ее дать, нежели учиться. Я предлагал - не хотят!

,

В этом колледже выучилась моя сестренка и я. Мы застали как Олийныка так и Лэвкивського , честь и хвала им ! Знания дают отличные , жилье прекрасное , студенческая жизнь на высшем уровне ! Советую! Не пожалеете))!

,

Випуск 2006 року група 63 ЮПЗ( юридичний факультет). Коледж супер.

,

ето не колледж а бурса )

,

Коледж действительно крутой!!!!А кто его не оценил,значет недостойный...Я сама там училась.....на юрфаке и даже очень приличьное место!А по поводу взяток,надо учиться хорошо а не бегать взятки пихать...

,

Коледж супер.Вступайте!!!! Не пожалкуєте про свій вибір!!!!!!!

,

Выпускница 1993 года, юрфка. Спасибо за путевку в жизнь, я довольна. Есть классная работа по спициальности, положние в обществе. Большое спасибо преподателям. Земной поклон и вечная память Г.А.Олейнику.

,

Я випускниця 2010 року. Навчалася на юридичному (37 ЮП) факультеті. Навчання в коледжі дало дуже цінні та потрібні знання. Гуртожиток - просто супер. Було важко, але весело. Є що згадати.

,

Це дуже гарний коледж!!!!!Викладачі вимогливі,навчатися цікаво)

,

Це самий найкращий коледж у Полтаві.

,

Супер!!!!!!!!!!!!

,

Моя доня тут навчаеться.Взяток не вимагають.Якщо баран у навчанні і сам навязуешся,щоб не відрахували..... А дисципліну тримають правильно,навчальний заклад а не санаторій.

,

а я на 4 курсе. Мне нравятся лекции Старченко.

,

Наш коледж найкращий. Тут навчатися саме задоволення.

,

Чудовий директор Левківський, відповідний зірковий педколектив! Не жадібні до знань та передачі власного досвіду. Вчитися легко,захоплююче,цікаво і продуктивно. Вища освіта після юрфаку коледжу йде як по маслу. База знань на рівні!!!!!! гр.ЮПЗ,випуск 2009

,

Да, коледж хорош, особенно кто действительно хочет получить знания, вам сюда. А на счет взяток это ложь, я учусь уже 4 курс и без никаких взяток , финансовый факультет суппер. Особенно первые 2 года, учится интерестно, и весело.

,

Е-е-ех, золоті 1997-2000 роки!!! Таких викладачів права, як Л.Л. Токарєва та інші тодішні викладачі, не те, що в Полтаві, на республіканському рівні пошукати треба!!! Чудовий коледж був, чудові викладачі, чудова база (крім відсутності спортзали). Найкращі роки в житті пройшли там

,

клас!!!!!!!!!!!!! не жалкую що тут навчаюсь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

лучший коледж

,

Преподаватели супер,но общага "жесть" ,если ты не стукач,то воспитатели тебе жизни не дадут!!!

,

Насчет преподавателей не спорю,очень требовательны и это хорошо,по скольку мы пришли сюда учиться. Но вот общежитие там просто ужасное,я имею в виду не условия,а отношение воспитителей к вам,если ты не стукач,то тебе там будет жить ооочень плохо!!!

,

Лучший коледж=)

,

вот вот. А гнать на наш колледж не нужно!!!!!!!!! Всех устраивает!!!!!! Потому что этот колледж самый лучший=) и лучше него вы никогда не найдете!!!!!!!!!!

,

всё как надо,,меня всё устраевает.Мещерякова наша мамка.

,

супер коледж,Учусь третій курс і нічого жива.

,

Это самое лучшее место, где можно с удовольствием и интересом получить образование!!!!!

,

никто здесь взятки не берёт!!!!!!! аграрный колледж управления и права самый лучший!!!!!!!

,

на финансовом отделении учиться очень даже прикольно=))) у нас первый год взяли 9-й класс, и нету ни одного плохого учителя=)))))))))))

,

Garant прав,взятки берут а в общаге воще как в Гестапо-бедные студенты(((

,

Ужасное место. Там учатся в основном сельские жители. И обстановка в самом помещении угнетающая, особенно в юр. отделении. Даже находится там противно. Столовой вообще нет. Материальная база скудная, и иногородним разрешают читать книги только в читальном зале. Кстати, все преподаватели берут взятки. Во общем никому не советую там учится.

,

Коледж просто супер!:)

,

Нормалек, учиться можно ;))))

,

Очень класный коледж!

,

Super

,

Просто чудовий заклад. Всім рекомендую! Найкращі педагоги! Чудова атмосфера!!!

,

Я зараз тут навчаюся на першом курсі.на юриста мені тут все подобається. Вчителі вічливі та класні, поступай саме сюди.

,

Самый классный колледж по всей области.Я бы ещё и ещё в нём учился,жалко только что студенческие года летят очень быстро.В нём работает первоклассный персонал,так что уважаемые абитуриенты поступайте в ПАКУП и вы не пожалеете об етом!!!!!!!!!

,

Чудовий коледж, чудові викладачі, справедливі, вимогливі, гарна викладка матеріалу. вступив в цьому році, гарний навчальний заклад

,

я закончила этот колледж в 1994 году.. в нем дали самые квалифицированные знания и здесь прошли лучшие годы студенческой жизни!!!

,

Офигенный колледж =)

,

Классный вуз, простот супер! Я сейчас в нем учусь!

,

Это самый лучший колледж в истории человечества))))))))

,

Класний коледж ,колись сам там навчався


Залишити відгук

Усі коледжі в Полтаві, а також ЗВО (вузи) в Полтаві, курси в Полтаві, репетитори в Полтаві, робота в Полтаві