Теребовлянське вище училище культури


  • Теребовля · вул. Шевченка, 1, Тернопільська обл., 48100
  • (03551) 2-13-41
    (03551) 2-15-48
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Коледж чудовий! Деякі викладачі дуже навіть добрі, а деякі хочуть тільки грошей, або горілки... Я закінчила цей коледж в 2020 році і досі не можу зрозуміти, як можна викласти атестаційну оцінку з фізики по інформатиці...

,

Навчальний заклад дає основу для побудови свого майбутнього. Якщо маєш бажання навчитися нового, то тут є професіонали які поділяться своїми знаннями і вмінням, своїм досвідом та дадуть вам змогу знайти те, що подобається саме вам. А головне можна в подальшому даними вміннями заробляти. Також випускники працевлаштовуються, як в нас так і закордон. Дуже теплі спогади залишилися від проведеного часу в стінах закладу. Знання які отримала там застосовую і розвиваю до тепер. Що можу сказати є також свої недоліки, але завжди є над чим працювати.

,

Заклад ну дуже слабенький, по всьому: як по інтелектуальному, духовному, так і по мистецькому рівню. Ні матеріальної бази, ні тепла, ні відношення, ні харчування, селюшник, примітивізм і хапуги. Надаремно втрачені 3 роки.

,

В цьому закладі навчався мій племінник Василь, за спеціальністю декоративно - прикладне мистецтво. В якому навчився та набув перших навиків з цього напрямку. І зараз йому 30 років, а він себе почуває забезпеченим, незалежним від батьків. Тому, що цю професія яку здобув в коледжі, дає йому впевненість у затребуваністі. На сьогоднішній день в нього свій будинок., хороша робота в Києві. Хай йому і Вам викладачам ГОСПОДЬ БОГ допомагає .

,

Ірунда, хабарі, збоченці, погане ставлення, нормальних умов нема...миші, щурі, павуки, таракани... Оцінки занижують, на вступних завалюють, стипендії нема(для розумних, тих хто має середній бал за 9 клас 10+). Доброго слова нема. В гуртожитках викладачі заставлять студенток до сексуальних послуг і т.д. Поїсти студентам немає де, а для викладачів є. Опалення нема взагалі. Кажуть, що нема морозів страшних, то не потрібно і опалювати. День вчителя ніхто не відміняв, потрібно давати великі гроші. Не раджу туди поступати...

,

Тупе дно, навіть одної зірочки нема за що ставити....

,

Ставлення кошмарне Неповажаютт викладачі подарочки неси (і ще мають їм сподобатись бо інакше запустять цим податком тобі в лице)взятки також коти тобі напряму говорять дай 10000 тис грн .Несправедливе оцінювання всі тут розуміють про що я.Дно ане кульок

,

Не поступайте!Ваша самооцінка буде на дні.Вічні приниження від викладачів, ніякої педагогічності, часто переходять на особисте, хоча це до навчання ніякого відношення не має мати.Мають в кожній групі любимчиків.Завжди будуть казати, шо ви гімно і шо ви тут ніхто і звати вас ніяк.Також є збоченець,який "підкатує" до студенток, і викладачі це чудово знають і за всі роки його роботи нічого з цим не зробили. І якщо ви поступаєте з великим бажанням чогось навчитися і добитися, то вас швидко "потушать" і ви просто заради диплому будете відбувати дні до кінця навчання, ну або як деякі роблять просто заберете документи і підете навчатися на іншу спеціальність, в інший навчальний заклад.Тут керуються такими методами навчання "треба більше підісрати" і потрібно чим більше принижувати, щоб боялись.

,

Заклад просто чудовий. Вони готують справжніх спеціалістів своєї справи.

,

Не раджу туди поступати...краще подумайте. Зі свого досвіду скажу, що заклад поганий. Склад працівників, то цілі родинні династії, серед них більшість "трупів", молодого цвіту практично не знайти. Директора більше не має на робочому місці, ніж є. І нарешті скажу про студентів. Вони їх практично не цінять. Оцінки занижують...вступні іспити оцінюють так, як їм треба( мова ж йде про стипендію, тож краще її дати дитині якогось викладача). Серед тих "трупів" є багато збоченців( не буду називати на яких спеціальностях). Зі шкільних предметів 1 і 2 курсам більше 10 не ставлять. І то оцінка 10 лише для вибраних( і це звичайно для дітей викладачів). Пари бувають і до 7 вечора, а починаються у 8 ранку. Закладу для харчування не має. Опалення взимку погане, то доводиться ходити у верхньому одязі, що додає лише не зручності. Щоб набрати групи першокурсників (і мати собі роботу), тим трупам доводиться кожного року в червні їздити по селах і заманювати, обіцяючи гори-мости.

,

Я щиро дякую Долі, за те, що я мала змогу навчатися саме в цьому навчальному закладі. Я дякую кожному викладачу, який дарував мені знання, який робив з буднів свято. В ТВУК (ТККіМ) працюють люди, які по справжньому закохані в свою роботу і повністю, до останньої крапці, віддаються студентам. Ніколи не перестану дякувати людині, яку я називаю другою мамою, своєму куратору, Козак Г. Я., за її любов, за її поради, за її розуміння, за її тепло і ласку, якими впродовж чотирьох років, вона, неначе ластівка своїх ластів'ят, огортала нас від всіх бід та негараздів, яка не лише давала нам знання з фахових дисциплін, а на власних прикладах вчила нас бути чесними і обов’язковими, добрими і милосердний, вона вчила нас бути Людьми! Я досі згадую роки свого студентства в ТВУК з посмішкою на обличчі, тому що, це справді були НАЙКРАЩІ РОКИ. Рекомендую поступати в цей навчальний заклад лише тим, хто справді закоханий у цю справу, тоді ваше навчання пройде легко та весело. Успіхів у виборі професії.

,

Коледж такий собі, ніхрена досі не знаю. На сопілці граю хреново,вчителі збоченці рідкосні.Туалету нема!!!!!! миші по класу бігають і по інструментам гадятть. шуткували про сопілку в жоі і гітару в роті!!!! не поступайте туда

,

Щиро вдячна за навчання.Вже на пенсии,але дали приймаю активну участь у фольклорному коллективи м.Шепетивки

,

я зараз проживаю на Полтавщині.Працюю в школі гімназії.Хочу подякувати від щирого сердця викладачеві хорового співу Шайновичу Ігорь Мириславович .

,

духовий випуск 2009 кращі!!!!!!!!!!!!

,

Лідія Михайлівна Стройванс Найкраща

,

Приємно, якщо так відгукуються про наш навчальний заклад. Важко, бо мало комп*ютерів: спілкування було б більш якісне і було б веселіше жити. Кому чого бракує, а нам спілкування.

,

Спасибі Надії Романівні за мудру науку життя. Ви даєте більше, Ви даєте совість і людяність!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

супер

,

ТВУК ти супер... Хочу подякувати усім викладачам які в мене викладали навчальні дисципліни. ОСОБЛИВО ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ ВІДДІЛУ ДУМ: Ткачук О.П. Холод Н.З. Худий В.П. Солтисік Р.П. Липка В.І. Семців Н.П. Гарасюк Л.М. Котик О.Б. Котик О.І. Тимчук М.М. Шевчук М.І. Копчак О.В. А також Мигаль Я.С.,Габрук З.В.,Заваринська І.Ф. і т.д. КОПЧАК ІРИНА ВАСИЛІВНА - ВИ НАЙКРАЩІ

,

Я вдячний долі,що навчався в училищі.Особлива подяка викладачам духового відділу.Я навчався в прекрасного спеціаліста,і чудової людини Бачука Михайла Васильовича.Хочу побажати всім міцного здоров"я!

,

Хочу від щирого серця подякувати Громику Івану Григоровичу за те що 6 років був для мене як батько і наставник я зараз живу в Чікаго але ніколи не забуваю про училище тому що там пройшли кращі роки мого життя спасибі за те що ви є і дай вам Бог міцного здоровя і довгих років життя сподіваюся що скоро зустрінемось я прилечу в лютому 2012 році Дуже скучаю за всіма

,

ТВУК - Супер. Люблю.)

,

Дякую викладачеві Шайновичу Ігорю Мирославовичу за прекрасну підготовку спеціалістів

,

я також була студенткою-гондович галини броніславівни-вона супер викладач,друг і наставник!!!!!!!

,

Я щаслива, що стала студенткою Теребовлянського вищого училища культури. Саме тут я познайомилась із чудовою людиною і прекрасною викладачкою ГОНДОВИЧ ГАЛИНОЮ БРОНІСЛАВІВНОЮ,яка стала для мене не лише викладачем, а й прекрасним другом. це дуже висококваліфікований професіонал своєї справи, хороша людина, чудова вокалістка, прекрасний викладач диригування, музичної літератури,А ОСОБЛИВО ВОКАЛУ.Хочу, щоб у світі було побільше таких викладачів, як ГОНДОВИЧ ГАЛИНА БРОНІСЛАВІВНА. Від себе хочу побажати творчої наснаги, довгих щасливих років життя, і щоб Ви постійно радували студентів своїми чудовими уроками. Дякую Вам за все!!!

,

Прекрасний навчальний заклад,хороші викладачі. Особливо викладачка диригування,інструментовки, ансамблю народних інструментів,ДОМРИ,керівник оркестру українських народних інструментів ГРИГА КАТЕРИНА ІВАНІВНА. Я дуже вдячна Вам за все! Всього Вам лише самого найкращого у житті!

,

Ви найкращі

,

Я вдячна долі,що навчаюся в цьому училищі прекрасний навчальний заклад викладачі. Особливо ГРИГА КАТЕРИНА ІВАНІВНА прекрасний викладач, професіонал своєї справи.І дуже хороша людина.Здоров'я вам щастя всього вам самого найкращого. Дякую вам за ці прекрасні уроки домри, оркестру за вашу працю, навчання,турботу,доброту,людяність, терпіння.Жаль що це останій мій рік навчання.Мені надалі Вас буде дуже не вистачати. Поступайте в Теребовлянське училище культури, навчайтеся прекрасного і цінуйте те що маєте.

,

Я вдячна долі,що навчаюся у Григи Катерини Іванівни. Прекрасний викладач, професіонал і дуже хороша людина. Дякую Вам за Вашу працю,навчання,турботу,доброту,за прекрасні уроки домри, оркестру.Побільше б в світі таких людей і викладачів, як Грига Катерина Іванівна.

,

Я вдячний долі що подарувала мені можливість навчатися у цьому навчальному закладі.У мене були кваліфіковані викладачі чуйні люди я навчався на кафедрі режисури Ваврик Євген Петрович викладач Поберезький Павлова Ольга Пилипівна і звичайно Облещук Стефанія Степанівна.Зараз я проживаю у Нью Йорку (США).Училище дало мені перші розуміння творчості я був вільний і щасливий мене оточували мої друзі.Це прекрасний заклад згадую його завжди з любовью.Ідіть в училище і навчайтесь - і побудуєте прекрасне майбутнє.Дякую!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Теребовлі, а також робота в Теребовлі