Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі


  • Тернопіль · вул. Степана Бандери, 73, 46011
  • (0352) 24-17-00
    (0352) 24-17-39
    (0352) 24-31-31
  • денна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Самий гірший коледж в Тернлполі та самі гірші вчителя тут

,

Не бачила, щоби наша зав. відділення на когось кричала постійно, ну так за маски зробить зауваження та і все...

,

За 3 роки навчання проблем не виникало. Ставлення викладачів - хороше. Знання подають на вищому рівні, оскільки після закінчення коледжу багато університетів запрошують на навчання. Тому все, що можу сказати - це лише слова вдячності.

,

В коледжі все прекрасно, хороші викладачі які завжди тебе підтримають і зрозуміють, якщо щось не зрозумів по навчальному матеріалу завжди допоможуть повторити ще, але є недоліки в адміністрації товарознавчого відділення- це зав. віділення, завжди чіпляється навіть якщо ти просто йдеш по коридору, завжди зла, і чимось не довольна, інколи вона буває доброю але нажаль це дуже рідко. А так, ніби все добре. Про хабарі не чув.

,

Ужасний коледж, хочу забрати документи, вчителі дозволяють собі ображати студентів

,

Вчителі хабарники, беруть хабарі за оцінки, якщо бачуть що сімя не дуже з бідних, за заліки гроші вимагають у всіх студентів, якщо ти їм не занесеш коньяк з цукерками або гроші в конверті, то погане ставлення до тебе гарантовано та про хороші оцінки можна забути.

,

Коледж просто жах ! Викладачі більш старшого віку принижують студентів, занижують оцінки. Гуртожитка немає, вони винаймають кімнати у інших гуртожитках тобто вас можуть виселити коли завгодно. На студентів їм всеодно, хамлять і тд.

,

Жалію що поступила ...у керівництві хами...учителя...як так плохо можна ставитись до студентів ? Лучше забрать документи поки не пізно , хорошо що карантин тепер, є время подумать

,

Коледж жахливий, взагалі не отоплюється, дуже холодно, адміністрація в товарознавчому жахлива. Одним словом не поступайте сюди, викладачам на вас буде всерівно, занижують оцінки. Взагалі не раджу поступати сюди

,

Коледж норм, а вот администрация не очень в коледжі холодно. Товарознавче віділення супер. викладачі дуже стараються для студентів. Особливо викладачі які нас гутують до ЗНО.

,

Нікому не раджу цей коледж! Вчителі є ужасні ( не всі), позволяють собі не приходити на пари, завжди говорять по телефону, толком не вчать. Немає поваги до студентів! Страшенно холодно, не опалюється коледж взагалі! Так що думайте куда ви поступаєте!!!

,

Наш коледж найкращий в Тернополі!!!!!!!! 1) він державний і в мене степендія 850 гривень (я на 2-му курсі) 2) викладачі хороші, в мене проблем з ними не було 3)технологічне відділення найкраще, дуже легко вчитись і цікаво 4) в коледжі тепло, в нас зарас +18-20 градусів 5) є можливість саморозвитку, тебе завжди підтримують в різних починанях і взагалі якщо ти поступаєш на професію яку сам вибрав, то тобі завжди буде цікаво, і не буде ніяких проблем. Головне вчитись, а все інше додасться!!!!!!

,

я вчилася на товарознавчому відділі то так собі :((( а вот моя подруга вчилася на технологічному то її було набагато легше!!!!поступайте на технологів моя порада!!!непожалієте:* ще можу сказати є дуже багато викладачів хороших:))))

,

Учился в 1975-1978 гг.., до сих пор остались самые лучшие впечатления и воспоминания !!! Отличный техникум техникум !!!

,

Коледж дуже хороший я закінчував його 12 років тому .Треба відати шану Грузіну А.В.За такий прикрасний коледж .

,

найкращий коледж в світі

,

Норм коледж !

,

мені здається що якщо хочеш навчитися чогось то навчишся а якщо не хочеш то ні. а коледж звісно дуже гарний. поступайте не пошкодуєте....

,

коледж найкращий

,

Викладачі хороші, а от директор- велика проблема

,

коледж дуже поганий фффффууууууууу

,

Ну Насамперед Коледж за ці три роки дуже змінився! 1.Вас тут не правельна інформація..він не приватни а державний і був ним завжди.. 2.Він не комерційний а ДВНЗ "Харчових технологій і торгівлі" 3.В коледжі правда в 2009 не дуже отоплювали...але ми перейшли на індивідуальне опалення можу сказати що доволі так і тепло! 4.Тут хтось висловлювався про оцінки...скажу чесно таких педагогів як в нас на товарознавчому віділі потрібно ще пошукати!За ВХП незнаю 5.В коледжі зробили ремонти і там стало затешно Відкрили багато нових професій! Я нажаль цього року закінчую навчання в цьому коледжі але скажу чесно порівняно із педагогічним......це і близько не стоїть.....викладачі в нас дуже хороші люди і кожному із них ми багато за що понинні дякувати....!!!!! Після коледжу хто бажає про довжити навчання в Політехнічному дозволили набирати студентів і з нашого коледжу на 3 курс а не на перший...за скороченою програмою!по напрямку Менеджмент маркетинг,облік і аудит! З цим проблем немає.!

,

В коледжі я навчалась на товарознавчому відділенні 3 роки, і ці 3 роки стали найкращими у моєму житті!!! Навчальний процес,культурна діяльнісь викладачі, студенти--все просто чудово, супер!!! Поступайте, не пожалкуєте!!!!)))

,

не слухайте цих ідіотів, які вчаться на "2-", коледж класний, і викладачі в ньому найкращі... Особливо на ТЕХНОЛОГІЧНОМУ відділені... PS "будьте мудрими і поступайте!!! прочитайте уважно, там в деяких коментах більше помилок в словах, ніж взагалі самих слів, тепер можете зробити висновок про цих студентів... їм і в школі було фігово, бо навіть писати не навчилися!!!" КОЛЕДЖ НАЙКРАЩИЙ!!!)

,

Дуже гарний заклад..Мені подобається))

,

дійсно просто треба вчитися в мене 800 грн степендія

,

Коледж вопше нормальний і ненада тут писати шо він херовий...

,

мені нормально!!! вже на другому курсі то взагалі лафа

,

Гроші здеруть навіть не встигнете оком змигнути!!!!!!!!!!!!!!!Бутьте розумніші за мене!!!!!!!!!!!!!!

,

Коледж непоганий,мені особливо подобається дружній колектив,є можливості повчитися новому...особливо для прикладів життя...а несправедливість таки інколи буває,але де ж її немає...головне розуміти чому ми там навчаємося...=)

,

народ я тож поступаю в коледж...

,

Поступайте!!!Коледж супер!!!

,

Коледж нормальний спочатку жалів що поступив пізніше пізнав коледж і його робітників досить хороше враженя. кому навчаня пофіг той невивчить кому хоть щось цікаво зможу добре вчитися викладачі є хороші а є дуже хороші поганих немає просто для кожного потрібний свій підхід ! раджу поступати усім.

,

Кентервильское привидение я теж вчилася і в комерційному коледжі і в комерційному інституті!!! Тому 100 % що в інституті краще! В коледжі є одна але дуже серйозна проблема директор!!!!!

,

Коледж дійсно поганенький. Є як мінімум одна прибацана вчителька. Щодо отриманих знань, то краще поступайте в комерційний інститут, там навчитесь набагато більшого і кориснішого в майбутньому. І викладачів класних в Комерц. інституті набагато більше. П.С. Я вчився і в коледжі , і в інституті.

,

Коледж ужас.

,

Коледж суперовий,і навчання також класне,особливо коли у тебе куратор Лебидович М.Д.

,

я закинчипа коледж три роки назад було дуже класно вчитись головне хотlти

,

Коледж суперовий прступайте і навчайтесяю удачі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

ось вчусь тут вже 2 місяць мені норм

,

Коледж супер раджу поступити,вчителі теж супер. той хто не хоче вчитися той знайде любу відмазку на те що коледж поганий,йому і в тангу погану буде....

,

Коледж просто супер

,

коледж класний...і хто хоче вчитись той і буде)

,

Коледж найкращий....!!!І нарахунок того що писали : Коли ще людини вчиться то його i тягнуть, в всiх решту залишають на призволяще . НЕ РОБIТЬ ВЕЛИКОЪ ПОМИЛКИ ПОЖАЛКУЭТЕ........... Ти володя шось таке зморозив..шо то ппц..))Якщо ти поступаєш в навч.заклад ясне діло що треба вчитись,а не х*ї валяти...і то що когось там залишаю на призволяще-досить логічно,бо кому ти там треба без знань?

,

Люди не поступайте в цей коледж. Я колись також хотiв туди поступити, тепер жалкую. Лiпше в кооперативний а не в комерцiйний. Скорше б його закрили. Коли в групi э обмежена кiлькiсть оцiнок . Такого дебiлiзму я ще не чув. В зимку минулого року майже цiлу зиму було холодно казали що опалення барахлить. Насправдi директор цiэi бурси приказав щоб в мiнiстерствi похвалили дане завiдэнiя.Також була економiя на свiтлi з такимже приколом. Люди повiрте менi я там три роки мучився . Коли ще людини вчиться то його i тягнуть, в всiх решту залишають на призволяще . НЕ РОБIТЬ ВЕЛИКОЪ ПОМИЛКИ ПОЖАЛКУЭТЕ...........

,

чесно незнаю шо там поганого чи хорошого, але найбільше мені сподобався 3 коментар.... це справедливо!

,

неслухайти їх,заклад гарний,просто хто нехоче вчитися то йому поганий,а хто хоче той навчиться багато цікового і корисного))))))) поступайте!!!!!!!

,

непоступайте нізащо! небудьте дурні такі як я! дєрьмо

,

Шняга!!!Не поступайте!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Тернополі, а також ЗВО (вузи) в Тернополі, курси в Тернополі, репетитори в Тернополі, робота в Тернополі