Ярмолинецький професійний ліцей


  • смт Ярмолинці · вул. Пушкіна, 2, Хмельницька обл., 32100
  • (03853) 2-33-01
    (03853) 3-03-05
  • денна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Ліцей бомбезний. Рекомендую. Хогвартс нервно курить в стороні...

,

Класний, сучасний заклад для тих, хто хоче в жізні мати гарну професію.

,

може шось і не подобається комусь в цьому ліцеї, але якщо прийшли отримувати знання то отримують а хто прийшов розважатись то в них і в батьків треба питати

,

Лицей хороший,но воспитанием учеников никто не занимается,ученики части прячутся за памятником и распивают легкие алкогольные напитки курят, в основном это девчата. В общественных местах ведут себя отвратительно.Не знаю за что платят зарплату воспитателям и преподавателям которые отвечают за воспитание.По подготовке специальностей скажу прямо- отвратительно готовят но не всех.Те кто хочет получить специальность учаться, а остальные имеют прогулы или вообще не ходят на занятия.Отношение педагогов и мастеров - отвратительное- могут обзывать,угрожать

,

Сьогодні без робітничої професії ніяк, а тому дуже добре, що є такий навчальний заклад в нашому селищі і наші діти мають змогу отримувати професійні знання і навики.

,

Дуже хороший навчальний заклад, усім друзям рекомендую ЯПЛ!

,

Ярмолинецький ліцей не тільки дає професію, алей робить з учнів справжніх людей. Більшість в школі були на задньому плані, а в ліцеї доних дуже гарне ставлення, досягають великих висот.

,

Заклад дуже гарний і викладачі там чудові. Мені там дуже подобається!!!

,

Я випускник цього навчального закладу. Дуже задоволений ліцеєм. Запрошую всіх учнів, які закінчують навчання в школі до професійного ліцею. Там ви здобудите робітничу професію та путівку в життя. Ласкаво просимо!!!

,

Я думаю туди поступати...і там дуже класно...я там вже не раз був...там вчилася моя сестра...зараз вона працює... і це завдяки ліцею... Я вважаю...що коли це тобі подобається то тобі буде завжди легко вчитися...просто треба любити...

,

Три роrи назад закінчила училище. Я не розумію тих хто дає поганий коментар, видно ви не хотіли вчитись і взяти того що вам давали. Ліцей дає все що потрібно для професії та життя. Так там важко, а хто сказав що має бути легше, життя взагаліто важка штука, там навчають як жити. Якщо ви хочете стати асом своєї справи вам туди і повірте, як ви пройдете все, будуте задоволені.

,

Ліцей чудовий! Дає освіту і чого ви так осуджуєте його? Шикарне училище, чудові викладачі, капітальні ремонти, це просто клас!! Якщо до вас так погано там відносяться, то моживо це результат ваших дій. Ті хто прагнуть вчитися і щось знати, то не будуть таке писати!!

,

Гарний заклад для гарних дітей!!! Дякую усім майстрам та вчителям!!!

,

Для того, хто хоче здобувати гарні професії цей заклад - один з найкращих!!! А для роботів, які не можуть навіть підписатися, то вони так ніколи і не знайдуть себе в цьому житті!!!!

,

Навчальний заклад настільки поганий, що аж писати про нього бридко ... Не поступайте ....

,

Галинка Іванівна найкраща....)))

,

Ярмолинці - the beeest...

,

Порівняно з цим навчальним закладом Гарворд відпочиває!!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в смт Ярмолинцях