Відокремлений структурний підрозділ «Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету»

Відокремлений структурний підрозділ «Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету»Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчив коледж у 2019 році . Щиро вдячний викладачам обліково-фінансового відділення, які доклали максимум зусиль, щоб навчити основам економічної грамотності, куратору, який "тримав за руку" від моменту вступу до випускного. Закінчую університет і розумію, що нічому новому там не навчили. Основну базу знань і практичних умінь дав саме коледж СНАУ! Незабутні туристичні походи і велопробіги з смачною кашою і шашличком, 24/7 - турбота і підтримка з боку викладачів, наша дружня 131 група, сповнені позитивних вражень безтурботні студентські роки - це все про коледж! Найкращий закдад!!!

,

Чудовий коледж, класний і сучасний. Всім рекомендую. Навчання бухгалтерів на висоті. Дякую, я випускниця і працюю завдяки знанням, які отримала в коледжі

,

Не поступайте сюда. Бабки и только бабки. Тянут только так. Всегда какие то проблемы которые решают 33 дня. Об учёбе я вообще молчу.

,

Колледж дуже гарний я пишаюся, що навчаюся в ньому. Викладачі завжди прислухаються до побажань своїх студентів. Допоможуть якщо це буде потрібно. Верховенсво нашого колледжу взагалі просто неймовірне. Директор просто неймовірна людина!В цілому наш колледж СНАУ самий найкращий!

,

Вважаю, що Сумський Фаховий коледж СНАУ, є одним з найкращих закладів передвищої освіти. Закінчила коледж пів року тому, навчалась на двох спеціальностях, коледж залишив багато гарних спогадів. Через багато років з теплотою на серці буду згадувати цю "домівку". Викладацький склад підібраний ідеально, особливо правовове відділення. Викладачі, дійсно рідні люди, допомагають 24/7. Їхні двері завжди були для студентів відчинені. Коледж дасть вам знання дійсно на довгі роки, направить у потрібному напрямку, і розкриє ваш творчій потенціал. Новому директору бажаю сил та нових ідей, з Вами коледж стане, ще кращим я точно знаю. Якщо ви ще думаєте, вступати чи ні? Однозначно так, Коледж СНАУ подарує Вам дійсно незабутнє студентське життя, вступайте, не пошкодуєте!

,

Колледж на пятёрочку. Учат действительно тому что нада, есть конечно исключение к некоторым предметам, но это уже моё мнение лично. Преподаватели добрые, относятся лояльно к студентам. Територия большая и очень красивая (особенно в мае месяце). Удобно что рядом магазин есть. Из минусов конечно то, что далеко спортзал и отсутствие столовой. СНАУ стоит обратить внимание на это ❗❗❗ Директорша огонь, отдельный респект ей за отданность своей работе.

,

Найкращий навчальний заклад нашого міста. Який дає знання і випускає фахівців. Викладачі майстри своєї справи, професіонали.

,

Рекомендую коледж. Можете отримати фундаментальні знання. Хто хоче той навчається, хто ні, той просто втрачає час. Коледж розкриє вас з всіх можливих сторін. Станьте краще - вступіть до ВСП Коледж СНАУ

,

Коледж СНАУ - найкращій, який дає багато корисної інформації, тут дуже кваліфіковані та добрі вчителі , які вас завжди підтримають та навчать всьому, чому вміють самі ! Тому, приєднуйтесь до нашого коледжа, я впевнена, Ви, непошкодуєте поступившись саме сюди! Будемо раді бачити нові обличчя ☺

,

Закінчила коледж 7 років тому і ще жодного разу не пошкодувала, що колись обрала навчатися саме тут. Навчалася за спеціальністю право і відразу після закінчення коледжу влаштувалася на роботу за фахом. Коледж з крутезною і приємною атмосферою. Тут реально навчають і вимагають знання. Великим плюсом є те, що в процесі навчання велика увага приділяється практичниій підготовці.Викладачі вимогливі, але завжди готові допомогти з начанням. Багато різноманітних заходів та екскурсій. Тому раджу всім.

,

Гарний заклад!!! Старша донька закінчила чотири роки тому, працює за спеціальністю! Молодша планує в цьому році вступати, зараз відвідуємо підготовчі курси. Дуже подобається, особливо історія. Викладачі гарні, дитина з нетерпінням чекає заняття!!!! Раджу вступати

,

Мой ребёнок закончил этот колледж. Сразу трудоустроился. Таких практических знаний не получишь нигде. А позже на работе попросили привести друзей, так как знания и умения на высоте. Спасибо преподавателям!

,

Чудовий заклад освіти! Повага до дитини завжди. Якість знань на висоті. Крута база для дистанційної освіти. Рекомендуємо!

,

Хожу сюда на курсы. Очень нравится отношение и атмосфера общения учителей. Хочу поступить именно в этот колледж

,

Лучший колледж!

,

Сучасний начальний заклад. Зараз навчається мій син. Від загальної атмосфери в коледжі в захваті. Говорить не те що в школі. Рекомендую

,

Класний коледж. Не жалкую, що його вибрала. Викладачі поважають студентів, але вимогливі. Дуже зручна система дистанційних форм навчання на базі Moodle. У цьому плані коледж найкрутіший на своєму рівні. Багато уваги приділяли практичному навчанню - це дуже допомогло коли приймали на роботу. Тому раджу всім.

,

Колледж отвратительный. Очень пожалела об обучение именно в этом учебном заведении. Не особо приятное отношения преподавателей к студентам, на стипендию выкатите только взятками и подлизываниями. Хоть вы и на бюджете, деньги с вас будут драть не малые. Некоторые преподаватели очееееень требовательные. Отсутствие столовой , буфета В общежитии условия СРСР. Заселяют в старую ,подраную комнату и при выезде требуют ремонт.Не советую сюда поступать.

,

Коледж супер!!!!!Поступайте сюда!!!!!

,

Колледж высокого уровня. Постоянно улучшается, созданы все условия, в т.ч. для компьютерного обучения. Через Интернет можно учиться и дома. Преподаватели супер, особенно классная директор! Умница!

,

Коледж просто супер

,

самый отстойный колледж, а директорша взяточница. при появлении желания уйти от туда после 2 курса, сказали, что документы не отдадут. похоже нужна очередная взятка.

,

Колледж современный, и главное то, что он не стоит на месте, а улучшается.

,

Самый чёткий в мире колледж!!!! Очень хорошая материальная база, профессиональные преподаватели, дружные студенты, ну вообщем всё, что нужно для хорошей студенческой жизни!!!! Поступайте, не пожалеете))

,

Я тут учусь и мне нравится!!

,

Я закончила этот колледж в 1987 году, тогда он назывался "сельскохозяйственный техникум". Учебное заведение хорошее, находится в хорошем месте.

,

ничего так, когда заканчиваеш

,

Суперколледж! Поступайте, не пожалеете!


Залишити відгук

Усі коледжі в Сумах, а також ЗВО (вузи) в Сумах, курси в Сумах, репетитори в Сумах, робота в Сумах