Ватутінська філія Черкаського медичного коледжу


  • Ватутіне · вул. Дружби, 9, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20250
  • (04740) 6-13-63
    (04740) 6-22-60
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Найкращі роки в житті...Дякую викладачам, ви нас всього навчили, дуже за всима сумую. Випуск 2018, ви кращі!!!!!

,

Советуем!!!

,

Коледж-клас:)) Ці три роки минули так швидко, сумую за цим часом. Викладачі дуже хороші, дякую їм за все те, чого вони мене навчили=)) А ось директриса там не дуже(це ще сказано культурно)...раджу з нею не зогризатися, а то заповнить на всі три роки.

,

вчитися цікавою,більше б поваги керівництва до студентів і тактовності секретаря.

,

Найкраща академія) за роки навчання ніхто грошей не вимагав, дуже задоволена що пішла навчатись саме сюди.

,

закінчую навчання в цьому році - ось вже скоро і випуск.буду сумувати, це були найкращі роки.

,

Закінчила в 2015 році .Все було чудово, дуже сумую за друзями , викладачами. Ніхто грошей не вимагав, нікому за сесії не платила.Навчатися легко, все пояснюють зрозуміло.Рекомендую!!

,

я мама бывшего студента.мой сын закончил 2015г.Скажу так...коледж деньги любит...даже очень!..Но слава Богу закончили...."благодійні"ВЫРВАЛИ С НАС !!!хоть мы и многодетная семья!СЫН УЧИЛСЯ ТАК СЕБЕ ,ПОТОМУ ЧТО ЗА СЕССИИ И КОНТРОЛЬНЫЕ НЕ !!! Сын устроился на работу(ЗА ГРАНИЦЕЙ)и всё переучивал..Ну а теперь всё СЛАВА БОГУ!!!!

,

ТУТ ЧУДОВО!!!!!!!!!!!!!!Всім , хто мріє бути медичною сестрою, РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!

,

Лично закончила это самое лучшее учебное заведение , работаю старшей медсестрой и о директоре(заведующей)только хорошие отзывы и воспоминания и как человек - она великолепный!!!!!!

,

Коледж найкращий, я дуже вдячна викладачам за знання, і я не жалкую про свій вибір цього навчального закладу!!!

,

ужасное заведение,ужасный директор!!!!!!

,

коледж просто супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Коледж самий найкращий...я закінчила його у 2014 році з відзнакою!!! Викладачі самі суперові все що навчили по цей час знаю і на роботі також ці знання допомагають. Після Ватутінського коледжу я вже працюю в Обласній лікарні. Всім рекомендую там дійсно навчають... будете все знати ...=))) Я задоволенна..=)))

,

Той хто хотів навчитись, той навчився! Я закінчила в 1987 році. З моєї групи 4 дівчат закічили потім ще й медичні інститути і на сьогоднішній день успішно працюють в лікарнях області. 4 працюють старшими медичними сетрами в різних відділеннях районних лікарень на території Черкаської області. 1 працює старшою медичною сестрою в 1 міській лікарні міста Черкаси. Коли зустрічались через 25 років після навчання, згадували своїх викладачів, мабуть недаремно вони були до нас строгими і вимогливими. Хто чогось прагне, той обов"язково доб"ється!

,

ничему не научили пришлось все самой осваивать с 1986 года работаю и все годы учусь что же вы подхалимы так хвалите? Может для Ватутино знаний и хватает а для большого города ну никак

,

Мені ще 2 роки вчитися в школі , поступлю !

,

11 років вже за плечима, спасибі вам рідні за ваше терпіння та надані знання, всих пам*ятаю та поважаю, так хочеться повернутись знову в ті роки і тільки до вас:хороших добрих! Всим рекомендую цей коледж не пожалкуєте, знання дають як ніде, завдяки вам я старша м/с і вміння та знання ватутінських тепер вже працівників оцінюють на найвищому рівні. Окремо спасибі Виговському Вілію Івановичу за те що державна в "кулаці"!

,

всем советую очень хорошый коледж очень хорошие и отзывчивые преподователи низкий уклон вам наши любимые преподователи)))) респект всем учителям))) всем советую уверена вы не пожелеете)))

,

Найкращий коледж, найкращі викладачі...

,

Хороший коледж.Завдяки знанням ялі мені дали я стала старшою медичною сестрою.Велике спасибі усім викладачам,особлива подяка викладачу Яловому Анатолію Костянтиновичу що з навчальних років знав чого я досягну.

,

Отличный колледж,сейчас я уже завотделением,а вроде недавно там учился.

,

у цьому році виповнюєтьса 10 років, як я закінчила цей коледж.я дуже задоволена що навчалася, саме в цьому коледжі.велике спасибі викладачам за наданні знання.

,

супер коледж!

,

я навчаюся в цьму коледжі вже з-й рік і я повністю задоволена умовами навчання. В цьму навчальному закладі працюють дуже талановиті фахівці, дійсно майстри своєї справи, що є дуже чуйними та знаходять ііндивідуальний підхід до кожного студента. Я рада, що обрала саме цей навчальриц заклад!!! :)

,

Спасибо Вам большое ,нас считают лучшими специалистами!!!

,

супер коледж!)

,

Классный коледж! Очень хорошие преподаватели.

,

навчальний заклад СУПЕР!!!!!Головне - не корумпований.

,

Очень классный коледж.Преподаватели СУПЕР:-)

,

Навчальний заклад дійсно хороший! Я щиро вдячна вчителям за дані знання,допомогу і підтримку!

,

Я очень благодарна преподавателям за их труд и заботу о наших детях. Примите поздравления с Новым годом и Рождеством Христовым! Хочется им пожелать побольше светлых дней в жизни, ярких и талантливых учеников. Пусть каждый из прожитых дней, дарит искренность, дружбу, тепло самых любимых и близких людей!

,

навчальний заклад просто супер. педагогічний колектив найвищого рівня. при бажанні можна отримати всі необхідні знання набагато кращі ніж в черкасах. для батьків: всі студенти як на долоні, знаходяться під наглядом кураторів академічних груп. особисто від мене щире дякую всім викладачам за надані знання, натхення, творчості, наснаги і основне терпіння у цій не легкій справі!!!!!!!!!!

,

сооl коледж...

,

супер коледж!

,

Хороший колледж.


Залишити відгук

Усі коледжі в Ватутіно

Також в Ватутіно