Сквирське вище професійне училище


  • Сквира · вул. Карла Лібкнехта, 141, Київська обл., 09000
  • (04568) 5-16-42
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

це училище для нас було як дим ми вньом виросли нажаль уже неповернути ти часи але ми всеодно незабудимо вас ридни учители ви пиклувалия про нас особливо будимо памятати диркача микола иванович ,галину василивну,михайла федоровича,ми завжди про вас памятаємо без межно вам вдячни за вашу турботу

,

Да училище хороше, вчителі також ,я дуже вдячна Анатолію Омельяновичу, та тим кого уже не має в живих майстру ЗоЇ Василівні та директору Сергію Олексійовичу , но я завжди їх буду пам*ятать,вони дали мені путівку в життя,

,

Навчалась в училищі 4 роки,вчителі прекрасні ,професії нормальні для тих дітей чиї батьки не взмозі потягти дорогущі виші .Дякую за досвід здобутий в ВПУ-29.

,

Це училище саме найкраще!!! хоч я і вчуся в цьму закладі не так і багато,але я полюбила його за один день!!! І вчителі дуже,дуже хороші,і я їх дуже люблю!!!

,

Училась 2000-2001 на лаборанта.Проффесия моя мне в жизни ,пока не пригодилась.Но время учёбы,не забуду никогда.Отзовитесь,кто учился в этот год .Бухгалтера или лаборанты,кто нибудь.

,

саме гірше ПТУ тут тільки мух на парах щитать !!

,

Хароше училище непоганы спецыальносты.

,

Я люблю це училище... В цьому училищі дуже класно, Вчителі дуже хороші.....

,

Училась в этом училище в 1984-1987 год.Получила професию мастер-цветовод-декоратор.Учебой довольна,получила большой професиональный опыт.


Залишити відгук

Усі коледжі в Сквирі, а також робота в Сквирі