Гайворонський професійний аграрний ліцей


  • Гайворон · вул. Чапаєва, 14, Кіровоградська обл., 26300
  • (05254) 2-19-72
    (05254) 2-20-72
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дуже хороший навчальний заклад, навчалась там, дуже добрі викладачі, мой майстер і класний керівник стали для мене як мами, дякую за підтримку в тяжку хвилину, та їх розуміння, скажу так хто хоче навчатись той навчається, а хто не хоче той 100 причин найде щоб ненавчатись, Привіт ГПАЛ та всім викладачам з 125 групи

,

Чотири роки коту під хвіст, потріпані нерви, до вступу мені було цікаво щось готувати, навіть думав в майбутньому працювати кухарем, після вступу мене вивертає від одного слова "кухня". Таке відчуття наче час там зупинився, люди дикі і далекі від сучасності. Учні посеред пари можуть відпроситися в "туалет" і стояти курити на залізничних шляхах, а після пар так зовсім піти в найближчий кабак і напитися, а потім приставати до людей. Не знаю як там проходять справи в інших ліцеях, але в цьому все дуже погано. Адекватним людям там не місце, рекомендую обходити стороною.

,

меня интересует то что говорили работники этого лицея что стипендия 311 грн родители задали вопрос что если отнимут за что-то там то и получать не будит что мастер нас уверил что 311 будут чистие но мой сын получил 150 почему так где делись половина этих денег и по каких документах они проходят

,

Учусь на первом курсе .На профессию "Оператор компьютерного набору .Офисный работник. Бухгалтерия" заведение пристойное имеет неплохой статус, квалифицированные учителя которые очень хорошо вас всему научат.Да есть свои небольшие и недостатки. Каждий месяц ученикам выплачивается стипендия около 300 грн. Само заведение практически в центе Гайврн.-го р-н.очень удобно. Советую приезжать.Не верьте в плохие комментарии это скорее все ученики которых выгнали специально пишут всякие "бредни"ツ

,

Дирекция лицея обманывает, на практику должно устроить, потому что это государственное учреждение, работу предоставить. Но директор пренебрегает всеми распоряжениями с департамента образования и кормит только обманом. Учиться неначем, вся техника поломана. Не советую другим ученикам туда поступать!

,

Такі навчальні заклади, як ГПАЛ повинні бути ліквідовані міністерством освіти України. Ганьба керівникові ліцею. Навчальні приміщення в поганому стані..Ззовні головне приміщення обдерте, вікна не фарбовані. А що стосується навчання, то на мою думку, учні просто відвідують ліцей. Все одно папірець отримають!

,

Щоб не говорили поганого, але мою думку про ліцей не змінити) Я закінчила в цьому році навчатись, тепер маю освіту кухаря 4-го розряду та кондитера 3-го) Все що я планувала вивчити я вивчила, і дуже велике дякую усім вчителям нашого закладу. Хто захоче той вивчить все і буде хорошим спеціалістом). за стипендію я підтримую, ті хто не учиться їм дають стипендію, і не відраховують за те що вони просто приходять раз в тиждень, щоб не забули що я такий (така) тут навчаюсь) Велике дякую всім вчителям, майстрам, директору ліцею, за вашу доброту і ласку) я вас ніколи не забуду)

,

я училась больше 20 назад все что я умею я научилась там

,

Я навчаюсь на 3 курсі за професією кухар-кондитер. Для мене це найкраще місце щоб розпочати втілювати свої мрії

,

я на 3 курсі (кравець-закрійник)як заклад,тут все чудово, вчителі і майстри дуже добрі, взагалі колектив добрий...навчатись можна будь-де,тільки б мати бажання і ти навчися...але не подобається те, що одні роблять усе, а інші нічого , а стипендія однакова, погано,що є багато причин із-за яких не можуть відраховувати ( тих хто псує ім"я ліцею)....

,

Заклад гальмо,бабло друть на кожному кроці і непонятно за що.Я б за ці гроші універ закінгчив.Нівякому разі не поступайте сюди!

,

я там учусь на 3 курси за професією Будивельник там харшо дуже дуже!!!!!!.....

,

я там учился

,

Я учусь на 3 курсі за професією Водій автомобіля 1, 2, 3 класу (важкі вантажні автомобілі з великою вантажопідйомністю та вантажні автомобілі).Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.Слюсар-ремонтник. Заклад супер приходьте до нас учитись!!

,

Очень плохая профессия повар. мат база плохая

,

Я навчаюсь в ліцей на 2 курсі і я думаю що це хороший навчальний заклад,що до гуртожитка,все можливо змінити!Успішного навчання!:)

,

Училище супер =)))

,

Все супер, тільки гуртожиток, для умов проживання не приспособляний.

,

дуже хороший навчальний заклад

,

Заклад супер, але якби у Вас іще були курси перукарів

,

Супер

,

ето прикольное учебное заведение я училась там на повара еще практику нам зделали не забываемую в коблево и я всетаки там многому научилась так что спасибо нашим учитилям за то что научили нас и хочу сказать что кто хочет учится тот и будет но все же есть некоторые люди которые портят рейтинг етого заведения но не без етого как говорят еще хочу поблагадарить отдельно своих наставников ето татьяна владимеровна хылымендык валентина николаевна шевчук юлия наталья михайловна и всех кто нас учил!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Гайвороні, а також робота в Гайвороні

Також в Гайвороні