Репетитори

Гитарів Руслан


Здравствуйте. Якщо ви читаєте ці рядки, значить дійсно хочете навчитися грати на прекрасному інструменті, який можливо стане вашим супутником на довгі роки, Що ж, я всіляко постараюся вам допомогти.

Ви багато раз замислювалися: а не навчитися грати на гітарі? Адже гітара без перебільшення - найпопулярніший і затребуваний інструмент. І ось, нарешті, настав той день, коли ваші думки сформувалися в непохитне бажання, але досвіду в музиці у вас, прямо скажемо - нуль. Ви сумніваєтеся у своїх здібностях і не впевнені, що зможете побороти в собі відсталість, лінь, апатію та інші, що заважають навчанню, чинники. І тут важлива роль відводиться викладачеві, який знаючи ваші індивідуальні особливості, зможе побудувати систему навчання, яка підходить саме вам. Дуже важливо на перших порах розкрити потенціал і змусити учня повірити у власні сили. Безумовно, спочатку буде нелегко, багато буде не виходити і дуже важливо, щоб у цей момент викладач підтримав психологічно і морально.

Трохи про себе: Закінчила міську школу мистецтв (1990) і Харківське музичне училище ім. Б.Н. Лятошинського (1993) по класичній гітарі. Викладаю з 1994 року. Граю також на електрогітарі і бас-гітарі. Являюсь гітаристом джаз-дуету J-Sound, адміністратором і бас-гітаристом K-RATION jazz group. Грав раніше в різнопланових музичних колективах, чий репертуар варіюється від фолку до джаз-року. Є досвід навчання дітей, починаючи з шестирічного віку. Надаю допомогу у виборі та купівлі інструменту, як у вигляді консультацій, так і безпосередньої участі. Тривалість уроку - 1 година з виїздом додому до учня. Якщо у вас виникли до мене додаткові питання, охоче відповім на них в особистій бесіді.

Категорії курсів


Курси1

  • 100 грн 
  • Мистецтво, творчість - Музика, вокал
  • Дошкільники, молодша школа, середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Отличный преподаватель и человек хороший. Научил меня всему, что я хотел.


Залишити відгук

Усі репетитори в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, курси в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові