Репетитори

Клочко Інеса Анатоліївна
Про репетитора

Інеса Анатоліївна Клочко - практикуючий психолог, психотерапевт, енерготерапевт. З 16 років присвятила своє життя людям і відновлення їх здоров'я, а іноді і життя у відділенні реанімації та невідкладної помощі.С тих пір заповідь «не зашкодь» супроводжує мені завжди. Успішно працюю психологом, тренером і отримую хороші результати з 1997 року. Є майстром гештальттерапии, центричних технік і коучинга.
Кваліфікація:

 • диплом: Харківський національний університет ім. Каразіна - Психолог. Викладач
 • Московський інститут гештальта й психодрами 1 і 2 ступінь «Гештальт-консультування. Гештальт-терапія »- гештальттерапевт
 • Посвячення в Рейкі 1 і 2 ступінь
 • МОЗУ, ХМАПО «Позитивна психотерапія, транскультуральної сімейна терапія та психосоматична медицина»*

Сертифікати- Позитивна і транскультуральної психотерапія - Асоціація позитивних психотерапевтів 2001р; МІГІП - «Особливості та методики тренінгових програм з підлітками групи ризику» 2003р, «Сучасна психологія та психосоматична медицина» - Кримський медуніверситет та Українська асоціація сучасної психології, коучингу і психосоматичної медицини, Міжнародний інститут розвитку 2007р; Кримська республіканська асоціація психіатрів, психотерапевтів, психологів, Український союз псіхотерапевтов2006г; Сімферопольська асоціація арт-терапії - Інноваційні техніки в арт-терапії 2006-2007рр; Академія гомотоксикології д-ра Реккевега Баден-Баден, Німеччина-«Базовий курс гомотоксикології і антігомотоксічнской терапії» 2009р; українська Академія Біологічної Медицини - «Комплексна регуляційна терапія станів організму» 2009р

 • Автор методик:* «Позитивний імпульс», системно-рольові розстановки, сюжетно-рольові розстановки, імпульсно-векторне розподіл енергій, ППД (переорієнтація поведінки дітей).

Автор книг, навчальних посібників та публікацій:

 • «Психодиагностические дослідження в бізнес-освіту», «Феномени психотерапії в організаційному консультуванні»; «Моніторинг соціально - психологічних характеристик групових тенденцій слухачів бізнес курсів», «Психологія», «Загальна психологія», «Психологія особистості», «Психологія культури»; «Психологія рекламної діяльності», «Психологія спілкування», «Виховуємо дітей любов'ю», «підтюпцем до мільйона»

Напрями та концепції методик і технік, що використовуються в роботі:

 • гештальт-терапія, арт (малюнок, ліплення, танець), транзактний аналіз, казкотерапія, психодрама, тілесно орієнтована терапія, психосоматика, оргконсультування, коучинг, системно-рольові розстановки, сюжетно-рольові розстановки, системно-родові розстановки, імпульсно-векторне розподіл енергій

*Авторські програми і тренінги: *самоорганізація, Самоорганізація в бізнесі, Self-менеджмент, Ефективні комунікації, Хто такий клієнт?, Тайм - менеджмент, Жіночий сила - в її слабкості, Психосоматика для усіх, Майстерня гештальттерапевт, Ваш сімейний психолог, Чому Він важкий, підліток?, Клуб практичної психології, Базовий тренінг продажів, Зворотній бік медалі (любов і психологічна залежність), Шлях до фінансової свободи та ін
         Мої випускники сьогодні працюють не тільки психологами, а і керівниками, цілителями, відкрили свої центри і втілюють в життя свої плани. У школі психології «LIDER» вони придбали впевненість в собі, як в особистості і професіонала, навчилися правильно розставляти пріоритети, делегувати завдання, і успішно вирішувати поставлені завдання. За допомогою знань і навичок, отриманих на наших зустрічах, як індивідуальних, так і групових, поліпшили своє матеріальне становище.

 • Професійні інтереси: будь-які психосоматичні прояви (захворювання шкіри, волосся, ШКТ, порушення сну, фобії, страхи, депресивні стани, енурез, дратівливість, агресія, гіперактивність тощо), проблеми виховання та дитячого поведінки, сімейні проблеми (в т.ч. усиновлені), проблеми духовного характеру (необгрунтовані страхи, апатія, млявість, низький рівень енергії, поганий сон тощо), сімейні пологові міфи і страхи.

Сьогодні почастішали випадки, коли можна говорити про «педагогічної занедбаності». Тобто батьки десь допустили слабинку чи не простежили, а школа так-же була безініціативна до даної особи. Доводиться «виховувати» батьків і направляти дитину. Слава Богу - успішно.
Багато зневірених одиноких жінок, які після мого тренінгу «Секрети інтимного життя, або - двері в спальню» та особистої терапії успішно втілюють у своє життя намічені плани.
До мене можна звернутися за допомогою в будь-якій складній ситуації у вашому житті. Великий науковий досвід і багаторічна практика допомагають робити чудеса!

Категорії курсів


Курси

3
 • 112 грн 
 • Психологія, саморозвиток - Психологія, саморозвиток
 • Студенти, дорослі
 • 1650 грн 
 • Психологія, саморозвиток - Психологія, саморозвиток
 • Студенти, дорослі
 • 1850 грн 
 • Психологія, саморозвиток - Психологія, саморозвиток
 • Студенти, дорослі
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

работал с репетитором больше 4 месяцев, ужасное впечатление, следующие пару месяцев были посещены восстановлению после непрофессиональной работы... Слава богу есть и хорошие психологи...


Залишити відгук

Усі репетитори в Харкові, а також ЗВО/ВНЗ в Харкові, коледжі в Харкові, курси в Харкові, робота в Харкові