Репетитори

Капінус Оксана Андріївна


ЗНО 2020 з історії України. Проект "Ранні Пташки". Реєстрацію відкрито. 

  • Для кого? 

Для 10 -класників, які планують складати ЗНО з історії України і прагнуть підготуватись завчасно та результативно.

  • Для чого брати участь в проекті? 

Щоб мати змогу вже з 5 червня 2019 розпочати активну підготовку до ЗНО 2020 з однодумцями у чітко визначені дні та команді однодумців. 

  • Скільки це коштує?

Перші 5 занять у мене завжди безкоштовні. 
Це дає змогу мені детально познайомитись з абітурієнтами і розпочати співпрацю з тими, кому я справді можу допомогти реалізувати їхню МРІЮ ПРО ВСТУП!!!!!!

  • На які факультети при вступі потрібна історія?

ЮРИДИЧНИЙ, ПОЛІТОЛОГІЯ, ФІЛОЛОГІЯ, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ, ЖУРНАЛІСТИКА, ІСТОРИЧНИЙ, СОЦІОЛОГІЯ, СОЦІАЛЬНА РОБОТА, КУЛЬТОРОЛОГІЯ. 

  • Як я можу зареєструватись на проект «Ранні пташки»? 

За посилання: https://goo.gl/forms/j0UXL79gBCbmRFMl1 


Категорії курсів


Курси1

  • 90 грн 
  • Науки та підготовка до ЗНО - Історія
  • Середня школа

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Професійне викладання, репетитори знавці своєї справи. Як результат - 199 балів з історії, єдина помилка через власні нерви та сумніви. Цього року 3 з 4 людей, що написали історію у Львівській області на 200 відвідували "Результат", це справді чудовий показник. Якщо у вас є хоч капля сили волі і ви хочете мати високий бал з історії - Оксана Андріївна та інші репетитори "Результату" наче створені для вас.

,

Син минулого року займався у центрі «результат». Як наслідок - 200 балів на ЗНО. Працювати треба багато, але Оксана Андріївна так "заразила" всіх своїм настроєм і енергією, що це не напружує.

,

Репетитор - професіонал! Справді цікаві та ефективні заняття. Творчий підхід до подачі матеріалу, активне використання проектора. Цікаві екскурсії по Львову та Києву. Проте найважливішими є високі бали випускників.

,

Найкращий репетитор з історії у Львові, свій унікальний метод викладання, доступне пояснення і контроль вивченого, кожного року все більше людей здають на 200. Всім реклмендую!

,

Ідеальний репетитор)


Залишити відгук

Усі репетитори у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові