TRN.ua 12 лет Скрыть баннер
Подробная информация о репетитореКурсы
Категории курса: науки и подготовка к вно - история.
Возраст аудитории: средняя школа.
от 90 грн
(по 5 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете репетитора и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Професійне викладання, репетитори знавці своєї справи. Як результат - 199 балів з історії, єдина помилка через власні нерви та сумніви. Цього року 3 з 4 людей, що написали історію у Львівській області на 200 відвідували "Результат", це справді чудовий показник. Якщо у вас є хоч капля сили волі і ви хочете мати високий бал з історії - Оксана Андріївна та інші репетитори "Результату" наче створені для вас.

,

Син минулого року займався у центрі «результат». Як наслідок - 200 балів на ЗНО. Працювати треба багато, але Оксана Андріївна так "заразила" всіх своїм настроєм і енергією, що це не напружує.

,

Репетитор - професіонал! Справді цікаві та ефективні заняття. Творчий підхід до подачі матеріалу, активне використання проектора. Цікаві екскурсії по Львову та Києву. Проте найважливішими є високі бали випускників.

,

Найкращий репетитор з історії у Львові, свій унікальний метод викладання, доступне пояснення і контроль вивченого, кожного року все більше людей здають на 200. Всім реклмендую!

,

Ідеальний репетитор)

Все репетиторы в Львове, а также вузы в Львове, колледжи и техникумы в Львове, курсы в Львове, тренинги в Львове, работа в Львове

Обратная связь